Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Hildeberto w barwach Benfiki  - fot. Record
Hildeberto w barwach Benfiki - fot. Record
Poniedziałek, 10 lipca 2017 r. godz. 10:18

Hildeberto przechodzi testy medyczne

Wiśnia, źródło: Twitter

21-letni Hildeberto Pereira rozpoczął w poniedziałek rano testy medyczne na Łazienkowskiej. Po ich pomyślnym przejściu prawy obrońca podpisze kontrakt z mistrzami Polski. Portugalskie media informują, że Hildeberto prawdopodobnie zostanie wypożyczony na rok. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Nottingham Forest, dla którego rozegrał 22 mecze i zdobył 2 bramki. Wcześniej przez sześć lat występował w drużynach Benfiki - najpierw młodzieżowych, a od 2015 w jej rezerwach.

Portugalczyk jest obrońcą, który lubi podłączać się do akcji ofensywnych. W Benfice grał również jako prawoskrzydłowy.







Komentarze: (133)

Krzeszczu, 10.07.2017 10:24:20 - *.cust.bredband2.com

No prosze, szykuje sie niezly transfer, a placzki i tak beda plakac ze buu, ze beee, ze nie ma transferow!

Zbiorowa paranoja jakas.....

R.R, 10.07.2017 10:25:34 - *.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ciekawe co z niego bedzie...

Pio, 10.07.2017 10:27:57 - *.play-internet.pl

Już w barwach benfiki pokazywał eLke więc albo prorok albo zawsze nam.kibicowal :) więc brać go

ŁKS Łódź, 10.07.2017 10:28:48 - *.ksiezyc.pl

Fajnie że coś się dzieje tylko szkoda że zamiast realnych wzmocnień jak mówił prezes są to narazie uzupełnienia ławki... Tu potrzeba konkretnego napastnika

k(L) atkiewicz, 10.07.2017 10:30:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli Pazdan transfer Jedzą środek ☺️

@rek, 10.07.2017 10:32:44 - *.dynamic.chello.pl

No i co krzykacze i napinacze netowi..? Od kilku dni powtarzam, iż to dopiero początek okienka transferowego... Mioduski ma czas i jeszcze kupi lepszych kozaków... Dajmy mu spokojnie popracować... Hasło na teraz dla Mioduskiego: bracia Żewłakow wypad z (L)egii... Pozdro (L)

go ( L ) den, 10.07.2017 10:32:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No prosze

wwwojtecky (L), 10.07.2017 10:35:27 - *.play-internet.pl

Dobry Zbój!

Lp7, 10.07.2017 10:35:59 - *.dynamic.chello.pl

Wygląda na przekota. Tylko że po co nam prawy obrońca na pozycję na której jest Jedzą i Broz. Chyba że Jedza na lewo lub do środka

1916, 10.07.2017 10:36:15 - *.cws.sco.cisco.com

odpiszcie mi tylko czy KOCUR czy nie?

Zajmon, 10.07.2017 10:36:26 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Następny ""odmlodzony"" 21 latek . Nie ma komu pacholkow nosić po Sulejmanim ?

Payken, 10.07.2017 10:38:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Manu? :)

orti, 10.07.2017 10:38:30 - *.208

Oby to nie był drugi Manu...

Kuba, 10.07.2017 10:39:50 - *.135

Wygląda na bardzo ciekawego grajka ;) W Nottingham grał nawet jako defensywny lub ofensywny pomocnik, czyli bardzo wszechstronny. Guilherme tez przychodził z rezerw z Portugalii II ligi, więc nie jest to zły kierunek. Zaraz ludzie zaczną narzekac ze to drugi Manu.

