Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Czwartek, 18 maja 2017 r. godz. 21:48

Kibice Legii zebrali ponad 47 tys. na nową karetkę dla CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Fani Legii podczas wczorajszego meczu z Lechem zebrali na trybunach 47 071,08 zł na zakup nowej karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. Najwięcej pieniędzy wpłacili kibice z Żylety - ponad 21,4 tys., najmniej fani zasiadający na zachodniej. Przypominamy, że cały czas można wesprzeć akcję, wpłacając pieniądze na konto: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 (Bank Zachodni WBK S.A, Fundacja For Life), z dopiskiem Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom "karetka dla CZD".

Wyniki zbiórki:
Żyleta: 21423,56 zł
Wschodnia: 14513,24 zł
Południowa: 6968,32 zł
Zachodnia: 4165,96 zł

Ponadto do puszek wrzucono: 105,1 Euro
490 Bani rumuńskich
622 Forinty węgierskie
1 Peso kubańskie
10 Lewa bułgarskich
1 Korona duńska
20 Szekli izraelskich
85 Koron czeskich
2 Jeny japońskie
1 dolar 57 dime
50gr polskich z 1923r.
1 żeton na BP
1 żeton z gum
1 mikro karta sim
1 karta pamięci
1 plastikowy diament



Komentarze: (47)

m, 18.05.2017 22:18:14 - *.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Żyleta, Wschodnia, Południowa - Gratulujemy!

groch, 18.05.2017 22:19:49 - *.adsl.inetia.pl

T0 fiata tipo mogą kupić co najwyżej

ding, 18.05.2017 22:21:44 - *.dynamic.chello.pl

Gdy kilka tygodni temu pisałem, by zbierać na karetkę, wy woleliście kupować farby i telewizory.

m, 18.05.2017 22:21:56 - *.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

na zachodniej robili zdjęcia oprawie :)

Albanczyk, 18.05.2017 22:26:13 - *.dynamic.chello.pl

bogacze z Zachodniej 4k PLN wpłacili co za bydło. 1000 zł za bilet na mecz zapłacić żeby się pokazać i nachlać winem to to i owszem a żeby pomóc dzieciakom to nie.

xxx, 18.05.2017 22:37:47 - *.52

kibice jak zwykle stanęli na wysokości zadania, jedyne co smuci, że najmniej jest od tych, którzy mają najwięcej

kujawiak, 18.05.2017 22:37:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda że jeszcze zużytej gumy do żucia albo zetona z pikachu nie wrzucili... Szacun dla kibiców za super akcje, zyleta jak zwykle dała rade

kibol, 18.05.2017 22:38:17 - *.play-internet.pl

Brawo kibice z trzech trybun

Vipy - żenada

Marco, 18.05.2017 22:41:45 - *.dfri.se

Ludzie, co jest? Ruszcie się. Ponad 28 tysi na meczu, to wychodzi że każdy wrzucił niecałego browara! I to takiego z Biedry. Obciach i tyle. Wrzuciłem 20 zeta i taka powinna być średnia. Przecież to nawet nie jest połowa biletu...

Legionista, 18.05.2017 22:46:15 - *.centertel.pl

Na zachodniej zbierano też na VIPach?

Piter, 18.05.2017 22:55:12 - *.dynamic.chello.pl

Ładny wynik. Ile taka karetka kosztuje?

Jaca, 18.05.2017 22:55:16 - *.dynamic.chello.pl

Najwiecej kapusty za bilet najmniej do puszki. Wstyd

ble, 18.05.2017 22:57:32 - *.static.chello.pl

Czy moglibyście napisać co jest na tej karcie pamięci? Może coś wartościowego?

Woo, 18.05.2017 23:25:27 - *.30.ipv4.supernova.orange.pl

Przepraszam za zachodnią. Było zbierane - ja wrzuciłem. Po raz pierwszy tam poszedlem i teraz wiem, że to był błąd.

do ble, 18.05.2017 23:27:48 - *.dynamic.chello.pl

Podobno kody do Irańskich głowic atomowych

do ble, 18.05.2017 23:29:51 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli właściciel karty się zgłosi do Dobrzy (L)udzie to ją dostanie tak samo kartę sim

kaktus, 18.05.2017 23:38:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a mnie zastanawiają ludzie, którzy wrzucają żetony, gumy i inny chłam....
po kiego ch... w ogóle coś wrzucają???

Dario, 18.05.2017 23:45:57 - *.dynamic.chello.pl

Fajnie ze jest ten numer konta jutro sie doloze.Zabiegany jestem teraz ale te 20 zeta jutro z rana doloze na pewno.Kazdy powinien dac tyle na ile go stac.Mam nadzieje ze na konto wplynie duzo wiecej pieniedzy niz zebrano na trybunach.Cala Legia zawsze razem i kazego dnia dziekuje Bogu ze jestem Legionista.

