Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 8 maja 2017 r. godz. 19:54

32. kolejka Ekstraklasy. Trzy oddechy na plecach Jagiellonii

Mishka, źródło: Legionisci.com

Walka o mistrzostwo Polski nabiera rumieńców. W niedzielę słabo grająca Termalica uległa u siebie Lechowi 0-3. Swój mecz z Pogonią wygrała także Legia zbliżając się na punkt do lidera. W sobotę Wisła uległa Lechii Gdańsk 0-1. Z dolnych rejonów tabeli ucieka Piast Gliwice i Wisła Płock. W piątek wieczorem aktualnie liderująca Jagiellonia zremisowała w Kielcach 1-1. Takim samym wynikiem zakończyło się starcie Ruchu z Zagłębiem. Na zakończenie kolejki Cracovia pokonała Arkę 2-0.

32. kolejka:

Ruch Chorzów 1-1 Zagłębie Lubin
Korona Kielce 1-1 Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice 2-0 Śląsk Wrocław
Górnik Łęczna 2-3 Wisła Płock
Wisła Kraków 0-1 Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza 0-3 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 0-2 Legia Warszawa
Cracovia 2-0 Arka Gdynia

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (57)

Janusz Typer, 05.05.2017 09:23:39 - *.adsl.inetia.pl

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok x
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk x
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
Bruk-Bet Nieciecza - Lech Poznań x
Górnik Łęczna - Wisła Płock 1
Cracovia - Arka Gdynia x
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 1
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1

Kristof, 05.05.2017 09:29:42 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Mam nadzieje,ze wygra Jagiellonia,Lechia i Lech a Legia przegra lub szczesliwie zremisuje.Oby tak bylo.

Piotr , 05.05.2017 10:15:35 - *.play-internet.pl

Janusz Typer. I wszystko jasne.
Wpis Kristofa z kolei (jakby nie patrzec) jest zgodny z nową linią zarządu i prezesa.

Foresto, 05.05.2017 10:24:25 - *.dembud-gw.supermedia.pl

do Kristof: Widzę, że porażka w PP dalej boli poznańskich kibiców Amiki :D

Rychu, 05.05.2017 10:40:01 - *.pse.pl

Zapowiada się bardzo ciekawa kolejka. Cała czołówka gra na wyjeździe, bankowo ktoś się potknie. Najważniejsze aby Legia wygrała, wtedy może odrobić tę wpadkę z Wisłą.

arnold szwarceneger, 05.05.2017 11:26:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia pewnie wygra bo na wyjazdach grają w miare, chociaz kuchy king by sie przydal bo z neczidem daleko nie zajda

piter, 05.05.2017 13:18:52 - *.marsoft.pl

Żebyście się nie zdziwili ,że wygracie Pogoń wygra ewentualnie remis będziecie mieć bardzo ciężko Pogoń zwyszkuje z forma u Was to słabiej wygląda

Coleman, 05.05.2017 16:51:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wyniki czołówki:
Pogoń - Legia 1-2
Nieciecza - Lech 0-2
Wisła - Lechia 3-1
Korona - Jagiellonia 2-2

Jak, 05.05.2017 18:44:47 - *.147.ipv4.supernova.orange.pl

Karty już rozdane

L, 05.05.2017 22:34:39 - *.play-internet.pl

ukladaj ta tabele.....

Asior , 05.05.2017 22:38:00 - *.icpnet.pl

Korona i Wisła będą do końca rozdawać karty. Tych sześciu punktów komuś zabraknie do mistrzostwa.

mg do piter, 05.05.2017 22:48:28 - *.centertel.pl

Forma pogoni zwyżkuje szczególnie bylo to widac z jadzka...

L, 05.05.2017 22:50:18 - *.90.threembb.co.uk

Brawo scyzoryki Come on LEGIA!!!! LEGIA MISTRZ!!!

mg, 05.05.2017 22:57:01 - *.centertel.pl

Legia w walce o mistrza m7 z6 r1 p0 tylko z bilansem bramkowym to mam dylemat czy Legia straci jeszcze ze 2 bramki czy 1

do piter, 05.05.2017 22:57:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

prosze cie wroc do szkoly. "zwyszkuje"? really?

Do Kristof, 05.05.2017 23:21:59 - *.static.ip.netia.com.pl

Kristof 12 cm to twoja długość czy IQ? Tak czy inaczej biednie:/.

Cult⚽️Legia, 06.05.2017 00:14:33 - *.228

Fight!Legiooo!!Fight!

123, 06.05.2017 00:55:15 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe czy Wisła i termalica odbiorą punkty.
Obstawiam wisła 1 termalica ×
łach może ewentualnie przegrać po PP jak i arka.
Pogoń Legia 0:1 bramka VOO

123, 06.05.2017 04:08:22 - *.dynamic.chello.pl

Do Kristof. Sie masz! KO
Jak to mówią w poznaniu do trzech razy dupa.

