Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wzór koszulek Legii Warszawa na sezon 2017/2018
Wzór koszulek Legii Warszawa na sezon 2017/2018
Niedziela, 18 czerwca 2017 r. godz. 09:43

Koszulki Legii na sezon 2017/18

Woytek i Qbas, źródło: Legionisci.com

Na początku lipca Legia Warszawa oficjalnie zaprezentuje nowe koszulki, w których piłkarze będą walczyli o kolejne mistrzostwo Polski i awans do Ligi Mistrzów. Po raz kolejny sprzęt stołecznej drużynie dostarczy firma adidas. Udało nam się zdobyć zdjęcia nowych koszulek!

W pierwszym komplecie koszulka będzie biała z jasnoszarym pasem. Sporą nowością jest kolor drugiego kompletu - ciemnoszara koszulka z jasnoszarym pasem. Do dyspozycji piłkarzy będzie także trzeci komplet koszulek w kolorze zielono-czarnym.


przeczytaj więcej o:, , ,


Komentarze: (118)

o., 18.06.2017 09:50:20 - *.centertel.pl

ciemnoszara jest fatalna...

Prazanin, 18.06.2017 09:58:32 - *.play-internet.pl

Czy Legia ma kolor szary w barwach????dla mnie powienien byc bojkot na kupowanie tych koszulek....co to znaczy,zeby nie szanowac swoich barw klubowych????

Jaja, 18.06.2017 09:59:05 - *.play-internet.pl

Wypas. Obie beda grane. XD

Hoh, 18.06.2017 10:02:00 - *.dynamic.chello.pl

Z ostatniego sezonu koszulki ZDECYDOWANIE LEPSZE.

Mb, 18.06.2017 10:02:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ładne

(L)odz, 18.06.2017 10:04:47 - *.toya.net.pl

nie wyglada to rewelacyjnie,raczej jak sprana koszulka po kilku meczach,gdzie barwy CBZ.?

Tomson, 18.06.2017 10:06:07 - *.centertel.pl

Okropne.. Co to w ogóle za barwy do jasnej anielki? Wyglądają odrażająco. Nie wiem kto jest odpowiedzialny za ten projekt, jak i kto to zaakceptował, ale powinni wylecieć. Koszulki mają zachęcać do kupna, a te tutaj czym zachęcają względem poprzednich? Dwa kroki w tyłu.

WWL, 18.06.2017 10:11:18 - *.dynamic.chello.pl

Fajnie.
Zamiast nowych koszulek bardziej interesują mnie nowi piłkarze!

Amica dopieła juz 3 transfery

Ziemba, 18.06.2017 10:11:37 - *.play-internet.pl

Ojoj :/

oLaf, 18.06.2017 10:12:48 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

biała to klasyka, ok.

Natomiast druga - ciemnoszara - to tak trochę ''bez polotu". Może np. jasnoniebieska byłąby lepsza?? Nie wiem (wiem, barwy mamy inne etc., więc jasnozielona żeby trochę chociaż pasowała...)

Fajnie, ze ''pas'' został - to nas odróżnia od 1000 innych takich samych koszulek drużyn europejskich! : )

edd, 18.06.2017 10:14:11 - *.play-internet.pl

Takie sobie, widzialem lepsze projekty od kibicow na FB

Jacek, 18.06.2017 10:19:21 - *.dynamic.chello.pl

Blado to wygląda. Słabo to wygląda, tak jak transfery dotychczasowe. Kuchy King (Michał pozdrawiam i dużo zdrówka) by powiedział FATALNIE!

grzesiek, 18.06.2017 10:20:09 - *.centertel.pl

Juz sie zaczyna cyrk. Szary kolor to chyba barwy adidasa bo z Legia to nie wiele ma wspolnego....no chyba ze zmieniamy nazwe na KP Adidas Warszawa

beh, 18.06.2017 10:23:41 - *.29

jasnoszary pasek lipa. Czarny lepszy!