Jazz(L)atin, 10.07.2017 10:40:27 - *.dynamic.chello.pl

przyda się bo na grę Nędrzejczyka nie można patrzeć

Borubar , 10.07.2017 10:40:50 - *.dynamic.chello.pl

No całkiem ciekawie się zapowiada szybkość ,technika i młody dobry transfer .....(L)Jeszcze Pomocnik i Napastnik

@rek, 10.07.2017 10:41:22 - *.dynamic.chello.pl

Ten młodzian chyba będzie miał w (L)egii bardzo dobrze... Na fotce już już pokazuje i całuje (L)-kę... Łapie tym znakiem u wszystkich plusa... Hahahahahaaa.. Pozdro (L)

rre, 10.07.2017 10:41:25 - *.devs.futuro.pl

co za foto hehe

Rafa(L), 10.07.2017 10:41:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

i dobrze Jędzy przyda sie konkurencja bo opuścil loty ostatnimi czasy

Rombi, 10.07.2017 10:41:40 - *.landtech.com.pl

Predator ;)

bebe, 10.07.2017 10:42:49 - *.205

Z filmu to calkiem spoko. Dawac go na skrzydlo bo technika to na 5+

haha, 10.07.2017 10:43:29 - *.dynamic.chello.pl

idealne zdjęcie! ;D

klf, 10.07.2017 10:44:30 - *.80

jak dla mnie wzmocnienie, młody perspektywiczny

Edd, 10.07.2017 10:45:54 - *.play-internet.pl

Nice

SlawoL, 10.07.2017 10:46:33 - *.rev.snt.net.pl

Fajny ale widać że nieopierzony jeszcze więc Magiera musi włożyc dużo pracy. Oczywiście na skrzydło go pytanie tylko do kogo on ma podawać w polu karnym ...
do Chukwu ?

URBAN, 10.07.2017 10:46:49 - *.cluster-j.forcepoint.net

No i dobrze, jedrzejczyk gra padline, niech idzie na lewa na zmiane z Czechem albo na srodek za Pazdana (jak odejdzie)

klf, 10.07.2017 10:46:58 - *.80

ale lewej nogi to on nie ma ;)

(L)eon, 10.07.2017 10:47:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

"elke" palcami już pokazuje

krzych1988, 10.07.2017 10:49:01 - *.adsl.inetia.pl

Jedza na srodek nareszcie :)

Ozeg, 10.07.2017 10:50:55 - *.warszawa.vectranet.pl

podobno to jest drugi Wittwer... także niezłe jaja se ktos robi

Dżendżejczyk, 10.07.2017 10:52:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po tych filmikach wydaje się być lepszy od VOO...
Ale licznik chyba grubo cofnięty :D
Jak na nasze Ekstraklapowe warunki to spokojnie poradziłby sobie na pozycji nr 10

sprite, 10.07.2017 10:52:12 - *.play-internet.pl

Do Krzeszczu
To są te same płaczki które chodzą na miesiecznice ;-)

Pedro de Varsovia, 10.07.2017 10:52:17 - *.centertel.pl

Ciekawy zawodnik, młody, piłka krótko przy nodze, dobra technika. Gui i Nagy mieliby z kim poszaleć na skrzydle.
Tylko przydałoby się, by wpisano do kontraktu wysoką kwotę wykupu, by po jednym sezonie nikt nie wyjmował że składu Legii zawodników po 2mln €. Przynajmniej 5-6 mln, a jeśli się nie sprawdzi, to wtedy negocjować niższą kwotę.
Dość dżentelmeńskich i słownych ustaleń, wszystko na papierze powinno być i dla obu stron jasne.
Poprzedni prezes niestety balansował na krawędzi, wydając kasę i łatając dziury z transferów po 1-2mln €

kurz, 10.07.2017 10:52:51 - *.centertel.pl

Fake news?

znawca, 10.07.2017 10:54:25 - *.dynamic.chello.pl

Wyrzutka i długie podanie do ostrego treningu

ja, 10.07.2017 10:56:19 - *.dynamic.chello.pl

Czyli Pazdan odchodzi i będziemy grali środkiem Jędza - Dąbrowski, a na boku on.

