Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Poniedziałek, 5 czerwca 2017 r. godz. 00:35

Potencjalni rywale Legii w eliminacjach do Ligi Mistrzów

Mishka, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa po raz 13. w historii zdobyła mistrzostwo Polski i, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie walczyć o awans do Ligi Mistrzów. Legioniści rozpoczną zmagania od 2. rundy eliminacyjnej. Legia ze współczynnikiem 28.450 będzie rozstawiona zarówno w 2., jak i 3. rundzie, więc może trafić na teoretycznie słabszego rywala. Znamy już prawie wszystkich potencjalnych przeciwników:

MSK Żilina (Słowacja) - 5.850
Żalgiris Wilno (Litwa) - 5.825
Dundalk FC (Irlandia) - 5.815
The New Saints (Walia) - 5.775*
FK Vardar Skopje (Macedonia) - 5.125
Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - 4.975
FK Kukesi (Albania) - 4.575
HSK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - 4.050
Linfield FC (Irlandia Północna) - 3.650*
FK Buducnost Podgorica (Czarnogóra) - 3.300
Vikingur (Wyspy Owcze) - 2.950*
Honved Budapeszt (Węgry) - 2.900
Hibernians FC (Malta) - 2.800*
FC Santa Coloma (Andora) - 2.773*
IFK Mariehamn (Finlandia) - 2.030
Spartaks Jurmala (Łotwa) - 1.975
FC Samtredia (Gruzja) - 1.525

* rywal niepotwierdzony

Losowanie odbędzie się 19 czerwca, natomiast mecze 11-12 i 18-19 lipca.



Komentarze: (33)

Bolo, 05.06.2017 00:51:33 - *.com

Jak to mawiał Franz Smuda - ch.. grają, op... ich! :-)))

przeczucie, 05.06.2017 00:54:48 - *.dynamic.chello.pl

Będzie Gruzja.

zsh, 05.06.2017 00:56:04 - *.148

LM nasza

Stefciu, 05.06.2017 00:59:09 - *.centertel.pl

Czuje Węgry !!!

nieznany, 05.06.2017 01:07:09 - *.siedlce.domtel.com.pl

Węgry to ziomkowie poloni ale Polak Węgier dwa bratanki

andy, 05.06.2017 01:09:45 - *.62

sami znajomi ;)

New saints walia, 05.06.2017 02:08:12 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Bedzie walia

Marriott, 05.06.2017 02:41:19 - *.speed.planet.nl

Jest to troche chore ze juz od 2rundy misimy wakczyc szlak mnie trafia grac z jakimis burakami 3runda co najmniej pozdro z NL i gratulacje dla wszystkich szczegolnie kiboli jak zwykle na najwyszym poziomie

rob bandit, 05.06.2017 06:55:56 - *.satfilm.com.pl

oby nie jakieś pastuchy...LEGIA MP 2017 Gratulacje i podziękowania...FORZA LEGIA!!!

Krzeszczu, 05.06.2017 07:02:54 - *.138

@ Marriott: "szlak mnie trafia grac z jakimis burakamI", ciekawe spostrzezenie bo to samo mysla o nas takie bayerny, borussie, barcelony i inne manchestery.
Troche pokory, to nie szkodzi.

ranking, 05.06.2017 07:42:41 - *.internetdsl.tpnet.pl

Witam,
a jaki aktualnie ranking ma Legia? Jak to będzie wygladać w III rundzie ?

Redakcja (LL!): 28.450 i również będzie rozstawiona

@maroott, 05.06.2017 07:45:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Juz nie raz te biraki ograły nie jedz n polski klub. Noe jestesmy duzo wyzwj od nich taka jest prawda.trafimy Dundalk i Obaczysz czy bedzie tak latwoznowu

do @maroott, 05.06.2017 08:09:51 - *.play-internet.pl

z Dundalk będzie łatwo bo Magiera to nie Hasi

ADe, 05.06.2017 08:36:36 - *.dip0.t-ipconnect.de

Bez prawdziwego napastnika nie mamy się tam co pchać...

elo, 05.06.2017 08:38:26 - *.dynamic.chello.pl

dawać Wyspy Owcze, wreszcie ciekawy wyjazd by był, i bez patologii!

Rotterdam, 05.06.2017 08:57:13 - *.direct-adsl.nl

Dawać Luxemburg!

