Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Besnik Hasi, Dariusz Mioduski - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Besnik Hasi, Dariusz Mioduski - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Niedziela, 9 lipca 2017 r. godz. 22:25

Mioduski: Widać było, że serce Vadisa jest już poza Warszawą

Woytek, źródło: Super Express / se.pl

- Przez pierwszy tydzień, licząc od zakończenia sezonu, można było wierzyć, że coś z tego będzie. Potem jednak sytuacja się zmieniła diametralnie i przekaz Vadisa był jeden: chcę odejść. W tym momencie zrozumiałem, że dalsze namawianie go nie ma sensu. Widać było, że jego serce jest już poza Warszawą. Wtedy wiedziałem już, że muszę zmienić taktykę i sprzedać go z jak najlepszym interesem dla klubu - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Dariusz Mioduski.
- Wcześniej zaoferowałem mu najwyższy kontrakt w historii polskiej piłki klubowej i… nie bardzo wierzę, że ta oferta Olympiakosu była dużo lepsza od naszej. Moim zdaniem nie chodziło o pieniądze. On tu po prostu już dalej nie chciał grać - dodał prezes Legii.

Mioduski wypowiedział się także na temat transferów: - Na pewno rozglądamy się za taką „10”, ale mamy kilku piłkarzy, którzy mogą grać na tej pozycji. Jak choćby Radović, Hamalainen, czy Guilherme… Priorytetem jest napastnik.

Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj



Komentarze: (93)

mmz, 09.07.2017 22:28:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

przestań pajacować już i oddaj klub w dobre ręce, bo nie masz pojęcia o piłce kudłaczu za 5zł!!!

Krzeszczu, 09.07.2017 22:30:12 - *.cust.bredband2.com

a ta fotka dr albana to jeszcze przed jak wciskal swoj nochal pod pachy BL, czy juz po?
:-))

barti91, 09.07.2017 22:31:27 - *.tktelekom.pl

Czyli dojdzie tylko napastnik. O "dziesiątce" zapomnijmy. Przekaz dość jasny.

Genek, 09.07.2017 22:32:38 - *.play-internet.pl

Takie tłumaczenie ze mamy rado gui i hame powtarza się ciągle. Nie mamy napastnika mamy ich. Nie mamy 10 mamy ich. Nie ma skrzydłowego mamy ich. Powoli robi się to już denerwujące.

Grzesiek , 09.07.2017 22:33:05 - *.centertel.pl

Gdzie są wszyscy entuzjaści prowadzenia klubu przez Mioduskiego? Leśny może przesadzal w mediach, ale do tej pory w kadrze byłoby już kilku nowych zawodników, a Mioduski? On nie ma pojęcia o piłce... Jak hamalainen ze swoimi drewnianymi ruchami ma zastąpić Vadisa?

Szkoda voo, 09.07.2017 22:33:50 - *.adsl.inetia.pl

I plan misterny poszedł w pi....u.

CZEKAMY , 09.07.2017 22:35:17 - *.internetia.net.pl

MAMY TAKICH MAMY JUŻ MAMY -- WIDAĆ JAKICH MAMY - PODSUMOWANIE - PREZESIE POTRZEBUJEMY MEGA WZMOCNIEŃ KAŻDY TO WIE - OBY PREZES TEŻ !!! CZEKAMY NA MEGA WZMOCNIENIA !!!

Matus007, 09.07.2017 22:38:19 - *.play-internet.pl

Nie ma co przeżywać ...rozstawieni jesteśmy do 4 rundy.Za albańca gorzej było ....

Czarny 222 , 09.07.2017 22:38:24 - *.6

Jeszcze Masełko można na 10 przesunąć (-;

Zlb , 09.07.2017 22:43:14 - *.centertel.pl

Weź się chłopie za transfery!!!

Jazz(L)atin, 09.07.2017 22:44:03 - *.play-internet.pl

Primo, skoro włodarz (L) po tygodniu zorientował się, że VOO to dlaczego nie ściągnął w jego miejsce następcy?
Secundo, Hama, Gui jako playmakerzy!? Dobrze, ze nie wymienił Szwocha i Masło. Skupia się na napastniku. Qrva, powinien się skupić na 2 napastnikach, 2 playmakerach i skrzydłowym!!! DM nie ułatwia życia Magicowi

Olaf, 09.07.2017 22:45:37 - *.dynamic.sbb.rs

Po prostu serce było już na pastwiskach Albanii

madzion, 09.07.2017 22:46:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

wez wyjdz i zamknij za sobą drzwi. tyle w temacie.