Krytykant_Zawodowiec, 10.07.2017 10:57:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Na naszą dupoklasę kot. Pozamiata

DarceLi, 10.07.2017 10:58:19 - *.centertel.pl

Jak mu zaraz góralskie albo inne trwałe z naszej ligi nóg nie Polandia to będzie z niego pożytek ,u nas sędziowie nie szanują technicznych zawodników a pokazana drewnianym

Dickson Chotowski, 10.07.2017 10:58:27 - *.range86-162.btcentralplus.com

WTF......A GDZIE NAPASTNIK !!!!!!!!!!!! A propos czy Zewlak6w i Obebenge wciasz pracuja w Legii ??

www, 10.07.2017 10:58:55 - *.sieradz.vectranet.pl

bez komentarza!

amos80, 10.07.2017 10:59:05 - *.play-internet.pl

A priorytetem miał być napastnik

persz, 10.07.2017 10:59:16 - *.dynamic.chello.pl

Czyli Pazdan out, Jędza środek a ten gość na prawą strone

sawo, 10.07.2017 11:01:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Czyli Pazdan odchodzi i z Jędzy robia stopera. Nie wiem zatem czy wzmacniamy druzyne.

lukbut, 10.07.2017 11:03:37 - *.slupsk.vectranet.pl

czyli zegnamy brozia.... i slusznie. lepszy juz nie bedzie.

linia defensywy zapowiada sie rewelacyjnie.
lob: hlousek, moneta
pob; jedrzejczyk, hildeberto
sob: pazdan, dabrowski, czerwinski... choc tu by sie przydal jeszcze jakis kocur, gdyby okazalo sie ze ktos pazdka w ostatnim dniu okienka transferowego wyciagnie

świnka pepe , 10.07.2017 11:06:49 - *.114

Jeżeli na boisku będzie to samo pokazywał to co na tym filmie to jest to wzmocnienie na pewno.A Vadisa i jego fochów to chyba wszyscy mieli już trochę dosyć.Mam na myśli zespół

bb, 10.07.2017 11:14:55 - *.250

czarny kocur

m4pierwszy, 10.07.2017 11:19:00 - *.242.atman.pl

je**any jaką ma prędkość, morda się cieszy. genialny transfer ! licznik cofnięty, ale to nic !

Kobolt, 10.07.2017 11:20:45 - *.edelkey.net

a czemu odrazu Pazdan out ? Nie mamy pewności, że nie będzie grał na prawym skrzydle. Kucharczyk to do zimy nie wróci, pomijając formę po kontuzji. Transfer interesujący, ale co z tego będzie to zobaczymy.

Wymiatacz1916, 10.07.2017 11:21:06 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Wygląda bardzo obiecująco. Technika jak u Rogera, Gui i Nagy będą mieli z kim zagrać. W tym tygodniu jak to ktoś ładnie na TT napisał będzie weryfikacja o jaki cele Legia gra w tym sezonie, także będą wzmocnienia. Jeżeli on jest tak dobry jak pokazuje filmik, i ściągniemy jeszcze klasowego napastnika i dobrą 10 to te wszystkie śląskie, gdańskie czy kartoflane wynalazki nam nie zagrożą. Dobrze że młodych zawodników ściągamy a nie szrot. Nie ilość i szybkość a jakość transferów się liczy. My już raz przed otwarciem okienka nakupowaliśmy, to potem był oklep od bełchatowów i innych wiosek. I jak tamten sezon się zakończył pamiętamy. Dziś widać że wiekszość transferów się sprawdza. Zatem trochę cierpliwości, okienko dopiero sie otworzyło, poważni piłkarze są na urlopach albo dopiero je kończą. Pamiętajmy że nasza liga startuje już na początku lipca, a te poważne koniec sierpnia. Także luzujcie majty trolle i dajcie pracować . My musimy wzmocnić skład a nie uzupełnic.

