Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Łukasz Stasiak - fot. Legionisci.com
Łukasz Stasiak - fot. Legionisci.com
Piątek, 14 kwietnia 2017 r. godz. 15:47

Łukasz Stasiak spikerem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Łukasz Stasiak zostanie nowym spikerem Legii Warszawa. Wcześniej funkcję tę pełnił Dariusz Urbanowicz. Stasiak od dziecka kibicuje stołecznemu klubowi. Zawodowo związany jest z muzyką - jest raperem i producentem. Tak jak do tej pory, pomagać mu będzie Łukasz "Juras" Jurkowski. Debiut Stasiaka za mikrofonem nastąpi przy okazji poniedziałkowego meczu z Koroną Kielce.




przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (59)

abcd, 14.04.2017 16:08:28 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

GRATULACJE!:)

method, 14.04.2017 16:10:17 - *.dynamic.mm.pl

Dobra wiadomość! Powodzonka stachu:)

Adamos, 14.04.2017 16:21:06 - *.centertel.pl

Szkoda , że nie Hadaj.

?, 14.04.2017 16:24:57 - *.128

To ten z Papa Dance?

ding, 14.04.2017 16:33:47 - *.dynamic.chello.pl

Ktoś go w ogóle zna?

123, 14.04.2017 16:34:00 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe czy wyprzedzimy jagę po ostatniej kolejce przed podziałem punktów? Czy dogrywka rundy nam znów pomorze czy znów przeszkodzi

żaba22, 14.04.2017 16:50:30 - *.dynamic.mm.pl

kto to jest ?

do ding, 14.04.2017 16:52:23 - *.play-internet.pl

si, to raper z Alkopoligamii

Makaron, 14.04.2017 16:53:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To ten Stasiak z Imielina?

Do Ding, 14.04.2017 16:54:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2cztery7 nic Ci nie mówi? Wstyd troche xd

mat, 14.04.2017 16:58:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2ztery7 Spaleni innym spłońcem! WITAMY STASIAK!

Pan Jan, 14.04.2017 17:02:26 - *.bartnet.pl

do 123 ; na pewno nie "pomorze" .....

Mas, 14.04.2017 17:04:40 - *.static.ip.netia.com.pl

Gówniażernia pewnie się nie zgodzi ale Hadaja nikt nie zastąpi.

do 123, 14.04.2017 17:08:55 - *.128

Nie pomorze nam, mazury nam!

Rafcio, 14.04.2017 17:09:29 - *.dynamic.chello.pl

I od razu rada dla obu Panów. Oglądamy i słuchamy jak zachowują się spikerzy w lidze niemieckiej lub włoskiej po strzelone bramce. Imię strzelca jest wypowiadane minimum 3 razy i z pasją

wwwojtecky (L), 14.04.2017 17:12:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2cztery7 dobry ziom! Powodzenia Stasiak!

@Ding, 14.04.2017 17:23:24 - *.adsl.inetia.pl

Jak najbardziej

stegny, 14.04.2017 17:30:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tylko nie ten Buc !

Zjbiki, 14.04.2017 17:46:44 - *.dynamic.chello.pl

Troszkę lamusowaty zwłaszcza przy Jurasie

URS, 14.04.2017 18:10:19 - *.static.ip.netia.com.pl

Stasiak z Imielina , Brawo

Abc, 14.04.2017 18:12:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kto to w ogóle jest? Byle Mietek spod monopolowego co kibicuje Legii od dziecka może być spikerem

do do Ding, 14.04.2017 18:14:36 - *.amazon.com

nie kazdy slucha rapu wiec przystopuj

do Rafcio, 14.04.2017 18:38:05 - *.dynamic.chello.pl

Chyba sobie żartujesz, mamy własny styl

Bemowiak, 14.04.2017 18:56:52 - *.internetdsl.tpnet.pl

Jak można nie wiedzieć kto to jest Stasiak ? No ale chłopcy z cebulkami na głowie mogą nie wiedzieć,bo dla nich idole to Bedoesy z koleżankami... A tak swoją drogą to na Żylecie te cebulki na głowach to powinni obcinać :)

Arek, 14.04.2017 18:58:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2cztery7, hehe. Może być ciekawie. Gratu(l)uję.

