Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Vadis Odjidja-Ofoe - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Vadis Odjidja-Ofoe - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Piątek, 30 czerwca 2017 r. godz. 10:19

Menedżer Odjidji-Ofoe: Legia nie respektuje ustaleń

Woytek, źródło: Przegląd Sportowy, Legionisci.com

Komplikują się relacje Legii z Vadisem Odjidją-Ofoe. W dzisiejszym wydaniu Przeglądu Sportowego głos zabrał menedżer zawodnika Christophe Henrot, który stwierdził, że klub nie respektuje ustaleń sprzed pół roku, które... nie zostały spisane na papierze.

Piłkarzowi chodzi o to, że Legia miała zgodzić się na transfer, jeżeli ktoś wyłoży minimum 1,5 mln euro. W tej chwili Oylmpiakos oferuje za Odjidję 2 mln euro, ale dla włodarzy z Łazienkowskiej to za mało.

Wygląda więc na to, że Belg strajkuje i stara się wymusić na Legii transfer, tak samo jak zimą zrobił to Aleksandar Prijović.



Komentarze: (118)

Gore89, 30.06.2017 10:25:09 - *.centertel.pl

Kolejny grajek sezonowy

mle, 30.06.2017 10:25:19 - *.190.ipv4.supernova.orange.pl

Ustalenia ustne? na tym poziomie? Albo kłamstwo, albo totalna amatorka menadżera. Obstawiam to drugie.

_takitam, 30.06.2017 10:25:32 - *.85

Co to są dwie bańki za takiego grajka?
Ale jak nie chce grać, to nie będzie przecież.
Niech spier...la.

Roma, 30.06.2017 10:25:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Gra w piłkę daje przyjemność, gdy gra się z równorzędnymi zawodnikami albo trochę lepszymi. Jak dorosły gra z dziećmi to dzieci się cieszą, ale dorosły już niekoniecznie.

kaktus, 30.06.2017 10:27:35 - *.static.ip.netia.com.pl

właśnie dlatego nie należało pół roku temu puszczać Prijovića. Umowy trzeba respektować i to w dwie strony. Nikolić miał obiecany transfer i choć by się waliło i paliło to trzeba mu było pozwolić odejść. Jak ktoś strajkuje to też trzeba mu pozwolić odejść... do Legii II

Afro, 30.06.2017 10:27:46 - *.static.nsti.pl

Ja też bym chętnie przytulił 1 mln €, w końcu połowa kasy z transferu idzie dla VOO. Ale ludzie! 2 mln € za takiego zawodnika?!?!?

despi, 30.06.2017 10:28:12 - *.net-partner.pl

nikt nie jest większy niz kLub. Wadis to bardzo dobry piłkarz, chociaz pamiętam jego "występ" z Borussią u nas.
Ogólnie przerasta ta ligę 3 razy, ale nie może szantażować klubu.
Mioduski powiedział że wszystkie oferty poniżej 5mln beda odrzucane i tego powinien sie trzymać aby nie stracić twarzy.
Piłkarz ma jeszcze rok kontraktu i musi go wypełnić bo zaraz okaże się że wszyscy mogą sobie wymuszać odejścia za grosze.

olew, 30.06.2017 10:30:03 - *.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

dlatego nie kupuję gazet , oni dla kasy dokuczają Legii

Piotr, 30.06.2017 10:30:30 - *.145.ipv4.supernova.orange.pl

Macie teraz obraz wspaniałego Ofoe.
Mówiłem że skończy się tak, jak z Prijoviciem.
Dla mnie jest to skandal, żeby profesjonalny piłkarz, mając ważny kontrakt z klubem, robił coś takiego. I nie ważne czy jest gwiazdą drużyny czy też nie.
Kolejny piłkarzyk który zagrał jeden dobry sezon i już mu palma odbija. Jeżeli tak ma się zachowywać, to już lepiej niech go Legia sprzeda jak najszybciej.

500kg, 30.06.2017 10:31:41 - *.centertel.pl

ja rozumiem umowa umową... Ale nie chce by traktowano nasz klub jako przepustki, przystanku chwilowego.
Gra w Legii Warszawa która rok rocznie gwarantuje większe badz mniejsze emocje na arenie europejskiej zobowiązuje do odpowiedniej postawy.
Przyszedł jako kloc z jakas tam perspektywa który nie odpalil od tak, klub zrobił z niego prawdziwego lidera, wyniesiono go nad cała ekstraklase, dano mu status Boga i co nagle spier...am bo mam was gdzies!?

Zalamany, 30.06.2017 10:32:22 - *.eaw.com.pl

Lech się ciągle wzmacnia, a my co?

cziko, 30.06.2017 10:32:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

niech wypełni kontrakt do końca i spada. jak nie będzie chciał grać to do rezerw.

xd, 30.06.2017 10:33:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeżeli mieliby go sprzedać za 2 miliony to już lepiej za 1,5 ponieważ do kasy wpłynie 1,5 a nie milion i Vadis nic nie dostanie

Cos tu nie gra, 30.06.2017 10:35:52 - *.static.ip.netia.com.pl

To, ze kolejny zawodnik stawia klub Legia pod scianą to coś nie zrozumialego. Wyglado na to , ze Legia nie reaguje na wykonywanie kontraktow przez pilkarzy. Dalej takiej sytuacji sobie nie wyobrazam. Trzeba zawiesic zawodnika do UEFA za nie wywiazywanie sie z kontraktu
Jezelo Legia tegi nie zrobi, nie bedzie miala poszanowania.
Dosc tej dziecinady, trzeba wydac komunikat, ze zawodnik jest zawieszony i wyslac sprawe do UEFA. Przez rok sobie posiedzi i pomysli co zrobil....

w(L)kp, 30.06.2017 10:36:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

i znowu to SAMO co z Prijo,po awanturze odejdzie.Ktos namieszal Vadisovi w glowie!!!!!.

Toni, 30.06.2017 10:36:35 - *.0pools.vodafone-ip.de

Jak nie chce zostac to do widzenia.Kupic kwiaty podziekowac i szukac kogos na jego miejsce.Obecnie Vadis psuje atmosfere w druzynie i za sama Legia ciagnac sie bedzie smrod ze nie dotrzymuje obietnic.To zle na przyszlosc w aspekcie sciagania nowych pilkarzy.Szkoda tylko ze najlepszy pilkarz ligi odchodzi za tak male jak na pilke nozna pieniadze.
Mam nadzieje ze za kilka lat bedzie juz Legie stac na to by placic pieniadze takie jak kluby greckie czy tureckie.