zibin55, 10.07.2017 11:23:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wygląda na początek przemyślanych transferów; drużynę buduje się od defensywy: Hlousek +Moneta; Jędza do środka a na prawej Broz jako zmiennik da radę. Zobaczymy czy w końcu zamiast 4 średnich bramkarzy będzie jakiś 1 ale b. dobry a L zawsze z takich słynęła. Nie ma co płakać po Vadisie tylko szukać następcy-może popytać Hasiego-ma oko ?:) i to wcale nie żart...może Żewłak by się wykazał wyjątkowo. A pytać o ofensywnego pomocnika i napastnika bo mam wrażenie ,że przy jednym ale b, dobrym wystarczą nam ci co mamy czyli Chukwu i Sanogo....-Niezgoda chyba jeszcze nie teraz. Czyli wystarczy kasa za Vadisa na wzmocnienia.

tomiacab, 10.07.2017 11:26:52 - *.242

Zapowiada się ciekawy transfer.

mc, 10.07.2017 11:32:14 - *.dynamic.chello.pl

W grę wchodzi wypożyczenie.

B , 10.07.2017 11:35:02 - *.55.threembb.co.uk

On przymierzany jest w miejsce Gui, nie Jedzy. W czwartek ma sie pojawic gracz ofensywny.

L, 10.07.2017 11:35:07 - *.centertel.pl

Skoro nie ma ofert dla Pazdana, to póki co Pazdan i Jędza na stoperze, Hlousek i Hildeberto na bokach.

Krzeszczu, 10.07.2017 11:35:10 - *.cust.bredband2.com

I juz sie pojawily gwiazdy trabiace o "liczniku".
To jest portugalczyk a nie zaden pastuch z afryki, to po pierwesze.
A po drugie, kiepsko sie znacie na pilce skoro nie wiecie ze niewiele jest klubow w europie tak wspaniale szkolacych mlodziez jak Benfica. Tam byl szkolony, tam gral, beda z niego ludzie.
Ale niektorych malkontentow nic nie zadowoli. Placzki zawsze beda plakac, bo coz innego maja do roboty?

Leron, 10.07.2017 11:39:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Prawdziwy zawodnik i wulkan energii dobry szybkościowo, ma potencjał na bycie gwiazdą !!! Może grać jako prawy obrońca ofensywnie usposobiony, skrzydłowy albo napastnik. Generalnie świetna sprawa jeśli uda się ściągnąć za przyzwoitą kasę.

Jedyny problem to temperament gościa lubi nie dokończyć meczu co nie za bardzo podobało się jego trenerowi. Trzeba liczyć, że Magiera do niego dotrze i chłopak może dać wiele radości

JANUSZ SKAŁTINGU, 10.07.2017 11:41:18 - *.66

JAKIŚ KOLEJNY SZROT :/

GDZIE NAPASTNIK? GDZIE ZMIENNIK RADOVICA VEL RĄCZKI W GÓRĘ?

Wilh, 10.07.2017 11:44:22 - *.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na razie nadal wzmacniamy się na pozycjach najlepiej obsadzonych(obrona, dm). Ale faktem jest ze są to bardzo ciekawe wzmocnienia. Czekamy co będzie dalej. Dawać napadziora

kolo, 10.07.2017 11:47:02 - *.ciechanow24.pl

Dawać go!

mc, 10.07.2017 11:48:26 - *.dynamic.chello.pl

Swój chłop.

ht tps://www.youtube.com/watch?v=yJGoYLgj1wg

Krzeszczu, 10.07.2017 11:49:43 - *.cust.bredband2.com

@sprite: Word up!!! :-))
pzdr.

Cch, 10.07.2017 11:52:43 - *.dynamic.mm.pl

Ooo prosze. Wie ktos po ile ?

ciekawostka, 10.07.2017 11:54:14 - *.pse.pl

a wiecie kto kupił klub NF?
chyba właściciel Olympiakosu (więc może ten deal jest związany z transferem VOO). taka luxna dygresja

1337, 10.07.2017 11:55:37 - *.130

Wyglada na dobrego grajka. Ciekaw jestem, gdyby sie go udalo sciagnac, to na ile lat i z jaka kwota odstepnego oraz z jakim wynagrodzeniem ;-) zeby nie popelnic wczesniej popelnionych bledow z transferami..