Ra (L)f, 06.05.2017 07:00:03 - *.dynamic.chello.pl

Teraz wszyscy z górnej części tabeli remisują, a Legia wygrywa. Sprawiedliwość musi być

Jacek, 06.05.2017 07:10:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Drukowania ciąg dalszy. Jaga stracila bramke ze spalonego i karny jej sie nalezal. To wszystko pod lacha jest robione. Obawiam sie jutro Marciniaka drukarza. Z drugiej strony jak Legia strzeli 3 bramki to i ten drukarz z Plocka nic nie zrobi. Licze na zdecydowana wygrana Legii i powrot na drugie miejsce.

Do Jacek, 06.05.2017 10:23:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I tak 3/4 ligi uważa, że wszystko pod Legię jest drukowane bo jak wiadomo co złe to Legia.

piter, 06.05.2017 10:33:12 - *.centertel.pl

Tak bylo widac jaka Legia ma forme z wisla Pogon pokazala lechii jak sie gra w Szczecinie wiec teraz czas na Legie nie dopisujcie sobie 3 pkt i mistrzostwa bo nikt wam sie nie podlozy troche pokory

felek, 06.05.2017 10:43:02 - *.warszawa.vectranet.pl

Zgaga już straciła punkty, teraz czas na lechię i amikę. Legia w niedzielę 3 punkty.

Jar, 06.05.2017 10:55:33 - *.76.tmi.telenormobil.no

Legia może wywalczyć remis,Lechia 1:0

Legijny Rypin, 06.05.2017 10:57:06 - *.rypin.vectranet.pl

Po remisie Baby Jagi znowu wszystko zależy od nas. Mocno Legia!

Aris, 06.05.2017 13:25:29 - *.centertel.pl

---(32)(kor-jag ×),(wis-lg 1),(ter-lp 2),(pog-leg 2)-------(33)(jag-wis ×),(lg-kor ×),(lp-pog 1),(leg-ter 1)-------(34)(kor-wis 1),(lg-jag 1),(leg-lp ×),(pog-ter 1)-------(35)(wis-pog 1),(lp-lg 1),(jag-leg 2),(ter-kor 2)------(36)(ter-jag 2),(lp-wis ×),(kor-leg 1),(lg-pog 1)-------(37)(jag-lp ×),(wis-ter 1),(leg-lg 1),(pog-kor 2)----serce podpowiada inaczej, rozsądek mówi że będzie tak.Obym się mylił. (8).Termalika 21pkt.(7).Pogoń 24pkt.(6).Wisła 34pkt.(5).Korona 35pkt.(4).Lechia 37pkt.(3)Jagiellonia 39pkt.(2)Lech 43pkt.(1).Legia 43pkt.Wszystkich niezadowolonych z kolejności z góry przepraszam i oświadczam że to tylko zabawa a ja nie jestem kibicem Legii.

rob bandit, 06.05.2017 14:52:50 - *.satfilm.com.pl

FORZA LEGIA!!!

grzesiek, 06.05.2017 19:20:12 - *.centertel.pl

Remis jagielloni przelal troche nadziei w Legijne serca, zobaczymy jak zagraja jutro nasi pilkarze i bedzie mozna wysuwac wnioski...

Andrzej, 06.05.2017 21:59:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Właśnie wisła pokazuje jak sie daje du.., czemu w meczu Legii taki debil Cywka nie grał tak i załuska tak nie bronił. Zenada

(L)odz, 06.05.2017 22:30:48 - *.toya.net.pl

Ewidentnie ustawiony mecz wisła-lechia.Cywka wylatuje z boiska ,gol dla gosci,a potem treneiro skisły zdejmuje z placu brozka,małeckiego,boguskiego,niezły kabaret.

Wolfik, 06.05.2017 22:51:56 - *.dynamic.mm.pl

Dla mnie wygrana gdańszczan na farcie i przy udziale Gila. Kolejny mecz w którym emeryci puchną w 2-iej połowie i tylko szczęściu zawdzięczają 3 punkty.

tedi, 06.05.2017 23:00:49 - *.13-2.cable.virginm.net

(L)odz o czym ty piszesz człowieku. Po zejściu Brożka Małeckiego i Boguskiego Wisłą dopiero zaczęła grać i szczerze nie dużo im brakło żeby pyknąć Lechie w dziesiątkę. Po zachowaniu Głowackiego i jego przepychankach Kuświka możana zauważyć że nie odpuścili tego meczu. Pierwsza połowa w ich wykonaniu była tragiczna ale to raczej wina trenera i jego założeń. Jeszcze parę zespołów się przejedzie na Wiśle wspomnisz moje słowa.

mg do Aris, 06.05.2017 23:02:58 - *.centertel.pl

Brawoooo tyy...lko LEGIA ukochana LEGIA!!! POZDRAWIAM

77/82.., 06.05.2017 23:05:33 - *.226.ipv4.supernova.orange.pl

Widzę że w tym momencie legia jest poza pucharami dobranoc

mg, 06.05.2017 23:16:27 - *.centertel.pl

Ktos tam mnie do szkoły powtórnie wysylal nie dzieki... Wole na stadion... Tobie dzieciaku tez polecam... Trzym sie!

