Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 23 kwietnia 2017 r. godz. 15:56

Relacja z trybun: Mocno Legia!

Dawid, źródło: Legionisci.com

W sobotnie południe, kilka minut po godzinie 12 ruszyliśmy pociągiem z Dworca Zachodniego w stronę Krakowa na ostatni wyjazd w rundzie zasadniczej. Droga przebiegała bez problemów i już parę minut po godzinie 15 wjechaliśmy na Dworzec Główny, skąd autobusami udaliśmy się pod stadion Cracovii. Na szczęście mieliśmy jeszcze 2 godziny do meczu, dzięki czemu wszystkim udało się wejść na stadion na czas.

Tego dnia stawiliśmy się na sektorze w około 900 osób i wszyscy mieliśmy takie same szaliki z hasłem „Mocno Legia”, dokładnie takie same jak flaga, która miała tego dnia debiut. Oprócz niej na płocie zawisły także flagi „UZL”, „Targówek”, „Warriors”, „Jesteśmy Waszą Stolicą”, „Tradycja Pokoleń” oraz dwa płótna upamiętniające naszych zmarłych kolegów.



Doping prowadzony w asyście bębna stał na dobrym i wysokim poziomie przez cały mecz. W pierwszej połowie najlepiej wychodził nam nasz wyjazdowy hit, ale także „Dziś zgodnym rytmem” czy „Moja jedyna miłość” przy której padła pierwsza bramka dla naszego zespołu. Pozdrowiliśmy także Artura Jędrzejczyka który chwilę wcześniej postanowił pograć w zbijaka z kibicami Cracovii, którzy chyba nie dążyli go zbyt dużą sympatią ;)

Drugą połowę rozpoczęliśmy od „Szkoła, praca, dziewczyna, rodzina...” i chyba nikt się nie spodziewał, że aż tak możemy się rozkręcić przy tej piosence! Bawiliśmy się przy niej dobre ponad 10 minut, co jest rekordem dla tej pieśni. Bardzo dobrze wyszło także „Hej Legia gol” oraz zaznaczyliśmy, że „Jesteśmy zawsze tam” za każdym razem dając z siebie jeszcze więcej mocy, efekt był naprawdę dobry. Kilka minut postanowiliśmy poświęcić napinaczom z sektora obok, wśród których dominował pewien osobnik o słabym uzębieniu. Przez kilka minut powstało wiele wesołych przyśpiewek na jego temat, a także jego kolegów, którzy dzielnie go wspierali. Trzeba przyznać, że jest to chyba jedyna rzecz w której Cracovia należy do czołówki w Polsce. Później do końca meczu dopingowaliśmy głośno naszych piłkarzy.

fot. Mishka / Legionisci.com

Po ostatnim gwizdku, gdy piłkarze podeszli pod nasz sektor, podziękowaliśmy im za zwycięstwo i odśpiewaliśmy „Warszawę”, nie mogło zabraknąć także „Nie poddawaj się...”. Po zakończeniu wszystkich spotkań wiedzieliśmy już, gdzie dane będzie nam jechać w rundzie finałowej – Szczecin, Białystok oraz Kielce. Po skończonym meczu czekaliśmy jeszcze ponad godzinę na opuszczenie sektora i dopiero o 21.15 mogliśmy udać się do autobusów i odjechać na dworzec. Tam jednak musieliśmy poczekać prawie 30 minut aż podjedzie nasz pociąg i w końcu odjechaliśmy w kierunku stolicy. W Warszawie zameldowaliśmy się około 2.45 i wyjazd można było uznać za zakończony. Już w następny weekend czeka nas mecz z Wisłą Kraków przy Łazienkowskiej oraz spotkania koszykarzy na Bemowie, którzy walczą o awans do najwyższej ligi, wszystkich zapraszamy!

Frekwencja: 12438
Goście: 900
Flagi gości: 6

Fotoreportaż z meczu - 60 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 72 zdjęcia Pawła Dudzika



Komentarze: (28)

Kinga, 23.04.2017 16:07:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam pytanie bo nie słyszałam w telewizji czy w momencie jak crakovia bluzgała na Hamalainena to Żyleta go wspierała jak Jędze czy olała tą sprawę?

mef, 23.04.2017 16:12:45 - *.dynamic.chello.pl

Jeden ząb, drugi ząb, trzeci leci...
Zajebisty wyjazd!!!

szczerbaty z cracovii, 23.04.2017 16:28:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

nie bądź taaki urabura gdzie jest twoja klawiaturaaa

ads, 23.04.2017 16:30:05 - *.dynamic.chello.pl

kto prowadził doping?

Gostynin, 23.04.2017 16:50:25 - *.dynamic.chello.pl

Do Ads - Staruch. Pierwszy ząb, drugi ząb... ;)

Stara Gwardia, 23.04.2017 18:27:38 - *.15.threembb.co.uk

Powiem tak.. Przez swoje 4 dekady kibicowania Legii, przejachania za nia calej Polski i wiekszosci Europy nie widzialem jeszcze tak wiesniackiego motywu jak ten z nowej flagi! MARNE TO! Ci co sie za to biora niech najpierw dorosna! Decyzyjni, apeluje do Was, badzcie odpowiedzialni! Nie pozwolcie na rozmienianie KIBICOWSKIEGO DOROBKU LEGII na drobne!