@rek, 30.06.2017 10:37:13 - *.dynamic.chello.pl

Nosz ku..a jego mać... Farsa na całego... Mam już serdecznie dość kolejnej żałosnej "sagi" pt. odejście znanego piłkarza z (L)egii Warszawa... Cała Polska ma w ostatnich latach z nas bekę... Śmieją się wszyscy dookoła, iż (L)egia nie potrafi podpisać profesjonalnych kontraktów, potem nie może wyrwać z tytułu danego kontraktu dobrej kasy, a na koniec iż nasi piłkarze "strzelają focha" i robią nam smród wokół naszego klubu... Oto ostatnie przykłady takich głośnych odejść z "hukiem": Ljuboja, Orlando Sa, Radovic, Nicolic, Prijovic, Langil a teraz Odidja Ofoe... Kuźwa, czy nie ma w tak wielkim k(L)ubie profesjonalnego prawnika od spraw kontraktów...??? Czy mogą być wreszcie klarowne zapisy o rynkowych wysokościach kontraktu, zapisy dotyczące sum odstępnego oraz stosowne zapisy w kwestii kar z tytułu olewania przez zawodnika ważnego kontraktu...??? Mioduski - do jasnej cholery zrób wreszcie porządek z braćmi "Ż" i zatrudnij do diaska konkretnego kozaka od spraw transferowych... Pozdro (L)

Janusz, 30.06.2017 10:40:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W tej sytuacji skończyć negocjacje i niech gra ten sezon do końca na tych warunkach co ma. Jak przyjdzie ktoś bogatszy i da 5+mln juro to sprzedać.

Legion 63, 30.06.2017 10:41:01 - *.play-internet.pl

Umowa to umowa sprawa honorowa chyba że menago mówi tylko to co jest mu wygodne a inne sprawy pomija

quo vadis, 30.06.2017 10:41:12 - *.internetdsl.tpnet.pl

Niech spada, niby taki oddany Legii, a za kasę zrobi wszystko, po co nam taki grajek.

wnp, 30.06.2017 10:41:41 - *.2

To jakie to były ustalenia? Oddajemy go za frytki przy pierwszej lepszej okazji? Albo w Legii są debilami i naobiecywali jakieś gruszki na wierzbie albo menedzer VOO jest debilem, bo myslal, że Legia zawodnika, który zawdziecza Legii pewnie tyle samo o ile nie wiecej niz Legia jemu, wypuści za darmo

LEGIA, 30.06.2017 10:41:59 - *.ciechanow24.pl

Bić mu jak największą karę finansową za niestawiennictwo na zgrupowaniu !!!

Zabski, 30.06.2017 10:42:12 - *.play-internet.pl

Według mnie powinni go zatrzymać do końca kontraktu... a jeżeli będzie dalej kombinowal z transferem to miesięczna banicja w 3 lidze by dobrze mu zrobiła :)) nie dajmy piłkarzom rządzić w takich kwestiach bo w przyszłości kolejni zawodnicy tak będą postępować ! Chociaż wierzę że zostanie i pokaże że jest najlepszym grajkiem w tej lidze :)

KO, 30.06.2017 10:42:35 - *.82

Było coś na gębę... Dupa. umowy dotyczące kasy się spisuje. Teraz będzie moje zdanie kontra Twoje zdanie.

Dziwny menago.

Ale z OOF może się już żegnać

Jimmy, 30.06.2017 10:42:46 - *.grupazpr.pl

Zaczyna się..

Trener , 30.06.2017 10:43:07 - *.play-internet.pl

Pierwszy test na to jak prezes Mioduski będzie prowadził klub.

www, 30.06.2017 10:44:06 - *.dynamic.chello.pl

Niech grubasek nie strzela focha bo gdyby nie Legia to grałby dalej piach. Wydaje mi się że nie można sobie pozwolić ze strony klubu na takie zachowanie bo każdy kto zagra dobry sezon będzie szantażował klub. Chyba najlepszym wyjściem i pokazanie innym jak będzie w przyszłości postępować się z takimi cwaniaczkami to kazać zostać na rok, niech jeździ z rezerwami, ale nie pozwolić mu grać niech siedzi na ławie, ale wyjazdy zalicza. I wtedy za rok zobaczymy kto go weźmie nawet za darmo.

1982, 30.06.2017 10:44:37 - *.warszawa.vectranet.pl

Musimy sie pogodzić ze stratą Ofoe ale nie powinniśmy go puszczać nigdzie tylko dla przykładu zesłać do rezerw! Jak można pozwolić aby zawodnik mający ważny kontrakt nie stawił się na zgrupowaniu?! Trudno ale trzeba pokazać, że tu nie ma świętych krów i niech będzie to przestrogą dla innych zawodników którzy będą chcieli szantażować klub!

andreas, 30.06.2017 10:47:50 - *.rev.snt.net.pl

Leśny na odchodne wszystkim wszystko obiecał. Mamy czarną dziurę po 4,5 roku. Liczył się tytuł i europejskie puchary a nie polityka klubu na 2-3 lata w przód.Rozpuściliśmy zawodników (siatka płac) i stąd brak respektowania kontraktów.Sufit to kontrakt Jędzy a reszta jęczy.W tym okresie 5 trenerów!!

ak, 30.06.2017 10:49:57 - *.9

@xd - Nie połowa, tylko połowa z tego co ponad 1,5 mln. Czyli jak 2 mln, to Vadis otrzyma 250 tys.

stary kibic, 30.06.2017 10:50:08 - *.dynamic.chello.pl

Bardzo jestem ciekaw , jak ta historia się skończy ! Bo ewidentnie widać,że Vadis już w Legii nie będzie grał. Pozostaje kasa - albo pan Mioduski się ugnie i weżmie 2,5 mlnEU albo zaryzykuje ,że za rok Vadis odejdzie za darmo. Bo z niewolnika nie ma pożytku w piłce.....
Moim zdaniem menago Vadisa gra na kasę , więc będzie opowiadał różne pierdółki - być może Leśny mu coś obiecał ale "na gębę ".A każda zmiana klubu to dla menagera wpływ nowej kasy,ma o co walczyć.

