Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Niedziela, 14 maja 2017 r. godz. 19:48

33. kolejka Ekstraklasy. Legia deklasuje

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ze względu na zaplanowane na środek tygodnia kolejne mecze, 33. kolejka Ekstraklasy trwa od piątku do niedzieli. Na początek Zagłębie wygrało 3-1 z Piastem, a Arka pokonała Górnika Łęczna 1-0. W sobotę Jagiellonia pokonała Wisłę 2-0, Śląsk rozgromił Ruch 6-0, a Wisła Płock zremisowała z Cracovią. W niedzielę Lech pewnie pokonał Pogoń 2-0 a Lechia nieoczekiwanie zremisowała 0-0 z Koroną. Legia wreszcie pokazała miejsce w szeregu Termalice, ogrywając ją 6-0.

33. kolejka:

Zagłębie Lubin 3-1 Piast Gliwice
Arka Gdynia 1-0 Górnik Łęczna
Jagiellonia Białystok 2-0 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 6-0 Ruch Chorzów
Wisła Płock 1-1 Cracovia
Lechia Gdańsk 0-0 Korona Kielce
Lech Poznań 2-0 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 6-0 Termalica Nieciecza


Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (50)

Rychu, 12.05.2017 09:13:07 - *.pse.pl

Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo Legii.

seba, 12.05.2017 09:18:41 - *.internetdsl.tpnet.pl

tak to przewidział Maciej wróżbita :)

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice X
Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków X
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 2
Wisła Płock - Cracovia 1
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1
Lech Poznań - Pogoń Szczecin X
Legia Warszawa - Termalica Nieciecza 1

Janusz Typer, 12.05.2017 09:23:56 - *.adsl.inetia.pl

Jagiellonia Białystok -Wisła Kraków x
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1
Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
Wisła Płock - Cracovia x
Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów x

Cinek, 12.05.2017 09:49:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia II Warszawa vs Ursus Warszawa
Po kursie 6,0 pewniaczek na zwycięstwo Ursusu

ja, 12.05.2017 09:50:07 - *.dynamic.chello.pl

W ten sposób Jagiellonia ma jeden dzień więcej odpoczynku od reszty w tym od Lechii z którą gra.
A mówimy tutaj o graniu co 3 dni.

Jurii, 12.05.2017 10:32:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Legia wygra.nie ma bata!

Piotr , 12.05.2017 10:38:37 - *.play-internet.pl

Czarno to widzę

Mario, 12.05.2017 10:49:25 - *.227

http://www.marca.com/en/football/real-madrid/2017/05/10/59135fbaca4741252c8b45ac.html

Warto zobaczyć!
W Polsce media - cisza!

eth, 12.05.2017 11:34:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Mario, u nas wolą przemilczeć bo przecież tylko Polacy robią zadymy, a treść artykułu nie pasuje do ich tezy że "na Zachodzie już sobie poradzono"

Buk zapłać, 12.05.2017 12:02:58 - *.internetdsl.tpnet.pl

@Cinek
Zagrałem grubiej na Ursus. Mam nadzieję, że się nie mylisz..

olew, 12.05.2017 12:03:43 - *.warszawa.vectranet.pl

najgorszy przeciwnik, potem będzie z górki

mistrz typerki 2017, 12.05.2017 12:33:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jagiellonia Białystok -Wisła Kraków 1:0
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1:0
Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3:0
Wisła Płock - Cracovia 2:1
Arka Gdynia - Górnik Łęczna 1:1
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1:0
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 1:1

123, 12.05.2017 13:09:14 - *.dynamic.chello.pl

Czyżby 1:1 do przerwy.

Wolfik, 12.05.2017 13:55:57 - *.238

Plan jest prosty. Byle jak, byle wygrać. Reszta zespołów walczących o MP zapewne również wygra.

Magiera WON, 12.05.2017 14:21:18 - *.sieradz.vectranet.pl

Legia - termalika 1:3

L, 12.05.2017 14:59:24 - *.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Boże zachowaj Legię w meczu z La Bestia Negra z liczącej 600 mieszkańców podkrakowskiej wioski Nieciecza! Remis bierzemy w ciemno! Panie i Panowie już możemy zaczynać: nie poddawaj się ukochana ma! Nie poddawaj się w meczu z wioską Legio Warszawa!