Matt, 05.06.2017 09:48:23 - *.229

Dobrze, że zaczynamy od 2 rundy, bo to jest przetarcie. Jak byśmy trafili od razu na kogoś mocniejszego to byłoby kiepsko. Wystarczy sobie przypomnieć większość naszych wejść w rundę, zwłaszcza Superpuchary.

Piotr, 05.06.2017 09:54:39 - *.186.ipv4.supernova.orange.pl

Ciekawy kierunek Malta, szczególnie jeżeli ktoś chciałby połączyć mecz z wypoczynkiem.

md, 05.06.2017 10:36:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA W. - Honved B. !

Ben2.0, 05.06.2017 10:58:29 - *.play-internet.pl

Kto by nie był zostanie pokonany ! Legia potęga !!!!

Grajcie na Rzeźniczaka, 05.06.2017 11:50:49 - *.dynamic.chello.pl

A może historia zatoczy koło i... Kukesi?

Marriott, 05.06.2017 12:07:22 - *.speed.planet.nl

Krzeszczu nie rób sobie jaj my z Wielkiej POLSKI stolica klub z tradycjami musimy sie mierzyc z jakaś Albania Gruzja Łotwa Wyspy owcze to az wstyd.A co do wielkich marek klubowych typu real barca arsenal to moze i pilkarsko postępujemy ale na trybunach rządzimy

Do marriott, 05.06.2017 12:14:22 - *.web.vodafone.de

Ale w piłce nożnej chodzi o to żeby na boisku rządzić a nie na trybunach

Adi, 05.06.2017 13:28:53 - *.opera-mini.net

Oby nie Żilina i Honved.reszta na luzie

Do Marriott, 05.06.2017 13:59:03 - *.play-internet.pl

Przecież podziękowania za taki stan rzeczy należą się Łachowi,Jagielonii,Caracovii i innym polskim ekipom grającym w pucharach.Sami nie pociągniemy krajowego rankingu a przez ilość drużyn występujących z polski tylko dzielą nasze punkty do rankingu krajowego,Przecież wystarczy żeby rok do roku dwie Polskie ekipy grały w fazie grupowej LE i 15 miejsce jest w zasięgu czyli nawet dwie ekipy do LM w tym mistrz od 3 rundy z pominięciem takich ogórków,ale sami tego nie ugramy

Igła, 05.06.2017 14:31:36 - *.91.static.bait.pl

czy wiadomo jakie są szanse na rozstawienie w IV rundzie?

Redakcja (LL!): Musiałyby odpaść z rozgrywek 2 wyżej notowane zespoły, ale na tę chwilę to wyłącznie spekulacje.

Kobolt, 05.06.2017 15:36:13 - *.edelkey.net

Chyba najlepiej blisko i spokojne. Łotwa, Litwa, Słowacja. Nikt z grona tych ogórów nie powinien nam nawet zagrozić. Nie mniej my na początku lipca to zwykle mamy taka formę...

Kiero, 05.06.2017 19:52:19 - *.amsterdam-tc.dataweb.net

Prawdziwa Liga mistrzow mamy samych pieknych rywali do przejscia. Niezgodzie powini dac szanse

kr., 05.06.2017 20:32:22 - *.dynamic.chello.pl

Dundalk poproszę... w IV rundzie :D

Dominik , 12.06.2017 11:21:55 - *.220.static.lyse.net

Do redakcji: Czy nadal obowiązuje system ze rozstawiony zespół pierwszy mecz gra na wyjezdzie?

Ma(L)y, 18.06.2017 08:22:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

to nie Vuko przerobil ta piosenke tylko ziomeczek ktory dodawal komentarz przed meczem z pastuchami z gdanska!!

md, 18.06.2017 22:00:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA - Dudelange !

grzesiek, 19.06.2017 08:18:37 - *.centertel.pl

Rozstawienie w 4 rundzie jest mozliwe, ale nawet jakby sie udalo je zdobyc to w 4 rundzie nierozstawieni tez sa silni, wylosowNie takiego dundalka jak w zeszlym roku no to bylby mega fuks...
Ale jesli odzidzia nie odejdzie to kto wie. Moze celtic wylosujemy i znowu 4:1. Beresia juz nie ma to chyba nas nie zrobia na szaro

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.