Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 14 kwietnia 2017 r. godz. 10:12

Magiera: Chcemy zrobić prezent naszym kibicom

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Z pokorą podchodzimy do poniedziałkowego meczu z Koroną. Zwycięstwo jest naszym celem, ale musimy zagrać na swoim poziomie. Tylko to da nam gwarancję, że powalczymy o trzy punkty. Nie można lekceważyć przeciwnika. Statystyki, które mówią, że Korona gra gorzej na wyjazdach mnie nie przekonują. Wyjdą w jedenastu na boisko i będą walczyć - mówi Jacek Magiera przed najbliższym ligowym meczem.

- Naszą rolą jest być skoncentrowanym od pierwszej do ostatniej minuty. Chcemy zrobić prezent naszym kibicom w to świąteczne popołudnie i cieszyć się z nimi ze zwycięstwa. Ten mecz jednym z kolejnych celów które trzeba zrealizować.

- Czy wolałbym grać w sobotę? Nie mam wpływu na terminarz. Nie mogę wybierać czy gramy w sobotę czy w poniedziałek. Szkoda, że na przykład nie graliśmy w poniedziałek po meczu z Ajaxem... ale nie robimy z tego tragedii.

- Wygrana z Lechem dała nam 3 punkty i jeszcze więcej pewności siebie, którą trzeba przekuć na końcówkę sezonu. To pokazuje też, że nie ma rzeczy niemożliwych, że przegrywając 3 minuty przed końcem można spotkanie wygrać. Zawsze trzeba dążyć do zwycięstwa. Chcemy grać tak, by drużyna miała w sobie mentalność zwycięzców, by każdy zawodnik dawał z siebie dużo walki. To postawa.

- Święta? Dziś trenujemy, w sobotę trenujemy, w niedzielę trenujemy a potem jedziemy na zgrupowanie przedmeczowe do hotelu gdzie zjemy w poniedziałek świąteczne śniadanie. Cały czas pracujemy według schematu - święta tego nie zmieniają, nie ma wolnego. Wiemy o co gramy i gdzie chcemy być za kilka tygodni i miesięcy. Każdy z zawodników spędzi trochę czasu z rodziną w sobotę wieczorem i niedzielę rano.

- Mam pomysł kto zastąpi Guilherme i Kopczyńskiego w poniedziałek - oby się nic nieoczekiwanego nie wydarzyło. Nie mamy żadnych problemów zdrowotnych i kontuzji. Czy największe szanse mają Nagy i Jodłowiec? Ja powiedziałbym, że Kasper Hamalainen wejściem na boisko w Poznaniu najbardziej zasłużył, by zagrać w pierwszym składzie.

- W Koronie są piłkarze, którzy potrafią grać w piłkę, ale jesteśmy przygotowani, by walczyć przez 90 minut na pełnej intensywności. Tomas Necid ma szansę, by być w osiemnastce meczowej. Od kilku tygodni leczył uraz, od 11 dni trenuje z drużyną. Jego dyspozycja jest jest coraz lepsza i wierzę, że na końcówkę sezonu nas wzmocni i będzie strzelał gole.

- Kto ma większe szanse Chukwu czy Necid? To dwaj różni zawodnicy. Każdy ma inne walory moją rolą jest z nich skorzystać. Chukwu traktuję teraz jako skrzydłowego, ale może przyjdzie taki moment, że zgra na pozycji napastnika. Ogólnie Chcemy by zawodnicy z formacji ofensywnej mogli grać na różnych pozycjach. Napastnik powinien odnaleźć się na pozycji pomocnika, a pomocnik na napastnika.



