Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Dariusz Mioduski i Bogusław Leśnodorski - fot. Mishka / Legionisci.com
Dariusz Mioduski i Bogusław Leśnodorski - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 5 czerwca 2017 r. godz. 13:30

Leśnodorski odchodzi z rady nadzorczej Legii

źródło: sportowefakty.wp.pl

Bogusław Leśnodorski odchodzi z Legii Warszawa. Były prezes złożył rezygnację z funkcji członka Rady Nadzorczej stołecznego klubu - poinformował portal sportowefakty.wp.pl. Nieoficjalnie powodem jego decyzji była różnica zdań między Leśnodorskim a właścicielem Legii Dariuszem Mioduskim na temat aktualnego funkcjonowania klubu.

Jego odejście to kolejny etap zmian właścicielskich w Legii. Przypomnijmy, że w marcu tego roku Leśnodorski sprzedał swoje udziały w Legii Mioduskiemu i przestał pełnić funkcję prezesa zarządu.



Komentarze: (54)

Je(L)onki, 05.06.2017 13:33:07 - *.pekao-fs.com.pl

i git malina :)

Tobias, 05.06.2017 13:35:58 - *.centertel.pl

Szkoda, okres Lesnodorskiego to najlepszy czas w historii Legii, może za kilka lat Mioduski mu dorówna

Grzesiek , 05.06.2017 13:44:06 - *.centertel.pl

Jak można być kibicem Legii i cieszyć sie z odejścia ojca sukcesów z ostatnich lat? Wielka szkoda ze Leśny odchodzi...

Asd, 05.06.2017 13:48:55 - *.134

I co z nim teraz? Dalej bedzie w Legii czy definitywnie odchodzi z klubu?

Sebo(L), 05.06.2017 13:50:12 - *.play-internet.pl

Może kadencja "Leśnego" zbiegła się z pasmem sukcesów klubu lecz z drugiej strony polemika i załatwianie spraw za pośrednictwem Twittera było po prostu niepoważne w stosunku do sprawowanego stanowiska... Co nie zmiena faktu,że Bogusia na Łazienkowskiej jako działacza będzie mimo wszystko brakowało.

szkoda, 05.06.2017 13:52:37 - *.play-internet.pl

Najlepszy Prezes jaki był w Legii!

Lol, 05.06.2017 13:56:02 - *.centertel.pl

Fachowiec...moze ryzykant...ale jak to mawial KTO NIE RYZYKUJE NIE PIJE SZAMPANA
SZKODA

ja do Je(L)onki, 05.06.2017 13:56:33 - *.189

Z czego się cieszysz? Mioduski jako właściciel i jednocześnie prezes to będzie porażka. Jego oczkiem w głowie jest śmieszna akademia, z której pożytku nie ma i nie będzie. Zamiast zajmować się Legią to będzie zajmował się akademia. O konkretnych transferach zapomnij. Wróci Masłowski, gdzieś czytałem że chcą Możdzenia i Sobiecha. To jest jakaś kpina. Odejdą VOO, Gui, pewnie Pazdan oraz Hlousek i ciekawe czy dalej będziesz się tak cieszył

MM, 05.06.2017 13:58:14 - *.centertel.pl

Bierze z Wandzlem Zagłębie Sosnowiec. A wkurzył się o to, że Mioduski nie dał zgody by odbierał medale z drużyną.

eva, 05.06.2017 13:58:19 - *.coig.pl

Oby się tylko L nie odbiło to czkawką.

OLEW, 05.06.2017 13:58:30 - *.warszawa.vectranet.pl

"czas Leśnodorskiego" to właśnie "czas Mioduskiego" , to on był właścicielem... my kibole jesteśmy im wdzięczni za sukcesy , ale były tez dramaty np. w Glasgow, teraz jest mniej hipokryzji

mietek, 05.06.2017 14:00:34 - *.emea.ibm.com

@Sebo(L): Może i faktycznie było niepoważne, ale za to... skuteczne. A teraz jak Szopen będzie trzysta razy oglądał każdą złotówkę, to znowu nam zaczną dobre transfery przelatywać koło nosa. Słowiki już jednego grajka mają, a my nadal nic. Tylko gdybanie o Możdżeniu, który się póki co nada, tylko jako wzmocnienie ławki rezerwowych.

Dickson Chotowski, 05.06.2017 14:04:28 - *.range86-153.btcentralplus.com

Czy Lesny wczoraj dostal medal ? Pol Warszawy dostalo wiec jemu jaknajbardziej sie nalezy !!

