Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 17 maja 2017 r. godz. 22:49

Magiera: Teraz musimy utrzymać lidera

Jeleń, źródło: Legionisci.com

Jacek Magiera (trener Legii): Zagraliśmy dobry mecz i bardzo się z tego cieszymy. Wygraliśmy zasłużenie, od początku staraliśmy się narzucić swój styl gry i zrealizować to o czym rozmawialiśmy na odprawie. Gola strzeliliśmy najpierw po pięknej akcji, potem Michał Kucharczyk po kapitalnym podaniu Tomka Jodłowca strzelił gola na 2-0. Bardzo długo czekaliśmy na to by być na pierwszym miejscu w tabeli i dalszą pracą chcemy to miejsce utrzymać.

- Jestem dzisiaj zadowolony ze wszystkiego. Nie dzielimy meczów na mniej ważnej i bardziej ważne, chcąc zdobyć Mistrzostwo Polski trzeba tak samo traktować każde spotkanie, by móc potem cieszyć się ze zwycięstwa w nich.

- Zupełnie mnie nie interesowało kto wyjdzie w ataku Lecha. Zawsze patrzymy na siebie. Kiedy gra Robak czy Kownacki nasi obrońcy muszą być skoncentrowani na 100%, bo obaj są bardzo dobrymi piłkarzami, Robak jest na pewno bardziej doświadczony. W pewnym momencie meczu obaj byli przecież na boisku, a my daliśmy radę się wybronić, co na pewno bardzo cieszy.

- Robimy wszystko żeby Vadis został w drużynie. On czuje się tutaj bardzo dobrze, gra świetnie, dzisiaj także wystąpił na doskonałym poziomie. To jest bardzo pozytywnie nastawiony człowiek, od którego wielu zawodników uczy się zachowania na boisku jak i poza nim. Strzelił dziś kapitalną bramkę, od jutra jednak trzeba pracować znowu. Teraz nie będziemy rozmawiać na temat jego kontraktu, na to przyjdzie czas po 4 czerwca. W ostatnim czasie było bardzo wiele plotek. Przychodzę na konferencje gdzie nikt mnie o nic nie pyta, a potem w internecie czyta się różne bzdury. Nie chcę sobie tym zaprzątać głowy i tracić czasu i energii aby to prostować. Na razie gramy, po sezonie będziemy się zastanawiać.



Komentarze: (22)

Matt, 17.05.2017 23:14:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciekawe czy ktoś teraz wypali, że gadanie Magiery to nudy.

Wolfik, 17.05.2017 23:16:58 - *.dynamic.mm.pl

Tytuł wymowny i ...dwuznaczny :).

e(L)o, 17.05.2017 23:19:27 - *.sieradz.vectranet.pl

magiera co ty bierzesz - gadasz od rzeczy!

Rafix, 17.05.2017 23:19:55 - *.centertel.pl

Dociagnij Magic nasza Legiunie do mistrza

Marek, 17.05.2017 23:24:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tak, róbmy wszystko... Piękny mecz, piękne zwycięstwo. L!

Cult⚽️Legia, 17.05.2017 23:35:34 - *.109

✨Magic✨

Zlb, 17.05.2017 23:43:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

O ile dobrze pamiętam to już co poniektórzy psy na Panu Jacku wieszali! I co teraz? Panie Jacku, och, ach! Chorągiewki delikatnie mówiąc! Legia!

sebek, 18.05.2017 00:00:24 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

cudze chwalicie (Bielica) swego nie znacie (Dżako)!!!

Zlb, 18.05.2017 00:17:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dzidzia, Jodła, Kuchy(King),cała Legia MOCNO! LECH ZDECHŁ. ..Panie Jacku, chłopy, GRATULACJE! !!!LM.

Konrad, 18.05.2017 00:18:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Drżyj Nawałka,drżyj!!!!!!

Jari, 18.05.2017 00:36:08 - *.103

Zwolnić 7 ksęgowych, nie kosić trawy, nie palić świateł, temu gościowi dać 4x tyle co zarabia do tej pory. Takiego grajcara nie mieliśmy dawno...

M3, 18.05.2017 00:42:14 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Trener Magiera podniósł Legię z kolan po tamtym trenerskim szarlatanie. Pierszy raz mamy (L)idera ! Trzy zwycięstwa i spełni się dzisiejsza oprawa. Mistrz (L) !

Artekketra, 18.05.2017 00:56:03 - *.dynamic.chello.pl

@Wolfik
w punkt ;)

Zajmon, 18.05.2017 00:57:57 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hasi bylby dobrym skautem ale nie trenerem!! Trzeba mu wysłać kwiaty ze nam ściągnął Moulina i Vadisa O-O

Q2, 18.05.2017 01:02:54 - *.centertel.pl

Vadis? Takiego grajka jeszcze w naszej lidze nie było. Trochę przykro, że przychodzi taki ktoś z nikąd i zamiata tą naszą ligę jak chce. Z drugiej strony inni mają się od kogo uczyć i to chyba najlepsze co spotkało tych naszych rodzimych kopaczy. Wszyscy wiedzą, że aby go zatrzymać trzeba sypnąć twardą walutą i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby mieć jakieś pretensje o jego wyższe zarobki. Lepiej mieć jednego wybitnego niż trzech dobrych. Dobrych u nasz nie brakuje ale to za mało na sukcesy na arenie międzynarodowej.

X(L), 18.05.2017 01:22:30 - *.dynamic.chello.pl

Taka dyscyplina mozna zajsc wysoko do samego konca.Tak trzymac ,Legia Mistrz

miron, 18.05.2017 01:25:06 - *.play-internet.pl

tylko frajery nie lubią Jacka Magiery (L)

123, 18.05.2017 02:48:16 - *.dynamic.chello.pl

Jodła chyba wreszcie odpoczął po euro.

krys008 , 18.05.2017 06:33:24 - *.serv-net.pl

Panie Jacku jeszcze 3 mecze. To jest wejście smoka, zdobyć lidera po takim czasie pogoni, w takim momencie, po takim meczu z takim przeciwnikiem! Miód na me serce.

Balde, 18.05.2017 08:36:09 - *.toya.net.pl

Za dzisiejszy mecz, rozpracowanie przeciwnika, skład, zmiany wielkie, wielkie słowa uznania.

Jurii, 18.05.2017 10:09:13 - *.adsl.inetia.pl

Wspaniały mecz Panie Jacku. Brawo

FANATYK, 18.05.2017 11:53:02 - *.dzialdowo.vectranet.pl

Nie ma rozwiązania lepszego,,jak JODŁA za Kopczyńskiego...!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.