Materazzi, 18.06.2017 10:24:27 - *.154

Nie podobuje mi się.... Obecny komplet duzo lepszy

wojtekszef, 18.06.2017 10:26:21 - *.centertel.pl

Te domowe to jeszcze nawet spoko ale te wyjazdowe to...szkoda mówić

Men, 18.06.2017 10:26:59 - *.185.ipv4.supernova.orange.pl

A ta szara to na rozgrzewkę? Gdzie jest zielona?

Mrok, 18.06.2017 10:27:02 - *.dynamic.chello.pl

Koszulki powinny zostać te co były, to najlepszy wzór jak był, historycznie nawiązujący do powstania klubu a na dodatek wyjątkowo szczęśliwy bo w nim Legia zdobywa mistrzostwo rok po roku.
Szczęśliwe koszulki.

Juri, 18.06.2017 10:32:56 - *.centertel.pl

Szare bombowe,szkoda że nie czarne .
Legia King

cinek, 18.06.2017 10:33:24 - *.centertel.pl

Pierwszy strój okropny, drugi ujdzie w tłoku

ooon, 18.06.2017 10:33:57 - *.20-3.cable.virginm.net

Mie sie podoba :)

Arooooooooo, 18.06.2017 10:34:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kto dopuścił do tego, ze są szare ?

Cześć , 18.06.2017 10:34:15 - *.dynamic.chello.pl

Beznadziejnie

zyta, 18.06.2017 10:37:48 - *.sieradz.vectranet.pl

Lipa! Poprzednie były genialne, te są nijakie. Po co w ogóle to zmieniać? Tylko kasa się liczy nic więcej. Ech...

pierdy, 18.06.2017 10:38:17 - *.jmdi.pl

Poprzeczny pas byłby w poziomie, ten jest skośny.

MICHAŁ, 18.06.2017 10:43:52 - *.play-internet.pl

szara ? szkoda że nie czarna. Słabe te koszulki niestety. Trochę jak zwykłe t-shirty wyglądają

tomtom, 18.06.2017 10:45:54 - *.centertel.pl

Żenada!! Kto na takie gówno się zgodził?

Remington, 18.06.2017 10:51:04 - *.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

hmm... moim zdaniem lepiej jak by te poprzeczne pasy były dalej czarne :/

makos, 18.06.2017 10:55:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niestety nie popisali sie:( Teraz była najlepsza w historii sprzedaż koszulek, a teraz chyba będzie najgorsza..

zz, 18.06.2017 10:56:24 - *.dynamic.chello.pl

Zmiany wzorów są zrozumiałe, bo zwiększają sprzedaż, ale to co jest na zdjęciu wygląda mocno dziwnie. Od kiedy Legia ma kolor szary w barwach? Co to za odcienie szarości w ogóle, w żałobie gramy, czy co? Koszulki z ostatniego sezonu były OK, czarny pas na białym tle wyglądał bez porównania lepiej niż to szare coś. Najchętniej widziałbym oczywiście więcej barw klubowych na strojach...

Krzeszczu, 18.06.2017 10:57:03 - *.cust.bredband2.com

Kolory zupelnie bezplciowe.
Bialy to klasyk, ale bialo szary? Szaro-szary?
To nawet za komuny kolory byly "weselsze"......

Gdzie zielony? Gdzie czarny? Bezplciowe to wszystko, ale pewnie zgodne z PP.

O, 18.06.2017 11:03:52 - *.dynamic.chello.pl

Fajne!

Do o , 18.06.2017 11:07:22 - *.play-internet.pl

Fatalny to ty jestes

Adeze, 18.06.2017 11:21:05 - *.dynamic.chello.pl

Szara zajebista. Kozak. Tylko Legia

Jano, 18.06.2017 11:24:16 - *.static.ip.netia.com.pl

Białe - OK

Szare - tragedia!!!

Brakuje jeszcze pomysłu, żeby grali w niebieskich koszulkach, a wyjazdowe były w żółto-czerwone pasy...

Nie zawsze kluby grają w strojach tożsamych z barwami klubu, ale to są jakieś jaja...
To jest sytuacja jak z brakiem orzełka na koszulkach reprezentacji.

malin, 18.06.2017 11:27:20 - *.play-internet.pl

Ale słabizna,chyba najgorsze koszulki w historii,a kolor szary co ma wspólnego z naszym klubem?źenada

A, 18.06.2017 11:30:47 - *.centertel.pl

ŻE NA DA !!!

ka, 18.06.2017 11:34:36 - *.dynamic.chello.pl

Jak słusznie kiedyś zauważył Lagerfeld, mężczyzna to nie papuga, by ubierać się kolorowo.
Bardzo dobry wybór stylistyki koszulek.

