Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Moneta znów zagra w barwach Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
Moneta znów zagra w barwach Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 4 lipca 2017 r. godz. 13:04

Moneta wrócił do Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Łukasz Moneta został we wtorek nowym piłkarzem Legii Warszawa. 23-latek podpisał ze stołecznym klubem trzyletni kontrakt i prawdopodobnie będzie rywalizował o miejsce na lewej obronie z Adamem Hlouskiem. Moneta zwrócił na siebie uwagę "Wojskowych" po występach na młodzieżowych mistrzostwach Europy.

Moneta grał już w Legii w latach 2013-2016. Na debiut w pierwszej drużynie czekał do 2014 roku. Wówczas wystąpił w przegranym Superpucharze Polski z Zawiszą Bydgoszcz. Potem nie znalazł jednak uznania w oczach sztabu szkoleniowego Henninga Berga i trafił na wypożyczenie do Wigier Suwałki. W styczniu zeszłego roku Moneta został sprzedany do Ruchu Chorzów, lecz w umowie "Wojskowi" zagwarantowali sobie prawo odkupu piłkarza za określoną sumę, z czego teraz skorzystali.

23-latek jest pierwszym letnim zakupem mistrzów Polski. Wcześniej z wypożyczeń wrócili Robert Bartczak, Michał Masłowski, Jarosław Niezgoda oraz Mateusz Szwoch.



Komentarze: (25)

Urban, 04.07.2017 13:08:51 - *.cluster-j.forcepoint.net

Maslo chlopaku, jest wakat w srodku pomocy, jedziesz qrwa z tym koksem!!!

1916, 04.07.2017 13:24:16 - *.cws.sco.cisco.com

nie lubie ogorkow

ale za to lubuje sie w kotach

kupowac koty zamiast ogory!

robochłop, 04.07.2017 13:31:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mam nadzieje że pod okiem Magiery wejdzie na wyższy poziom...swoje minuty pewnie dostanie bo gramy na kilku frontach...powodzenia i walcz chłopaku !!!

hubi 37, 04.07.2017 13:32:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ale wzmocnienie o ja pier....

maruda, 04.07.2017 13:32:58 - *.dynamic.dsl.as9105.com

fiu fiu to final ligi mistrzow w kieszeni! Imponujace wzmocnienia!
Zwrocil uwage czym? gra gdzie? chyba tym ze mial karte na reku

klf, 04.07.2017 13:42:22 - *.80

ekstra wzmocnienie akurat aby powalczyc o LM. Jedyny plus taki ze bedzie jakis zmiennic Hlosuka w awaryjnych sytuacjach

ooooo, 04.07.2017 14:07:19 - *.dynamic.chello.pl

już nawet się nie ma co wk...
hahahaha
Zobaczymy jak długo wytrwają zwolennicy Midka xD

Alex uk, 04.07.2017 14:11:10 - *.147

To tyle wzmocnień , nie ma na więcej monety

zuL, 04.07.2017 14:14:16 - *.184

No i o to chodzi , brawo fryzura , pierwszy reprezentat Polski juz jest , teraz Krzysiu Maka kolejny konkret , jesli tak dalej pujdzie o LM sie nie boje , pytanie czy wystarczy to na wyjscie z grupy, w tym roku musimy pomyslec o czyms wiecej niz zajeciu trzeciej pozycji.

@rek, 04.07.2017 14:14:19 - *.dynamic.chello.pl

No i gites... Zmiennika dla Hlouska na LO już mamy... Jedzmy spokojnie małymi łyżeczkami, a pod koniec okienka transferowego będzie dobrze... Pozdro (L)

amos80, 04.07.2017 14:23:51 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

zajebiste wzmocnienie na miarę mistrza Polski i walki o ligę mistrzów

Czaro , 04.07.2017 14:29:47 - *.play-internet.pl

Mlody , na alternatywę dla LO i LP ok , tyle tylko czy zamiast grać i się rozwijać będzie tylko i aż alternatywa w Legii - uzupełnienie nie wzmocnienie a boisko zweryfikuje.

Balde, 04.07.2017 14:35:32 - *.toya.net.pl

Powodzenia Moneta, tylko się na drobne nie rozmieniaj;)

Aaaa, 04.07.2017 14:36:45 - *.play-internet.pl

A co z Langilem?

?, 04.07.2017 14:53:09 - *.adsl.inetia.pl

Fajne wzmocnienie. Piłkarz, który wyróżniał się w lidze i jako jeden z nielicznych nie dał plamy na ME.

Ludzie, którzy tutaj sobie szydzą z tego typu wzmocnień raczej lubują się w piłkarzach pokroju Chukwu czy Necida, co?

Czyli byle był droższy i zza granicy. Gratuluję.

Cut⚽️Legia, 04.07.2017 14:54:52 - *.81

Aby Moneta była ze Złota✨⚽️✨Good Luck!Moneta!

O KUUUU, 04.07.2017 14:57:52 - *.dynamic.chello.pl

VADIS WRACA !!!!!!!!

Yeeeeeeeah, 04.07.2017 15:00:13 - *.dynamic.chello.pl

VADIS WRACA DO LEGII !!!!

beka, 04.07.2017 16:45:27 - *.play-internet.pl

Liga Mistrzów nasza!!! Drżyj Europo!!! Janczyk i Mikita jeszcze do wzięcia są. Ja pier... Ale nas Bogusław załatwił z tym skundlonym pudlem...

tekken (L), 04.07.2017 17:37:41 - *.dynamic.chello.pl

Szybki i rozsądny zawodnik.

Legionista, 04.07.2017 18:03:59 - *.226

Dobry transfer! zagra rok i zostanie sprzedany.... (niczym bielik) Jestem przekonany że Magiera zrobi z niego Pana piłkarza i jeszcze hejterzy będą się nim zachwycać!

Zyga, 04.07.2017 18:39:06 - *.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gdzie jest spiewajacy kocur Langil. Ktos wie?

Ochota ( L), 04.07.2017 18:53:11 - *.centertel.pl

Co wy chcecie od chłopaka?! Ja pi..le. co za gamonie.Lukasz Moneta zagra w Legii tak ,że wam półki opadna.

Arek, 04.07.2017 22:16:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i witamy na pokładzie. Powodzenia chłopaku!

Zlb , 05.07.2017 11:16:55 - *.centertel.pl

Kozak transfer! Myślałem ostatnio czemu go nie bierzemy!? I niespodzianka, jest! Pan Jacek zrobi z Łukasza kocura!!! Dobry ruch Legii! Łukasz walcz, powodzenia! A placzki to Ronaldo by pewnie chcieli ha ha ha!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.