Komentarze: (15)

Andrzej, 14.04.2017 11:33:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo za bramki Hamalanien, ale na pewno nie zasłużył na pierwszą jedenastkę, a tym bardziej na grę na skrzydle za GUI czy defensywie za Kopczyńskiego. Nigdy jeszcze nie był chwalony jak wychodził w pierwszym składzie więc lepiej wpuszczać go w końcówce z ławki

Rychu, 14.04.2017 11:45:07 - *.pse.pl

Moim zdaniem powinien wyjść Jodłowiec i Nagy, a w ataku zamiast Kuchego Necid. Kuchy może wejść w drugiej połowie na podmęczonego rywala, wtedy też ewentualnie można dać szansę Chukwu. Z całym szacunkiem dla Hamalainena za gola w Poznaniu, ale chłopak jest teraz bez formy.

piterman1971, 14.04.2017 12:00:28 - *.knc.pl

Moim zdaniem w ataku zagra Kasper Hamalainen , a na skrzydle Kucharczyk.

Arek, 14.04.2017 12:03:46 - *.free.aero2.net.pl

Co wpis, to inna opinia, więc moja też będzie inna. Bo ja bym dał szansę Chukwu w pierwszym składzie. Z kim ma się pokazać, jak nie z Koroną, z całym szacunkiem do nich oczywiście.

Alcantara, 14.04.2017 12:03:54 - *.adsl.inetia.pl

Udostępnię 2 karnety na mecz z Koroną na sektor 215 za połowę ceny. Zainteresowani pisać na alcantara9@gazeta.pl

o., 14.04.2017 12:16:16 - *.centertel.pl

z Necidem należy się jak najszybciej pożegnać - żadnego pożytku z niego nie było i nie będzie, a oddawanie mu placu gry tylko i wyłącznie za nazwisko będzie powodować, że inni gracze, którzy mają dłuższe kontrakty, nie będą się rozwijać. powinien wejść Nagy lub Chukwu.

jeśli Trener widzi w Chukwu skrzydłowego, to na Koronę nada się w sam raz za Gui. w drugiej połowie może wejść za niego Nagy.

Fafarafa1975, 14.04.2017 13:08:44 - *.arr.gov.pl

Nie ważne jakim składem. Ważne, aby nie lekceważyć Korony oraz spokojnie zagrać swoje i wygrać.

3333, 14.04.2017 13:15:20 - *.static.ip.netia.com.pl

A ja mówię nie swoim stylem bo nie ma żadnego stylu i nie wmawiajcie że jest dobrze

Zajmon, 14.04.2017 13:56:24 - *.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do o
Necid jest wypożyczony do czerwca i tyle w temacie,skończy się wypożyczenie to odejdzie podobnie jak Kazaiszwili.
Jeśli Kasper to w ataku a Kuchy na skrzydło i niech się zmieniają jeśli trzeba.

Cult⚽️Legia, 14.04.2017 18:50:18 - *.209

The best style its ...kròtka piłka !raz ....dwa.. trzy gooooaaallll !!!!Leeeegiiiaaa✨

jnq, 14.04.2017 20:58:41 - *.static.ip.hexaoperator.pl

Panie Jacku, jak dla mnie to możesz być takim Fergusonem w Legii...

wrt, 14.04.2017 22:01:33 - *.itsa.net.pl

szkoda ,że z Ajaxem nie grał Hama tylko Necid , i jeszcze Kazaiszwili a na ławce Kucharczyk i Guilerme , bez sensu , Hamalainen cały rok na taką szansę czekał , a tu przychodzi jakis Necid i od razu pierwszy skład , nie dziwne ,że przegralismy

Anty Leśny, 14.04.2017 23:26:31 - *.play-internet.pl

Necid OUT!
Panie Besnik Magiera!

wrt, 14.04.2017 23:58:08 - *.itsa.net.pl

szkoda ,że z Ajaxem nie grał Hama tylko Necid , i jeszcze Kazaiszwili a na ławce Kucharczyk i Guilerme , bez sensu , Hamalainen cały rok na taką szansę czekał , a tu przychodzi jakis Necid i od razu pierwszy skład , nie dziwne ,że przegralismy

Do anty lešny, 15.04.2017 10:34:15 - *.centertel.pl

ty weź ty się zabieraj na konwiktorską i zamilcz.
Nie rusz Magiery bo zginiesz.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.