Arek, 19.05.2017 00:02:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem kibicem z Żylety i stówka pękła. I nie mówię tego żeby się chwalić, bo uważam, że nie ma czym, tylko żeby pokazać co jest. Taki kibic z Żylety może rzucić stówę, a bogacz jakieś marne grosze, a stać go żeby rzucić zdecydowanie więcej. Żenada jak dla mnie i tyle. Jak było go stać na tysiaka za bilet, czy karnet to chyba jakby nawet te 5 dyszek rzucił na te dzieciaki z portfela w zasadzie nic by mu nie ubyło. Żenada bogacze z zachodniej.

Do Legionista, 19.05.2017 00:08:03 - *.dynamic.chello.pl

Na Zachodniej bylo glownie na vipach zbierane:)

Pablito, 19.05.2017 00:13:45 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

trybuna zachodnia to ta gdzie płaci się po 400 czy tam po 1000zl ????? masakra banany nawet na karetkę wrzucić nie chcieli za bardzo .a po kilka stówek za bilet lekką ręką . brawo żyleta ,a powiedzenie prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, nie jest pustym powiedzeniem ,

123, 19.05.2017 00:46:30 - *.dynamic.chello.pl

@albanczyk vipy to idą bokiem obok puszek (pewnie celowo , wejściówki za friko albo na firmy, udają nie wiadomo kogo gołodupcy. Zdjęcia szklanki z piwem w ręku robią i na f . Widzę bo mam ich przez szybę ) A ze najmniej na zachodniej - odjąć vip - dlatego że najmniejsza trybuna

WOLA, 19.05.2017 00:58:17 - *.warszawa.vectranet.pl

Słabe jest to że obywatele muszą zbierać pieniądze na coś co powinno zapewnić nam państwo i to na pierwszym miejscu bo karetka to jedna z podstawowych rzeczy. Może zamiast kupować nowych luksusowych limuzyn mogli kupić kilka karetek. Politycy to je%^*e bydło które nie interesuje nasz los. Oby młodsze pokolenia nie musiały się na takie rzeczy "zbijać"...

dede, 19.05.2017 01:28:56 - *.play-internet.pl

banany bogactwo skapstwo jdebac ku r Taka trybuna na szczytny cel dla Dzieci powinna zebrac ze 3 razy tyle co caly stadion albo i wiecej Tzw darowizna odliczenie od podatku ale najlepiej miec duzo i dla siebie i na vip za darmo pic i zrec jak na wiejskiej CALA LEGIA ZAWSZE RAZEM ZYLETA SZACUN!!!

..., 19.05.2017 01:44:31 - *.dynamic.chello.pl

Nie jestem pewien czy te rachunki z danych trybun są potrzebne. Pojemność trybuny, % dzieci, % pseudo biznesmenów etc ...Wiadomo, że najbogatsi karmią węże ;p

Pod(L)asiak, 19.05.2017 02:37:36 - *.play-internet.pl

Do WOLA...
Moja kuzynka pracuje w CZD i powiem Ci, ze boli mnie, iż ja, jako kelner zarabiam więcej niż ona ratująca życie innym.

Tomasz , 19.05.2017 04:18:59 - *.centertel.pl

A ja mam wytłumaczenie dla tych wszystkich egzotycznych monet, żetonów i karty sim.
Ludzie wrzucają wszystko co mają. Tzn cała zawartość kieszonki na monety laduje w puszcze i takim o to sposobem właściciel np: karty sim przypadkiem ja stracił.

Pozdrawiam

do WOLA, 19.05.2017 05:59:30 - *.183

Popieram w 100%

Akcja super, 19.05.2017 07:05:27 - *.dynamic.chello.pl

Trzeba zbierac dalej :) 40000 niestety to malo na taki pojazd ale wiadomo ziarnko do ziarnka....

Andrzej , 19.05.2017 07:41:46 - *.dynamic.chello.pl

Najlepsze jest to, ze z vipow to wiekszosc tam siedzacych wcale nie placi za bilet bo to miejsca sponsorow, firm itd. Ludzie nie dość ze ida za darmi bo ktos ich z jakiejs firmy zaprosil, najedza sie i napija za darmo to jeszcze szkoda im wrzucic chociazby 20zl czyli połowy biletu na Zylete .
Ale tak to jest z takimi ludźmi. Zenada

@m, 19.05.2017 07:47:46 - *.centertel.pl

To wrzuć te fotki.
Swoją drogą i tak dużo dali, skoro nikogo nie było widać. Dopiero po dłuższych poszukiwaniach znalazłam gościa z puszką. Zbiórki na oprawy wyglądają dużo lepiej.

szczypiory, 19.05.2017 07:49:22 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

Na trybunie zachodniej sektory gold i silver zasiadają "vip-y" z mocnym naciągnięciem tego słowa,bo co to za vip jak ma chajs na siadanie w ekskluzywnych warunkach za nie małe pieniądze niczym lord,a dzieciom to się szczypać!!??!! żenada i zachowanie typowo bananowe....po prostu żal i śmiech.
SZCZYPCIE SIĘ dalej i wsadźcie sobie te wasze bananowe pieniądze między poślady... i przemyślcie sobie jakie z was szuuje,komu jak komu ale dzieciom żałować!!?!!