Bart, 18.06.2017 11:35:37 - *.dynamic.chello.pl

Koszulki tragiczne. Biala jeszcze jakos wyglada ale szara wyjazdowa to kompletna pomylka. Gdzie nawiazanie do barw klubowych i tradycji.

Jacek345, 18.06.2017 11:41:14 - *.116.tvkhajnowka.pl

Fajne. Pierwsza biore na dzisn dobry, druga jak beda promocje. Biala fajna klasyczna z innym nowym pasem. A szara fajna bo to cos nowego ale z gustem

loko, 18.06.2017 11:43:26 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

niezle, to tera bedziem grac barwach polonii, zewlak się pewnie cieszy

nn, 18.06.2017 11:47:08 - *.dynamic.dsl.as9105.com

... beznadziejne te kolory. Szarość, zapowiedź zbliżającego się sezonu?
Jedyny plus to wietrzenie magazynu poprzedniej świetnej kolekcji i promocyjne ceny to sobie kilka dokupie.

Hit, 18.06.2017 11:51:08 - *.dynamic.chello.pl

A od kiedy Juventus ma raz zolty, raz rozowy? Ludzie, to jest biznes. O jakich kolorqch Wy piszecie? Nawet poprzedni zielony, ktory wam sie tak podobal nie byl zielenia z barw Legii.Jak kiedys 3 byl czerwony to pisaliscie ze widzew mimo to ze to jeden z naszych kolorow. Marketingowo to Wam podpowiem ze jest to powolne wyjscie z pasa, bo za rok wrocimy do klasyki.

widos, 18.06.2017 11:53:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlaczego szare a nie niebieskie lub żółte?

Co jest, 18.06.2017 11:57:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Koszulki lipa . Zapominamy o barwach?

Tak jak obecny prezes. , 18.06.2017 11:57:08 - *.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szara i bez wyrazu w mojej opinii.. Zero emocji czy serca..

ja, 18.06.2017 12:00:58 - *.dynamic.chello.pl

Kogoś k... zdrowo po...
Zmieńcie tylko datę newsa na 1 kwietnia.

PalkaBimbalka, 18.06.2017 12:03:59 - *.play-internet.pl

Tragizm, od kiedy szary jest naszym klubowym kolorem? :/

Calbarro, 18.06.2017 12:06:27 - *.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oceny w skali szkolnej:
Biała - 2
Szara - 1!
W sieci krążyły projekty kibiców, o niebo lepsze.

marcin, 18.06.2017 12:08:00 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

kolor szary do bani na pewno nie kupie

aro, 18.06.2017 12:12:29 - *.play-internet.pl

koszulki Masakra.

L, 18.06.2017 12:17:39 - *.play-internet.pl

Cienkie

ding, 18.06.2017 12:20:42 - *.dynamic.chello.pl

wersja szara chyba powiązana jest z tymi czapkami i bluzami biało-czarno-szarymi. Kto to w ogóle kupował???

Taaa, 18.06.2017 12:22:30 - *.lanet.waw.pl

Ludzie najpierw przychodzicie w szarych koszulkach, bluzach (oczywiście nie wszyscy) na stadion, a potem się dziwicie, że adidas wprowadza szare stroje... Można wam tylko pogratulować...

Kortez , 18.06.2017 12:38:35 - *.play-internet.pl

Tragedia ! Gdzie jakieś poszanowanie dla barw, dla tradycji ?
Rozumiem, że dla nich cały sezon to będzie rozgrzewka skoro pyknęli treningowe trykoty....

Pio, 18.06.2017 12:46:44 - *.play-internet.pl

Zeszłoroczne o wiele lepsze

Hoh, 18.06.2017 12:51:24 - *.dynamic.chello.pl

Qbas wiadomo coś więcej co z tym Kayode?

