Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 22 maja 2017 r. godz. 20:14

Wyniki 35. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Zakończyła się 35. kolejka Ekstraklasy. W poniedziałek Korona wygrała w Niecieczy 2-0. Obydwa niedzielne mecze na szczycie tabeli zakończyły się bezbramkowymi remisami. W trzech sobotnich spotkaniach kibice obejrzeli 10 goli. Po 2-1 swoje mecze wygrali Zagłębie Lubin i Piast Gliwice, a Wisła Kraków ograła Pogoń 4-0. W piątek Śląsk pokonał Arkę 4-1. Po porażce z Cracovią Ruch ma już niewielkie szanse na utrzymanie.

35. kolejka:

Śląsk Wrocław 4-1 Arka Gdynia
Cracovia 2-0 Ruch Chorzów
Wisła Płock 1-2 Zagłębie Lubin
Piast Gliwice 2-1 Górnik Łęczna
Wisła Kraków 4-0 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 0-0 Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok 0-0 Legia Warszawa
Termalica Nieciecza 0-2 Korona Kielce


Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (31)

Sonny, 19.05.2017 09:31:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Lech - Lechia 2-1
Jagiellonia - Legia 2-1

Będzie się działo...

Piotr, 19.05.2017 09:36:05 - *.61.ipv4.supernova.orange.pl

Mecz w Białymstoku będzie znacznie cięższy od tego z Lechem.

Rychu, 19.05.2017 09:37:31 - *.pse.pl

Jeśli wygramy w Białymstoku to wydaje mi się, że mistrz będzie już na wyciągnięcie ręki. Remis też nie będzie najgorszy, bo pozostaniemy liderem i dalej wszystko będzie zależeć od nas. Nie można tego przegrać.

szwed, 19.05.2017 09:49:45 - *.web.vodafone.de

Jaga już spuchła myślę że śmiało można stawiać handicap -1 na Legię reszta meczy to loteria

johnny, 19.05.2017 10:11:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sonny nie strasz bo się zesrasz jak to mówią. Teraz to my rozdajemy karty więc jeżeli ktoś ma ciepło koło dupy to na pewno Lech i Jaga a nie my. Co do meczu to mam pewne obawy gramy na terenie rywala i nie będzie łatwo o 3 punkty ale liczę,że Lech i Lechia wzajemnie się wyniszczą i będzie remis w Poznaniu. Także do przodu panowie Warszawa musi panować.

Luki, 19.05.2017 10:20:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W Kielcach Legia Mistrzem!!

A5, 19.05.2017 10:22:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

baba jaga - Legia Warszawa 0-3
fc ziemniak - Lechia Gdańsk 0-2

(L)

ja do Sonny, 19.05.2017 10:23:38 - *.dynamic.chello.pl

hahaha fajne macie marzenia w tej pyrlandii

Z Jagiellonią wygramy z łatwością, trudniejszym przeciwnikiem będzie Korona.
Walka o mistrzostwo będzie do ostatniej kolejki.

Do sonny, 19.05.2017 10:27:58 - *.play-internet.pl

1-2 i 0-3 i amika bez pucharow

sannyo, 19.05.2017 10:33:38 - *.internetdsl.tpnet.pl

W twojej głowie musi się nieźle dziać Sonny. Współczuję.

ja, 19.05.2017 11:03:41 - *.dynamic.chello.pl

Swoją drogą wolę żeby Lechia wygrała z Lechem niż zremisowała, bo przy naszych 4 punktach w najbliższych dwóch spotkaniach do mistrzostwa wystarczy nam remis w ostatnim meczu z Lechią.

Arek, 19.05.2017 15:27:49 - *.free.aero2.net.pl

Łach remisuje, my wygrywamy i mecz z Koroną o mistrza. Oby!

Zajmon, 19.05.2017 22:56:00 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@sonny
lubisz poznań ok. Ale nie przesadzaj bo w Białym będzie mecz o 3 miejsce w ostatniej kolejce.

(L), 19.05.2017 23:39:37 - *.dynamic.chello.pl

Tymczasem na długie lata żegnamy chorzowskie psy :)

eth, 20.05.2017 00:31:06 - *.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszyscy jesteśmy świadkami upadku Ruchu, ktory zapewne spadnie do 1 ligi, lecz raczej nie odbuduje się jak Górnik Zabrze, ktory do konca sezonu walczy o awans, tylko prędzej podzieli los Zawiszy. A co do najblizszego meczu to tez podzielam opinię ze Jaga spuchła i 3 punkty raczej przywieziemy do Stolicy. I moze nawet bez straty gola...

1916KIBIC, 20.05.2017 01:54:59 - *.centertel.pl

Jakoś tej Jagi się nie obawiam i myśle że 3 pkt w niedziele pojadą z drużyną do W-wa bardziej obawiam sie meczu ze scyzorykami. Zarówno Naszej motywacji jak i ich taktyki. W meczu Lech-Lechia wszystko może sie wydażyć. Remis biore w ciemno ;-).