Kris, 30.06.2017 10:50:12 - *.centertel.pl

Nie chce grac, niech spada. Pieprzyl jakis czas temu ze zakochal sie w Warszawie, ze dobrze mu w Legii. Kolejny falszywy pilkarzyk... Nic mi z jego dobrej gry, skoro teraz pokazuje jaki jest nieprofesjonalny. Wcale sie nie dziwie, ze 2 banki to za malo. Co to kurde wyprzedaz jakas... Czy Legia zawsze bedzie dla zawodnika odbudowaniem sie i ucieczka po jednym sezonie? Gdzie sa transfery!!! LM zaraz sie zaczyna, Liga a klub ktory ma najwiekszy budzet w Polsce nie zakontraktowal zadnego porzadnego gracza! Wstyd, smieja sie

ja, 30.06.2017 10:50:46 - *.189

A ja obstawiam że Odidja ma nas w dupie, a to z narodzinami dziecka było grą na czas. Magierą mając jaja powinien odesłać go na rok do rezerw i niech tam wypełni swój kontrakt. Tak to powinno być załatwione w szanującym się klubie. Pojeździ z rezerwami na wyjazdy do Łomży, Morąga czy Ełku to będzie dla niego odpowiednia kara. Zero szacunku za to co robi teraz i nie powinno być litości. A jeżeli pojawi się w pierwszej drużynie Legii ii zagra w jakimś meczu powinien zostać niemiłosiernie wygwizdany przez cały stadion. Panie Vadis jesteś pan pajacem

JANUSZ, 30.06.2017 10:51:43 - *.66

LUDZIE A MOZE Z DZIECKIEM COS NIE TAK? ALBO Z ŻONĄ? MYSLICIE, ZEBY OSZUKIWALI W TAKIEJ SPRAWIE?

CZEMU OD RAZU TEORIA SPISKOWA.. ZE HASI, ŻE BELGIA ITP. KAŻDY BY CHCIAŁ DOSTAĆ 2 MLN ZA ODEJSCIE ALE TUTAJ CHODIZ O COS WIECEJ...
DZIEKI VADISOWI MAMY MISZCZA

Matt, 30.06.2017 10:52:47 - *.229

Świat piłkarski jest zepsuty właśnie przez menadżerów. Osoby, które nomen omen nie robią nic dla piłki tylko pośredniczą (bo przyjęło się, że pośrednik musi być), mącą w głowach zawodnikom a klubom wpierają, że właśnie taki ktoś jest potrzebny.

Oni mają swoje ustalenia ustne. A ja ustaliłem ustnie z moim kotem, że Vadis zostaje u nas do 2022 roku a potem odchodzi za 15 mln euro. To zawodnik chyba też powinien to respektować? :)

Legion, 30.06.2017 10:53:41 - *.dynamic.mm.pl

Jeżeli to prawda, to postawić na honor i zesłać do rezerw. Może wreszcie się nauczą.

Rocco, 30.06.2017 10:58:17 - *.185

Moim skromnym zdaniem Mioduski wykazał się sporą naiwnością i dał się nabrać zarówno managerowi jak i zawodnikowi. Wierzył że zdobycie mistrza i rekordowy kontrakt jak na polskie warunki skłonią VOO do zostania w Legii. Tymczasem zawodnik w zasadzie od początku nie specjalnie ukrywał że tylko czeka na jakąkolwiek ofertę z lepszego klubu nawet na gali nie próbował się silić na jakiekolwiek deklaracje, a jedynie wypatrywał wpłynięcia oferty. Oferta 2 mln tylko potwierdza że jego menager i Olympiakos bardzo starannie ustalili ile mają zaproponować. Problem się pojawił teraz gdy okazało się że jego manager spartaczył umowę i nie zapisał w niej na sztywno odstępnego. Dlatego teraz wynikły takie kwasy. Niezależnie od rozstrzygnięcia z VOO pożytku już nie będzie i zamiast na siłę z nim walczyć powinni zamknąć ten temat. Vadisa nie sprzedawać tylko go przeczołgać po rezerwach jeżeli nie będzie chciał grać i zacząć ściągać konkretnych wzmocnień, bo za nie całe 2 tygodnie pierwszy mecz w LM a my ze wzmocnieniami jesteśmy w czarnej dupie za przeproszeniem.

Abc, 30.06.2017 11:01:05 - *.play-internet.pl

Jak już tak kręcą to sprzedać go za te 2 mln jurków wszędzie tylko nie Grekom i na złość Albańcowi

WuPe, 30.06.2017 11:05:59 - *.centertel.pl

Leśny wiedząc, że odchodzi zrobił z premedytacją Mioduskiemu prezent ustalając coś słownie żeby potem atak kibiców skierowac na nowego wlasciciela. A Vadis miał obiecane więc to trudna sytuacja, ale z drugiej strony co legii po tej smiesznej kasie? Popsuje sobie wizerunek tylko wiec niech siedzi w rezerwach

Toni, 30.06.2017 11:07:07 - *.0pools.vodafone-ip.de

do ja
Sory kolego ale Legii nie stac na to by podstawowych pilkarzy posylac do rezerw.Pol roku temu Prjo teraz Vadis w rezerwach a utrzymanie takich pilkarzy kosztuje.A budzet Legii jest ograniczony.Za chwile bysmy mieli 3-4 a moze 5 pilkarzy z podstawowego skladu w rezerwach a placic im trzeba.Do tego klub traci wizerunkowo.I z czego bysmy pozyskali nowych pilkarzy?

Boro, 30.06.2017 11:11:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Janusza naucz się pisać słowo MISTRZ

hiszpan, 30.06.2017 11:11:34 - *.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie ma innej opcji zjazd VOO do drugiej druzyny i kupujemy innych. W Lomzy juz stoja po bilety ☺

adm, 30.06.2017 11:11:39 - *.abcdata.pl

widzę, że duża część komentujących nie rozumie ustalenia. Jeśli transfer będzie opiewał na 2mln€ to do kasy klubu wpłynie 1,75mln€, a nie 1mln€.

wlodarz77, 30.06.2017 11:11:52 - *.88

A nie mówiłem!!!!
Ta cała historia z rodziną się kupy nie trzymała!!!!
Kłopoty rodzinne ... hahaha
Ale niektórzy z Was są/byli naiwni i nie umieją łączyć faktów!!!!

