Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Lucjan Brychczy - fot. Mishka / Legionisci.com
Lucjan Brychczy - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 13 czerwca 2017 r. godz. 12:27

83. urodziny Lucjana Brychczego

Redakcja

83 lata kończy dzisiaj legenda Legii Warszawa, Lucjan Brychczy. Popularny "Kici" związany jest z naszym klubem od 1954 roku, reprezentując go jako zawodnik i jako trener. Ponadto pełni funkcję honorowego prezesa Legii. Zdobył z warszawską drużyną wszystkie mistrzostwa i Puchary Polski, był trzykrotnym królem strzelców ligowych. W Legii zagrał łącznie w 452 meczach, w których zdobył 226 bramek.

Z okazji urodzin, pragniemy złożyć Panu Lucjanowi najserdeczniejsze życzenia - zdrowia, zdrowia, zdrowia!


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (49)

Korniluk, 13.06.2017 12:31:58 - *.tel.tkb.net.pl

STO (LAT)!!!!MISTRZU

majusL@legionista.com, 13.06.2017 12:34:16 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Najlepszego Panie Lucjanie!! Życzę 100 lat z Legia - moc emocji i oczywiście sukcesów!! Zdrowie jest to go nie zabraknie jeszcze długo!!!

(L)odz, 13.06.2017 12:42:11 - *.toya.net.pl

Zdrowia Panie Lucjanie i 100 lat ...

robochłop, 13.06.2017 13:01:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Lucjanie...Mistrzu !!! 100 lat to za mało dla takiego wspaniałego człowieka jak Pan...jest Pan wzorem dla młodych ludzi, pokazuje Pan że przywiązanie do barw, miasta, klubu jest ważniejsze od mamony...ewenement w dzisiejszych czasach...to zaszczyt że jest Pan tyle lat z nami w Legii...Duużo zdrowia życzę!!!

Toni, 13.06.2017 13:04:28 - *.0pools.vodafone-ip.de

Zdrowia Panie Lucjanie.100 lat.I kolejnych sukcesow z Legia.

MANIEK, 13.06.2017 13:07:56 - *.ptim.net.pl

Naj(L)epszego Panie Lucjanie!!!DWIEŚCIE (L)AT

autor, 13.06.2017 13:09:40 - *.grupazpr.pl

Trzeba nadmienić, że to tylko bilans Pana Lucjana w lidze, bez pucharów.

Mg, 13.06.2017 13:27:13 - *.2

Najlepszego! Zdrowia!!!
(L)!

Cult⚽️Legia, 13.06.2017 13:34:06 - *.25

✨Happy✨Birthday✨Mistrzu✨

matus007, 13.06.2017 13:42:38 - *.play-internet.pl

Najlepszego ! 100 Lat

Peny, 13.06.2017 14:10:41 - *.strzyzowski.net

Panie Lucjanie Szacunek Zawsze Zostanie! Zdrowia i kolejnych zwycięstw z Legią Mistrzu!

Andrew Legia, 13.06.2017 14:11:21 - *.93.threembb.co.uk

Dużo Zdrowia i Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata Panie Lucjanie. Legia Mistrz !!!

zyga, 13.06.2017 14:20:05 - *.dynamic.chello.pl

200 lat panie Lucjanie!

wieczór , 13.06.2017 14:24:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Lucjanie. Zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Dziękuję za wszystko. Nie ma takiego drugiego człowieka. Widać co Pan ma w sercu. Z mojej strony najwyższy szacunek.

Rafał, 13.06.2017 14:44:45 - *.static.ip.netia.com.pl

Panie Lucjanie, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!

eR, 13.06.2017 14:49:08 - *.14

Sto lat Panie Lucjanie! Zdrowia przede wszystkim, bo ono teraz najważniejsze i jak najdłuższej pociechy z Naszego kochanego klubu :) To jest właśnie człowiek, którego pomnik powinien stać na stadionie lub przed przede wszystkim!!!

Pan Jacek, 13.06.2017 14:54:50 - *.met.pl

Panie Lucjanie,

wszystkiego dobrego i długich lat w zdrowiu i spokoju !!!!

Pozdrowienia !!!

( L ) !!!!!!!!

Grodzisk Maz, 13.06.2017 15:05:13 - *.static.ip.netia.com.pl

100 (L)at
Lucjan Brychczy żywa legenda CWKS LEGIA
Szacunek na zawsze !!!
Dzięki Panie Lucjanie za wszystko co dla Legii zrobiłeś
Żyj nam Panie Lucjanie oby jak najdłużej w zdrowiu na chwałę naszego klubu
Jeszcze raz 100 LAT !!!

Krzeszczu, 13.06.2017 15:14:49 - *.cust.bredband2.com

Najserdeczniejsze gratulacje Panie Lucjanie!!!
Zdrowia, zdrowia, i przede wszystkim zdrowia!