Uli, 09.07.2017 22:47:14 - *.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czytam od wczoraj wasze komentarze i... rozumiem frustrację, to był dla Ofoe świetny sezon co sprawiło że był taki sam dla Legii. Ale pamiętajmy że na decyzje podejmowane przez piłkarzy ma wpływ wiele czynników a który jest decydujący, pewnie im samym trudno byłoby zdecydować.
Mój kumpel z klasy który w połowie 90-ych wyjechał do Belgii (kibic Legii, mieszka w Gent, tam gdzie urodził sięVadis...) zwrócił mi uwagę że Vadis nie przeniósł się do Polski z żoną (jak np. Radovic). Jako syn uchodźcy z targanej kolejnymi puczami Ghany, może też czuć się w obecnej Polsce nieco słabo. A jeśli nie on, to może jego bliscy woleliby znaleźć nieco spokojniejszą przystań.
Krzeszczu: możesz nie mieć obaw co do wypłacalności Marinakisa. Wlaścicel Olimpiakosu (statki, tankowce) w Polsce byłby w pierwszej 10 najbogatszych.

Kajtus Czarodziej, 09.07.2017 22:47:18 - *.150.threembb.co.uk

Ja rozumiem ze to co innego ale przypomne.. Lewandowski na rok przed koncem kontraktu z Borussia mial oferte z Bayernu i chcial odejsc.. Bayern proponowal chyba 30 mln euro ale.. Borussia doszla do wniosku ze za te pieniadze nie zastapia Lewego, wiec zostanie i odejdzie za rok za darmo.. Powiedzieli jasno: ma jeszcze rok kontraktu i go wypelni do konca.. Tak tez sie stalo! Tak postepuja powazne kluby.. A my????? Wystarczy przypomniec sytuacje z Prio i te raz VOO! Taka jest roznica miedzy nami a powazna pilka!!! Z Legii za 2 mln mozna wyciagnac kazdego i w kazdym momencie.. Sorry ale jak nasz zarzad sam sie nie szanuje, to nikt ich szanowac nie bedzie!!!!!!!

Cziko, 09.07.2017 22:48:44 - *.play-internet.pl

Panie DM nie mydl oczu kto może grać na ataku tylko kup pożądnych graczy.
4 nowych zawodników po ok. 1 mln. To minimum. Połowę masz z Vadisa a resztę dołóż z zysku 19 mln euro. Nikt nie mówi o szastaniu pieniędzmi typu wydajemy 10 mln. euro . Czekamy do końca okienka i zobaczymy.

Jane, 09.07.2017 22:51:11 - *.play-internet.pl

Dokładnie tak,z najemnika nie ma pracownika a Dzidzia miał zakodowane odejście jak Prijo czy Niko.To jest Legia i niech grają w niej ci którym na tym zależy.

mg, 09.07.2017 22:52:06 - *.centertel.pl

Ja p... czyli transferow nie bedzie juz więcej???

olew, 09.07.2017 22:53:31 - *.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trzeba trochę więcej naszych młodych wciskać do drużyny , to kupowanie ze Skandynawii lub Bałkanów trochę dla Polaków upokarzające, chyba że nowy Vadis się trafi ... ale tacy nie graja w Szwecji lub Chorwacji.

Piotr Z Moko, 09.07.2017 22:53:46 - *.centertel.pl

Ofoe nie jest niezastąpiony!...

T.k, 09.07.2017 22:54:18 - *.centertel.pl

Za tanio go oddales

Hiszpan, 09.07.2017 22:55:12 - *.ipcom.comunitel.net

Nie wierze loczkowi i konwiktorska brothers. Kasa jest tylko na co? Potrzeba 2 napastnikow i nastepce Voo a pewnie trafi ktos z karta na reku.

@rek, 09.07.2017 22:56:33 - *.dynamic.chello.pl

Spoko prezesie, póki co masz kredyt zaufania u wielu ludzi... Ale nie schrzań tego okienka transferowego, pls... A VOO niech spada na bambus... Damy sobie radę bez niego... Ale teraz zaczyna mi mocno śmierdzieć Michał Żewłakow... Zbyt wiele łączy Żewłaka z Hasim (Anderlecht, Olympiakos, jego rola przy umowie z Hasim, potem jego rola przy umowie z Vadisem...) To wszystko mocno śmierdzi wrogą robotą za plecami prezesa... Ja na miejscu DM bym teraz wywalił Żewłaka na zbity pysk... Pozdro (L)

smoky, 09.07.2017 22:57:32 - *.opera-mini.net

ciekawe czemu odszedł

Ma(L)echa, 09.07.2017 22:59:37 - *.centertel.pl

Teraz to bedzie szukanie na gwalt jakiegos kopacza za Vadisa inni sie wzmacniaja a my conajwyzej Maczynskiego kupilismy mimo ze jest Tibo I Jodla a co z ofensywa ? W tym sezonie to obrona majstra to bedzie chyba graniczyc.z cudem bo LM to juz na L3 w tym sezonie nie zobaczymy.