Jozz-men, 14.04.2017 19:05:28 - *.164.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najważniesze zeby miał,dobry głos jak,wygląda mnie nie obchodzi wole Kobiety.

Marcin, 14.04.2017 19:06:44 - *.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hadaj to był gość

Kto to jest ?, 14.04.2017 19:22:06 - *.play-internet.pl

Pierwsze słyszę o nim ale to być może dlatego że daleko mi do "muzyki" zwanej rap.

ggg, 14.04.2017 19:40:20 - *.dynamic.chello.pl

Stasiak Łukasz bardziej Biggie niż Tupac

do Rafcio, 14.04.2017 20:18:38 - *.ipv4.supernova.orange.pl

i właśnie dlatego u nas wypowiadane jest RAZ

x, 14.04.2017 20:22:17 - *.19-1.cable.virginm.net

kolejny kolezka po znajomosci wkrecony,co z tego ze kibicuje od dziecka, takich osob w stolicy jest 100tys... moze jakis konkurs oficjalny a nie tak za plecami

Czarny, 14.04.2017 20:30:08 - *.centertel.pl

Super info pozdro bramki fresh

Do do ding, 14.04.2017 20:34:06 - *.play-internet.pl

Mnie nic nazwa 2 cztery 7 nie mówi i w ogóle mi nie wstyd,nie wszyscy muszą słuchać rap.

Fan, 14.04.2017 20:47:50 - *.dynamic.chello.pl

Weźcie wyluzujcie trochę...dajcie sie wykazać chłopakowi, a pózniej oceniajcie.

M R , 14.04.2017 20:51:05 - *.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Domagam się powrotu Hadaja

do M R, 14.04.2017 21:24:44 - *.play-internet.pl

Idź do dziewcząt na k6, razem z hadajem.

123, 14.04.2017 22:26:48 - *.dynamic.chello.pl

Ha ha nie zauważyłem. Te mądre telefony piszą co chcą

Pan, 14.04.2017 23:11:43 - *.dynamic.mm.pl

Hadaj do mikrofonu

Rio, 14.04.2017 23:17:06 - *.ip.oxynet.pl

A ten typ z Napoli jest dobry

Michell, 14.04.2017 23:38:55 - *.dynamic.mm.pl

Hadaj...

NATO(L)IN, 14.04.2017 23:45:57 - *.dynamic.chello.pl

Gość z 2cztery7 oraz w pewnym stopniu z Flexxip . Choć Flexxip tworzyli Ten Typ Mes oraz Emil Blef. To że wieloletni z Niego Legionista to osobiście uważam że jest wielu wielu innych wieloletnich Legionistów incognito bardziej nadawających się do tej "roli".

tomiacab, 14.04.2017 23:47:35 - *.18-2.cable.virginm.net

dobra wiadomość

Avatar, 15.04.2017 00:00:18 - *.dynamic.mm.pl

Hadaj był w pierwszej 3 UWH to co zrobił kiedyś z kolesiem z korony mega pocisk! Za to co zrobił powinien dostać order a stracił to co kochał.

Fred Do Bemowiak, 15.04.2017 00:25:00 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Nie dość ze wodzirej to jeszcze dyktator mody, a lekcje odrobiłeś czy na weekend nie zadają ?

osa(L), 15.04.2017 07:54:10 - *.net-serwis.pl

@ Fred - Mistrz! Made my day :)
@ trolle - wypad i żal.pl, że życiem cudzym wegetować musicie....
@ Reszta
pamiętajMY, że cała LEGIA ZAWSZE RAZEM

P.S.
Ja wiem kto to, tylko dzięki przypadkowi, bo prowadziłem treningi z kolegą z zespołu 2cztery7, Niejakim Pjusem :D
i gdyby nie to zdarzenie, to bym nie wiedział i o czym to świadczy?
na pewno nie o byciu właścicielem eLki w sercu :D

Zagadka muzyczna -> Pozdro for A(L)(L) :D

FOREVER LEGIA, 15.04.2017 08:57:06 - *.play-internet.pl

Spiker Czerniakiewicz moglby wrocic-hehehe

Franco, 15.04.2017 09:28:03 - *.adsl.inetia.pl

Ludzie nie kompromitujcie się. Koleś grał w chłopaki nie płaczą...