L, 30.06.2017 11:14:54 - *.dynamic.chello.pl

a dla Was ta umowa ustna z Vadisem, to nie jest kolejny gwóźdź ze strony prezesa Leśnodorskiego?
Przecież to on to ustalał, nie Mioduski.
Zrozumcie w końcu, że w kasie jest pustka po konflikcie właścicielskim. Mioduski nie ma kasy na transfery, aLeśny z Wandzelem się śmieją z tego wszystkiego planując wyprawę na K2!

Terry, 30.06.2017 11:16:56 - *.centertel.pl

Słowo droższe od pieniedzy. Nie rozumiem ludzi którzy wypisują tu "nie było na papierze nie liczy się". Dla mnie jesteście mentalnie z innego kraju z innej kultury. Rzecz w tym, że my nie wiemy co było ustalone twarzą w twarz. Znamy tylko relację jednej strony. W końcu po to podpisuje się nowy kontrakt mimo że obowiązuje jeszcze stary żeby dać podwyżkę i za to żeby zawodnik zgodził się na wyższą kwotę odstępnego. Jakiś czas temu pisano że u VOO to 4,5 m€. Inna sprawa że dziś powinien trenować niezależnie wyjedzie czy nie, tak jak Pazdan. Legia powinna zrobić wreszczie jakąś karę dla VOO.
@rek wszystko popierd.... Nico, Prijo, Ljuboja, Langil... przecież niektórych to Legia wywaliła. Plączesz wszystko.

tylko_Legia, 30.06.2017 11:21:05 - *.133

do kaktus - chłopaku 100% racja!!!

Stare Bielany, 30.06.2017 11:21:21 - *.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A gdzie wy teraz jesteście ?
Piotrek -easy i Krzeszczu?
Jeszcze dwa dni temu pisaliscie bzdury o rodzinie i dziecku? O ojcostwie Ofoe . Dziś zamkneliscie mordy w kubel .
Prymitywnie krytykowaliscie mnie gdy pisałem , że to gra menago i chcą iść droga Prijovica . Szantażować tak samo Legie .
Vadis może odejść ale wyłącznie na Legii warunkach .
On ma ważny kontrakt z Legia i musi go respektować .
Grecy złożyłi ofertę 2 mln euro i umowili się z Vadisem aby wywarł presję szantaż na Legii . Wymusił odejście za czapkę gruszek .
Trzeba z nim grać ostro !!
Oni liczą , ba przekonani są , że Legia pęknie.
BL dał dooopy z Prijo ...zamiast go przeczolgac dla przykładu w rezerwach ...wziac za pysk .
Menago Ofoe traktuje nas jak zaścianek Europy .
Damy im ochlapy i Legia to lyknie.....bo to prowincja i tak będą zadowoleni . Tak myślę o nas .
Trzeba się szanować .

3er, 30.06.2017 11:22:49 - *.centertel.pl

To do rezerw!! Koniec robienia z Legii za przeproszeniem g*wna!! Co to ma byc? Co sezon budowanie składu??

Cch, 30.06.2017 11:23:00 - *.dynamic.mm.pl

Przeglad sportowy to taki troche fakt, ale jesli to prawda to VOO traci moj szacunek. Nie sprzedawal bym go i dam czas na powrot do poniedzialku. Jesli nie to wstrzymac pensje i zobaczymy kto tak dluzej wytrzyma.

eLo, 30.06.2017 11:27:59 - *.play-internet.pl

Olać menadżera, Dzidzia do rezerw i za strajkowanie obniżyć pensję o 600%.
Skończy się buczenie gwiazdeczki!

ja do Toni, 30.06.2017 11:28:03 - *.189

Tak wiem że dla Mioduskiego najważniejszy jest wizerunek ale trzeba pokazać że Legia też ma jaja. Zesłać go do rezerw i tam niech kopie piłkę, jak będzie grał słabo niech siedzi na ławce, jak będzie udawał kontuzje to niech nie gra wcale ale niech na 8 godzin dziennie stawia się w klubie na różne zabiegi. A czy Legii nie stać na to? Uważam że stać, przecież w budżecie jest zapisany kontrakt Vadisa (chcieli dać mu jeszcze podwyżkę) na kolejne 12 miesięcy więc Legię na to stać tylko niech Mioduski pokaże że ma jaja, bo póki co to gada o wizerunku a klub jest w czarnej dupie.

mietek, 30.06.2017 11:29:39 - *.ssp.dialog.net.pl

@ @rek: Ljuboja to wyleciał po słynnej akcji w Enklawie, to była zupełnie inna sytuacja. A z Langilem to Cię trochę poniosło. Zresztą wcale nie jest przesądzone, czy nie wróci.

@Toni: Czy ja wiem? Jeśli w kontrakcie mają wpisane "wyjściówki", to dotyczą one tylko gry w pierwszej drużynie. Więc na czymś takim klub trochę oszczędza, a zawodnik traci. To na ogół szybko przemawia do rozumu. Kiedyś Urban nie miał problemu, żeby Iwańskiego, (bodajże) Gola i kogoś tam trzeciego zesłać na dwa tygodnie do rezerw. Piłkarzyki szybko spokorniały po tej akcji.

piotrek_easy do Stare Bielany, 30.06.2017 11:30:13 - *.158

ja tak jak pisałem, jeśli używa takiego argumentu jak Rodzina w gierkach o hajs to odszczekuje to co pisałem i masz rację jeśli to co jest napisane wyżej to prawda

Konin, 30.06.2017 11:30:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zostawić w klubie i zesłać do klubu Kokosa niech nauczy sie pokory

Kokos, 30.06.2017 11:32:33 - *.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Welcome to Coconut club!

michał, 30.06.2017 11:32:59 - *.internetdsl.tpnet.pl

Jak ja słyszę tych menedżerów to mi włosy wychodzą, dbają tylko o swoją kasę nie zawodnika a z drugiej strony Legia nie powinna podpisywać jakiś klauzul że za pół roku że umowa gentelmeńska itd to jest biznes jak niechce przyjść to nie podpisywać kontraktu