Do czego to doszło...że drżymy przed meczem z jakąś - z całym szacunkiem dla ludzi z prowincji - z wioską.

johnny, 12.05.2017 16:00:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla mnie jest sprawa jasna albo przełamiemy kompleks Termalici albo żegnamy się z mistrzostwem.

legionista, 12.05.2017 16:58:03 - *.226

Mam nadzieje że będą takie wyniki:
Jaga-Wisła 0:0 lub 0:1
Lechia-Korona 0:0
Legia-termalika 2:1
Lech-pogoń 1:1
Wisła Płock-Cracovia 2:1
Arka Gdynia-Górnik Łęczna 1:2
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 1:1
Śląsk Wrocław -Ruch Chorzów 1:2 (2 niezgody.)

pnk, 12.05.2017 19:53:07 - *.dynamic.chello.pl

Bardziej boję się meczu u nas z Termaliką, niż z Jagą na wyjeździe... ku!@#wa co za czasy...

Zajmon, 12.05.2017 22:59:13 - *.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Liczyłem ze korona urwie punkty Lechii ale zrobili burdel w klubie wiec do konca sezonu juz nie ma na co liczyc ze sie im będzie chciało.Tyle dobrze ze Jadze urwali.
Liczyłem na Wisłę a juz poszla wiadomość ze w Białym będą grac rezerwami.
Tak więc drużyny 5-8 ida na wakacje.

Kristof, 13.05.2017 02:10:13 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Co Wy sie tak podniecanie tym,ze Legia jeszcze nie wygrala z Nieciecza???O co gra Nieczecza?O nic.Utrzymanie jest,wiec po co psuc swieto w Warszawie?Legia wygra i co do tego nie ma najmniejszych watpliwosci.Ba Legia nawet by wygrala grajac w osmiu z Jackiem Magiera,Dariuszem Mioduskim,Lucjanem Brychczym w ataku i z Wojtkiem Kowalczykiem na bramce.

PiotrŻo(L)iborz, 13.05.2017 09:00:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Coś mało biletów sprzedanych a będzie ładna pogoda, ale to dobrze bo jest głośniej gdy są kibice a lemingi zostają w domu. Ciekawe czy na Lecha też zostaną w domu :)

wujo, 13.05.2017 10:24:38 - *.dynamic.chello.pl

A tylko spróbujcie nie wygrać z ogórkami !!!

M@c, 13.05.2017 11:48:06 - *.dynamic.chello.pl

Liczę, że na koniec sezonu zaśpiewam:
Nie masz już berła, berła i korony,
Nie masz ekstraklasy
Śląsku pi.....ny!

matus007, 13.05.2017 16:55:32 - *.play-internet.pl

Wisła gra dno oby strzeliła tej czerwono-zółtej szma..

mistrz typerki, 13.05.2017 17:11:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jaga wymęczy to 1:0 a pozniej w pucharach 0:2 i 0:1 w 1 rundzie pucharów z islandią

, 13.05.2017 17:21:59 - *.net-bis.eu

Jaga 2-0... I dobrze... Byle nie lrgis

, 13.05.2017 17:22:36 - *.net-bis.eu

Jaga 2-0... Do

erera, 13.05.2017 17:23:36 - *.net-bis.eu

Jaga 2-0.... Dobrze.... Byle nie legia...

Obawy, 13.05.2017 17:32:46 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Wisła na wakacjach, z Lechem też przegrają. Pytanie jak pozostałe z miejsc 5-8, bo też już mogły zrobic sobie wolne. No ale na Legię taki Bruk-Bet na pewno tyłki zepnie. Musimy byc nie tylko lepsi, ale dużo lepsi od reszty, jeśli chcemy to mistrzostwo zdobyc.

monty python (L), 13.05.2017 17:53:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ale "pięknie" wisła odpuszcza mecz . oni grają o puchary ?! buhahahahahaha . wygrać wszystko , i kij z nimi wszystkimi

Legionista, 13.05.2017 19:32:38 - *.226

Trzymam kciuki za Koronę żeby z remisowała z Lechią, a później za Lechię żeby pokonała Jagę bo dla naszej Polskiej piłki jest ważne żeby Jaga nie grała w europie...
Jeszcze nie straciliśmy szans możemy jeszcze to wygrać!
Śląsk 5-0 Ruch no to Ruch spadnie z Ekstraklasy :) Szkoda naszego IV zespołu, ale niestety takie życie XD

Carlo, 13.05.2017 19:57:44 - *.net-bis.eu

Ludzie wy wszyscy jesteście chorzy!!! Jaka by drużynie nie przegrała to jest gadanie, odpuściła mecz.. To już taka Wisła czy Korona nie mogą przegrać bo niby sprzedały mecz... Ludzie leczcie się!!!!