Do FOREVER LEGIA, 15.04.2017 09:41:36 - *.dynamic.chello.pl

Oj mógłby...W przerwie lecialoby country i bylibyśmy na bieżąco z wynikami gwardii:D

Lukasz, 15.04.2017 11:13:05 - *.centertel.pl

Udostępnienia 2 bilety na poniedziałkowy mecz. Sektor 211 . Zostało mało czasu wiec proszę o kontakt 518215809

Cult⚽️Legia, 15.04.2017 12:01:15 - *.131

Hippopowy spiker to brzmi cool✨✌️⚽️✨

pnk do Bemowiak, 15.04.2017 12:40:13 - *.dynamic.chello.pl

Tobie coś innego powinni uciąć, żeby Twoje geny nie były przekazywane... Nie podoba m się moda na cebulkę ale jak ktoś jest na żylecie to mnie c#$%j obchodzi czy jest skinem, metalem czy jakimś dziwolągiem. Może Ci się to podobać czy nie ale tak zawsze było, i będzie. A Ty chyba myślisz, że (L) kibicują tylko biedne dzieci, wychowane przez ulice z szarych osiedli... Jesteś w błędzie kolego.

88my, 15.04.2017 15:30:12 - *.static.ip.netia.com.pl

Stachu! Mocno, na maksa, napier...amy!!!

Miczel, 15.04.2017 17:22:22 - *.dynamic.chello.pl

Hmm ale w jakim celu dwóch spikerow w ogóle..

FOREVER LEGIA, 15.04.2017 19:39:33 - *.play-internet.pl

Faktycznie,wyniki gwardii podawal na kazdym meczu,natomiast country nie pamietam.Natomiast "glebokim"glosem zapraszal "wszystkich sympatykow pilki noznej na kolejne spotkanie rozgrywane na stadionie im Wojska Polskiego",oraz 5 minut przed koncem meczu "informowal dziennikarzy,ze konferencja prasowa odbedzie sie zaraz po meczu w sali konferencyjnej przed trybuna kryta".Coz,inne czasy,inni kibice,inne zasady,inne wychowanie-a czy lepsze,niech kazdy sam sobie to oceni.

Jan, 15.04.2017 21:06:19 - *.dynamic.chello.pl

Stasiak?! Sorry Kto?! Raper? Nie zartujcie... po 2 miesiacach odejdzie..

Do fred, 16.04.2017 01:49:56 - *.centertel.pl

Bemowiak dobrze gada, mając w młynie tych pajaców z pedalskimi kitkami to prawie tak jak byśmy mieli ciapatych w młynie...

M R, 16.04.2017 04:45:43 - *.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hadaj Wojciech

Bemowiak, 16.04.2017 09:38:23 - *.internetdsl.tpnet.pl

Fred tak się składa,że skończyłem 30 lat w tym roku,tak więc lekcji już dawno nie odrabiam. Ciekawe,czy chodziłeś na Żyletę w latach 90 jak ja,ale widzę,że swoją przygodę już zacząłeś na nowym stadionie. Bo tak byś wiedział,że na Starej Żylecie takich pajaców z cebulkami,przedziałkami i kitami to by gonili,bo kiedyś zasiadało zupełnie inne towarzystwo niż obecnie nad czym ubolewam...

M3, 16.04.2017 18:05:26 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Na razie tego nie widzę, choć sorry, ale każdy może być lepszy od Urbanowicza. Hadaj wróć !!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.