Arek, 10.07.2017 11:56:43 - *.free.aero2.net.pl

W końcu coś się ruszać zaczyna. I nie płakać janusze skautingu tylko dać mu coś u nas pograć.

Stare Bielany , 10.07.2017 11:57:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To zawodnik Benfiki. Był tylko wypożyczony do Not.
Bardzo szybki i silny kocur .
Jeśli w II lidze angielskiej miał I skład to u nas powinien się sprawdzić . Majewski wrócił z podkulonym ogonem jako rezerwowy i daje radę w extra ze słaba szybkością .
Czyli Pazdek odchodzi .
Ale mamy chłopów teraz w obronie . Wow .
Dąbrowski 193 cm
Jedzą 190
Hlousek 187 cm
Hildeberto 177 cm
Dawno tak wysokiej obrony nie było .
Rzeźniczak Pazdan to byli najnizsi środkowi w lidze do tego Brzyski...

Mietek, 10.07.2017 11:58:15 - *.isp.bjm.pl

dawać tego Starzyńskiego do środka albo Wolskiego !

Martin, 10.07.2017 11:59:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zapowiada się zacnie, pójdzie na prawe skrzydło , Gui na lewe skrzydło a w środku mogą grać Rado albo Nagy, w takim razie jeszcze 2 napastników + środkowy obrońca i jest ok :)

k., 10.07.2017 12:04:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Idzie transfer i też niedobrze. Ludzie dajcie spokój z tymi żalami.

Hiszpan, 10.07.2017 12:07:20 - *.ipcom.comunitel.net

Pudeł opyli Pazdan za 2 mln kupi tego grajka za 200 tys na potęgę klubu i własnej kieszeni.

Alf, 10.07.2017 12:09:47 - *.dhcp.embarqhsd.net

Raczej na wypożyczenie chyba, bo koleś nie grał ostatnio zbyt często, ostatni raz wąchał trawę w marcu także na wypożyczeniu w Nottingham i w rozgrywkach Champimship wsławił się trzema czerwonymi kartkami w siedmiu meczach.

eLvis10, 10.07.2017 12:10:44 - *.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Może ok, ale nam potrzebni goscie którzy będą bramy walić. ...

andreas, 10.07.2017 12:14:46 - *.rev.snt.net.pl

Na filmiku jest super tylko kto u nas za nim nadąży w ofensywie.

mietek, 10.07.2017 12:15:05 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: Zobaczymy, co chłopak pokaże. Na razie Portugalczyków mieliśmy tak "pół na pół": dobry Dossa (jak był zdrowy) - fatalny Pinto. Dobry OSa (ale w kółko obrażony na ŁŁŁ) - fatalny Manu. Czas na kolejnego dobrego :)

jacek234, 10.07.2017 12:18:36 - *.84

dobry czy nie, prosze o ocene internetowych fachowców

@1916, 10.07.2017 12:21:10 - *.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W porównaniu z drewnem Jędzą to on jest...półdrewnem.z tych transferow z jutuba to same kocury jednonożne

jovetic, 10.07.2017 12:26:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Po filmiku stwierdzam że to zaje.bissty zawodnik. Jak prezentuje się w przeciągu 90 minut ? Mam nadzieję że przekonamy się po jego grze w Legii. Na skrzydle, bo bardzo ubogo na tej pozycji.

K(L)AKIER, 10.07.2017 12:27:04 - *.adsl.inetia.pl

Technikę ma, szybkość ma, silny fizycznie, dobry transfer.W championship tez jest duża intensywność grania wiec jest ograny i myślę,że na skrzydle tez będzie szarpać.

wiesław od grażyny, 10.07.2017 12:32:02 - *.8.101.19

Typowy holownik. Zero wyprowadzenia piłki podaniem i zero ostatniego podania. Jeździec bez głowy.
A z ciekawości? jak kariera wybitnych napastników: Tima Maticia i Sandro Kulenovicia? Ich przyjście ogłaszane było jak zbawienie

mG, 10.07.2017 12:35:23 - *.2

Ciekawe czy Magiera nie szykuje dla niego miejsca na skrzydle...bo na prawej Jędza i Broź ...no chyba, że Pazdan odchodzi....
Oby nie...