Święty , 18.06.2017 12:52:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla mnie spoko. Z zastrzeżeniem, że drugi komplet powinien być zielony a trzeci szary

Dickson Chotowski, 18.06.2017 12:57:00 - *.range86-153.btcentralplus.com

Nie wieze w to. Jakis opozniony prima aprillis. Zaczekam az formalnie przedstawia.

grzesiek, 18.06.2017 13:04:21 - *.centertel.pl

Nie zauwzylem tych szarych pasow. Kur** mać . Bez komentarza. Juz mam dosc nowego prezesa.

A5 , 18.06.2017 13:08:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wypasione !!! Biorę dwie !!! Szkoda ze czerwonej z czarnym pasem nie ma ;(
(L)

xyz, 18.06.2017 13:18:49 - *.46.dyn.plus.net

Widzę, że zaczynamy zmierzać ku potęgom piłkarskim. W następnym sezonie doczekamy się różu czy innego fluorescencyjnego koloru na koszulkach jak Chelsea, Barcelona, Real czy inny Man United?
Marketingowcy zdrowo odlecieli na zachodzie kilka lat temu, ale cze my musimy kopiować akurat te złe przykłady?
Koszulki z zeszłego sezonu zdecydowanie lepsze. Czy pas nie miał być tylko na obchody stulecia?

dezet, 18.06.2017 13:22:47 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe kiedy się doczekam koszulki z herbem... Ale te kolory to już tragedia, no cóż nie kupię i tyle, poczekam na nowe. Dobrze ktoś napisał że to przez tych co przychodzą w szarych bluzach i koszulkach (Staruch też przychodzi czasem w szarej bluzie, ale niektórych kibiców mogą dyscyplinować i zdejmują szare bluzy, szkoda że niektórych czyli tych co im nie przypieprzą) Ja jestem zawsze na biało, jak bluza to też biała i przyznaję że nikogo nie ganię za szarą bluzę, ale to przez to że Staruch daje zły przykład, jak tu kogoś ganić za szarą bluzę jak stoi gniazdowy w szarej bluzie?

0055gp, 18.06.2017 13:28:12 - *.101.ipv4.supernova.orange.pl

i tak najważniejsze jest to, kto i jak będzie grał w tych koszulkach, ale rzeczywiście ta szara jest do d...

as, 18.06.2017 13:31:00 - *.dynamic.chello.pl

szara jest swietna

Mi(L)czar, 18.06.2017 13:42:48 - *.customer49.do.tpnet.tpnet.pl

te są super
http://pbs.twimg.com/media/DCl9-toWAAAmuKC.jpg

Owen.pl, 18.06.2017 14:17:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czemu szara? Zielone były o wiele lepsze!

Zobaczcie Projekty, 18.06.2017 15:01:36 - *.dynamic.chello.pl

Słabe.....niestety :(
Daleko szukać nie było trzeba : /

http://legia.info.pl/Trzecia_koszulka_Legii._Czy_doczekamy_sie_ciekawszego_wzoru%3F

o wiele lepsze...

Mania, 18.06.2017 15:03:45 - *.dynamic.chello.pl

Koszulki - "kolorowe" koszmarki. Przywiązanie do barw klubowych odchodzi do historii. Szkoda, że to się odbywa w tak...lekki sposób.

PROJEKTsezon17/18 (L), 18.06.2017 15:22:28 - *.dynamic.chello.pl

Koszulka 17/18
http://www.fotosik.pl/zdjecie/7c6b8c23d05b7b96

Lan, 18.06.2017 15:24:25 - *.jmdi.pl

Obrzydliwe i bardzo drogie

Wola, 18.06.2017 15:36:56 - *.warszawa.vectranet.pl

Te koszulki wyglądają jak Chińskie podróby ze straganu. Może stamtąd są... :/

hmmm, 18.06.2017 15:39:26 - *.dynamic.chello.pl

słabe, po prostu słabe :/

F, 18.06.2017 15:57:25 - *.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Białe ujdą, choć obecne dużo fajniejsze. Szare nie dość, że nie mają nic wspólnego z naszymi barwami to jeszcze są zwyczajnie brzydkie. Komu przeszkadzał zielony na drugim komplecie?

