Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Fumen / Legionisci.com
fot. Fumen / Legionisci.com
Poniedziałek, 22 maja 2017 r. godz. 21:06

Karnety na sezon 2017/18

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż karnetów na sezon 2017/18. W porównaniu do poprzedniego sezonu, ceny karnetów, jak i poszczególnych biletów nie uległy zmianie. W pierwszej kolejności karnet będą mogły zakupić posiadacze karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2016/17 oraz posiadacze karnetów na rundę wiosenną 2017.

Sprzedaż zamknięta karnetów - rozpoczęcie sprzedaży 22 maja; zakończenie 12 czerwca o godz. 9:00 - sprzedaż przeznaczona dla posiadaczy karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2016/17 oraz dla posiadaczy karnetów na rundę rewanżową 2016/17 (runda wiosenna 2017)

Sprzedaż otwarta karnetów - rozpoczęcie sprzedaży 12 czerwca o godz. 11:00 - sprzedaż przeznaczona dla wszystkich kibiców

Każdy kibic, który kupi karnet otrzyma unikatową kolekcjonerską monetę/numizmat. Osoby, które nabędą karnet w kasach klubu, otrzymają numizmat przy zakupie. Kibice, którzy wybiorą opcję zakupu przez system online bądź przez stronę karnetnaraty.legia.com, będą mogli odebrać numizmat w kasach i Punkcie Obsługi Kibica.

Karnet NIE OBEJMUJE meczów:
- Runda Finałowa 2016/2017, rozgrywanych po zakończeniu Rundy Zasadniczej;
- ewentualnych meczów w finale rozgrywek Pucharu Polski oraz meczu o Superpuchar;
- rozgrywek Ligi Europy, Ligi Mistrzów i innych spotkań towarzyskich lub organizowanych w ramach UEFA.

Korzyści z zakupu karnetu:
- preferencyjne ceny dla młodzieży do 19. roku życia, rodzin i posiadaczy karnetów z poprzedniego sezonu;
- niższa nawet o 30% cena w porównaniu z ceną pojedynczych biletów na poszczególne mecze;
- tańszy bilet i pierwszeństwo w jego zakupie na mecze w rozgrywkach europejskich;
- niższa cena karnetu na rundę mistrzowską w stosunku do osób nieposiadających karnetu;
- darmowy wstęp na wszystkie domowe mecze Pucharu Polski do półfinału włącznie;
- stałe, wybrane przez Ciebie miejsce na stadionie Legii i gwarancja Twojego udziału we wszystkich jej meczach;
- możliwość udostępnienia karnetu innej osobie posiadającej kartę kibica Legii Warszawa do 7 razy w sezonie;
- gwarancja wysokiej, dającej najlepsze nagrody, rangi w programie lojalnościowym LEGIONY;
- trzeci z kolei, unikatowy, kolekcjonerski numizmat, nie do kupienia w sklepie - liczba numizmatów ograniczona;
- zniżka 10% na zakupy w Fan Store z całej kolekcji.

Karnet na raty - Legia kontynuuje możliwość zakupu karnetu w systemie ratalnym. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę karnetnaraty.legia.com, wybrać rodzaj karnetu i przejść do płatności "Raty PayU". Po akceptacji wniosku w systemie "Raty PayU" można w kasach klubu wybrać miejsce zgodnie z danym rodzajem karnetu. Sprzedaż karnetów w tym systemie będzie możliwa od 22 maja do 30 sierpnia do godz. 23:59.

Osoby posiadające karnet BEZ BARIER prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica po dniu 4 czerwca 2017 r. na adres mailowy bezbarier@legia.pl.

Wszystkie osoby, które posiadały bezpłatny karnet SENIOR w sezonie 2016/17 prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica w celu przedłużenia karnetu. Możliwość przedłużenia karnetu na miejsce zajmowane w sezonie 2016/17 upływa z dniem 12 czerwca 2017 r.

Osoby zainteresowane zakupem karnetów w strefie biznesowej (SILVER lub GOLD) prosimy o kontakt pod adresem magdalena.lipka@legia.pl. Sprzedaż zamknięta pakietów Silver i Gold dla posiadaczy pakietów VIP w sezonie 2016/17 trwa do 15.06. Sprzedaż otwarta rozpocznie się 16 czerwca – wtedy też na stronie biznes.legia.com pojawi się szczegółowa oferta i komunikacja.

Regulamin sprzedaży karnetów na Rundę Zasadniczą w sezonie 2017/18 znajdziecie tutaj.

fot. Legia Warszawa

fot.

fot. Legia Warszawa



Komentarze: (22)

legionista12345, 22.05.2017 23:03:20 - *.dynamic.chello.pl

super- trzeba kupic. a kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów na Lechię?

Stefciu, 22.05.2017 23:13:34 - *.centertel.pl

Taniocha nareszcie uczciwe ceny , wow ale promocja !! Wszyscy na mecz , super , biore 2 tak na zapas ...... Odważnie przed obrona Mistrza ....

onczylija, 22.05.2017 23:29:52 - *.dynamic.chello.pl

Jesli prawda jest , ze Wisla nie podpisze kontraktu z Boguskim, to bralbym go bez namyslu. Rok, dwa spokojnie sobie poradzi i bedzie wzmocniem.

Do Stefcia, 23.05.2017 00:25:32 - *.centertel.pl

Wiesz co? Ja to chyba bym wziął też na zapas tak 4-5sztuk, ale wolałbym na golda a co najmniej silvera. A patrzę a tych sektorów brak! Może po sztuce z każdego koloru...

p, 23.05.2017 00:47:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z tego co wiem, sprzedaż biletów odbędzie się po informacji na stronie we wtorek lub w środę.Ale realowcy i tak nie dostaną.Prawdopodobnie bedzie zależało od tego kto jest prawdziwym kibicem a kto chodzi tylko na wybrane mecze.