ŻewłakTrojanski, 09.07.2017 23:00:24 - *.dynamic.chello.pl

Sprawdź lepiej konta Żewłakowowi, bo mu nie ufam, zbyt dziwne rzeczy się dzieją.
1. Żewłak grał w Olymiakosie
2. Grał 4 lata w Anderlachcie, w jednej drużynie z Hasim
3. Załatwił mu super kontrakt w Legii z mega odprawą, z której części Hasi zrezygnował (pewnie Żewłak wybłagał, bo inaczej sam by wyleciał)
4. Przed zartudnieniem Hasiego na bank Grecy pytali Żewłaka o opinię, a możliwe nawet, że to Żewłak im go polecił
5. Dziwny kontrakt Vadis, pogłoski o wycenie na 5-6 mln, to była gra na jego półdarmowe przekazanie Hasiemu

Buks, 09.07.2017 23:03:22 - *.bb.sky.com

Chce wam powiedziec ze Legia ma juz dobrego napastnika to jest Sanogo tylko trzeba dac mu zagrac 4 mecze w pierwszym skladzie i pozniej sie rozyrzela. W Superpucharze po pierwszej jego akcji widac ze to napastnik o duzej klasie

qemp, 09.07.2017 23:09:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Mączyński, Moulin, Radović w formie i jakiś nowy, porządny napastnik i będzie dobrze. Żeby było jasne, Kopczyński na ligę pewnie wystarczy i nic nie mam do tego chłopaka.Nie przyłączam się do hejtu bo to przesada.Prawa jest taka, że my potrzebujemy kogoś kto nie tylko umie przeciąć ale i dobrze podać do przodu a Mączyński to potrafi.

Abc, 09.07.2017 23:11:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Vadisowi podobno nie smakowało "Królewskie" w Źródełku

oLaf, 09.07.2017 23:21:11 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

naprawdę nie mogliśmy mu dać 1,3 mln euro????? przecież na LM zarobiliśmy 24 mln euro !!!!

Bez Vadisa będzie ciężko się dostać do LM..... a już o wygranych meczach w grupie to zapomnijmy..... a za to jest kilka mln Euro....

Legionista, 09.07.2017 23:22:14 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Ale ch..nia po co te cale cyrki z krasnodarskim Mioduski nie ,asz pomyslu na legiewipeird,,,,,,,

AAA, 09.07.2017 23:26:39 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski jednak jesteś cieciem.

szKODniki, 09.07.2017 23:28:46 - *.103.tvksmp.pl

Do Krzeszczu weź się pajacu od Leśnego odp....
W 5 lat Legia dzięki niemu zdobyła 4 Mistrzostwa Polski, awansowała do Ligi Mistrzów, kibice wrócili na trybuny, zapanowała normalność na stadionie.

szKODniki, 09.07.2017 23:35:58 - *.103.tvksmp.pl

Wystarczy parę zgrzytow z Mioduskim, a będzie ch.... jak za ITI. Niech Loczek sprowadzi paru piłkarzy klasowych, jeśli naprawdę chce awansować do LM. W eliminacjach nie będziemy grali z Arka, a nawet z nimi nie potrafiliśmy wygrać. Z takim podejściem to nawet MP nie będzie.

Zajmon, 09.07.2017 23:41:08 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do obrony tytułu daleko jeszcze w zimie można się wzmocnić. poza tym w przyszłym roku i tak mistrz Polski nie wejdzie do LM bo zmienia się formuła eliminacji hehe wiec tytuł zdobędzie Lechia buahahaha

Anty, 09.07.2017 23:48:40 - *.109

Ciekawe gdzie wielbiciele Loczka,i hejterzy BL hahaha Vadisa nie ma, transferów nie ma, z Arką (!) przegraliśmy, w LM odpadniemy po pierwszym meczu, pozostanie nam zacięta walka o mistrzostwo Polski, co za żart...

Micha90, 09.07.2017 23:51:15 - *.dynamic.chello.pl

Działalność nowego zarządu i jedynego właściciela w ostatnim czasie to sprzedaz najlepszego zawodnika oraz grającej legendy klubu. Takie są fakty. I nie ma co wchodzić szczegóły dlaczego odchodzli - bo pieniadze, bo nowe wyzwania, bo coś tam. Nie wymagam 10 nowych zawodników jak u innych, ale dosłownie za chwile startuje sezon. Kiedy pojawi sie realne wzmocnienie? Dzień przed startem jeszcze Pazdana puszczą. I co, kiedy Magiera ma.to poukładać? Znowu zimą.mu kogos dorzuca, kto.nie zalapal sie na kontakt latem?
70-80 % tego forum powinna byc zadowolona - chcieliście loczka to macie. Bogus przeciez pajac, glupek, kretacz, z niewyparzonym językiem. To teraz mamy. Niestety, za rok, dwa Legia bedzie korporacją, która ma przede wszystkim nie przynosić straty. A ze jakaś liga, jakieś puchary...

Zyga, 09.07.2017 23:53:18 - *.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przesadzacie z tym pesymizmem. Mamy dosc stabilna kadre i malo zmian wiec w tym sezonie powinni byc mega zgrani. Taka jedenastka nie wyglada zle na papierze: Malarz - Jedza Pazdanian Dabrowski Broz - Gui Maka Moulin Rado (Mineta) Samogon Hama

legionista, 09.07.2017 23:55:53 - *.226

@ŻewłakTrojanski możesz mieć racje.... A może Żewłak zaproponował Hasiemu Odjidje żeby osłabić Legie i pogorszyć sytucje Mioduskiemu... Jak wiemy mówił wiele razy że jak Mioduski będzie Prezesem to poda się do dymisji...

oko, 10.07.2017 00:05:39 - *.dynamic.chello.pl

Hasi wkrótce wyleci z Grecji tak jak wyleciał z Legii, można odnieść wrażenie, ze VOO ma z nim jakiś układ towarzyski a może rodzinny?