Pl, 23.04.2017 18:33:02 - *.ip-point.pl

Nie rozumiem czemu tak słabo idą karnety na runde finałową.Znamy juz terminarz 3mecze z 4 w niedziele 18-00 wiec spoko, walczymy o mistrza z aż 3ma ekipami wiec emocji nie zabraknie, gramy u siebie z amicą i lechią, ceny są ok więc o co chodzi ze w 2milionowym miescie zeszlo poki co 7500 karnetow????

mobilas, 23.04.2017 18:53:44 - *.internetdsl.tpnet.pl

szczerbaty to byla jedna wielka pompa staruch jest niemozliwy z rekawa bierze przyspieki pewnie szczrbatego kobita liscia dostala on pewnie niezasnol dobra jazda zeby zgubiles bo wiesz co rbiles szczerba hhahahahaha

kto pozwolił na taką flagę?, 23.04.2017 20:07:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

przecież to hasło to komedia, tweeterowy tekst powtarzany przez gimbusów, a tu powstaje flaga z tym śmiesznym sloganem...no ręce opadają...

FrankL, 23.04.2017 20:14:32 - *.dynamic.chello.pl

do: Stara Gwardia
Masz rację. Pomysł jak z telewizji śniadaniowej. Mam nadzieję, że ktoś pomyśli i przypomni sobie historię z discopolo i "ona tańczy dla mnie" Stop wiosce na Legii !

do stara gwardia, 23.04.2017 20:17:38 - *.centertel.pl

Jak nie rozumiesz przesłania z flagi, to nie komentuj, widocznie brak ci tych wyjazdów z ostatnich lat ty globtroterze bo byś wiedział co dokładnie oznacza hasło z nowej flagi. Zostań następną dekadę w domu.

do do stara gwardia, 23.04.2017 21:34:15 - *.play-internet.pl

Może byś wytłumaczył przesłanie tego hasła bo ja już 2 wersje słyszałem.chyba nie jest to jakąś tajemnica

mocno?, 23.04.2017 21:39:45 - *.dynamic.mm.pl

Czy ktoś zechce wyjaśnić nam, niekumatym przesłanie nowej flagi i rozwiać wątpliwości?

Gomez, 23.04.2017 21:39:57 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Slabizna straszna.brak stylu tak charakterystycznego dla warszawskiej Legii. Bez charakteru wykonanie

Dddd, 23.04.2017 22:04:49 - *.play-internet.pl

Niestety ten pseudo old Scholl na którym wzorowane jest większość nowych flag wygląda zenujaco. Hasło fajne flaga czcionka tragiczna tyle w temacie... Pozdrowki dla wariatów nie tych co się wożą w drogich ciuchach a pampersy maja w majtkCh

Stara Gwardia, 23.04.2017 22:42:44 - *.2.threembb.co.uk

Do stara gwardia: wyjazdow mi raczej nie brakuje z zadnych lat. Poza tym szkoda czasu na dyskusje z takim pajacem jak ty. Moge zostac w domu kolejna dekade albo i dwie, zobaczymy ile ustawek zaliczysz paziu w tym czasie! Wtedy porozmawiamy o przeslaniu! Nie zapomnij lekcje odrobic, jutro wracasz do szkoly!

Szczerbaty, 23.04.2017 23:43:54 - *.dynamic.chello.pl

Gdzie moja jedynka???

Tomek Mokotów , 24.04.2017 00:34:48 - *.dynamic.chello.pl

Nowa flaga w stylu Twittera... Buldog z kreskówki, nawiązanie do dawnych lat żadne. Samo hasło przeciętne ale ta czcionka i psiak z drewienkiem...
Sweetaśne Old school co najwyżej

Wojtek, 24.04.2017 06:21:47 - *.dynamic.chello.pl

Co oznacza napis Mocno Legia?

zgred, 24.04.2017 07:58:10 - *.centertel.pl

Gdzie te czasy jak wieszalismy "Przybyliśmy aby czynić zło"

do stara gwardia, 24.04.2017 08:05:07 - *.centertel.pl

Ustawek? ? o czym ty piszesz człowieku.....piszesz o sobie w samych superlatywach, a jesteś nikim.

Mi, 24.04.2017 10:03:31 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Łatwo jest w necie napisać że ktoś jest nikim. Powiedz to mądralo na trybunie. Hasło z flagi dość intrygujące- trzeba trochę pomyśleć ale z rysunkowego pieska to większość kibiców wyrosła. Taki motyw był popularny 20 lat temu wśród 15 latków i dziś nadal 15 latkom się podoba.

wwwojtecky (L), 24.04.2017 10:05:14 - *.play-internet.pl

Do Braci po szalu naprawdę można mieć trochę więcej szacunku! Każdy może mieć swoje zdanie. Wrzucać jeden drugiemu w necie ze jest nikim to żałosne ..
P.S. Wg mnie flaga słaba przede wszystkim se względu na infantylna grafikę rodem z kreskówek

Grzesiu, 24.04.2017 10:25:10 - *.centertel.pl

Szczerbaty. Na Facebooku

https://www.facebook.com/szczerbatycraxa/

do zgred, 24.04.2017 11:23:07 - *.um.warszawa.pl

pamiętam jak się po nas w Bytomiu na Szombierkach psy przebiegły za to płótno:):)

Cult⚽️Legia, 24.04.2017 11:41:55 - *.230

⚽️Legia 93,zapomnieliście?

olo do stara gwardia, 24.04.2017 11:43:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Popieram w 100%
Te hasło mocno Legia jest tak doj....e że szkoda gadać!!!

Djinn, 24.04.2017 16:33:05 - *.opera-mini.net

Haslo niezmiennie slabe. Plus taki z tego, ze sektor dosyc elegancko wygladal z jednakowymi szalami za ta flaga. Oby wisiala jak najrzardziej.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.