O, 30.06.2017 11:35:02 - *.dynamic.chello.pl

Czyli jak zwykle ... nic się nie zmienia

Karo(L), 30.06.2017 11:35:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Olać te 2 miliony euro i trzymać go do końca kontraktu. Dla Legii to już nie jest aż taka duża kwota. Jeżeli chcemy być poważnym klubem to:
a) nie można zawierać takich nieformalnych deklaracji że po sezonie Cię puścimy itp. (amatorka jeszcze pewnie Leśnego)
b) nie można za każdym razem się uginać pod presją zawodnika czy managera a już zwłaszcza przy śmiesznej kwocie za kluczowego zawodnika

Do tej pory się zarząd uginał więc czas najwyższy powiedzieć basta. Z takim podejściem, że będziemy każdemu lepszemu grajkowi obiecywać połowę hajsu z przyszłego transferu a dodatkowo decyzyjność w zakresie odejścia w dowolnym momencie, daleko nie zajedziemy. Co pól roku będzie przebudowa zespołu i wkurw wszystkich dookoła.

tomiacab, 30.06.2017 11:38:17 - *.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po pierwsze co to są w poważnym świecie biznesu "niespisane warunki umowy"? Po drugie Prijo pokazał ze można wejść zarządowi na głowę i VOO teraz to robi. Legia radziła sobie przed nim i poradzi sobie po nim. Jedyne rozwiązanie jakiego wręcz powinniśmy żądać od Miodka to wypier..enie go rezerw. Niech sobie przemyśli co chce robić przez najbliższy rok.

świńska rura nie miś, 30.06.2017 11:38:32 - *.wdm.pl

Głupi by był, jakby się dał wziąć do Olympiakosu. A bo mu tu źle? Gdzie mu będzie lepiej?

hen ryk, 30.06.2017 11:38:36 - *.rev.snt.net.pl

LEŚNY DOTRZYMAŁBY SŁOWA. Vadisa już by nie było w Legii. A tak przy nowym właścicielu mamy operę mydlaną.

Sebo(L), 30.06.2017 11:39:45 - *.slupsk.vectranet.pl

Hahaha wypisz wymaluj to co dodałem w swoim wcześniejszym komentarzu! Piłkarz słucha swojego agenta i robi wszystko żeby trafić do Olympiakosu,gdzie Hasi z działaczami obiecują mu złote góry. Tym razem Legia powinna się postawić i pokazać,kto tu rządzi. Niech sobie pogra w rezerwach to może spokornieje.Wypełnić kontrakt do końca i do widzenia.

majusL@legionista.com, 30.06.2017 11:42:03 - *.centertel.pl

Co za typ. Kolejny skoczek który wybil sie w Legii i chce spierdolic za klilka €. Żenada. Ps. Karnie do rezerw. Kontrakt ma ważny!!

Rafał, 30.06.2017 11:46:56 - *.multimo.pl

Komunikat Legii powinien być stanowczy.Ma rok kontraktu, oferty są śmieszne!.Piłkarz ma wstawić się do drużyny i trenować,inaczej posiedzi na trybunach,lub zamrozić mu pensje,kiedy "strajkuje".

DawidL, 30.06.2017 11:47:26 - *.dynamic.mm.pl

Jesli damy się szantażować i pozwolimy na transfer to takie sytuacje będą się powtarzać (L)

JANUSZ SPEKULACJI, 30.06.2017 11:48:47 - *.66

Ludzie!

Bawią mnie komentarze typu Z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA.
A co to oznacza? Skoro ma forme, wystawiam go na 3-5 meczów , gra piach to go zsyłam do rezerw albo 3 drużyny.Nie ma czegoś takiego. Skoro nie chce grać na 100 % to będzie siedział na ławce.

Sebo(L), 30.06.2017 11:50:18 - *.slupsk.vectranet.pl

Oto co napidałem w komentarzu w innym poście dotyczącym wpisu VOO na Twitterze :

Sebo(L), 29.06.2017 09:56:11 - *.slupsk.vectranet.pl

Często zdarza się tak,że piłkarze działają pod wpływem i za namową swoich agentów,którzy sugerują zawodnikowi co mają robić. Wiadomo,że Legia nie zgadza się na transfer do Olympiakosu za tak śmieszną kwotę,więc wielce prawdopodobne może być,że piłkarz odwleka jak tylko się da przybycie na zgrupowanie swojej aktualnej drużyny. Każdy pretekst może być dobry aby wyegzekwować od pracodawcy transfer do innego klubu. Może być tak,że ten pastuch Hasi namieszał znowu w głowie wraz z działaczami Olympiakosu zawodnikowi obiecując cuda na kiju i teraz Pan Piłkarz ma już w głowie tylko transfer i zero chęci w uczestniczeniu w zgrupowaniu Legii, a żeby wyglądało to ciut mniej wymownie i jednoznacznie wystosował oświadczenie. Podobna sytuacja miała miejsce z Prijo. Niby już prawie wyjeżdżął do Chin by wylądować ni stąd ni z owąd w...PAOK.Oby to był tylko czarny scenariusz,który się nie sprawdzi.


Nie oszukujmy się jak naiwne dzieci. Piłkarzowi mącą w głowie jego agenci,menadżerowie i on już myślami jest zupełnie gdzie indziej. Narodziny dziecka to zwykły pretekst... Ale Legia nie powinna się tym razem uginać pod czyjąś presją. Szanujmy się wzajemnie!!

Dft, 30.06.2017 11:51:19 - *.dab.02.net

Zegnamy cie Voo Doo idziesz do Legii 2 kopac sie po kostkach w 3 lidze

@rek do Terry, 30.06.2017 11:51:19 - *.dynamic.chello.pl

Ja niczego nie plączę... Ja napisałem, iż mam powyżej dziurek w nosie kiepskich zakończeń kontraktów typu: Ljubo, Sa, Nico, Prijo, Radovic, Langil czy Ofoe... Mam po prostu dość amatorszczyzny w kwestii podpisywania i realizowania kontraktów... I w tym momencie nie jest ważne, czy "my jego, czy on nas"... Kuźwa, koniec kiepskich ustaleń kontraktowych... Czytaj ze zrozumieniem moje komentarze... Pozdro (L)

Actcris, 30.06.2017 11:55:20 - *.action.pl

Piotr Koźmiński @UEFAComPiotrK
Dociera do mnie info z Grecji ze Olympiakos gotow dorzucic 500 tysiecy za VOO I dac 2,5 mln euro. Wygaslo natomiast zainteresowanie Pazdanem

Teksas/Ohio, 30.06.2017 11:56:46 - *.danet.com.pl

Ludzie co wy za głupoty piszecie. Vadis nie dostanie 50% od transferu tylko 50% od kwoty powyzej 1,5 mln. W wolnym tłumaczeniu jak pojdzie za 2 banki to dostanie 250 tys euro( dla nieinteligentnych - 50% z 500 tys powyżej 1.5 bańki.