, 10.07.2017 00:31:06 - *.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Liga mistrzów tez juz jest poza Warszawą cwaniaku

Zajmon, 10.07.2017 00:31:25 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ochłoncie trochę po Vadisie i nie krytykujcie Mioduskiego. Prezes wie kogo Legia potrzebuje i
na jakim poziomie a takie transfery lubią ciszę i często są robione okazyjnie w ostatniej chwili. Wiadomo że na trzecią rundę musi ktoś być juz to będzie przecież jest kasa do zrobienia i wszyscy to wiedzą. Liczę ze w ostatniej chwili jeszcze ktoś nas wzmocni.

bolo, 10.07.2017 01:25:51 - *.ssp.dialog.net.pl

Nie zdziwi mnie wiadomość że bliżniacy odchodzą do pracy w Olimpiakosie.

do ŻewłakTrojanski, 10.07.2017 02:02:25 - *.2-1.cable.virginm.net

ciekawą hipotezę stawiasz P.S twój nick roz#ebał mnie doszczętnie lol

Mahalainen, 10.07.2017 02:31:01 - *.dyn.optonline.net

Dobra dobra, dosyć tej ściemy, my wiemy kogo mamy, z takim alibi to do innego klubu i razem z dziadkiem Smudą "gramywdziada" o spadek walczyć, a nie o mistrzostwo i puchary.
Kasa za transfer wpadła, szpara na wynagrodzenia też się zrobiła, to do tego napadziora należy jeszcze dołożyć odpowiedniego rozgrywającego na poziomie, plus jakieś jedno lub dwa solidne wypożyczenia.

e(L)o, 10.07.2017 02:47:49 - *.static.ip.netia.com.pl

Cierzniak zamiast Vadisa! Buahahahahaha!

Mario, 10.07.2017 07:04:53 - *.130

Jak zawsze za nim byłem, czy go broniłem przed atakami, to teraz pierwszy raz się wkurzyłem. Wiadomo, że odejście Ofoe, to też zła robota poprzedniego prezesa celebryty. Jednak teraz już po tygodniu wiedział, że nic z tego nie będzie, a jednak do teraz cały czas coś innego mówił. Ostatnio mówił, że Olymiakos nie dał lepszych pieniędzy Ofoe, teraz, że dał, ale pewno niewiele większe, a w sumie nie wie. Skoro tak dawno temu wiedzieli, że nie są w stanie go utrzymać, to już chyba dawno temu powinna być jakaś alternatywa na jego miejsce. Jak podaje, kto może go zastąpić, to jest pusty śmiech. Głupi kibice ciągle gadają, no to budujemy i tak jest non stop. Przecież ciągle jest budowanie i rozwalanie składu. Najwyraźniej wielu nie przegląda składu i jak to się zmienia. ciągle brak stabilizacji. Przecież, jak za chwilę znów ktoś błyśnie to go sprzedadzą. Wracając do Ofoe, to dla mnie mało zrozumiałe. Ma gość kontrakt jeszcze ? Ma. Więc niesię krzywi, płacze, a ma go wypełnić i tyle. Ale oczywiście, niby bogaty klub, a połaszczą się o każdy grosz. Jakieś medialne bzdury o budżecie na 300 mln, wymyślone jeszcze za prezesa celebryty przez zaprzyjaźnionych dziennikarzy, a prawda jest taka, że bida aż piszczy. Mit wielkich pieniędzy za dostanie się do LM, a kasa rozdrapana, a winnych brak.

tomiacab, 10.07.2017 07:14:15 - *.18-2.cable.virginm.net

Mamy rado, mamy Hamę do tego mąka który też nie jest młody hahaha czy on nie widzi ile oni mają lat? Mamy Gui, mamy Nagy ale nie wiadomo ile tu pograją. Jak nie zacznie wprowadzać następców o teraz, to później przyjdzie taki moment, że będzie trzeba zastąpić wszystkich na raz i będą musieli grać w pierwszej jedenastce z marszu. Czy na prawde trzeba być wybitnym myślicielem żeby widzieć co nas czeka za jakiś czas?

ja, 10.07.2017 07:25:29 - *.189

Przypomnę tylko co mówili po zakończeniu sezonu "oferty poniżej 5 mln Euro nie będą brane pod uwagę" i to by było na tyle, jeżeli chodzi o wiarygodność Mioduskiego. Przyszedł Mączyński i na tym transfery się skończą. Jako napastnik będzie grał Niezgoda, a w środku pola Mąka z Moulinem. Ciężkie czasy nadchodzą i pierwszy wstyd już mieliśmy z Arką a drugi czeka nas w środę w Finlandii

Szymon, 10.07.2017 07:30:23 - *.dynamic.chello.pl

A ja sie pytam. Pudel gdzie tranfery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tomaszek67, 10.07.2017 07:36:27 - *.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Darku Legia Cie przerasta. Nie kompromituj się. Z takim budżetem powinniśmy wyprzedzać wszystkich w lidze o lata świetlne.