Luk, 19.05.2017 07:58:53 - *.play-internet.pl

Na Zachodniej mało kibiców w porównaniu z pozostałymi trybunami.Zasiadam na Zachodniej i zrobiłem przelew, bo choć wszedłem o 19:40 na stadion to nie spotkałem nikogo zbierającego pieniądze.Sporo znajomych z Zachodniej też było zdziwionych,że nikt nie zbiera.

Dominik, 19.05.2017 08:05:11 - *.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie wiem gdzie zbierano na zachodniej bo ja zbierajacych ludzi nie widziałem.

P.S. Ludzie siedzący na VIP'ach sami za te bilety nie płaca. Wszystko idzie na firmę lub dostają zaproszenia od innych firm.

mrquad, 19.05.2017 08:45:11 - *.centertel.pl

Mimo iż jestem na Żylecie, nie potępiam nikogo z którejkolwiek trybuny, bo sam nie wrzucałem do puszki, tylko przelałem pieniądze na konto. Sadzę, że wiele osób tak zrobiło i wypowiedzi niektórych są co najmniej nie na miejscu. Warto taka akcję podsumować po zakończeniu i podaniu do publicznej wiadomości kwoty jaka wpłynęła na konto. Później jest czas na podsumowanie i wnioski ( jednym z pierwszych, jest mała ilość puszek na zachodniej ). Gdyby ktoś wątpił w to co piszę, wystarczy sięgnąć do historii i akcji z przekazywaniem nagród z Legionów, tam mieliśmy jeszcze wsparcie w postaci ogłoszeń na telebimach w trakcie meczów. Pozdrawiam i namawiam do uczestnictwa we wszystkich akcjach charytatywnych organizowanych przez kibiców Naszej Legii. organizowanych

Do kaktus, 19.05.2017 08:50:28 - *.centertel.pl

zdarza się że coś przypadkowo wpadnie , ja np wziąłem wysypałem całą zawartość portfela i możliwe że były tam monety euro

Michał, 19.05.2017 08:51:41 - *.static.ip.netia.com.pl

Ja też wszedłem na trybunę zachodnią około godz. 19.30. Przez prawie godzinę nie spotkałem nikogo zbierającego pieniądze na karetkę ( okolice wejścia na sektory 104, 200,201,202 ). Proszę nie oceniać pochopnie.

M, 19.05.2017 08:55:39 - *.dynamic.chello.pl

Myślę że nie jest celowym pokazywanie statystyk trybun. Można zaznaczyć że na żylecie zebrano najwięcej i starczy. W akjach charytatywnych liczy sie sam gest. Nikomu nie mozna osodzac ile kto daje, bez wzgledu na jego stan posiadania! Nie rozumiem wpisów "brawo 3 trybuny!". Poludniowa dala raptem 2k więcej...
Rozumiem,że wiekszosc komentarzy odnosi sie do proporcji, ale podejrzewam ze znaczna czesc tych prawdziwych VIPow, nie malolatek i golodupcow z robota w korporacji i karta z debetem, wspomaga cele charytatywne w znacznie wiekszym stopniu, tylko robia to po cichu.

(L), 19.05.2017 09:43:35 - *.191

Wielkie "biznesmeny" z Bożej łaski znów przyżydziły kaski

pio, 19.05.2017 09:47:27 - *.play-internet.pl

Brawo lewacy z zachodniej, macie gest

XD, 19.05.2017 10:34:31 - *.dynamic.chello.pl

czy dziecko tez ma status bezrobotnego ??
- jak tak to szpital odmowi leczenia

XD

pozdro, 19.05.2017 12:34:08 - *.play-internet.pl

dla gołodupców z Vipa

Ka(L)isz, 19.05.2017 12:37:50 - *.icpnet.pl

Nie ma co się licytować, najważniejsze jest wsparcie. Ja sam wrzuciłem 20 zł ( Wschodnia ) i nie będzie problemu abym wrzucił raz jeszcze. Pytanko, bo może gdzieś nie doczytałem: jaki jest szacunkowy koszt takiej właśnie karetki ?

Franco, 19.05.2017 12:55:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czy dowiemy sie jaka kwota trafila na konto z dopiskiem?

do Ka(L)isz, 19.05.2017 15:52:40 - *.42

cena takiej karetki to ok. 350.000 zł.

grzesiek, 20.05.2017 10:56:30 - *.84

Super inicjatywa, tylko rodzi się pytanie czemu Państwo takiej karetki nie ufunduje ? Skoro są pieniądze na 500+ , to taka karetka to pikuś przecież....
:(

Wwy, 20.05.2017 22:03:41 - *.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy są bilety na lechie

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.