Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Vadis Odjidja-Ofoe - fot. Mishka / Legionisci.com
Vadis Odjidja-Ofoe - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 11 kwietnia 2017 r. godz. 10:20

Oceny legionistów za mecz z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz w Poznaniu przyznaliście Vadisowi Odjidji-Ofoe. Występ Belga oceniliście na 5,2 w skali 1-6. Minimalne niższe oceny uzyskali strzelcy goli: Kasper Hamalainen oraz Maciej Dąbrowski. Z kolei najgorsze noty przyznaliście Michałowi Kopczyńskiemu i Guilherme - 2,9. W sumie oceniało 1211 osób. Średnia ocena drużyny za ten mecz to 4,1.

Odjidja-Ofoe 5,2
Hamalainen 5,1
Dąbrowski 5,0
Malarz 4,7
Hlousek 4,7
Pazdan 4,5
Jędrzejczyk 4,1
Moulin 4,0
Radović 3,8
Nagy 3,8
Kucharczyk 3,5
Jodłowiec 3,4
Kopczyński 2,9
Guilherme 2,9



Komentarze: (16)

Mokotow, 11.04.2017 10:56:12 - *.adsl.cybercity.dk

Ciagle nie rozumiem dlaczego Magiera nie sprobuje Nagy na pozycji defensywnego pomocnika, za beznadziejnego Kopczynskiego.Czytalem przynajmniej dwa wywiady z bylymi trenerami wegra,kazdy podkreslal ze swietnie sobie daje rade Nagy jako defensywny.....

G do Mokotow , 11.04.2017 11:09:30 - *.centertel.pl

Obawiam się, że Nagy nie pasuje na tę pozycję, prędzej pasowałby na pozycję Moulina, który ma trochę inne role na boisku, ale Moulin jest nie do ruszenia. Ja bym go zaczął wystawiać za Guilerme, który jest raczej bezproduktywny w tej rundzie i chyba pora usiąść na ławce.

Leo, 11.04.2017 11:12:31 - *.static.chello.pl

Przykro ze kibice nie doceniają Moulin, zagrał mega mecz i to kolejny, dzięki niemu Odjidji gra się łatwiej i może się pokazać.

Janusz Paź, 11.04.2017 11:21:32 - *.dynamic.chello.pl

Pewnie dlatego, że również widział jak Nagy chwilę po wejściu zawalił krycie...

m4pierwszy, 11.04.2017 11:26:09 - *.242.atman.pl

Jest teraz przeogromna szansa żeby spróbować Nagy'iego albo na defensywnym albo na skrzydle. Mogłoby być ciekawie mieć z tyłu Moulina i Nagy'iego. Chociaż chłopak ma takie dynamity w nogach, że skrzydło z opcją schodzenia do środka wydaje sie najlepsze.

mietek, 11.04.2017 12:28:34 - *.emea.ibm.com

Już dawno mówiłem, że w tym sezonie Guilherme jest tak bezproduktywny, jakim swego czasu był Człowiek-Mop Manu. Dobrze, że usiądzie na ławce, bo może faktycznie Nagy będzie lepszą opcją. O ile na Koronę Magic nie puści Szymańskiego lub (co jest też możliwe) Vako.

Do m4pierwszy, 11.04.2017 12:45:37 - *.dynamic.chello.pl

Nagy'a a nie nagyego. Rozumiem, że wszystkie mecze na stadionach i dlatego jeszcze nie słyszałeś jak się wymawia.

do Leo, 11.04.2017 12:59:13 - *.pl

Taka to już rola defensywnego pomocnika. Najważniejsza i najmniej doceniana. Oglądałem mecz na żywo i moim zdaniem Moulin zagrał bardzo dobry mecz. Sam oceniłem go na 5.

Sied(L)ce, 11.04.2017 16:06:13 - *.177

Rado 3,8 ??? Moim zdaniem gość mimo swoich wcześniejszych zasług gra ostatnio bardzo słabo i bezproduktywnie. Podobnie Kopczyński na siłe promowany a w Legii nie można grac tylko do tyłu bezpiecznie i być od przerywania trzeba też zaangażowania z przodu. Dla odmiany Francuz gra bardzo na plus i to od dłuższego czasu. Mało jest doceniany a robi dobrą robotę. Reszta ocen OK wg mnie - Vadis rządzi !!!

mietek, 11.04.2017 16:16:07 - *.54

@do Leo: Moulin od początku gra solidnie. To tylko Dr. Alban na siłę próbował robić z niego "dziesiątkę" i chłopak się miotał przy napompowanych sztucznie oczekiwaniach. Podobnie jak Vadis na początku - albański wróżbita go rzucał na defensywnego pomocnika, gdzie widać było, że chłopak nie ma do tego w ogóle predyspozycji.

Krzeszczu, 11.04.2017 17:18:01 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: tak wlasnie!!!

krys008, 11.04.2017 20:33:30 - *.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Mietek i Leo popieram Moulin świetnie pracuje w środku pola i jej nieco niedoceniany. Nasz mały Francuzik wykonuje świetną robotę i trzyma wysoki poziom.
Co do Nagy, to chłopak ambitny, ale na razie jestem sceptyczny. Tak jak już kiedyś pisałem wychodzi na zmianę i biega, biega i biega, ale strasznie chaotycznie i mało efektywnie. Może coś z tego będzie, może za Gui na skrzydle, jest szansa spróbować.

ostet, 11.04.2017 21:32:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeżeli na tym meczu byli skauci z Żyrardowianki to nie ma co liczyć na transfer fatalnego bo raczej im w oko nie wpadł a Odjidje raczej pożegnamy po sezonie bo przerasta naszą ligę o pare klas... a fatalny jest fatalny i nikt go nie chce...

Matt, 11.04.2017 22:22:19 - *.2

Podajcie mi jeden powód dla którego Jędrzejczyk ma tak wysoką notę. W jak beznadziejnej formie może być Broź, skoro niezwykle przeciętny Jędza gra w pierwszym składzie?

Hugon, 11.04.2017 23:00:54 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

I jak zwykle najlepszy był Kucharczyk,

wkz, 12.04.2017 10:28:05 - *.159

Jędza wyzej od Moulina?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.