AntyDM , 10.07.2017 07:50:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hama się nadaje na "10" jak Vadis do baletu. Znów mamy prezesa co się zowie

RRRR, 10.07.2017 07:54:47 - *.centertel.pl

Przecież my się ciągle oslabiamy. Rok temu mieliśmy Vadisa, Niko, Prijo itp a do Ligi Mistrzów awansowalismy cudem, trafiając na amatorów z Dundalk, których ledwo co przeszliśmy. W lidze też to mistrzostwo po raz kolejny zdobyliśmy, ale w jakich okolicznościach. W ostatnim meczu u siebie zremisować z Gdańską ku.wa i drżenie o wynik w meczu baby jagi. Teraz już nie ma dosłownie tych trzech najlepszych zawodników, przynajmniej jeżeli chodzi o atak i pomoc. Kto tu ma teraz strzelać gole, no kto? Z całym szacunkiem dla Radovića za te wszystkie lata, jednak już druga połowa zeszłego sezonu pokazała co zaczyna się z nim już dziać. Nie wspominając o Hama. Potrzebne są jeszcze przynajmniej 3-4 konkretne wzmocnienia, bo z tą kadrą to już i na ligę Ekstraklape będzie bardzo ciężko. Dariuszu Mioduski obudź się!!!

Zyga, 10.07.2017 07:56:34 - *.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Olympiakos wartosc kadry 75 mln Legia 24 mln EUR. Wyciagaja graczy z innej polki. Takich VOO maja tam paru, a nam sie trafil jak slepej kurze ziarno. Pamietacie jak grubas spacerowal po boisku rok temu.

Cch, 10.07.2017 08:04:02 - *.dynamic.mm.pl

A mnie martwił by jeszcze srodkowy obronca. Pazdanowi wszyscy szukają klubu, nawet Hajto w bundeslidze, wiec zostajemy z dabrowskim i kontuzjowanym czerwinskim :) poza tym hama ma zastapic vadisa? Dawno sie tak nie usmialem :)

@cziko, 10.07.2017 08:04:31 - *.play-internet.pl

Te 19 mln E wydał już Leśny

Juri, 10.07.2017 08:04:59 - *.centertel.pl

Dobrze będzie,Legia to My!
To co zrobił Boguś,to zrobił to razem z Darkiem.
Nie ubliżać swoim ludziom.

Leron, 10.07.2017 08:05:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Miłośnicy Leśnego muszą sobie przypomnieć poprzedni sezon ... Na tym etapie mieliśmy: 1 słownie jeden transfer do zespołu i był nim Moulin. Dopiero w lipcu ściągnięto Langila i tyle !!! większość transferów to sierpień...

także luzujcie odbyty bo wasz kumpel koralik jakoś się nie wykazywał na rynku transferowym. Do dziś pamiętam hasło: będzie 4 runda będą transfery... odejścia też były robione za pokaźne 2mln

k., 10.07.2017 08:14:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@oLaf jaka kasa z LM? Jej już dawno nie ma.

grzesiek, 10.07.2017 08:16:06 - *.centertel.pl

Jak to pieknie potrafia prezesi mowic o sprzedazy naszych zawodnikow i pozyskiwaniu w ich miejsce rownowartosciowych pilkarsko. Niestety ale finansowo to juz nie sa rownowartosciowi. Ofoe 2,5 mln euro nie rowna sie 500 tysi za maczynskiego. Oczywiscie akurat maczynski sie trafil reprezentant polski szał ciał ale to i tak kilka klas nizej ofoe. Nie oszukujmy sie. Mysle ze miodek bedzie chcial wycisnac Legie jak cytryne. Wiec juz wiecej transferow sie nie spodziewam. Moze i awansujemy do Ligi Europy ale tam dostaniemy srogie lekcje gry w pilke. No chyba ze Miro Radovic wyzdrowieje no to jeszcze moze jakos pociagnie ten wozek

Kibic L, 10.07.2017 08:25:41 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Tak, Rado i Gui tyle ma wspólnego z "10" co Polska z państwem prawa. Rado na środku ataku to co najwyżej 20 % swojej wartości. A Gui to jeszcze chyba nigdy nie trafił w bramkę jak odległość od niej była większa niż jej szerokość.

