Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Legionisci.com
fot. Legionisci.com
Wtorek, 11 kwietnia 2017 r. godz. 11:28

Pakiety na rundę finałową

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa w rundzie finałowej Ekstraklasy rozegra cztery mecze na własnym stadionie. Rozpoczęła się sprzedaż pakietów na te spotkania w systemie on-line i kasach klubowych. Posiadacze karnetów będą mogli zakupić pakiety w promocyjnej cenie.

Sprzedaż pakietów podzielona będzie na dwa etapy:

Sprzedaż zamkniętą dla posiadaczy karnetów sezonowych 2016/17 oraz karnetów na rundę rewanżową 2017, która prowadzona będzie od 11 kwietnia od godz. 11:00 do 18 kwietnia do godz. 8:59.

Sprzedaż otwartą dla wszystkich kibiców, która prowadzona będzie od 18 kwietnia od godz. 11:00 do 23 kwietnia do godz. 23:59.

Uwaga: Pakiety dostępne są wyłącznie dla posiadaczy kart kibica Legii.
Wyrabianie kart w POK i zakup biletów/pakietów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Posiadacze bezpłatnych karnetów BEZ BARIER oraz bezpłatnych karnetów SENIOR wchodzą na mecze rundy finałowej na podstawie swoich karnetów na dotychczas zajmowane miejsca. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z POK - pok@legia.pl lub telefonicznie +48 22 318 20 91, +48 22 318 20 79.


Terminarz meczów Legii
30.04.2017 (ND) godz. 18:00 - 31. kolejka - Legia Warszawa - Wisła Kraków
14.05.2017 (ND) godz. 18:00 - 33. kolejka - Legia Warszawa - Termalica Nieciecza
17.05.2017 (ŚR) godz. 20:30 - 34. kolejka - Legia Warszawa - Lech Poznań
04.06.2017 (ND) godz. 18:00 - 37. kolejka - Legia Warszawa - Lechia Gdańsk






Komentarze: (20)

Czap(L)a, 11.04.2017 11:42:44 - *.cezar.waw.pl

Droga Redakcjo,
Jeśli się nie mylę, to Legia na pewno (a nie najprawdopodobniej) rozegra 4 mecze u siebie.
Zespoły z miejsc 1-4 grają 4 mecze u siebie, a że przewaga Legii nad 5. w tabeli Wisłą to aż 13 punktów, to chyba nie mamy już szansy spaść na 5 miejsce :)
Pozdrawiam

alcantara, 11.04.2017 12:07:51 - *.adsl.inetia.pl

Udostępnię 2 karnety na mecz z Koroną na sektor 215 za połowę ceny. Zainteresowani pisać na alcantara9@gazeta.pl

Ali, 11.04.2017 12:32:32 - *.134

alcantara, najpierw zmień maila z tej szechteriady

ronny, 11.04.2017 12:43:35 - *.static.ip.netia.com.pl

Drogo

jak co roku :), 11.04.2017 12:48:59 - *.138

Przy wszystkim pominięty, bo nie mam karnetu, ale wyrabiając 90%+ frekwencji od lat płacę o wiele więcej. Mój wybór, ale czemu nie uwzględnia się ludzi pod względem obecności, bo względem napełniania kabzy klubowej to karneciarz powinien mieć profity dopiero po mnie :)

Tak w woli przypomnienia, bo pakiet i tak będzie. Nic to nie zmieni, ale warto przypomnieć :D

kowal_patolog_raszyn, 11.04.2017 13:12:18 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Do Jak co roku:)

Dlatego bo nie dajesz klubowi zaplanować wydatków i nie płacisz z góry. Nie wiedzą czy będą mogli korzystać z twoich pieniędzy czy nie. Wolą karneciarzy niż regularnych bileciarzy. :*

aqweds, 11.04.2017 13:28:37 - *.54

No widzisz, my karneciarze dajemy klubowi już w lipcu te kilkaset złotych, które klub od razu może zacząć obracać/inwestować. A to że ty kupiłeś bilet na poprzednie pięć meczów nie daje żadnej gwarancji klubowi, że i na następnym się pojawisz. Karnet to korzyści dla obu stron, zrozumcie to wreszcie.

do jak co roku, 11.04.2017 14:18:27 - *.play-internet.pl

Możesz wytłumaczyć w prostych słowach czemu skoro od lat robisz frekwencje 90% to nie kupujesz karnetu?w cenie karnetu masz z 3-4 mecze za darmo czyli akurat tyle ile mniej wiecej opuszczasz,czemu wolisz więcej płacić za pojedyncze bilety a potem narzekać,źe cie traktują gorzej od kogoś kto ma karnet i jest na kaźdym meczu jak na przyklad ja?

do ronny, 11.04.2017 14:19:10 - *.acn.waw.pl

poczekaj poczekaj w przyszłym sezonie nowy prezes na pewno podniesie ceny biletów i karnetów, bo przecież już nikt nie pamięta że Boguś obniżył te ceny, pozdro

Też się boję, 11.04.2017 16:54:17 - *.play-internet.pl

że w przyszłym sezonie ceny biletów i karnetów poszybują w górę.