Krzeszczu, 18.06.2017 15:59:11 - *.cust.bredband2.com

Jedyne lekarstwo to nie kupowac.
Jak nie beda schodzily, czyli sprzedawaly, to moze ktos sprawe przemysli i za rok wroca barwy klubowe.
Serio, co za bezmyslnosc wymyslec szare na szarym (gdzie zielen? Gdzie czern?), ale jeszcze wieksza durnota jest to ze jakos przyglup sie na to zgodzil i zatwierdzil!
No zesz sorry.....

Ps: kto jest za to odpowiedzialny? (Niechby chociaz wczesniej zrobili sondarz wsrod kibicow skoro taka zmiana barw klubowych). Nie kupowac.

wrt, 18.06.2017 16:03:50 - *.240.kompex.pl

straszne , nie ma żadnego uzasadnienia dla sz

1313, 18.06.2017 16:16:45 - *.dynamic.chello.pl

Po prostu Brzydkie a nawet paskudne. Szara w żaden sposób nie związana z Legią. Nie wiem kto się na taki badziew zgodził.

ehhh, 18.06.2017 16:27:39 - *.dynamic.chello.pl

szkoda gadać...
uważam że powinien być przedstawiony projekt,może 2-3 wzory...Jakieś głosowanie.Niestety to co zaprezentowali jest bardzo słabe

3er, 18.06.2017 16:30:36 - *.dynamic.chello.pl

Nie potrzebny kompletnie ten szary pas w podstawowym kompleci

Kakrus, 18.06.2017 16:36:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sorry ale wygląda to ch....
Szara to tragedia a biała wygląda jak sprana koszulka drużyny Adidas sponsorowana przez Legię. Komuś się proporcje w logach popieprzyly.
Ogólnie to jedne z gorszych koszulek ostatnich lat...
Nie.... to najgorsze koszulki ostatnich lat... jak jakiś czas temu te zdjęcia trafiły do netu to myślałem ze to żart... a tu życie dogoniło kabaret....

Jacek, 18.06.2017 16:39:31 - *.ssp.dialog.net.pl

Mi się podobają :)

CIA, 18.06.2017 16:42:50 - *.warszawa.vectranet.pl

Szara to chyba tylko dla Arka Malarza.

As, 18.06.2017 16:58:55 - *.dynamic.chello.pl

MARNIE WIDZĘ SPRZEDAŻ TYCH KOSZULEK...
POMIJAJĄC SAMO TO ŻE MIZERNIE SIĘ PREZENTUJĄ TO JEDNAK SĄ BARDZO PODOBNE DO MODELU SPRZED ZAKOŃCZONEGO SEZONU...PROJEKTANT SIĘ NIE POPISAŁ OK ALE KTO TO ZATWIERDZIŁ? DRUGA SPRAWA TO CZY TYLKO JA MAM WRAŻENIE ŻE JAKOŚĆ MECZÓWEK ADIDASA W PL JEST GORSZA?

ja, 18.06.2017 17:57:47 - *.hsd1.il.comcast.net

TRA-GE-DIA

MP.J(L)207, 18.06.2017 17:58:02 - *.dynamic.chello.pl

Koszulki fatalne....jak na nich nie ma barw klubowych?

o., 18.06.2017 18:16:41 - *.centertel.pl

Loczek ściąga Arona Gunnarssona, jego pensja przebije pensję Jędrzejczyka.

javed, 18.06.2017 18:25:05 - *.centertel.pl

Szara nawet mi się podoba jako trzeci komplet. Napisali, że zielona też będzie, więc spokojnie.
Za to biała z tym wyblakłym pasem - słaba.

Jack, 18.06.2017 18:34:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajne białe, szare jeszcze lepsze. Ogólnie git!