Cult⚽️Legia, 23.05.2017 01:18:09 - *.87

Bogus mi ?jest dibry do Legii,welcome bro✨⚽️✌️

123, 23.05.2017 01:24:08 - *.dynamic.chello.pl

Coś mi się wydaje że jednak coraz drożej

Bakłażan, 23.05.2017 01:48:33 - *.opera-mini.net

W sezonie 2012/2013 za karnet na żyletę płaciłem 390 a teraz 500 ?

Krzeszczu, 23.05.2017 07:36:43 - *.60

Czy ktos z was ekonomistow zna takie pojecie jak "inflacja"?
Wieczny placz nad cenami....

Do baklazan, 23.05.2017 08:26:08 - *.play-internet.pl

Jakbyś miał ciągłość to bylo by tylko 420 czyli dużej różnicy nie ma

Jacek1234, 23.05.2017 09:21:46 - *.72

420, dobra cena, biorę kolejny raz. wychodzi 28zł za mecz. to taksówka na dojazd i powrót droższa

@Krzeszczu, 23.05.2017 10:24:14 - *.play-internet.pl

Szkoda tylko, że inflacja nie dotyczy płac w Polsce w sektorze prywatnym.
Ceny karnetów w porządku.

do Krzeszczu, 23.05.2017 11:49:57 - *.static.chello.pl

przez dwa lata była deflacja...

Pl, 23.05.2017 12:31:21 - *.centertel.pl

Ceny takie jak rok temu.Dla kogoś kto chodzi regularnie na mecze cena karnetu jest atrakcyjna.Mam karnet na ten sezon wiec wyjdzie mi na przyszły 49zł za mecz na najleszych miejscach na wschodniej.Oprócz tego miałem spore oszczednosci w tym sezonie ze znizek na el.LM i LM i 1/8LE.W sumie ze 200zł ze znizek zostało w kieszeni.Cały sezon nie musze sie martwic o bilety.Dla mnie warto.

Krzeszczu, 23.05.2017 12:39:15 - *.60

(re Baklazan)5 lat, 110 PLN roznicy, czyli ca 22 zl w skali rocznej. Liczac 17 meczow u siebie wychodzi jakies 1, 30 za mecz. A tu wylewy lez i zgrzytanie zebami.
Wdle klasyka: no ja pi****le.......

Krzeszczu, 23.05.2017 12:42:18 - *.60

My bad, 15 meczow a nie 17.
Wiec wychodzi jakies 1,46..... No rany Boskie, ale sie dzieje....

karnet, 23.05.2017 22:47:46 - *.warszawa.vectranet.pl

500 stów na Żyletę..dużo, moje zdanie, szanuje też zdanie tych co kupią i pomyślą że cena dobra.
Trzeba wziąć pod uwagę również to że w sezonie dochodzi kilka wyjazdów..wyjazdy są droższe..więc mnie sezon kosztuje 500 + wyjazdy.. czyli liczę 1500..to tak w zaokrągleniu (aaa nie liczę w tej cenie oczywiście alko, szamy itp to sobie sami dodajcie :) )
Także 500 zł to sam karnet Żyleta, a trzeba spojrzeć na sezon szerzej :)
Mimo wszystko szacun dla tych co kupią i będą na wszystkich lub prawie wszystkich meczach w sezonie.. mam na myśli u siebie i wyjazdy :)
W końcu Legia to jest Legia..mistrz Polski, najlepszy Polski klub, także warto wydawać na swoją pasję każde pieniądze :)

az, 24.05.2017 13:16:27 - *.25

Ja wydałem na (L) dokładnie 1999 zł w całym 2016 (tylko licząc karnety, bilety, sklep). Tak więc nie narzekajcie.

Piotr, 26.05.2017 09:45:05 - *.49.ipv4.supernova.orange.pl

Na prawdę warto kupić karnet.
Fajnie że można go też udostępnić innej osobie.
Koszt karnetu na Żylete normalny to wydatek porównywalny z dobrą parą butów.
Kupujcie karnety.

Piotr, 26.05.2017 09:46:51 - *.49.ipv4.supernova.orange.pl

I jeszcze jedno, ceny idą w górę wszędzie, chcielibyście najlepiej żeby ceny na Legię były takie jak 20 lat temu na stary stadion ?
Zapamiętajcie że to jest Warszawa, Stolica, tutaj wszystko będzie droższe niż na prowincji.

anti, 28.05.2017 16:55:47 - *.dynamic.chello.pl

Pamiętam, jak kilka lat temu kupowałem karnet na żyletę (student) to kosztował 310 zł. Teraz kosztuje prawie 100 zł więcej. Czy poziom, jaki prezentuje drużyna podniósł się o jedną trzecią? Wątpie. Szkoda, miałem nadzieję w końcu być na wszystkich meczach w następnym sezonie, ale niestety pozostanie tylko kilka wybranych.

Jano, 29.05.2017 14:57:26 - *.adsl.inetia.pl

Nie jęczcie tak o te ceny 500 zł to znów nie tak dużo zwłaszcza że można wziąć na raty,przychodzicie na najnowocześniejszy stadion w Polsce i oglądacie najlepszą drużynę w Polsce więc to trochę musi kosztować.Klub też musi zarabiać,nie będzie kasy będzie poziom Wisły Kraków a to chyba wam nie chodzi

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.