Wolfik, 13.05.2017 21:24:52 - *.dynamic.mm.pl

@Monty Python (L): Krakowski sen o pucharach skończył się tydzień temu. My mieliśmy to nieszczęście, że graliśmy z nimi wcześniej, kiedy im jeszcze zależało. Sprawa jest prosta, bezpośrednie mecze trzeba wygrać. No i ograć w końcu tą TBB.

xxx, 13.05.2017 21:26:43 - *.play-internet.pl

A na co wy kur... płaczki liczycie ,że ktoś zagra dla Legii , naiwniacy pier.... w głowę , trzeba było ograć ruch , koronę itp....a nie teraz liczyć na jakieś śmieszne klubiki , zastanówcie się co piszecie gimbusy .... i spier.... spać już.

77/82,,, 13.05.2017 22:03:48 - *.164.ipv4.supernova.orange.pl

Jagiellonia mistrz


Keny, 13.05.2017 22:21:21 - *.play-internet.pl

A ja wam mówię że jutro gladko wygrany!!!
I w środę zacznie się prawdziwe granie.
Nie poddawaj się ukochana ma nie podawaj się Legio Warszawa lala lala (L)

do xxx, 13.05.2017 22:39:24 - *.dynamic.chello.pl

Wyluzuj bo z tego co czytam to ci ciśnienie bardzo skoczyło.Żeby ci tylko krew uszami nie poleciała.

M@c, 13.05.2017 22:43:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skisła z ch..a wytrysła i kolejny mecz oddała... ESA 37...

Gostynin , 13.05.2017 22:57:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skisla bez celnego strzału....

Do xxx, 13.05.2017 23:39:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tzn kto? Miał wygrać , my ? Nikt tu ku... nie płacze , tylko stwierdza fakty .Spokojnie , dbaj o serce

Arek, 14.05.2017 00:01:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz to zaczyna się dopiero prawdziwe granie. Jakoś mam przeczucie, że wygramy. Pewnie nie jakoś spektakularnie, ale wygramy, a od środy rzeźnia, bo czołowa czwórka gra mecze między sobą. Jak to mówi taksówkarz Sławomir P., będzie się działo!

Cult⚽️Legia do 77/82, 14.05.2017 01:19:04 - *.227

Ty wypie...j babajago!

123, 14.05.2017 01:39:00 - *.dynamic.chello.pl

77/82 jeszcze nie. Oby hadaj miał rację mówiąc tamte słowa na meczu. Śląsk ruch 6 do jaja .
Ha ha Gucio warzycha to kawał ....y oprycha

raf, 14.05.2017 01:48:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

co Wy na gts tak jedziecie ze odpuszcza mecze z Legia tez nic grali a ze Legia grala na takim samym poziomie to do kogo pretensje?

77/82,,do cult coś tam, 14.05.2017 12:43:05 - *.164.ipv4.supernova.orange.pl

Prawda boli ha ha haa że byś migotania przedsionków nie dostał

Dickson Chotowski, 14.05.2017 14:05:17 - *.range109-145.btcentralplus.com

Zawsze twierdzilem ze ludzie w c+ sa totalne debile i potwierdza fakt ze 2 mecze z liderami dzisiaj sa o tym samym czasie !!!! Wczoraj wieczorem zamiast 'szlagieru' Wisla Plock-Cracovia nie mogli pokazac albo mecz Lechii albo Amici ?? A dzisiaj o glupim czasie mecze Lechii i Amici..... Twarowski, Smokowski i inne debile, zastanowcie sie co robicie !!

żyleta, 14.05.2017 20:18:55 - *.8

Trafiło się ślepej kurze ziarno. Jedna wygrana przez od 3 lat.

Cult⚽️Legia , 14.05.2017 20:29:21 - *.103

✨⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️✨

Cult⚽️Legia, 17.05.2017 22:21:06 - *.64

✨⚽️⚽️✨

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.