eLka, 11.04.2017 16:58:38 - *.internetia.net.pl

Z tego co czytałem w regulaminie nie ma możliwości przepisania pojedynczego biletu na kogoś innego, jeśli termin z różnych przyczyn nie pasuje. Karnet się zmarnuje i miejsce będzie puste.

prs81, 11.04.2017 20:02:32 - *.tktelekom.pl

Droga redakcjo. Chciałbym kupić pakiet, ale nie wiem czy za miesiąc będę w kraju. Czy gdybym kupił pakiet to mógłbym go przed meczami zwrócić i odzyskać pieniądze? Czy one przepadają?

jo, 11.04.2017 23:54:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

eLka - od dwóch lat bilety na rundę finałową mają charakter pakietu i nie można ich udostępnić...

jak co roku - lata lecą a kolega dalej nie poprawił się w kwestii umiejętności liczenia. Kup karnet skoro tak dużo razy bywasz na meczach. Będziesz miał taniej na rundę zasadniczą i finałową i przestaniesz marudzić.

Stefciu do prs81, 12.04.2017 00:02:47 - *.centertel.pl

No tak nie wiesz czy bedziesz w kraju czy w raju ... Wes sie ogarnij i nie zadawane takich pytań ! A skąd redakcja ma wiedzieć ... Aaaa chodzi Ci o zwroty czy na wokandę stajesz ...:)

Romek, 12.04.2017 11:12:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jest gdzieś dostępny terminarz bo się doszukać nie mogę??

///, 12.04.2017 13:12:33 - *.138

Tak już mam, nigdy nie miałem i mieć nie będę. Mam prawo. Jednak są przypadki, że sobie przypominają o takich jak ja, szkoda że nie przy wszystkich widełkach.
Można podczepić niepewność co do możliwości wchodzenia na stadion. Różne się rzeczy już działy ..., ale to musiałem specjalnie wymyślić :)

Tu nie chodzi o pretensje, tylko warto uwzględniać całe grono kibiców. Pogodziłem się z tym dawno, ale nie zmieniło to mojej obecności na meczach. I tak jest to jedno ze źródeł pozyskania. Nie mam co lamentować, i tego nie robię, bo i tak z dwóch innych źródeł dostanę na 100%, jak to się dzieje od dawna.

Są jednak osoby takie jak ja, niemające innych możliwości pozyskania np. pakietu.

Skoro latami ponad 90%, z reguły więcej niż 95% jestem, to mogą łatwo przewidzieć. Właściwie opuszczam tylko z powodu choroby i to też nie zawsze :) Zaplanować mogą ze sporym prawdopodobieństwem, ale fakt, nie mają z miejsca całej kwoty.

Wydaje mi się, że trochę więcej dopłacam niż 4 spotkania, ale mogę się mylić.


Fajnie, że normalna rozmowa, a nie szczeniackie kur.... :)
Nieskładnie napisane, bo na biegu z pracy, wybaczcie.
Do meczu

eth, 12.04.2017 16:56:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Romek
Legia najprawdopodobniej zajmie po rundzie zasadniczej 1 albo 2 miejsce

Kolejka 31 - 29-30 kwietnia
31. kolejka: 1-6; 2-5; 3-8; 4-7
32. kolejka: 8-1; 5-4; 6-2; 7-3
33. kolejka: 1-5; 4-8; 2-7; 3-6
34. kolejka: 4-1; 2-3; 6-7; 8-5
35. kolejka: 1-2; 3-4; 5-6; 7-8
36. kolejka: 7-1; 3-5; 8-2; 4-6
37. kolejka: 1-3; 5-7; 2-4; 6-8
31. kolejka: 9-14; 10-13; 11-16; 12-15
32. kolejka: 16-9; 13-12; 14-10; 15-11
33. kolejka: 9-13; 12-16; 10-15; 11-14
34. kolejka: 12-9; 10-11; 14-15; 16-13
35. kolejka: 9-10; 11-12; 13-14; 15-16
36. kolejka: 15-9; 11-13; 16-10; 12-14
37. kolejka: 9-11; 13-15; 10-12; 14-16

Kolejka 32 - 6-7 maja
Kolejka 33 - 13-14 maja
Kolejka 34 - 17 maja
Kolejka 35 - 20-21 maja
Kolejka 36 - 27-28 maja
Kolejka 37 - 2-4 czerwca
(90minut.pl)

do Stefciu, 12.04.2017 22:05:10 - *.play-internet.pl

to ty się ogarnij gimbusie, różnie się każdego losy toczą z dnia na dzień, a ty masz szczęście że siedzisz w gimnazjalnej ławce i nie masz takich problemów, więc chociaż nie komentuj , ucz się i odrabiaj lekcje.

?, 24.04.2017 10:09:17 - *.static.chello.pl

kiedy rusza sprzedaż biletów na mecz z Wisła?

marek, 24.04.2017 11:41:43 - *.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

skonczylem 65 lat .od 52 lat przyjezdzam na LEGIE z przerwami na choroby po 4 zawałach.kupilem ostatnio pakiet na runde finalowa dla siebie i wnuczkow .czy należy mi się jakas ulga .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.