Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
W 2013 roku w 85. minucie meczu Legia - Lech Mateusz Możdżeń faulował w polu karnym Jakuba Koseckiego i po celnie wykonanym rzucie karnym przez Ivicę Vrdoljaka Legia wygrała 1-0 - fot. Piotr Galas
W 2013 roku w 85. minucie meczu Legia - Lech Mateusz Możdżeń faulował w polu karnym Jakuba Koseckiego i po celnie wykonanym rzucie karnym przez Ivicę Vrdoljaka Legia wygrała 1-0 - fot. Piotr Galas
Środa, 31 maja 2017 r. godz. 07:54

Legia chce Możdżenia

Woytek, źródło: Echo Dnia / echodnia.eu

Legia Warszawa zainteresowana jest sprowadzeniem Mateusza Możdżenia z Korony Kielce. Według informacji serwisu echodnia.eu stołeczny klub już od kilku tygodni rozmawia z zawodnikiem. 26-latek występuje na pozycji defensywnego pomocnika, jest wychowankiem Ursusa Warszawa, a w Ekstraklasie występował w barwach Lecha Poznań, Lechii Gdańsk i Podbeskidzia Bielsko-Biała.



Komentarze: (65)

Ursus, 31.05.2017 08:07:15 - *.dynamic.chello.pl

Dżizassss. Po co taki czlapak.?? Pasuje jak piesc do nosa. Vadis , Guilerhme i on?

Skandal, 31.05.2017 08:09:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jak w temacie

mmz, 31.05.2017 08:10:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Prima Aprilis?

Sebo(L), 31.05.2017 08:28:45 - *.play-internet.pl

Kiedy występował jeszcze w Lechu uważany był za mega talent ale jego kariera to raczej "równia pochyła" i nie wydaje mi się aby Możdżeń mógłby być jakimkolwiek wzmocnieniem Legii. Nie tacy jak on nie dawali sobie w Warszawie rady... Choć oczywiście mogę się mylić i może okazać się,że Możdżeń to strzał w dziesiątkę i jego talent akurat w Legii może eksplodować.

dlugopis11, 31.05.2017 08:29:19 - *.dynamic.chello.pl

Ale po co?????

zniesmaczony, 31.05.2017 08:32:05 - *.supermedia.pl

"wspaniałe" wzmocnienia się szykują... mam nadzieje, że to ściema

Siara, 31.05.2017 08:34:41 - *.dynamic.chello.pl

Epickie wzmocnienie...

Jasio, 31.05.2017 08:35:03 - *.play-internet.pl

Buahahaha.
LL! Nastepnym razem nawet nie przepisujcie takich glupot.

lipa, 31.05.2017 08:37:00 - *.7

tylko po co?

cieciu, 31.05.2017 08:41:42 - *.5

Wolny czy transfer?

Sputnik 44, 31.05.2017 08:42:16 - *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czyli przejście Malarza do Milanu jest pewne... Szkoda bo to jeszcze rozwojowy grajek...

Miodulski musi odejść , 31.05.2017 08:42:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Przeciez to ogor jest kompletny, z czym do ludzi???

olo, 31.05.2017 08:42:49 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Na zdjęciu najłynniejsza akcja Możdżenia, kiedy kosi Koseckiego w końcówce meczu z Łachem po którym Vrdoliak z karnego zapewnia nam MP 2013.

urban, 31.05.2017 08:42:59 - *.cluster-j.forcepoint.net

Co za cv!!!! Ale pewnie lepszy od Kopczynskiego. Z drugiej strony jak nie wezma Lipskiego, to sie skompromituja.

Siwy, 31.05.2017 08:46:57 - *.centertel.pl

Nieeeeeee. To poznański slowik

Cinek, 31.05.2017 08:50:51 - *.centertel.pl

Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu w lidze zaczniemy grać jedną 6, a nie dwiema bo zespoły grające z nami i tak głównie grają defensywnie i to my prowadzimy grę. Tak więc jest Moulin, Jodłowiec, Kopczyński i w zapasie (mam nadzieje) Odjidja, Pazdan (gdyby jednak został) i można zawsze dać szanse jakiemuś młodemu. Więc na defensywnym nie potrzebujemy wzmocnień. No chyba, że chcemy pogonić Kopczyńskiego (wielkie chapeau bas jak dostaniemy za niego powyżej 50 tyś zł) i Jodłowca i mieć kogoś na ławce do zmiany za Moulina, ale też nie jestem pewien czy Możdzeń będzie lepszy od Kopczyńskiego