MaN, 18.06.2017 18:47:25 - *.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Uzasadnienie dla szarych koszulek jest gdyby odwołać się do mundurów Legionów Piłsudskiego. Związku Legii z Legionami kwestioniwać się nie da. I jeszcze to:
Nie noszą lampasów, lecz szary ich strój,Nie noszą ni srebra, ni złota,Lecz w pierwszym szeregu podąża na bój Piechota, ta szara piechota

Do: MaN, 18.06.2017 19:04:02 - *.dynamic.dsl.as9105.com

Proszę Cię nie dorabiaj gornolotnych teorii do faktów. A te są następujące Stare wzory z barwami nijak powiązanymi z Legia.
Dla mnie porażka

piotro, 18.06.2017 19:08:18 - *.adsl.inetia.pl

Dawno nie widziałem takiego syfu !
Myślę, że ci którym się podoba zmiana barw na szare lub inne powinni poszukać sobie klubu w tych barwach.

wrt, 18.06.2017 19:09:56 - *.play-internet.pl

nie ma.uzasadnienia dla koloru szarego ,bezsens

wrt, 18.06.2017 19:18:07 - *.play-internet.pl

ale w barwach nie ma szarego ,szare mogą być dresy albo garnitury i to można by było uzasadniac legionami

Wawa, 18.06.2017 19:54:22 - *.play-internet.pl

Koszulki dno! Gdzie barwy? Szaro-szare? Katastrofa! Kto to akceptował!?
Choć pewnie klub taki jak Legia nie miał pewnie nic do powiedzenia, wielkie firmy się nie liczą z takimi klubami i wciskają ciuchy pewnie nieudane dla innych klubów.

przesadzili, 18.06.2017 20:01:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To jeden wielki skandal. co to jest jakies szmaty do czyszczenie. ludzie nie kupujcie tego bo to wielka siata na cala Europe, niech kto s z Legii beknie za to zamowienie

Mania', 18.06.2017 20:45:44 - *.dynamic.chello.pl

Skromie przypominam "zszarzałe" barwy klubowe, tj.: zieleń (wypełnienie), czerwień (pasek) i biel (tło). Reszta, to po prostu "drobny biznesik", tzw. legijnych działaczy. Czy któryś z pracowników klubu - za ten idiotyzm - poniesie odpowiedzialność?!
@ MaN - oczywiście historię Legionów trzeba szanować i pielęgnować, ale należy to czynić w inny sensowniejszy sposób. Osobiście nie przypominam sobie (przynajmniej od 1969 r.), aby drużyna Legii grała w "szarościach". I tak powinno pozostać.

Lfan, 18.06.2017 21:00:29 - *.dynamic.chello.pl

Dla mnie dobre. Wszystkie topowe kluby europy mają wyjazdówki w innych kolorach niż barwy.

dubix, 18.06.2017 21:27:48 - *.centertel.pl

Koszulki bardzo dobre. Nawiązanie do tradycji jest bo jest pas na skos. Bardzo fajna koszulka wyjazdowa, taka nietuzinkowa. Ciekawe czy i jaka będzie 3 koszulka (niestandardowa) tak jak w poprzednim sezonie była czerwona. Oby nie różowa ;-) Osobiście chciałbym aby w kolejnym sezonie pojawiła się w końcu koszulka z całym herbem na piersi, a nie tylko e(L)ką.

Mario, 18.06.2017 21:29:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak pojawiały się przecieki tych koszulek w necie, w UK można było już je kupić w Sports Direct. Żenada! Biznes!

Dla mnie Pas w tym roku powinien być czerwono-biało-zielony! Koszulki: 1 - zielona, 2 - biała, 3 - czerwona :) Sorry wychowałem się na zielonych :)

md, 18.06.2017 22:19:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W barwach LEGII nie ma koloru szarego ! LEGIA !!!

LEGIA MISTRZ !!!, 18.06.2017 22:41:34 - *.dynamic.chello.pl

Taki to właśnie mamy marketing... Najpierw chcieli wcisnąć nowe logo,potem do oporu pamiątki z trumną, zrobili kolekcję Warszawa przez "ż" (oczywiście taka qrwa czcionka ale mnie osobiście razi) teraz to koszulkami nawiązują chyba do kolorystyki autokaru bo niby do czego...Już kiedyś repra miała granatowe stroje to czemu nie My?

eMeRKa, 18.06.2017 23:04:39 - *.dynamic.chello.pl

Do części tych, którzy tak bulwersują się z powodu barw - czyż nie jest to hipokryzja samemu chodząc na mecze w czerni?