Artec, 10.07.2017 08:26:07 - *.100

Boże trener się nam nowy objawił. A taktyk z niego niczym Antonio Conte. Weż człowieku nie odzywaj się już lepiej. Hamalainen jako 10, no ku.wa moje gratulacje. Widzę że najlepiej dla pana panie Mioduski to sprzedać i broń boże nic nie kupować. Oj będziemy cierpieć w tym sezonie. No ale najważniejsze że akademia pana Kleksa powstaje. Kasa za Vadisa jest, będzie można ogrodzić teren i postawić biurowiec. Szkoda w tej całej sytuacji (oby nie) będzie trenerów Magika i Vuko, którzy muszą klecić 11 z zawodników przeważnie mocno przeciętnych, bo pan prezes ma kur.a wizję gry Hamalainena na 10. Brawo TY.

Dickson Chotowski, 10.07.2017 08:46:23 - *.range86-162.btcentralplus.com

Nieudaczniku, Gdzie transfery DO klubu ?????? Lesny wroc, blagam !!!!!!

kibic, 10.07.2017 09:07:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Mario ,nic dodać nic ująć do komentarza .Mioduski mówi że Vadisa ma kto zastąpić np. Himalajnej i jest to pół prawdy bo grajek to dobry o czym świadczy gra w Lechu i reprezentacji . Problem w tym że odkąd przyszedł do nas gra bardzo słabo !a w piątek katastrofa .Z Vadisem sprawa jest bardzo prosta jakby klub dał ponad półtora melona rocznego kontraktu to grałby u nas przez lata.To jest drugi problem ,klub dzisiaj chyba(to najlepiej wie prezes) po prostu na to nie stać a bez tego nie zbudujemy naszej wielkiej Legi za którą my kibice tak marzymy .



9 .

Marek, 10.07.2017 09:11:14 - *.201.ipv4.supernova.orange.pl

W Pireusie na pewno zaproponowali mu większy kontrakt, do tego przeprowadzka z Warszawy do słonecznej Grecji tez jest kusząca i jeszcze tyle mln zarobionych. Żyć , nie umierać

Krzeszczu, 10.07.2017 09:12:57 - *.cust.bredband2.com

@ Leron: brawo Ty!
Ale za nic tego plebstwu nie wytlumaczysz, bo jak juz sobie raz cis wymyslili to jak rzep psiego ogona.
Zbiorowa histeria jakas.

Krzeszczu, 10.07.2017 09:18:28 - *.cust.bredband2.com

@ szkodniki: Tobie tez przypomne madralo jedna:
Kto sprzedal Dude? Lesnodorski.
Kto sprzedal Nikolica? Lesnodorski
Kto sprzedal Prijovica? Lesnodorski
Kto sprzedal Lewczuka? Lesnodorski
Kto sprzedal Koseckiego? Hmmm, Lesnodorski!
Kto sprzedal Kuciaka? No tak, Lesnodorski.
Furmana? Piecha? Lesnodorski.
Orlando Sa? Dossa Junior? Lesnodorski!
Kto? Lesnodorski!
Wiec nie pitol tutaj ze DM sprzedaje druzyne.
I jak juz jeden kolega wyzej pisal Lesny w tym samym czasie w seszlym ronu tez zrobil JEDEN transfer.

Wiec wez na wzmocnienie i przestac siac ferment.
Sam jestes pajac.

rotua, 10.07.2017 09:20:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlaczego odszedl? Przed koncem sezonu dziennikarze naekladali mu do glowy, ze na nasze podworko jest za dobry wiec poszedl na nastepne. Poza tym Legia istniala bez niego i bez niego bedzie istniec.

dex , 10.07.2017 09:26:29 - *.play-internet.pl

Mógł jeszcze powiedzieć że Sadam Sulley go zastąpi.

Tadek, 10.07.2017 09:44:45 - *.static.ip.netia.com.pl

GÓWNO!!! w tym sezonie osiągniemy...

dejne3, 10.07.2017 09:52:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Legia na nasze realia jest Mocna,w Europie niestety Nie, piłkarze z Akademii, przepadają bez wieści i dlatego Kasynowe kupić kogo chce

Sebo(L), 10.07.2017 09:55:19 - *.play-internet.pl

Dość już tematu Ofoe. Był i już go nie ma. Piłkarz owszem z dużymi umiejętnościami ale bez przesadyzmów żeby był to zawodnik,który jest nie do zastąpienia. Takich Vadisów w Europie i nie tylko jest setki. Dobry klubowy scouting powinien takich piłkarzy "wyłowić" bez najmniejszych problemów. Za takie pieniądze jakie proponował Vadisowi Mioduski,przyjmie każdy inny piłkarz z pocałowaniem ręko. Wystarczy tylko chcieć ich znaleźć. Chcieć to móc...

amos80, 10.07.2017 10:12:33 - *.play-internet.pl

Napastników to potrzebnych jest co najmniej dwóch

Marcinek 31, 10.07.2017 10:22:07 - *.play-internet.pl

Do prezesa pytanie, Panie Dariuszu, proszę powiedzieć nam kibicom, oczywiście o ile czysta Pan to co kibice piszą o legii o transferach itd itd czy ten sezon z pkt prezesa legii jest odpuszczony z rację tego, że od przyszłego sezonu liga mistrzów zmienia formule i takie kluby jak legia raczej szybko do ligi mistrzów nie awansują, i stąd też brak transferów bo kasa klubowa świeci pustkami a z drugiej str myśl korporacyjna jak najmniejszym nakładem finansowym spróbować awansować do pucharów więc jak to jest naprawdę?