O ku..a, 31.05.2017 09:04:49 - *.122

No to Kopa będzie miał konkurencję na swoim poziomie (dramatycznie niskim). Wiem że jest po kontuzji i ten sezon ma stracony, ale jeżeli brać jakiegokolwiek DP z Polski to tylko Dąbrowskiego z craxy! Ewentualnie sondować możliwość ściągnięcia Gola od kacapów. Ale możdżeń to już naprawdę bardzo kiepski żart. Inna sprawa że DP to moim zdaniem priorytet bo z Kopą to my świata nie zawojujemy. A Jodła jeżeli nie unormuje formy też nie gwarantje dominacji w środku pola.

Phoenix(L)k, 31.05.2017 09:06:16 - *.226

@Urban:

Mówisz o tym Lipskim, który już trenuje z Pogonią?

dd, 31.05.2017 09:06:17 - *.90

Dobry zawodnik. Dawać go. Widzę w nim duży potencjał.

Bolek, 31.05.2017 09:14:58 - *.3

Tylko że tutaj może czuć się jak ryba w wodzie i to może mieć wielki wpływ na jego postawę. To chłopak z Ursusa.

yerry, 31.05.2017 09:19:07 - *.dynamic.chello.pl

Kupie bilet na zylete na mecz z Lechia
Place 200 zl

Kris, 31.05.2017 09:30:31 - *.centertel.pl

Zapomnijcie o wielkiej Legii i innych trofeach. Jeszcze nie dostrzegliscie, ze Legia to dla niektorych tylko zarobek? Tak jest od wielu lat, pozbywamy sie najlepszych pilkarzy za niezle pieniadze, a kupujemy w zamian 4 ogorkow, ktorym trzeba placic. To jest wlasnie polityka klubu, dzieki ktorej Legia nic nie osiagnie w Europie. Nam potrzeba 3, 4 zawodnikow klasy Ofoe. Panie Mioduski, mam ogromna nadzieje, ze pojdzie Pan po rozum do glowy, a zrobione porzadne transfery, predzej czy pozniej zwroca sie ze spora nadwyzka. Lepsi pilkarze = wiecej kibicow na stadionie = wieksze dochody, ogladalnosc, wiecej kibicow = wiecej sprzedanych gadzetow L, z ktorych tez sa nie male dochody, do tego chyba najwazniejsze wyniki w Europie, gdzie po drodze zgarnia sie duza kase na awanse i wygrane wiec na kontrakty takich zawodnikow jak Ofoe jest, prawda? Jezeli moje rozumowanie jest pokrecone, poprawcie mnie :)

Kristof, 31.05.2017 09:52:57 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Legia nie masz szans go pozyskac.Mateuszem jest zainteresowana Barcelona i daja za niego 82 mln euro i w rozliczeniu Messiego i Neymara.

Do Phoenix(L)k, 31.05.2017 09:58:25 - *.dynamic.chello.pl

Trenuje , bo sam poprosił o możliwość treningu, żeby móc jakoś się przygotować do Euro u21 ;)

mietek, 31.05.2017 09:58:28 - *.emea.ibm.com

@Phoenix(L)k: Trenuje, bo się chce przygotować do MME. A rozmów kontraktowych nie podjął, bo się łudzi, że go jakiś zagraniczny klub weźmie.

A do wszystkich pytających się, po co nam Możdżeń. Ano choćby po to, że Jodłowiec młodszy nie będzie i trzeba trochę kadrę zabezpieczyć - nawet, jeśli to by miał być tylko rezerwowy.

:-), 31.05.2017 10:02:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Juz placzecie na vafisa tez cisneliscie lamagi :-) mozdzen ma fajny atut strzal z dystansu przypomnijcie mi ile bramek strzelamy z poza 20 m

Urban @Phoenix(L)k, 31.05.2017 10:14:49 - *.cluster-j.forcepoint.net

no o tym, trzeba brac takich ludzi, bo kogo innego? Borysiuka znowu?

ja, 31.05.2017 10:16:25 - *.dynamic.chello.pl

Za słaby na Lecha, za słaby na Lechię gdzie przegrał rywalizację nie tylko na boku obrony, ale i w środku pola i to z takimi gwiazdami jak Łukasik czy Vranjes.
I on ma przyjść do nas?

