Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia mistrzem Polski 2017 - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia mistrzem Polski 2017 - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 4 czerwca 2017 r. godz. 20:07

LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI 2016/2017!!!

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dziś, po meczu z Lechią Gdańsk, Legia Warszawa po raz trzynasty w historii została mistrzem Polski! Tym samym legioniści obronili tytuł najlepszej drużyny w kraju wywalczony w poprzednim sezonie. MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA! LEGIA NAJLEPSZA JEST! LEGIA TO JEST POTĘGA! LEGIA CWKS!

To oni zdobyli mistrzostwo Polski:

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Arkadiusz Malarz

Obrońcy: Bartosz Bereszyński, Łukasz Broź, Tomasz Brzyski, Jakub Czerwiński, Maciej Dąbrowski, Adam Hloušek, Artur Jędrzejczyk, Igor Lewczuk, Michał Pazdan, Jakub Rzeźniczak, Mateusz Wieteska

Pomocnicy: Michaił Aleksandrow, Ondrej Duda, Guilherme, Kasper Hämäläinen, Tomasz Jodłowiec, Waleri Kazaiszwili, Michał Kopczyński, Jakub Kosecki, Michał Kucharczyk, Steeven Langil, Konrad Michalak, Thibault Moulin, Dominik Nagy, Vadis Odjidja-Ofoe, Miroslav Radović, Sebastian Szymański, Stojan Vranješ

Napastnicy: Daniel Chima Chukwu, Tomáš Necid, Jarosław Niezgoda, Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović

Sztab szkoleniowy i medyczny (od 25.09.2016): Jacek Magiera (I trener), Lucjan Brychczy, Aleksandar Vuković, Tomasz Łuczywek (trenerzy asystenci), Krzysztof Dowhań (trener bramkarzy), Sebastian Krzepota, Piotr Zaręba (trenerzy przygotowania fizycznego), Maciej Krzymień, Daniel Myśliwiec (analitycy), Maciej Tabiszewski (lekarz), Wojciech Zep (dietetyk), Konrad Paśniewski (kierownik drużyny), Wojciech Frukacz, Wojciech Spałek, Paweł Bamber, Marcin Bator (fizjoterapeuci)

Sztab szkoleniowy (do 19.09.2016): Besnik Hasi (I trener), Lucjan Brychczy, Aleksandar Vuković, Geert Emmerechts (trenerzy asystenci), Krzysztof Dowhań (trener bramkarzy), Sebastian Krzepota, Steven Vanharen (trenerzy przygotowania fizycznego), Bart Meert (analitycy), Maciej Tabiszewski (lekarz), Wojciech Zep (dietetyk), Konrad Paśniewski (kierownik drużyny), Wojciech Frukacz, Wojciech Spałek, Paweł Bamber, Marcin Bator (fizjoterapeuci)


Mistrzostwa Polski zdobywane przez Legię:
1955, 1956, 1969, 1970, 1993, 1994, 1995, 2002, 2006, 2013, 2014, 2016, 2017

MISTRZA JUŻ MAMY, NA LIGĘ MISTRZÓW CZEKAMY!

* * *

Dziękujemy i gratulujemy!
Redakcja Serwisu Legionisci.com



Komentarze: (48)

KIBIC, 04.06.2017 20:09:06 - *.internetia.net.pl

CZEKAMY MEGA TRANSFERY - MEGA NAPASTNIKA !!!

kibic, 04.06.2017 20:11:04 - *.smtvsat.pl

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy! :DDDDDDDDDDDDDDDDD

janusz, 04.06.2017 20:11:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jaka liga taki mistrz ,a lechia frajerzy roku haha ,nie powalczyli nawet ,murowali jakby 0:0 cokolwiek im dawało , dobrze ze koniec juz ten patoligi,w LM nie ma co szukac w tym składzie

Yyyylllleeeegggiiiiaaas, 04.06.2017 20:11:33 - *.centertel.pl

Dnooo i wodorosty. Jaką liga taki mistrz na remis. Tragedia

Krzeszczu, 04.06.2017 20:12:08 - *.cust.bredband2.com

Gratulacje !!!!!
LEGIA Mistrz!!!!!!

Pawe(L), 04.06.2017 20:14:52 - *.centertel.pl

Teraz świętowanie, a wszyscy co narzekali na Jacka Magiere niech teraz na kolanach do Częstochowy zasuwają. MISTRZ, MISTRZ LEGIA MISTRZ!!!

Daniel, 04.06.2017 20:17:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przykre to, ale prawdziwe. Matematyczny mistrz Polski. To jak być ponad przeciętnym uczniem i w szkole w Dębe dostać wyróżnienie. Gówno nie mistrz, Gówno nie liga. Ciesze się bo to było oczekiwane i wymagane !!!, ale styl naszego mistrza to jak Legionovia z Mlekovita. Żałosna jest nasza Liga.
P.s. W szatni bym zamknął dupę i siedział. Na kij drzeć mordy jak się grało jak Ciecie z 3 ligi.