Stare Bielany , 30.06.2017 12:00:01 - *.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Mioduski wezwać Vadisa Ofoe aby się stawił do pracy .
Jeśli nie - dac karę finansową .
Jeśli nadal się nie stawi dac podwójna .
Liga grecka rusza we wrześniu i Ofoe wie , że ma dużo czasu aby dobrze się przygotować z Olympiakosem .
Kupiliscie bajkę jak to cudowny ojciec leży przy żonie i dziecku i trzyma ich za rękę : jeden dzień drugi trzeci i jak długo ? Cha cha
Do rozpoczęcia ligi greckiej .....
Ps
Brawo dla autora tego tekstu.

@rek do mietek, 30.06.2017 12:04:25 - *.dynamic.chello.pl

Siemka... Nie poniosło mnie brachu... Czaję bazę i wiem, iż Ljibo "wyleciał" po akcji kieliszek w Enklawie... Napisałem jedynie, iż mam powyżej dziurek w nosie kiepskich zakończeń kontraktów typu: Ljubo, Sa, Nico, Prijo, Radovic, Langil czy Ofoe... Mam po prostu dość amatorszczyzny w kwestii podpisywania i realizowania kontraktów... I w tym momencie nie jest ważne, czy "my jego, czy on nas"... Kuźwa, koniec kiepskich ustaleń kontraktowych i braku szacunku przez obie strony... Pozdro (L)p

jpga666, 30.06.2017 12:09:54 - *.centertel.pl

Jak tam obrońcy rodzinnego ogniska? Nadal wierzycie piłkarzykowi? Niech spie..ala. Legia to my!!!

yogi, 30.06.2017 12:10:52 - *.centertel.pl

Byl Boguś to byly transfery, jest Mioduski nie ma nic !

Leron, 30.06.2017 12:13:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli miał odejść za 1,5mln to by była klauzula odstępnego i nie było by gadki. Zapis 50/50 mówi coś innego ...

Romeo, 30.06.2017 12:17:02 - *.130

Przecież to Przekręt Sportowy. I wy wierzycie tym pismakom? Sezon ogórkowy to piszą co im do głowy przyjdzie, wymyślają bzdury, a wy już Vadisa zawieszacie, wyzywacie. Trochę zimnej głowy bo wam pikawa nie wytrzyma. Vadis będzie grał w Legii, podpisze kolejny kontrakt bez odstępnego i tyle.

Wilq, 30.06.2017 12:18:55 - *.209

Ktoś coś komuś obiecał...A sam pisał jak to się Vadis w Legii zakochał. Widać co warta jest ta "miłość". Ma rok ważnego kontraktu i powinien być w pracy. A nie chować się za dzieckiem i wypisywać bzdury, a na boku knuć z Grekami. Jest oczywiste, że dadzą mu "premię" za podpis. Widocznie większą jak nasza propozycja. Bo sportowy awans to nie będzie. Szkoda bo gracz dobry ale ma nas w d. więc niech jedzie do Hasiego. On jest trenerem wybitnym. Będzie Vadis walczył o utrzymanie.

Stare Bielany, 30.06.2017 12:19:55 - *.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Rek 100 % poparcia .
Podpisują kontrakt w jakim celu ? Aby to łamać czy wykonywać respektować ?
Poza tym menago kłamie !
To stary lis wyjadacz...
Zobaczcie kogo on ma w swojej stajni ....
Jakby padła ustna propozycja to natychmiast zażądał by aneksu do umowy !!
Brudna gra aby Legia pękła i zadowololila się ochlapami ... Bielik kilka meczów w extraklsie i poszedł za 2.2 mln euro
Zmiennik Nikolica Prijovic za 2.5 mln euro - kontrakt miał ważny do czerwca 2018 r
Vadis najlepszy piłkarz ekstraklasy ma odejść za 2 mln euro minus 250 tyś ?
To brak szacunku do Legii
To Legia ostatnio grała w LM eliminując z dalszych gier Spotting
Olympiakos dostał w dooope od przecietniaka z Izraela ....
Polska na 6 miejscu rankingu Fifa a Grecja na 66 ....
Ludzie ta oferta to żenada podkulonych Greków .

Juri, 30.06.2017 12:21:52 - *.centertel.pl

Niech idzie,bądźmy ludźmi. Lepsze 2,5mln niż smród. Niech wypowie się Leśny i Żewłakow jak było i po temacie. Za tą kasę można kupić kogoś kto go zastąpi,i będzie się cieszył że ma zaszczyt grać w takim klubie jak Legia.
Pan Mioduski walczy,przedstawia nowy kontrakt,co ma zrobić jak piłkarz nie chce.Vadis dostał zapewnienie że go puszczą od Leśnego.

PRG, 30.06.2017 12:21:55 - *.centertel.pl

Stare Bielany i L 100% poparcia BL i MW podlozyli DM SWINIE sprzedali atak z transferow kasa moszla na kupno klubu (dla ITI) by BL i MW dostali wieksza kase za udzialy
bo za 5 milionow ktore wlozyli wyjeli z 60 nasz prezes musial splacic tych 2 panow wiec niema kasy na transfery
Afro 1.5 euro do kasy klubowej wszystko powyzej dzielone miedzy VOO a Legia taka umowa
Menager VOO cisnie na transfer bo pod stolem dostali po 2 miliony EURO to samo bylo z PRIO pod stolem kasa a ty naciskaj na klub o transfer po najnizszej kwocie dzieki temu ida do grekow zamiast kasa do klubu idzie do menagera i VOO tak samo jak poszla dla prio i jego menago pilkarz ma wieksza motywacje zarobil duza kase bo na co placic Legii jak kase mozna dac pilkarzowi menagerowi widac to golym okiem grecy wala w uja z nami do rezerw VOO bo beda nas dym...c za kazdym razem

WWW, 30.06.2017 12:37:24 - *.static.chello.sk

1 KOLEJNY WKŁAD KOSZULKOWY...Niech spie....a
dla mnie już go w (L) nie ma

2 Dlaczego podniecamy się tylko tematem Vadisa ?
Czy by został czy nie to inne wzmocnienia są niezbędne a transfery w lesie..