Chore.

Do Phoenix(L)k, 31.05.2017 10:28:21 - *.dynamic.mm.pl

Ale tylko dlatego, żeby się przygotować do młodzieżowych mistrzostw Europy. Pogoń się zgodziła, bo jest ze Szczecina. Nie jest powiedziane, że pójdzie do Pogoni.

L, 31.05.2017 10:39:30 - *.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No to szykuje się pierwsze fest wzmocnienie na Ligę Mistrzów. Możdżeń to przeciętny grajek. Nam potrzeba realnych WZMOCNIEŃ, a nie siermiężnych kopaczy.

1971, 31.05.2017 10:40:17 - *.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

JAK PAMIETAM TO ON I INNI Z LECHA SPIEWALI NA RYNKU W POZNANIU .

Denat, 31.05.2017 10:45:45 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Legia raz na jakiś czas musi kupić takiego "Masłowskiego", po prostu musi

Tomiacab do Ursus, 31.05.2017 10:51:33 - *.252

Jaki Vadis? Możdżeń to raczej próba zastąpienia VOO

Toni , 31.05.2017 10:52:50 - *.pools.arcor-ip.net

A wszyscy martwilismy sie co bedzie jaj odejdzie Vadis?Jak widac zupelnie niepotrzebnie.
A tak powaznie taka jest polityka klubu.Sprzedawac kluczowych graczy brac za nich mlodych perspektywicznych (w naszej lidze do 30 lat jest sie mlodym i perspektywicznym) i za dwa gora trzy lata sprzedac ich z zyskiem.
Ostatnie dwa okienka transferowe z Legii to kilkanascie milionow euro.Teraz odejdzie Vadis,Pazdan,Guilherme i pewnie jeszcze ze dwoch troche slabszych pilkarzy pewnie po milion euro kazdy.Legia zarobi kolejnie kilkanascie milionow euro.A pieniedzy na dobrych zawodnikow i tak nie bedzie.

spike83, 31.05.2017 10:53:00 - *.mazowieckiesieci.pl

Jodła coraz bliżej emertury i bez stabilnej formy. A Możdżeń wydaje mi się lepszy od Kopczyńskiego

Adrianek TGK, 31.05.2017 10:58:27 - *.play-internet.pl

He aaaa spójrzcie na powtórki meczu z korona i popatrzcie wlasnie na MOŻDŻENIA Z GUI ;) jak sie do niego uśmiecha i cos rozmawiali ;) ;))) haha juz sie wklepuje w drużyne podczas meczu ;) tylko nie wiem po co i co by zrobił jak strzelił by bramkę ;/ :)

do Kristof, 31.05.2017 11:14:41 - *.83

Dawno nie słyszałem czegoś tak suchego.

mietek, 31.05.2017 11:39:59 - *.emea.ibm.com

@L: Wiesz co? Wygrajmy najpierw z gdańską pralnią i zdobądźmy mistrzostwo, a dopiero potem myślmy o wzmocnieniach przed kwalifikacjami do LM.

Kud(L)aty68, 31.05.2017 11:43:22 - *.play-internet.pl

Adrianek TGK - i właśnie dlatego nie strzelił.
Możdżeń w Legii? A to Lem zmartwychwstał bo jakieś niezłe s-f się tu pisze. W sumie 9 lat w pyrlandii i teraz u nas? Żeby to jeszcze był wymiatacz (chociaż takich tam nie ma) to bym zrozumiał. A tak to o co kaman??? Na ławkę? Na ławkę Kopa wystarczy, tu trzeba kogoś o półkę, dwie wyżej. Na drugiego Moulina nie liczę nie mówiąc o VOO...ale Możdżeń? To jest Legia a nie pyrlandzka wąskotorówka pomieszana z kuchenkorzem

(L)egniczanin, 31.05.2017 11:47:35 - *.122

Jako uzupełnienie za Jodłę to ok. Dąbrowski to też nie był the beściak zanim przyszedł a całkiej fajnie się odnalazł.
Osobiście widziałbym Olkowskiego na prawej stronie.

Ktoś , 31.05.2017 11:59:55 - *.167

Ktoś na ławce musi siedzieć! Miejsce Brozia wolne wiec Możdżeń idealnie! Niby kto na prawego obrońcę wejdzie na rezerwę jak Jedza jest i to pewniak? Pomysł bardzo dobry!