Nietoperz, 04.06.2017 20:23:32 - *.play-internet.pl

Gratuluję zawodnikom i całemu sztabowi! Jesteście niesamowici
Legia Warszawa mistrz Polski✌

props, 04.06.2017 20:27:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

taki mistrz? z takim budzetem w ten sposob wywaczony? slaby to mistrz, powinniscie w bardziej zdecydowany sposob go zdobyc. ale mimo wszystko powodzenia w LM w nastepnym sezonie bo tylko wy na nią zasługujecie. ale niesmak z takim budzetem i pilkarzami ze musieliscie drzec i prawie go nie straciliscie.

andy, 04.06.2017 20:29:44 - *.103

Jeeeeeeest!!!!!! Mistrzem Polski jest Legiaaaa

raf, 04.06.2017 20:34:24 - *.3-1.cable.virginm.net

mecz ustawiony Jaga i Lech walczyly przynajmniej o mistrza

DawidL, 04.06.2017 20:39:27 - *.dynamic.mm.pl

Stres przez ten doliczony czas na Jagielloni masakra :) ale najważniejsze że się dobrze skończyło :) (L)

Rafał, 04.06.2017 20:54:30 - *.wist.com.pl

Brawo Legia!Legia to jest potęga!Teraz za rok to samo!

md, 04.06.2017 20:57:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO dziekujemy za caly sezon 2016/2017 !!!

Cult⚽️Legia, 04.06.2017 21:02:14 - *.8

✨Mistrz✨Legia ✨

Kondi1916 , 04.06.2017 21:02:40 - *.127

Tak żałuję, że nie mogę być dzisiaj z Wami na starówce...

MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA!!! Trzymajcie się bracia i miłej zabawy!! (L)

md, 04.06.2017 21:03:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA MISTRZ RP !!!

kLon1916, 04.06.2017 21:03:14 - *.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

DZIĘKUJĘ...
Chciałbym móc być razem z wami w tym dniu, ale los płata figle i niestety trzeba było się dzisiaj wyprowadzić razem z rodziną...
Mój Synek miał 1,5 miesiąca jak był pierwszy raz na meczu (przegranym) z zagłębiem, na następnym którym był Legia wygrała 3:0 z Lechią. Dziś Synek kończy 10 miesięcy i też mu przykro, że nie mógł być na meczu...
Wypijcie za NaS Bracia i Siostry...
MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA
LEGIA NAJLEPSZA JEST
LEGIA TO JEST POTĘGA
LEGIA CWKS!!!

Tomek Mokotów , 04.06.2017 21:04:31 - *.dynamic.chello.pl

Co tu komentować? Na razie nic się nie liczy, ani Mioduski na stołku, ani skład, ani budżet... Pogadamy jak wytrzeźwiejemy... :)

Redaktorze, 04.06.2017 21:22:39 - *.centertel.pl

A gdzie jest Sebastian WOŁOWICZ? Kitman☺

Gośka, 04.06.2017 21:27:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kochana Legiunia.

Szymon1999, 04.06.2017 21:32:03 - *.CNet.Gawex.PL

Trzeba podziękować trenerowi bo z takiego bagna wprowadził nas na Mistrzowski Tron. Brawo Panie Jacku i dzięki za Mistrza.

md, 04.06.2017 21:39:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO dziekujemy za gre w LM gdzie wywalczyliscie remis z Realem Madryt ktory wygral LM ! LEGIA MISTRZ !!!

Andrew Legia, 04.06.2017 21:39:49 - *.23.threembb.co.uk

Brawo Legia!!!!! Legia Mistrz 2017!!!!!!!!!!!

Wawa, 04.06.2017 21:42:31 - *.play-internet.pl

Żewłakow ręce precz od transferów! Znowu byłaby wtopa !

md , 04.06.2017 21:47:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO dziekujemy za wywalczenie prawa gry w LE gdzie graliscie wyrownane mecze z Ajaxem ktory zostal finalista LE ! LEGIA MISTRZ !!!

nieznany, 04.06.2017 21:48:04 - *.siedlce.domtel.com.pl

ból dupy, że zdobyliśmy mistrza i weź tu zrozum tych ludzi

hash, 04.06.2017 21:55:18 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Super że jest mistrz ale za ten horror w doliczonym czasie 10 min.,w Białymstoku to pała ~dla Legii !!!! Nasze Mistrzostwo nie może zależeć od wyniku innego meczu !!!!

Stolicznyj, 04.06.2017 21:57:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żeby trzeba było za Lecha kciuki trzymać... dobrze, że tylko 6 minut...

Legia Mistrz!