...L..., 05.06.2017 14:05:49 - *.dynamic.chello.pl

Różne są zdania na temat Leśnego ale uważam mimo wszystko
WIELKIE DZIĘKI ZA WSZYSTKO

Adal, 05.06.2017 14:22:06 - *.centertel.pl

Dużo fajnego zrobił ale nie podobało mi się wyciąganie na publiczne forum informacji jak to musieli wkręcać Darka by coś przeszło.
W ogóle to słabe ,że tak działali wewnętrznie ale jeszcze o tym opowiadać to jednak nie przystoi

Ponti , 05.06.2017 14:22:28 - *.adsl.inetia.pl

Najlepszego Leśny !!!

Dziękujemy !!!!!

tede, 05.06.2017 14:25:23 - *.centertel.pl

Leśny King ! Czarno widzę przyszłość z Miduskim... Skoro Leśny odchodzi to znaczy, ze różnica zdań w sprawie pomysłu na funkcjonowanie klubu jest zbyt duża, a to znaczy, że przyszłość nie rysuje się zbyt optymistycznie.

do MM, 05.06.2017 14:27:36 - *.static.ip.netia.com.pl

Po co im Zagłębie? Przecież już zarobili po 60 baniek.

Mad, 05.06.2017 14:42:34 - *.play-internet.pl

Z czym mi się kojarzy Leśny? Z innowacyjnymi pomysłami, przykład: ostrowska- kierownik drużyny

sen o, 05.06.2017 14:47:47 - *.rev.snt.net.pl

Psy szczekają karawana jedzie dalej. Uważam że bardzo dobrze, trzeba zamknąć ten rozdział. Dzięki za mistrzostwa i europejskie puchary. Zabrakło mi powiedzenia na koniec "Zostawiam Legię w takim stanie że w najbliższych latach nikt jej nie podskoczy"

Roma, 05.06.2017 15:00:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobra robota wykonana Prezesie. Dzięki.

oLaf, 05.06.2017 15:06:37 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

dzięki Leśny za wszystko !!!!!

Ja, 05.06.2017 15:07:30 - *.jmdi.pl

Jeżeli prawda jest to, że wiele działów klubu nie mialo ustalonych rocznych budżetow i wszystko bylo na gębę to dobrze że już go nie bedzie. Tak sie nie zbuduje profesjonalnego klubu tylko burdel. A w burdel nikt poważny nie zainwestuje poważnych pieniedzy. Licze ze Mioduski to posprząta zespól sportowo nie straci i przyciagnie do spólki kogos z kasa. Zobaczymy.

robochłop, 05.06.2017 15:26:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

dzięki Prezesie za wszystko...ja osobiście miło będę wspominał Pańską kadencję...był kawior i szampanskoje...były piękne szpileczki wbijane rywalom...to był dobry czas dla Legii....

dimczakos, 05.06.2017 15:31:39 - *.bb.sky.com

Dzieki Lesny za wszystko - bardzo dobry prezes z pomyslami i zapalem. Nie ma co plakac - wierze ze Mioduski tez wszystko ogarnie, Akademia jest jak najbardziej potrzebna im wiecej Polakow w pierwszym zespole tym lepiej, potrzeba nam takich zawodnikow co za klub dadza sie 'pozabijac' - na nasza lige przydadza sie walczaki :) plus paru najemnikow zeby to zbilansowac i mozna mistrza Polski nie oddawac przez lata, a im wiecej w europejskich pucharach bedziemy grac tym lepsze wyniki bedzie mozna wyhaczyc ;) takze bez paniki co ma byc to bedzie ;)

Ageon, 05.06.2017 16:08:39 - *.centertel.pl

Nareszcie.

axelf, 05.06.2017 16:12:40 - *.157

@Mietek
Wybierz klub, złóż ofertę i kup. Później nie oglądaj żadnej złotówki. Mam nadzieję, że kupisz Lecha.

88my, 05.06.2017 17:36:56 - *.static.ip.netia.com.pl

Jeśli Mioduskiemu nie przyjdzie do głowy, robić w NASZYM klubie korporacji, to jakoś się przeżyje. Gdyby jednak coś mu odbiło, to będzie lipa.

matus007, 05.06.2017 17:39:40 - *.play-internet.pl

Wieczny szacunek będę miał do Leśnodorskiego za te lata nawet jak zrobi coś najgorszego.

Nik, 05.06.2017 17:46:37 - *.play-internet.pl

Kurde ludzie! Wczoraj zdobyliśmy mistrza w mega trudnym sezonie, nie minęło 24h a Wy już stękacie na Mioduskiego i przyszłość widzicie tylko w czarnych barwach! Walnijcie się mocno w łeb!

rs, 05.06.2017 17:57:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To teraz będzie era podcierania szkłem dupy.Transfery po taniości , a mistrzostwo i europejskie puchary przestaną być normą , czyli będzie jak w Poznaniu.

dramat, 05.06.2017 18:05:44 - *.128

No to mamy powrót iti. Były lata tłuste, teraz się zacznie degrengolada...