Father, 10.07.2017 10:30:23 - *.centertel.pl

Wiedziałem że będziemy żałować Leśnodorskiego bo to złoty czas Legii czas Kudłatego to będzie przeciętniactwo!!

bolo, 10.07.2017 10:30:53 - *.ssp.dialog.net.pl

Mioduski wypowiedział się także na temat transferów: - Na pewno rozglądamy się za taką „10”, ale mamy kilku piłkarzy, którzy mogą grać na tej pozycji. Jak choćby Radović, Hamalainen, czy Guilherme…" Człowieku kpisz czy o drogę pytasz? Jest taka stara maksyma-"strzeż się Greków nawet jak przychodzą z darami"Są w Legii ludzie udający greków To bracia Ż.

aaa, 10.07.2017 11:08:07 - *.adsl.inetia.pl

te negatywne i obraźliwe komentarze pochodzą od ludzi negatywnie nastawionych do życia idźcie do innego klubu jak się nie podoba zapewne na mecze nie chodzicie lub jeśli już to okazjonalnie :)

Roma, 10.07.2017 11:10:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak dla mnie Prezes jest mało wiarygodny. Dużo mówi, mało robi. A Panu Krzeszczowi mogę odpowiedzieć : wystarczy zamienić słowo "sprzedał" na "kupił" i później oceniać BL.

Wolfik, 10.07.2017 11:22:27 - *.dynamic.mm.pl

Ludzi to jednak trudno zrozumieć. Kilka dni temu większość powtarzała slogan (wg mnie zresztą głupi) "z niewolnika nie ma pracownika" zapominając przy tym, że jeszcze istnieje coś takiego, jak kontrakt.

Jak w końcu VOO odszedł (a odszedł, bo nie chciał grać już w Legii), to zaś narzekania. Ludzie, na coś trzeba się zdecydować. Mioduski moim idolem specjalnie nie jest, ale w tej sytuacji wyciągnął maxa dla klubu.

Po sezonie można będzie ocenić dokonania Mioduskiego, a póki co - wyluzujcie trochę.

Krzeszczu, 10.07.2017 11:31:17 - *.cust.bredband2.com

@ Wolfik: dokladnie to samo powiedzialem wczoraj.

@ Roma: Tak, masz racje. Jednak ja to przedstawiam w kontekscie "DM sprzedaje druzyne". Wcale tak nie jest.
Panikarzy jest az nadto. Za duzo.
Mnie ta zbiorowa psychoza juz na prawde nie bawi.

janusz, 10.07.2017 11:43:32 - *.66

NO TRUDNO. SZKODA
BO VOO TO JEDNAK BŁ KOZAK.
A TAK POZOSTAJE NAM RADOVIC WIELKA GWIAZDA .. ŻAL

do abc , 10.07.2017 11:53:29 - *.66

:DDDD i pierogi w Zapiecku

k., 10.07.2017 11:58:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie jestem fanem Mioduskiego. Zupełnie nie z mojej bajki gość. Ani politycznie ani w kwestii Legii ale dla wszystkich mędrców mam pytanie, co miał zrobić??? VOO się uparł na odejście. Oferta od Ruskich dobrze rokowała, nie wyszło. Z tej drugiej od Greków wyciągnął co się da. Lepszy ten hajs do przodu niż nic. Osobiście byłem za rezerwami dla Vadisa ale hajs i tak by dostawał i potem za darmo by odszedł. Niech Pireus daje pieniądze a gwiazdka sobie gra u Albańca. Dla mnie koniec tematu i tego cyrku. Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść.

sOŁOWSKI tsp , 10.07.2017 12:39:50 - *.internetdsl.tpnet.pl

Z Niewolnika nie ma pracownika . Tyle w Temacie, a w tej Grecji albo wypali ALBO NIE, JAKBY BYŁ TAKI DOBRY, TO BY GO W LEGII NIGDY NIE BYŁO

olew, 10.07.2017 15:44:06 - *.warszawa.vectranet.pl

strona kiboli mistrza Polski , który leje od kilku lat całą ligę krajową , który własnie grał w LM, który teraz ma grajków lepszych o klasę od całej polskiej ligi , a będzie miał jeszcze lepszych , bo tak jest od lat ( POWAŻNE ZAKUPY SĄ W SIERPNIU NIE W CZERWCU) : stek bluzgów , dramatyczne żale , zawzięte ujadania , podłe zawiści. Ludzie !!! opanujcie nerwy ,posłuchajcie Stonesów albo Pablo, kupcie ze trzy koszulki meczowe ( inna sprawa , że domowa ohydna strasznie...) i na stadion Legiunii dopingować , do zabrza pojechać , nawet do Marianhammy ( choć tam nie warto .... nudna szwecja w finlandii)