Dan Gol, 04.06.2017 22:20:13 - *.mynet.com.pl

Legia Mistrz ! Pozdrowienia z Legijnego Dęb(L)ina ! ! !

Dickson Chotowski, 04.06.2017 23:05:47 - *.range109-145.btcentralplus.com

Pierwszy raz w zyciu kibicowalem Amice......przez 11 minut. Mam nadzieje ze ostatni raz. Horror.

Hiszpan, 04.06.2017 23:10:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Odchodzą z kluczowych graczy Gui i Pazdan plus Necid Kazaszwili Broz i Jodła. Trzeba koniecznie zatrzymać Vadisa i kupić napastnika i po jednym skrzydłowym i środkowym pomocnik plus stoper.

Maliniak, 04.06.2017 23:30:31 - *.dynamic.chello.pl

Każdy powie kto będzie pamiętał wynik liczy się mistrz.ale ja powiem w jakim stylu ile fartu miała Legia.Obie ekipy grały na wynik.Skandal!!!! obie były blisko katastrofy i szczęście tylko 1 się pomyliła.
Wstyd taki minimalizm to dla na taktyka



Rabarbar, 04.06.2017 23:57:14 - *.71

Fajnie jest się znowu cieszyć z mistrzostwa, ale ostatecznie skończyło się w ten sposób, że wygląda to jak jednooki mistrz wśród ślepców, oby wyciągnięto z tego konstruktywne wnioski.

LP7, 05.06.2017 00:18:18 - *.abcom.al

Mistrz Polski Besnik Hasi ma jutro zostać trenerem Olympiakosu Pireus.
Fajnie by było się z nimi spotkać w LM :D

wrt, 05.06.2017 00:19:30 - *.warszawa.vectranet.pl

Potencjalni rywale Legii Warszawa w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów:

MSK Żilina (Słowacja)
Żalgiris Wilno (Litwa)
Dundalk FC (Irlandia)
FK Vardar (Macedonia)
FC Dudelange (Luksemburg)
FK Kukesi (Albania)
HSK Zrinjski (Bośnia i Hercegowina)
FK Budućnost (Czarnogóra)
Honved Budapeszt (Węgry)
IFK Marienhamn (Finlandia)
Spartaks Jurmala (Łotwa)
FC Samtredia (Gruzja)
jeden z pięciu zwycięzców meczów pierwszej rundy eliminacji

kogo sobie życzysz?

wrt, 05.06.2017 00:22:27 - *.warszawa.vectranet.pl

Niezłe emocje w ostatniej rundzie. Ale bez wachania zamienił bym miejscami lechię z jagą. Miejsce jagielloni jest w drógiej lidze.

do Wrt, 05.06.2017 00:30:00 - *.play-internet.pl

wszystko Ogóry :-)

(L), 05.06.2017 00:41:43 - *.dynamic.chello.pl

Je*ać Jagiellonię :) Tylko Legia!

Bolo, 05.06.2017 00:58:08 - *.com

Przestancie narzekac na styl! Po raz pierwszy od wielu lat udalo sie zdobyc mistrza pomimo intensywnej kampanii w Europie. Przez ostatnie kilkanascie lat kazdy zespol ktory osiagal relatywny sukces w pucharach (wyjsce z grupy) nie byl potem w stanie wywalczyc mistrzostwa.

wrt, 05.06.2017 01:14:58 - *.warszawa.vectranet.pl

W chwili gdy już było jasne że mamy miszcza odświeżałem stronę Legialive żeby zobaczyć nową mistrzowską grafikę a tu dupa. Zawiedłem się trochę. Nie wieżyliście że się uda?

zielak115, 05.06.2017 02:42:29 - *.play-internet.pl

Mistrz mistrz Legia Mistrz

RafaL, 05.06.2017 06:27:37 - *.cg.shawcable.net

Do Bolo: Świeta racja, wszystkie marudy spać a prawdziwi kibice chlać!!!!!! NIE PODDAWAJ SIĘ, UKOCHANA MA!!!

rob bandit, 05.06.2017 06:51:59 - *.satfilm.com.pl

Mistrz jest tylko jeden!!!FORZA LEGIA!!!Dziękuję i Gratulacje!!!Pozdrowienia z Włocławka!!!

zeno, 05.06.2017 07:15:30 - *.eaw.com.pl

Na 90minut piszą, że 12-ty tytuł MP. To w końcu jak jest?

do zeno, 05.06.2017 13:48:22 - *.137

zgadza się, w 1993 Mistrza zdobył Lech a nie Legia

do zeno, 06.06.2017 09:12:32 - *.centertel.pl

Ano tak, że mało się interesujesz skoro takich ważnych kwestii nieogarniasz?

do do zeno, 06.06.2017 09:13:19 - *.centertel.pl

Zdobyła Legia! Lech dostał.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.