Cult⚽️Legia, 30.06.2017 12:38:01 - *.151

Do rezerw go!Legia albo śmierć!nikt z zarzádu nie musi go sprzedawać!trzymać!do!końca!kontraktu!dr alban nie moze wygrac,a w prxysxłości lepiej papiery przygotowywać!w sprawie kontraktu

Tomek, 30.06.2017 12:40:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli... Tak mawia moja babcia i nic więcej nie trzeba dodawać. Może tylko tyle że Leśny jest prawnikiem i ma swoją niby prestiżowa kancelarie a jak widać te kontrakty na kolanie pisane i w ogóle można sobie nimi d... podetrzec.

bzyk(L), 30.06.2017 12:44:27 - *.static.ip.netia.com.pl

Legia ma 101 lat i jakoś przez 100 lat bez Vadisa dawała radę.
Jeżeli jest tak jak mówią (niezjawienie się Vadisa na zgrupowaniu z przyczyn wymuszenia sprzedaży) to Pan Jacek Magiera powinien mieć JAJA i odesłać gościa na pół roku do rezerw jak piszą poprzednicy.

Oczywiście dokładnie nie wiemy co tam się tak naprawdę dzieje. Wiec powyższe to jest hipoteza postępowania która może się opierać na złych założeniach.

do @arek do Terry, 30.06.2017 12:49:59 - *.66

niestety nie jesteśmy AŻ tak bogaci jak inne klub europejskiej ale w kwestii zarządzania PROBUJEMY być pro a jesteśmy sredniakami. Jak można było wypusćić Niko? Albo Teraz VOO? :/ przeciez to oni grali a reszta próbowoała grać tak jak oni

do rezerw go, 30.06.2017 12:50:52 - *.play-internet.pl

Jaki strajk? Co on się rzuca. Ma umowę to ma przyjść do pracy i trenować! jak mu się nie podoba to niech cały sezon spędzi w rezerwach. Jak mu dadzą się tak szantazowac to kolejni gracze będą robili to samo.

sm, 30.06.2017 12:51:11 - *.10

Do rezerw, z Prioviciem była inna historia, był kupiony z kasy jakiejś tam spółdzielni, kilka osób prywatnych się zrzuciła na niego, więc gdyby go nie sprzedali, by nie zarobili.

Wolfik, 30.06.2017 12:55:14 - *.238

Jeśli ów manago mówi prawdę (co wcale nie jest tak oczywiste), to wpis Ofoe był kłamstwem. Wychodzi na to, że świat piłkarski pełem jest ludzi bez jakiegokolwiek kręgosłupa. Tak więc jeśli to prawda - nie spada do tego Olimpiakosu, skoro mu tak się tam pali.

Co nie zmienia sytuacji, że umowami powinni się zajmować ludzie doświadczeni i wiedzący co w tym środowisku się dzieje, a nie amatorzy. Podzielam zdanie Kolegów- Mioduski, zrób z tym porządek bo inaczej co chwila będą nam grajkowi i ich menago odwalać takie numery. To jest Legia Warszawa, a nie klub adoracji, do kur.... nędzy!!!!

Zaorać, 30.06.2017 12:58:23 - *.static.ip.netia.com.pl

yebać otworzyć filie klubu kokosa i niech biega po schodach tak dla zasady :) i nie zgłaszać do pucharów! niech Pepsi serwuje w punkcie gastronomicznym.

mietek, 30.06.2017 13:02:26 - *.ssp.dialog.net.pl

@ @rek: Ale jakby rozebrać na czynniki pierwsze wszystkie te przypadki, to tak naprawdę smród było czuć tylko przy transferach Prijo i OSa. Jeden wymusił transfer, bo poczuł większe pieniądze. Drugi, bo się obraził na Łysego Łowcę Łososi. Może jeszcze trochę zalatywało obornikiem przy odejściu Rado, ale tam nie przypominam sobie przeciągania liny z transferem, tylko syf przed meczem z Ajaxem.
Ljuboja - jemu i tak kontrakt wygasał, a Enklawą dał argument, żeby mu przestać płacić tak duże pieniądze.
Langil - on jeszcze może wrócić, więc nie kracz, proszę :)
Natomiast sytuacja z Niko? On miał obiecany transfer, więc skorzystał z oferty i tyle.

Dostal wezwanie na trenig w niedziele, 30.06.2017 13:04:13 - *.static.ip.netia.com.pl

Pan Dariusz wyslal juz wezwanie do stawienia sie na treningu w niedziele w Warszawie !

Brawo Panie Prezesie !

Peter mokotuff, 30.06.2017 13:06:23 - *.play-internet.pl

Vene vidi vici...vadis

kowaL, 30.06.2017 13:06:37 - *.centertel.pl

Niech spada mamy Monetę!!!!!!

oceha, 30.06.2017 13:15:19 - *.150.ipv4.supernova.orange.pl

Dlatego symbolem był, jest i będzie Rado.

, 30.06.2017 13:35:35 - *.dynamic.chello.pl

Co za debil ustala takie klauzule

cobbi, 30.06.2017 13:39:45 - *.static.ip.netia.com.pl

JA BYM ZROBIŁ TAK:
Spróbował podpisać kolejny kontrakt z VOO, dał mu pensję podobną jak w OP (myślę, że więcej niż 1,2 mln nie dają) i jednorazowo zapłacił mu tyle ile dostałby przechodząc z Legii do OP.
Mam wrażenie, że chodzi o kasę więc jemu by się zgadzało. Menagerowi również.

tuzin12, 30.06.2017 13:49:35 - *.wnet.pl

Niech idzie, kolejny gracz sezonowy! A z drugiej strony, czy tylko mi się wydaje, że Leśny zostawił trochę burdelu i ostatnio działą troche na szkode Naszego klubu?

Grajcie na Rzeźniczaka, 30.06.2017 14:25:43 - *.dynamic.chello.pl

Tak to jest podpisywać kontrakt bez kwoty odstępnego...

Abcdefgh, 30.06.2017 14:28:03 - *.34

Dobra pal gumę bambusie!