Marek Skwarek, 18.06.2017 23:29:16 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Szara elka w kółeczku się mieni!

Wojtas, 18.06.2017 23:41:22 - *.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Myślałem że będzie petarda a jest słabo... Nie kupię :-/

Biała Łapa, 18.06.2017 23:47:34 - *.dynamic.chello.pl

@ eMeRKa - tylko niewielu chodzi na mecze w czerni. Jeżeli chcesz zabłysnąć na forum to wysil się intelektualnie i nie pisz więcej takich kocopałów. Największą hipokryzją w Twoim wydaniu jest to, że nie dostrzegasz smutnych marketingowych poczynań w działaniach klubu. A o barwach Legii już tylu napisało powyżej, iż nie sposób tego nie dostrzec.

Cult⚽️Legia, 19.06.2017 01:42:50 - *.92

Design to chyba krispol projektował

areksrodmiesciepoludniowe, 19.06.2017 07:17:04 - *.centertel.pl

To jakąś kpina,żart,a napewno profanacjia barw!Manipulowali przy herbie.Cza na koszulki..no i było coś takiego jak Legia deawoo.

grzesiek, 19.06.2017 07:34:52 - *.centertel.pl

No to co Panowie, od 1 meczu nowej kolejki cala zyleta na szaro? Xd

Michaello84, 19.06.2017 07:35:38 - *.techem.com.pl

Czy autor newsa wie, co to znaczy "poprzeczny"? Pasy są raczej skośne a nie poprzeczne...

tekken (L), 19.06.2017 09:02:35 - *.92

Nie dawajcie czarno białych zdjęć:).
A tak bez jaj czemu nie zielona, albo czerwona. tak samo pas na koszulce to muszą być nasze barwy!!!. To jest ważne i widzę ,że ktoś tu nawalił.

mmm, 19.06.2017 09:25:15 - *.112

Jeżeli jeszcze nie ruszyła produkcja, to może zdążymy z petycją w obronie barw...

Piotr, 19.06.2017 09:43:53 - *.CNet.Gawex.PL

Ktoś mi powie dlaczego Legia nie wraca do tradycyjnego herbu zielono czerwono białego? Myślałem że ta elka w kółku to będzie tylko z okazji stulecia.

@eMeRka, 19.06.2017 10:31:21 - *.dynamic.chello.pl

Barwy Legii to czerwień, biel, zieleń oraz czerń.... ,,Czarna eLka w kółeczku się mieni..." na samym początku barwami była tylko biel i czerń.

FC_ŻYRARDÓW , 19.06.2017 18:16:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie narzekajcie całkiem fajne koszulki, nie ma przeszkód żeby kupić białą jeżeli nie podoba się szara. Białe ostatnio były fajne i poprzednio też, nowe też całkiem całkiem. Ale wg mnie szare też fajne i mniej brudzące :).

TOMNOW, 19.06.2017 19:24:18 - *.centertel.pl

..NIE JEST ŻLE KOLOR SZARY NEUTRALNY ALE JEST TRZECI KOMPLET W KTÓRYM LEGIA WYSTĄPI NIE RAZ TAK MYSLE ....KOSZULKI PRAWIE OK STYLISTYCZNIE ALE SPÓZNIONE ZE STYLIZACJĄ ADIDASA NA EURO 2016 TE PASY ADIDASA NA KORPUSIE ZAMIAST NA RAMIONACH ...HISTORIA HISTORIĄ ALE BEZ TEGO PASA KOSZULKI LEGI WYGLĄDAJĄ LEPIEJ LEGIA TO NIE CORINTHIAS SAO PAULO ......

Kris, 20.06.2017 10:11:48 - *.211

A ja szarą kupię bo jest naprawdę ładna

Witek, 20.06.2017 22:20:19 - *.play-internet.pl

Fatalne!

Kibol, 22.06.2017 12:44:42 - *.acuarius.pl

Dawno nie mielismy czerwonych strojow. Raz mielismy jako 3 kompet uzyty ze sportingiem a ostatnio czerwona koszulka chyba z n byla.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.