123, 20.05.2017 02:00:43 - *.dynamic.chello.pl

@Arek łach niestety wygra i lechia za burtą. Będzie się spinała w następnym meczu. Ale my wygrywamy w niedzielę. Jaga jest słaba trzeba tylko przypilnować sheridana i wasijlewa czy jak mu tam.

123, 20.05.2017 02:03:07 - *.dynamic.chello.pl

0:2 minimum. Nagy i Gilerme. Może jeszcze VOO

tomasz problem, 20.05.2017 08:03:38 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Śpiąc zawory i te 3 mecze zagrać ,starać sie na najwyższych obrotach .Niema wyjścia.

Dickson Chotowski, 20.05.2017 10:10:05 - *.range86-153.btcentralplus.com

Auf wiedersehen republika volksdeutch chorzoff. Zycze wam dalsze spadki smierdziele.

Piotrek, 20.05.2017 13:17:03 - *.customers.d1-online.com

Do piłkarzy Legii: gracie w Legii najlepszym i największym klubie sportowym w PL. Macie zapier...lać na maksa w KAŻDYM meczu a w tych ostatnich trzech iść jak stado dzików!!! Legia Mistrzem 2017.

Kele, 20.05.2017 13:31:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ej ludziska. Sonny zabierz swoje mokre sny do Piły bo Ty nawet z Poznania nie jesteś .

Juz nie bedzie więcej nasza Legia najlepiej RR. Nie ma Widzewa, ŁKS u , Zabrza, GKSy sa jakies bet bruki , leczne czy Płock.

Niech Ruch i Widzew wracają

Bedą mogli znowu spaść !!!!!!!!

Czego wszystkim nam życzę
Amen

W Białym uprzejmie prosze o powtórkę ostatniego meczu . Bedzie dobrze .

@tomasz prooblem, 20.05.2017 14:31:49 - *.static.ip.netia.com.pl

Masz problem,ale z ortografią,więc się nie kompromituj.

mm, 20.05.2017 23:57:01 - *.dynamic.mm.pl

Odjidja Legia - Lech
.youtube.com/watch?v=Ls5ffcXDKh0

XIĄŻE WARSZAWSKI - Spacer po Warszawie
.youtube.com/watch?v=ZzQLDuS65Us

Cult⚽️Legia , 20.05.2017 23:57:04 - *.110

Sà emocje o Mistrza,ten schematic jest ok teraz wiècej wciágnáć drużyn tak jak jest na wyspach I nakrècić rzád Polski do pompowania kasy ba zawsze w piłke i młodzież✨⚽️

Arek, 21.05.2017 00:19:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No właśnie, trzeba uważać na to bydle z Irlandii, mam nadzieję, że Dąbrowski odpowiednio się nim zajmie. Tego Estończyka wyłączyć jak na jesieni i powinno być dobrze.

Johny, 21.05.2017 07:00:29 - *.play-internet.pl

Panowie dajcie jakiś namiar na streama w necie na dzisiejszy mecz. Dzięki i pozdro. Legia Mistrz!

kacperek, 21.05.2017 09:33:52 - *.dynamic.chello.pl

Dzisiaj zobaczymy :) Wygrana Lechi i Legii :)
i Mistrzostwo Legia zdobedzie w Kielcach :)

mm, 21.05.2017 22:08:25 - *.dynamic.mm.pl

Legia nie poeije ale wyrównala rekord Wisły i Leczha dzieieciu 10 meczwów wygranych z rzędu w Polskiej Lidze na Wyjedzie


Szacunkowe szanse na mistrzostwo Polski (i podium):
Legia 69,4% (97%)
Lech 12,9% (80,7%)
Jagiellonia 11,9% (70,8%)
Lechia 5,9% (51,5%)

Legia odlaa się na szereg, na prawde szreg rekordów które mogla zdobyć



Szanse na puchary:

Arka 100%
Legia 96%
Lech 79%
Jagiellonia 69%
Lechia 56%


Szanse na mistrzostwo:

Legia 68%
Jagiellonia 13%
Lech 12,5%
Lechia 6,5%

Wolfik, 22.05.2017 09:31:53 - *.238

@mm: Nie wiem skąd takie statystyki Kolego. Dla mnie akurat, to teoretycznie Jaga ma najlepszy układ gier. Zresztą jestem w stanie się założyć, że cała 4-ka swoje najbliższe mecze wygra, z tym że Legia ma najgroźniejszego przeciwnika (przynajmniej do teraz - Koronie się chce walczyć).

mm, 22.05.2017 21:40:16 - *.dynamic.mm.pl

do Wolfik, fakt ,to symulator mogiela z wiadomego serwisu.
niesprawdza się.
już lepsze są wyliczenia extrastats

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.