Jakub Szumski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Szumski wrócił do treningów

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

To nie był udany weekend dla wypożyczonych legionistów. Żaden z nich nie trafił do bramki, a i powodów do radości nie było zbyt wiele. Drużyny, w których występują nasi zawodnicy, głównie traciły punkty w ligowych potyczkach. Dobre wieści popłynęły z Sosnowca. Jakub Szumski wrócił do treningów po problemach zdrowotnych. Kiedy wróci do gry? To już zależy od dalszego stanu zdrowia i opinii lekarzy.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Lechią Gdańsk
Mateusz Szwoch - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Lechią Gdańsk

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Pogonią Szczecin

I liga
Wigry Suwałki
Miłosz Kozak - do 69. minuty w przegranym 0-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Adam Ryczkowski - od 69. minuty w przegranym 0-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz

Zagłębie Sosnowiec
Robert Bartczak - od 66. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Konrad Michalak - do 66. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Arkadiusz Najemski - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Jakub Szumski - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w przegranym 0-4 meczu ze Stalą Mielec
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Chrobrym Głogów
Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Pogonią Siedlce

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - nie grał w przegranym 3-4 meczu z Olimpią Elbląg
Arkadiusz Madeński - nie grał w przegranym 3-4 meczu z Olimpią Elbląg

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) - od 69. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Kotwicą Kołobrzeg

Belgia
Steeven Langil (Waasland-Beveren) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z KV Mechelen