Zajmon, 06.05.2017 23:21:54 - *.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wisła dzisiaj tak zagrała żeby czasem nie wygrać i wyeliminować sie z walki o cokolwiek no poza 5 miejscem.

romek, 07.05.2017 00:01:50 - *.warszawa.vectranet.pl

Lechia znowu na farcie, a Wisła żenua w pierwszej połowie żadnego strzału. Jak Legia mogła nie wygrać z takimi frajerami... Pokazuje to siłę Legii. Jutro jeśli nie wygramy w Szczecinie to raczej po mistrzostwie.

Aramis, 07.05.2017 08:20:06 - *.dynamic.chello.pl

Już zaczyna się rozkladanie nóg przed głównymi rywalami Legii... Nie ma co patrzeć na innych tylko orac, gryźć, walczyć, bo tu nikt nie pomoże. Forza Legia!!!

do romek, 07.05.2017 08:23:46 - *.13-2.cable.virginm.net

Pytasz jak mogliśmy nie wygrać z tymi frajerami z wisły bo ni oddali jednego celnego strzału w pierwszej połowie? To może świadczyć bardzo źle o nas.

wszyscy die podkladaja bele Legia nie zdobyla Mistrza, 07.05.2017 08:42:49 - *.dynamic.chello.pl

To widac golym okiem. ze wszyscy graja przeciwko Legii oby to die na nih nie zemscilo

DRUKARNIA, 07.05.2017 09:28:03 - *.static.chello.pl

wisla lechia powinien być remis karny dla wisły czerwien i wszystko jasne DRUKARNIA

darek, 07.05.2017 09:40:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

A Nikolic i Prijo strzelają. Trzeba było jeszcze Vadisa opchnąć. Krótkowzroczność tego klubu przeraża. Obudzą się w czerwcu, gdy Legia będzie poza pucharami.

e(L)o, 07.05.2017 09:47:40 - *.sieradz.vectranet.pl

Legia sama gra przeciwko sobie!

123, 07.05.2017 12:43:51 - *.dynamic.chello.pl

Pogoń Legia 0:1 strzelcem VOO

123, 07.05.2017 14:41:06 - *.dynamic.chello.pl

Pogoń Legia 0:1 strzelcem V.O.O.

, 07.05.2017 16:36:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A termalica nadstawia d.... lachowi. Nie da sie na to patrzec.

JAR, 07.05.2017 17:08:16 - *.95.customer.cdi.no

Pogoń- Legia 1-1

miron, 07.05.2017 17:08:38 - *.play-internet.pl

trermapipa już sie nadstawiła amice żenada

v2, 07.05.2017 17:15:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

termalika+amica farsa,zero walki,swojak, dno.Po co ta runda finałowa.

,,, 07.05.2017 17:23:33 - *.icpnet.pl

To nie patrz

Jacek, 07.05.2017 17:34:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brukarze za tydzien pokazą ambicje, determinacje i walkę na 100 %. Dzisiaj dali sie przeleciec lachowi. Proponuje od przyszlego sezonu:
- pierwsza czworka gra o mistrza
- ostatnia czworka o utrzymanie
- pozostali o puchar maja.
Walcz Legio do konca.

Jacek, 07.05.2017 17:36:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brukarze za tydzien pokazą ambicje, determinacje i walkę na 100 %. Dzisiaj dali sie przeleciec lachowi. Proponuje od przyszlego sezonu:
- pierwsza czworka gra o mistrza
- ostatnia czworka o utrzymanie
- pozostali o puchar maja.
Walcz Legio do konca.

123, 07.05.2017 21:33:55 - *.dynamic.chello.pl

@77/82..Legia znów w pucharach

johnny, 08.05.2017 10:47:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Właśnie panowie to co piszą kibice innych drużyn to już czysta hipokryzja nie dość, że ich drużyny same dają dupy Lechowi(jak swego czasu pewna tirówka z Zabrza której od tego momentu życzę jak najgorzej), to jeszcze śmią pisać że nam sędziowie pomagają. Tak jak napisałem hipokryzja poziom ekspert.

Wolfik, 08.05.2017 14:05:28 - *.238

Jak mówiłem, zdecydują mecze bezpośrednie plus...ten z Termalicą.

PyrkaZPoznania, 09.05.2017 10:29:57 - *.icpnet.pl

Bez spiny Panowie, bo w tym roku aż cztery drużyny walczą o Mistrzostwo i mecze bezpośrednie wszystko zweryfikują - nikt nikomu z tych czterech drużyn dupy nie nadstawi. Pozdro po szalu z Poznania.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.