Sasza, 31.05.2017 12:44:27 - *.itsa.net.pl

Bereszyńskiego też w Lechu nie chcieli a u nas grał i jeszcze udało się na nim zarobić. Nie zawsze kończy się tak jak z Gizą czy Masłowskim. Czasami bilans jest dodatni jak z Lewczukiem czy ostatnio z Dąbrowskim. Jeżeli to jest pomysł Magiery to ja jestem za.

Do Kris, 31.05.2017 13:02:45 - *.dynamic.chello.pl

Już poprawiam:
-siedmiu najlepiej zarabiających graczy kosztulje Legię 12 mln. złotych rocznie. Bez "wejściówek" (1500 euro za zagrany mecz, 1000 euro za ławę) i bez premii za MP i LM. SIEDMIU!
- "mówi się" że budżet płac w zespołach Legii to 26 mln złotych. Gołych płac!
- do tego dochodzi: płace sztabu i pracowników, utrzymanie infrastruktury, marketing, pozostałe sekcje, inwestycje (boiska, ośrodek szkoleniowy), obsługa zadłużenia.

mC(L), 31.05.2017 13:03:37 - *.static.chello.pl

Nie przesadzajmy. Dobry ligowiec, bramkostrzelny i asystujący. W Koronie nareszcie się rozwinął. Pod Bartoszkiem zagrał najwięcej spotkań ze wszystkich Koroniarzy, którzy siedzą dłużej od niego. Może i będzie z niego pożytek... Poza tym jakby co Magiera wie co robi.

sopel, 31.05.2017 14:19:37 - *.dynamic.chello.pl

kupno mozdzenia totalna glupota

hen ryk, 31.05.2017 14:57:15 - *.rev.snt.net.pl

Kopczyński to nie strzeli 4 bramek i nie zaliczy 5 asyst w Legii w całej karierze. Jodła i Możdżeń przynajmniej grają do przodu a nie tylko przecinaki. Kupić stopera co potrafi grać do przodu - vide wywiad Ćwiąkały z Bielikiem.

kibic , 31.05.2017 14:59:29 - *.dynamic.chello.pl

hahahhahahahah po co ? lepiej postarać się sciagnac góralskiego albo dabrowskiego ze sraxy

Arek, 31.05.2017 15:50:01 - *.free.aero2.net.pl

Mam tylko nadzieję, że nie mają zamiaru robić z niego na siłę prawego obrońcy, bo to dramat będzie. Zresztą ja w ogóle nie wiem po co miałby tu przychodzić, znaczy się za kogo. Chociaż W Koronie moim zdaniem się wyróżniał. No i ma dobry strzał z dystansu, co u nas szwankuje.

xyz, 31.05.2017 16:02:25 - *.94

Yyyyy, ale prima aprilis juz byl w tym roku. Oby to byl tylko jakis zart, bo jesli gosciu od odejscia z Lecha jedzie po rowni pochylej (Lechia, Korona) to gdzie on do Legii?
Poza tym on nie moze trafic w bramke!

olew, 31.05.2017 16:24:33 - *.warszawa.vectranet.pl

Bereszyńskiego też nie chcieli w poznaniu, tam są kaleki umysłowe w zarządzie ... Możdżeń to Warszawiak , a to jest dobre

krys008, 31.05.2017 17:13:50 - *.82

Podobnie było z Bereszyńskim jak przychodził. Też nie widziałem w tym sensu, a oni zrobili z niego niezłego piłkarza, reprezentanta Polski. Solidny piłkarz, ale czy na Legię nie wiem, nie jestem przekonany, ale zobaczymy.

Hoh, 31.05.2017 17:31:37 - *.dynamic.chello.pl

Nieeeeeeee! O matko kochana. To już lepiej jakiegoś wychowanka przesunąć...

Krzeszczu, 31.05.2017 17:46:11 - *.cust.bredband2.com

O Mozdzeniu mowilem 3 lata temu, bo wtedy byl mlody/prospekt.
A teraz? Przyznam ze zbyt malo go ogladalem, wiec ciezko sie wypowiadac, ale z tego co widzialem to niczym nie odstaje od Kopczynskiego.
A Kopczynski jakos nie potrafi do siebie przekonac. A ma juz 24 na karku (?).
Jesli uzupelnienie to byc moze ok, ale wzmocnienie? Watpie...

Tadek, 31.05.2017 17:58:24 - *.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Odkupie bilet na fete Misztrzowską Legia -Lechia.