KibicL, 13.06.2017 15:21:37 - *.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie ma słów które we właściwy sposób określą osobę P A - N A L U C J A N A i jej zasługi dla Legii. Mogę się tylko ograniczyć do słów: Dwieście lat P A N I E L U C J A N I E.
Szacunek.

lendzian, 13.06.2017 15:38:51 - *.centertel.pl

Chylę czoła człowiekowi legendzie,całe życie poświęca Legii....sto lat Panie Lucjanie!!!!!!

Adus, 13.06.2017 16:11:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

WSZYSTKIEGO NAJ(L)EPSZEGO PANIE (L)UCJANIE

Ktoś, 13.06.2017 16:24:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

200 lat i dużo zdrowia!

Tobias, 13.06.2017 16:27:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak najwięcej zdrowia, ponad sto lat !!!
Szacunek na zawsze zostanie !

Jędrzej, 13.06.2017 16:37:52 - *.static.ip.netia.com.pl

Dziś są też moje urodziny :)

Wszystkiego najlepszego Panie Lucjanie.

Olo82, 13.06.2017 16:42:16 - *.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Najlepszego Panie Lucjanie!

Sto (L)at !, 13.06.2017 16:51:36 - *.access.telenet.be

Sto (L)at

Pers, 13.06.2017 17:02:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Lucku zdrowia, zdrowia, zdrowia, resztę Pan już ma. Jest Pan naszą Legendą.

jnq, 13.06.2017 17:47:26 - *.dynamic.chello.pl

Panie Lucjanie...jest Pan Wielki ! Zdrowia !!!

Zlb , 13.06.2017 18:03:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No to co Panie Lucjanie Pana zdrówko! I na drugą nozke! Sto lat!!!

KibicL, 13.06.2017 18:05:05 - *.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Prośba. Na pewno ktoś wie do kiedy PAN LUCJAN pomagał trenerowi szkolić bramkarzy? Proszę chociaż w przybliżeniu podać datę. Z góry dziękuję.

Rob L, 13.06.2017 18:13:56 - *.dynamic.chello.pl

Bardzo żałuję że moim synom nie dałem na imię Lucjan i Lucjan

ARECKI, 13.06.2017 18:15:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wie(L)kie ukłony ,szacunek i ZDROWIA DLA PANA.PANIE LUCJANIE.POZDROWIENIA Z LEGIJNEJ OSTROWI MAZOWIECKIEJ

peter65, 13.06.2017 18:21:20 - *.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

zdrowia Panie Lucjanie i długiej pracy dla dobra Legii

lucho_83, 13.06.2017 18:39:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Lucjanie wszystkiego Najlepszego i dużo zdrowia!!

rob bandit, 13.06.2017 19:02:32 - *.satfilm.com.pl

Zdrowia i wszelkiej Pomyślności...stu lat!!!

Cult⚽️Legia, 13.06.2017 20:09:35 - *.3

Super pomysł aby Lucjan poprowadził z Magikiem nastèpny sezon Mistrz do 3!MISTRZOSTW!

tomiacab, 13.06.2017 20:15:36 - *.18-2.cable.virginm.net

Szacunek i najszczersze życzenia Panie (L)ucjanie. Zdrowia, radości z życia i jeszcze co najmniej kilku mistrzostw z Legią!!!

Artec, 13.06.2017 21:05:25 - *.dynamic.chello.pl

MISTRZU WZNOSZE WŁAŚNIE TOAST ZA TWOJE NIEUSTAJĄCE ZDROWIE. NAJLEPSZEGO

DawidL, 13.06.2017 21:46:45 - *.dynamic.mm.pl

Sto lat panie Lucjanie !!! Wielka postać i wzór do naśladowania !!! Młodzi powinni uczyć się od takich ludzi szczególnie w tych zgniłych czasach (L)

pi0, 13.06.2017 22:13:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

200 lat Mistrzu.

L, 13.06.2017 22:31:54 - *.play-internet.pl

krótko, życzę zdrowia

Warszawiak, 13.06.2017 23:17:33 - *.play-internet.pl

Wszystkiego najlepszego.Dużo zdrowia, szczęścia i wszystkiego co najlepsze dla Legendy najwspanialszego klubu piłkarskiego na świecie.

maniekt, 14.06.2017 07:06:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Lucjanie życzę mnóstwo zdrowia!!!

M3, 14.06.2017 08:20:07 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

100 (L)at !!!

KO, 14.06.2017 08:48:40 - *.82

Piękny wiek i wspaniała kondycja jak na swoje lata. Wszystkiego najlepszego, długich lat w zdrowiu na ławce trenerskiej Legii.

nich, 14.06.2017 18:09:06 - *.dynamic.chello.pl

MISTRZU....dziękujemy

galus77, 14.06.2017 21:57:00 - *.centertel.pl

Sto Lat TRENERZE.Szacunek do końca dla Pana.

ZIBI, 16.06.2017 12:13:45 - *.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Lucjanie wszystkiego najlepszego.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.