Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Thibault Moulin najlepszy w Krakowie - fot. Mishka / Legionisci.com
Thibault Moulin najlepszy w Krakowie - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r. godz. 09:45

Oceny legionistów za mecz z Cracovią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą ocenę za sobotni mecz w Krakowie przyznaliście Thibaultowi Moulinowi. Występ Francuza oceniliście na 4,5 w skali 1-6. Minimalnie niższe noty uzyskali Dominik Nagy i Arkadiusz Malarz. Zdecydowanie najgorszą ocenę otrzymał Artur Jędrzejczyk - 2,1. W sumie oceniało 488 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,5.

Moulin 4,5
Nagy 4,3
Malarz 4,2
Pazdan 4,1
Dąbrowski 4,0
Necid 4,0
Hlousek 3,6
Radović 3,4
Hamalainen 3,1
Kopczyński 3,0
Szymański 3,0
Guilherme 2,9
Jodłowiec 2,9
Jędrzejczyk 2,1



Komentarze: (17)

Arek, 24.04.2017 12:24:53 - *.free.aero2.net.pl

Jędza to chyba za tego karnego.

Kawa, 24.04.2017 14:13:26 - *.play-internet.pl

Czy wy żeście ocipieli?

Ktoś naprawdę dał Jędzy więcej niż 1?

Gra jego to totalne dno. Nie zdziwiłbym się gdyby coś tym wygrał u buka.

Uważam że karna zsyłka do rezerw na 3 mecze mu się należy!

hler, 24.04.2017 15:33:17 - *.97

jedza mysli ze wrocil do legii po łatwą kase i emeryture. Gra chu**wo od początku rundy, zdecydowanie najgorszy z 4 obrońców, niepewny, nonszalancki, zero pozytku w ataku. Jesli Magiera ma jaja to powinien posadzić go na ławie.

łysy, 24.04.2017 17:33:09 - *.wroclaw.dialog.net.pl

No tak kuchy kontuzja to frustraci siedli na Jędzę !

krys008, 24.04.2017 17:47:58 - *.82

Pomimo całej sympatii z przykrością zgodzę się z opiniami, że Jędza gra znacznie poniżej swoich możliwości. Cała runda delikatnie mówiąc bardzo słaba. Jeden z najrówniej grających zawodników w tej rundzie, nie przypominam sobie żadnego dobrego meczu Jędzy w lidze na wiosnę, co mecz równie słabo, bez błysku. Chłopie co się dzieje, tak cieszyłem się na twoje przyjście, a jak do tej pory to słabo to wygląda. Jędza i Jodła najbardziej spuścili z tonu w tym sezonie. Budzimy się, to jest Legia tu się zap...la.

jim, 24.04.2017 19:07:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To co pokazuje Jędrzejczyk po powrocie to jakaś parodia i zasługuje na rezerwy tyle że zmiennik na podobnym poziomie

grzesiek, 24.04.2017 19:32:07 - *.centertel.pl

Ja tam jedrzejczyka nigdy nie uwazalem zq jakiegos kozaka do gry. Warto bylo go sprowadzic ale na pewno jego zarobkinsa mocno przesadzone. Szkoda ze broziowi nie dali 200 tysi miesiecznie albo rzeznikow.

Zqgranie reka uwazam wbrew panujacym tutaj opiniom za dobra interwencje Jedzy, skoro Arek Malarz nie wychodzi do dosrodkowaniach to ktos musi go zastapic.

do hler, 24.04.2017 20:52:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

magiera nie ma jaj i na tym traci druzyna, stawia na pupili i nawet przy beznadziejnej ich formie nie zmieni w trakcie meczu, gui powinien siedzieć na ławce, jedza ławka, radovic zmieniany w trakcie meczu bo czesto w drugich połowach go wogóle nie widać

hler, 24.04.2017 22:00:30 - *.97

no niestety, nie chcialem wkladać tutaj kija w mrowisko, ale okazuje sie że naprawde

1. Magiera nie ma jaj, tak jak mówisz stawia na pupilków (gui, rado, jędza) aż chciałoby sie żeby dawał szanse chubie, vako i necidowi - mam nadzieje ze tak bedzie w rundzie mistrzowskiej.

2. Magiera kiepsko przygotował druzyne do rundy. Legia gra o klasę gorzej niz na jesień ale wtedy przygotowywał ją dr. Alban który wyglada na to duzo lepiej znał sie na rzeczy ale nasze gwiadki ala Rzeżniczak wolały nie przepracować okresu przygotowawczego na profesjonalnym poziomie ale sie poop...dalać. Po tym wnioskuję niestety, że za Magiery żadnych sukcesów raczej nie będzie, to nie jest ktoś kto wprowadzi Legie na wyższy poziom - w tej rundzie Legia to pod wzgledem fizycznym i taktycznym kompletna padaka. Wyniki? Na razie jedziemy na farcie - w lubinie, poznaniu i gdansku wynik rownie dobrze mogl byc odwrotny, szczesliwie z crakowią i arką, masakra z ruchem i termalicą....fart nie bedzie trwał wiecznie - niestety mistrzem bedzie raczej podrażniony lech.

antyk , 25.04.2017 01:29:36 - *.ipv4.supernova.orange.pl

w końcu Moulina doceniliście,chłopak się ucieszy bo zapi.rdala jak dzika owca a nikt go nie doceniał,brawo

antyk, 25.04.2017 01:32:22 - *.ipv4.supernova.orange.pl

dla mnie Jędrzejczyk jest kozakiem może trochę za bardzo się rozluźnił w ostatnich meczach ale jeszcze będziecie go na rękach nosić,zapamiętajcie moje słowa:)

hler do antyk, 25.04.2017 09:22:44 - *.97

raczej nikt go na rekach nosić nie bedzie, nawet w formie jędza nie był nigdy pilkarzem tego formatu. do czasu powrotu do formy niech spie%%%a na ławke.

Miras, 25.04.2017 13:44:28 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Co się stało z Jedzą ? Trudno wyjaśnić dlaczego ma najlepszy kontrakt w lidze, im droższy tym gorszy. Rado też ma ostry zjazd formy, brak mocnych skrzydeł dopełnia obrazu siły Legii. Dobrze że mamy Vadisa i Moulina.

Krzeszczu, 25.04.2017 21:55:06 - *.cust.bredband2.com

@antyk: nie przesadzaj. juz dawno temu mowilem ze Moulin to swietny zawodnik ktory odwala mnostwo ciezkiej roboty. I ze to nasz taki Unsung Hero.
I byli i tacy ktorzy sie ze mna zgadzali.
Wiec, mimo ze podzielam twoje uznanie dla Moulina, nie przesadzaj z tym nowym "gdzie sa teraz...."

wojtekszef, 26.04.2017 15:25:18 - *.centertel.pl

@hler Alban może trenerem był lekko mówiąc "średnim" ale na przygotowaniach drużyny do sezonu i transferach się znał.

anatol, 26.04.2017 16:35:35 - *.centertel.pl

Kto dał dąbrowskiemu takie noty? Ok w grze obronnej zasługuje na pochwały gra super ale wyprowadzenie piłki....hahaha dno.... Wszystko laga do przodu jeszcze do nikogo... Myślę że jak na LEGIE TO środkowy powinien trochę lepiej rozgrywać jak to poprawi to będzie kozak obrońca lepszy od Pazdka

AAA, 26.04.2017 22:45:09 - *.dynamic.chello.pl

do antyk : to go noś w klubie Kokosa.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.