Piotr, 31.05.2017 18:24:05 - *.184.ipv4.supernova.orange.pl

Sobiech, Możdżeń.... Jeżeli tak mają wyglądać letnie transfery to nie mam pytań.

Martin, 31.05.2017 18:58:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale po co? Rozumiem, że faktycznie przydałby się defensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia, bo Kopczyński to jak dla mnie na razie ławka, jest oczywiście Jodła ale w obecnej sytuacji nikt nie wie jak wygląda u niego forma. Możdżeń na Legię jednak zbyt słaby. Z transferów faktycznie przydałby się def. pomocnik + ściągnąć Niezgodę z Ruchu + Kulenovic z rezerw + Sheridana brać z Jagi bo gość jest naprawdę dobry i wystarczy. Zatrzymać obecną ekipą + 2 transfery napodziora i def. pomocnika i wystarczy :) Reszta kasy zostawić na zatrzymanie Ofoe i Pazdana.

po co ten skauting?, 31.05.2017 19:02:28 - *.slupsk.vectranet.pl

byle lepszego grajka mozna odszukac ogladajac w weekendy canal+ i co jakis czas zajrzec na transfermarkt... ;-p
z tego co ploty niosa, to odejdzie pazdan i rzeznik... w to miejsce moze salamon i jach... za brozia, mlodego nawotke, by i dla jedzy jakas alternatywa byla. dla hlouska mozna sciagnac jaroszynskiego... i juz byla by mieszanina doswiadczenia z mlodościa ktora moze sie ogrywac...
defensywny jodlowiec (niech sie spokojnie przygotuje do sezonu i dac mu jesien) do niego dabrowskiego i goralskiego. kopczynskiemu podziekowac (niespelniony wiecznie mlody talent)
srodkowi: jest moulin i dobrze by bylo utrzymac vadisa (jesli sie uda). do nich dolozyc zmiennika budzinskiego (w czerwcu konczy mu sie kontrakt, wiec za darmo do wziecia)
ofensywni: jest hamalainen i dobrac za darmo lipskiego
skrzydlowi: na lewej jest nagy, niezniszczalny kuchy i pokombinowac z tym chukwu (skoro juz jest)
na prawej stronie: guilherme (jesli go nie opierdziela do sportingu) i radovic... no i mlody michalak (dac mu szanse) i kupic jakiegos kocura ktory bedzie pomykal i na lewym i prawym skrzydle
na atak: niezgoda i sanogo... ale to mlodzi gracze, wiec czy wypala? tu ewidentnie potrzebne wzmocnienie!
i tak na prawde w zupelnosci by wystarczylo... wiec nie rewolucja, a ewolucja!

grzesiek, 31.05.2017 19:59:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Rzezniczak odejdzie???

HE HE

Dobre sobie.... Nie uwierzę jak nie zobaczę koparek !!!

Luka, 31.05.2017 20:45:21 - *.dynamic.chello.pl

Dla was wszyscy są słabi.
Kucharczyk też dla was nadawał się tylko na sprzedaż, a wygrał nam bardzo ważne mecze!!! Kto był w Gdańsku to widział.

L, 31.05.2017 22:23:41 - *.dynamic.chello.pl

Krok wstecz.

Toni , 31.05.2017 23:37:50 - *.pools.vodafone-ip.de

do Krzeszczu
Kopczynski jest rok starszy.
do redakcji
A temu kto wymyslil "Nie uwierze jak nie zobacze koparek"redakcja powinna ufundowac jakas nagrode.Toz to juz haslo ktore przeszlo do historii legijnych komentarzy.

tom, 01.06.2017 09:34:32 - *.knc.pl

ŚCIĄGAĆ BŁASZCZYKOWSKIEGO I MIERZEJEWSKIEGO!!!

tekken (L), 01.06.2017 12:38:37 - *.92

Jacek Kiełb tego brać, póki u nich wyprzedaż.

grzesiek, 01.06.2017 21:16:31 - *.centertel.pl

W sumie jacek kiełb to nie taki glupi pomysl. Jesli nie do pierwszej jedenastki do na lawke sie nadaje. A mysle ze duzo by nie kosztowal. Jakby sie nie sprawdzil to nara czesc

johnson, 01.06.2017 23:39:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie, a może Stilicia do naszej tikitaki? Niech przepracuje okres przygotowawczy u Magiery to będzie ogień.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.