Krzeszczu, 30.06.2017 14:35:26 - *.cust.bredband2.com

Wcale bym sie nie zdziwil gdyby to co mowi menago bylo prawda.
Band of Brothers z BL na czele wszystko zawsze obiecywali, ustnie, a pozniej co okienko transferlwe to cyrk.
Najwyzsza pora zrobic porzadek z tym calym burdelem bo to juz nawet nie jest smiechu warte.
Mnie osobiscie to zupelnie nie bawi. Juz trzeci rok powtarzam: cyrk i burdel na kolkach.
Co jest grane do jasnej cholery????????

Legionista, 30.06.2017 15:13:43 - *.226

I macie swego "Prezesa" który na obiecywał i odszedł - a na dodatek stara się robić świnie na Legie.... Np:żeby Magiera został selekcjonerem U-21... Powinniśmy sprzedać Odjidje za cene 7-10 mln.euro + jak mu zależy na transferze to niech zrzeknie się 50% i będzie po problemie...

R, 30.06.2017 15:27:57 - *.play-internet.pl

Zostawić go do końca sezonu bo ma kontrakt. Będzie odwalal fuszere na boisku to do rezerw albo na ławkę i niech przemysli swoje postępowanie. O 1.5 mln euro nie zbankrutujemy a po wygaśnięciu kontraktu niech się wynosi bez żadnych podziękowań. Przyszedł do nas to był najsłabszy, doprowadzili gi u nas do formy a teraz mu palma odwalila. Niech zaczną nasza Legie w końcu traktować poważnie. ..

Bedzin, 30.06.2017 15:31:13 - *.cybergrota.com.pl

Niech spier... Nastepny grajek byl kims takim zachowaniem jest nikim

kibic(L), 30.06.2017 15:32:13 - *.pl

Jestem naprawdę wielkim fanem talentu tego chłopaka. Myślę, że swoją grą "kupił" nie tylko mnie ale wielu kibiców Legii! Odzwierciedleniem tego jest choćby zdobycie nagrody najlepszego zawodnika sezonu. Ale to co się dzieje w ostatnich dniach czyli nieobecność VOO na treningach drużyny, komentarze agenta o nierespektowaniu ustaleń itp. pokazują, że piękne gadki się skończyły i teraz na tapecie jest jedynie kasa. A Vadisowi mogę powiedzieć jedynie tyle "Miałeś chamie złoty róg..." !

spasiony, 30.06.2017 15:45:21 - *.xdsl.murphx.net

Podobno klub wezwal Dzidzie do stawienia sie na zgrupowaniu. Do niedzieli wszystko powinno byc jasne. Teraz to bicie medialnej piany bo i tak prawda jest nam dozowana oszczednie, jak zawsze zreszta...

Radek, 30.06.2017 16:02:38 - *.adsl.inetia.pl

Do rezerw murzyna

, 30.06.2017 17:10:35 - *.centertel.pl

Jeśli teraz go sprzedadzą za 2mln to będzie to kompromitacja

grzesiek, 30.06.2017 17:27:25 - *.centertel.pl

Jesli to prawda to dobrym rozwiazaniem byloby jak to ktos napisal do 3 ligi i niech pozna smak korkow wbijajacych mu sie wpiszczele. Chukwu zapylal w rezerwach i jakos nie narzekal. A vadis to byl taki podobny cwaniaczek do langila tylko mial bardziej poukladane w glowie. Nawet jak mial brzuszek to wiedzialem ze bedzie wymiatal naszej ogorkowej lidze. Pozniej sam uznalem ze kto wie ze moze skusi sie na pozostanie w polsce ale jednak nie. Najgorzej boli ze woli taki olimpiakos pireus to swiqdczy o tym jakim prestizem jest gra w polskiej lidze dla przrcietnego belga...

Pozew, 30.06.2017 18:07:09 - *.dynamic.chello.pl

Menago powinien dostać pozew za zniesławienie.

przemar1987, 30.06.2017 18:56:39 - *.251.ipv4.supernova.orange.pl

wiele razy bylo mowione nawet lesnodorski jeszcze to mowil ze sa ustalenia z belgiem ze jak zglosi sie klub i zaoferuje to ca slownie ustalili to go puszca smiesza mnie komentarze niektorych bo wiele rzeczy jest tak w pilce ustalanych bez zapisywania w kontrakcie patrzmy na duze kluby jak kiedys Ballack chcial odejsc z Bayernu do Chelsea to gral do konca kontraktu nie zostal zeslany do rezerw za to ze nie chcial podpisac nowego kontraktu

bizon, 30.06.2017 19:06:28 - *.centertel.pl

Z niewolnika nie ma pracownika. Puścić go za te 2 mln euro i kupić jakiegoś młodego i perspektywicznego Polaka. Może Przemysława Frankowskiego z Jagi? Na ME U21 na prawdę fajnie grał i udowodnił, że jest przyszłościowy. Jak nie jego, to może Rafała Wolskiego z Lechii?

macko, 30.06.2017 19:28:03 - *.adsl.inetia.pl

Vadis jest wart wiecej niż 2 mln i wszyscy o tym wiedza.
Jak ma odejsc za 2 banki to lepiej niech zostanie i po sezonie odejdzie za darmo. A jak bedzie mial muchy w nosie to do rezerw. Grajki ktore tu przychodza musza wiedziec że nie beda w stanie nic wymusić. To jest Legia - albo zapier.. dla niej albo marnujesz kariere w rezerwach.

Pyskaty, 01.07.2017 00:04:08 - *.adsl.inetia.pl

Czarny zawsze będzie czarny.

Zimny, 01.07.2017 08:23:30 - *.dynamic.mm.pl

Powinno się zatrzymać Vadisa przynajmniej do sierpnia. Absolutnie nie na grę w pucharach (żeby po odejściu do innego klubu, mógł tam w nich grać) - na grę w lidze. Byśmy znów nie przespali startu i nie obgryzali paznokci na koniec.

emo, 02.07.2017 00:53:26 - *.hsd1.fl.comcast.net

Te ,Manager ,chyba jestes od tego zeby spisywac .Vadie powinien Cie na zbity pysk wylac .

Pablopawo, 02.07.2017 10:52:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Z niewolnika nie ma pracownika niech idzie w h.......j.Tak mu zależy na Legii.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.