hajdukL, 10.07.2017 16:31:10 - *.dynamic.chello.pl

Każdy ma prawo do swojej opinii ale żeby od razu tak łatwo przychodziło obrażanie właściciela Legii. Mówie o tej określonej sytuacji z Vadisem ale i wielu innych aspektach.
Mamy w końcu poważnego człowieka, który zainwestował poważne pieniądze w klub i ma poważne podejście do sprawy, mimo że jak sam przyznaje nie zna się na piłce. Trochę szacunku panowie i panie bo niektóre komentarze są w bardzo szczeniackim stylu.
Na ocenę DM jako właściciela klubu trzeba poczekać jakieś 2-3 lata. A to dlatego, że aż tak kolorowo w tym klubie pod względem finansowym i sportowym nie jest (mimo kilku MP i gry w LM) i co by nie mówić jest to w dużej części wina poprzedniego, niezbyt lojalnego i uczciwego prezesa. Myślę, że wszyscy powinniśmy trzymać kciuki i wspierać DM i zmieniać mentalność swoją i piłkarzy bo tu jest też bardzo dużo do poprawienia.

Oldman, 10.07.2017 17:16:46 - *.static.ip.netia.com.pl

Qrcze... aż się czytać nie chce. Co roku to samo. Najpierw specjalistów coby nie sprzedawali a do kupowania za to wyrywnych.

Może poczekacie i rozliczać będziecie później.

Teraz to można rozliczyć poprzedni sezon i tyle...

Sanik, 10.07.2017 18:09:11 - *.dynamic.chello.pl

Weź się ku.wa za transfery a nie gadanie głupot!!!!!!!!!

gazza, 10.07.2017 18:27:51 - *.adsl.inetia.pl

Panie Mioduski - Takim sposobem to każdy grajek odejdzie za taką cenę za jaką będzie chciał !
A grajek musi wiedzieć że nad nim jest klub i prezes i to oni go zatrudniają i to oni mogą go sprzedać !
Trzeba być twardym a nie miętkim ...

Marko, 10.07.2017 22:25:06 - *.centertel.pl

Całe szczęście że nie chciał odstępnego co miał w umowie

bat, 10.07.2017 23:26:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie dziwię się, że odszedł Vadis. Swoje cele zrealizował, zresztą wynikało z różnych wywiadów, że takie były ustalenia, kiedy go ściągano. Cóż go tu jeszcze mogło spotkać dobrego w dupoklasie - po goleniach od Możdżenia i ciupaga od Góralskiego. Zresztą ostatnie mecze w lidze wykazały, że wszyscy już go tutaj przeczytali i zamiast siły w Legii, prezentował się jako jej największa słabość i uzależnienie.A transfery robi się do końca sierpnia. W tym pułapie Legia nauczyła się sondować rynek do końca, więc coś jeszcze wpadnie. Obawiam się, ze sytuacja w drużynie jest jednak ucieczkowa i w najbliższym czasie zapragną odejść Pazdan i Gui. Prawda jest niestety w Legii taka, że po każdym sezonie trzeba budować zespół od nowa. Chodzi tylko o to, aby miał kto budować i z czego, a właściwie z kogo. W meczu z Arką było widać, że samą młodzieżą się nie ugra i nie ma prawa wygrać z mężczyznami i ligowymi wyjadaczami.

Jsk , 10.07.2017 23:51:19 - *.centertel.pl

@krzeszczu - chłopie ty jesteś jakiś upośledzony? Błagam powiedz, że tak bo nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł być po prostu tak głupi/ograniczony. Wypisujesz transfery z 5 lat, które zrobił Leśny i przyrownujesz to do 3 miesięcy Miodka jako prezesa. Serio? W dodatku przyrownujesz Kosę, Furmana, nie zrównoważonego Osę czy Kuciaka do Vadisa? Porownujesz sytuację ostrego sporu o władzę i kompetencje, przez co powstał burdel i w efekcie sprzedaż 2 napastników + aneks do umowy Vadisa, do chwili obecnej gdy Miodek ma pełnię władzy i pełnię odpowiedzialności? nie czaisz, że słowo wyprzedaż w kontekście Miodka nie znaczy hurtu lecz sprzedaży za bezcen? Na Furmanie czy Borysiuku zarobiliśmy więcej. Miodek dał się zaszantazowac i sprzedał najlepszego zawodnika za paczkę frytek 9 dnia okienka transferowego. Leśny święty nie był ale przynajmniej dobrze nawijal zawodnikom makaron na uszy i kiedy trzeba renegocjowal umowy lub sprzedawał słabszego, żeby został lepszy (vide transfer Lewczuka). Odmieniło mu się dopiero w trakcie ubiegłego sezonu.

szpuler, 11.07.2017 21:47:27 - *.4web.pl

Vadis poszedł za 3 banki (podobno). A lech Kownackiego puścił za 4 banki. Szefie coś jest nie tak. Chyba? Wszak Vadis przerastał Lige.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.