Pl, 05.06.2017 18:11:36 - *.centertel.pl

Prezesie dziękuje za najlepszy okres w historii Legii.

praski, 05.06.2017 18:26:23 - *.11

amen

e(L)o, 05.06.2017 19:34:17 - *.static.ip.netia.com.pl

Krzyż na drogę i byle z daleka od Legii!!!!

mietek, 05.06.2017 19:53:46 - *.54

@axelf: Jeżeli się pomyliłem w jego ocenie, to we wrześniu (po zamknięciu okna transferowego i kwalifikacjach do LM) sam odszczekam te słowa. Za to jestem pewien, że Ciebie już tu nie będzie, jak moje się sprawdzi.

rob bandit, 05.06.2017 19:54:27 - *.satfilm.com.pl

i co Leśny fucha uWandzla w leszku...FORZA LEGIA!!!

Krzeszczu, 05.06.2017 20:38:26 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: pamietasz co mowilem re Szopena? (twoje copyright :-) ).
Serio, uwazam ze naprawde bedzie lepiej niz za BL, bo Szopen ma i wizje i plan.
A BL nawet nie wiedzial jak to sie pisze :-)
Moglismy skonczyc jak Leeds United, ale Szopen wyciagnie nas na prosta.
Modlmy sie do wszystkich Bogow i Boginii zebym sie nie mylil... :-)

Mati, 05.06.2017 21:02:36 - *.centertel.pl

Spoko koleś... szkoda

jase, 05.06.2017 22:11:22 - *.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

zasłużony czy nie zasłużony...gdyby nie to ze jest wzeniony w rodzinę W. to by go nie było w Legii .

b, 05.06.2017 22:26:08 - *.dynamic.chello.pl

szkoda, to jest jak się krowa zesra do studni, mi po koraliku żal nie pozostanie, nara

bruno, 05.06.2017 22:50:13 - *.dynamic.mm.pl

Złodzieje, sterowany konflikt, medialna szopka, kasa z klubu wprowadzona. ..

Antek, 05.06.2017 22:50:50 - *.205

Leśny :) Następny przystanek ,, Zagłębie" Sosnowiec :)
Witamy :)

szymon1999, 05.06.2017 23:20:17 - *.play-internet.pl

Prezesie - Dzięki!

Wolfik, 05.06.2017 23:36:46 - *.dynamic.mm.pl

@b: Dosadne, ale trudno się nie zgodzić z takim zestawieniem :).

szacun chlopie, 06.06.2017 00:51:01 - *.centertel.pl

szacun lesny na legii powinnismy mu podziekowac w jakis sposob nawet transparentem nigdy nie bylem zwolenikiem bo nie waidomo jak sie potoczy dalej ale tu mysle ze smialo mozna chlop zrobil dla legii jak zaden inny prezes no i najwazniejsze dogadal sie z kibicami raz lepiej raz gorzej ale ogolnie najlepszy prezes jaki do tej pory byl w legii mam 34 lata nie pamietam takiego goscia

Cynik, 06.06.2017 01:26:38 - *.play-internet.pl

Ooo jaka szkoda... Oj to kumaci pewnie są niepocieszeni... Ojojoj biedni teraz będą bez Leśnego.. Ach jak mi ich szkoda :)))

Lukas, 06.06.2017 05:59:02 - *.centertel.pl

Dzięki za wszystkie tytuły. Powodzenia

WWL, 06.06.2017 08:29:39 - *.play-internet.pl

I git.
Co robił nie robił za darmo czy z miłości do Legii.
Sam fakt że włożył że 3mln złotych a wyrwał 19mln.

Roma, 06.06.2017 09:47:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Krzeszczu nie musisz się modlić do Bogów, bo Bóg jest jeden.

Foresto, 06.06.2017 10:26:10 - *.dembud-gw.supermedia.pl

Wielkie miał serce! Za całe 16 baniek (19-3) :D Nie bądźmy dziećmi. Nie mylić biznesu z uczuciem!

oma, 06.06.2017 11:26:36 - *.internetdsl.tpnet.pl

Frajer i tyle - cel był jeden - zarobić !

haha , 06.06.2017 12:30:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie chcę nikogo obrażać. Facet,który jest związany z ITI, pokazujący eLkę oburącz ma być przyszłością dla tego Klubu? K...a, kto tu pisze?

Trch, 07.06.2017 09:31:57 - *.centertel.pl

Dobrze że do braci z Zaglebia

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.