Legijny, 10.07.2017 12:41:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Poki co nie ma zadnych ofert za Pazdana i nie zanosi sie na to zeby byly.

gizior, 10.07.2017 12:41:14 - *.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czyli Pazdan out jedza środek z dąbrowskim i Pereira na prawa

Stare Bielany do Alf , 10.07.2017 12:49:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Alf
Czyli był tylko rezerwowym w Nottingham?

tuzin, 10.07.2017 12:50:40 - *.adsl.inetia.pl

po co?

dd reporter, 10.07.2017 12:52:08 - *.ntlworld.ie

Chyba niektorym uciekla informacja ze on tylko wypozyczony na rok

@rek, 10.07.2017 13:00:23 - *.dynamic.chello.pl

Wszyscy tutaj trąbią, iż ten kocur przychodzi w miejsce Pazdana... A mnie coś się wydaje, iż to za Gui wpłynęła jakaś oferta od Turków i to w jego miejsce ten Portugalczyk przychodzi... Pozdro (L)

buzek, 10.07.2017 13:10:00 - *.dynamic.chello.pl

No to u nas moze jako napastnik grac :)

No bez kitu, 10.07.2017 13:14:23 - *.changeintegrated.com

Z tym Manu przesadzacie. Manu nie miał techniki, ten coś potrafi. Poza tym już Pereira(o) u nas był. Dobry prognostyk :). Ale gimby nie pamiętają.

mietek, 10.07.2017 13:17:52 - *.emea.ibm.com

@mG: Broź też miał odejść. A na skrzydle by się przydał - jeśli potrafi tam grać. Bo na kolejne nic nie dające dryblingi Guilherme już się nie da patrzeć.

@andreas: Sama szybkość to nie wszystko. Mimo wszystko tutaj mamy złe doświadczenia z przeszłości: Manu, Ojamaa, Langil. Ale mam nadzieję, że chłopak odpali i będzie dla nas wzmocnieniem.

b, 10.07.2017 13:20:14 - *.16-1.cable.virginm.net

Pyrki na swoim forum nasmiewali sie z transferow do naszego klubu, jeszcze z Maczynskim jakos sobie wytlumaczyli, ze w sumie Tralka i Tetteh sa lepsi . Rozkminiali wszystko co 10 minut o tyle po tym info cisza. ........... ale spoko zaraz spocony arek stwierdzi, ze Formela zakrywa go czapka. Poznan to jednak stan umyslu, wola transfery z klubu niz Mistrza Polski, czy LE lub LM bo to nic wazne ze Bednarek ( powodzenia w PL, oby Ci sie chlopaku udalo i obys w przyszlosci stanowil o sile repry ) poszedl za 6mln, za chwile odejdzie Kedziora 1.5mln € i Kownacki za 2.2 mln € razem prawie 10 mln € moze sie myle ale to chyba rekord klubowy. Z Legii sie nasmiewaja ale kogo Lech kupil? 30 letniego stopera z Czarnogory , ktory ma zero wystepow w reprezentacji i wiecej klubow zwiedzil niz Prijo i w calym zyciorysie jeden dobry sezon. Kolejny to wojujacy przyjaciel Biedronia, pozujacy z sztucznym. ........ na czole, uczestnik marszow LGBT ale co tam, trzeba byc eurpejczykiem, oni sa jedna osoba ktora miala jakies opory na ich forum zostala spacyfikowana za "mowe nienawisci " , tak ze za kilka lat chyba nikogo nie zdziwi na gey pride w Poznaniu flaga "kolejorz" trzymana przez Jaskowiaka i europejczykow z Kotla . Na koniec Situn i Rakels moze wypala moze nie szanse 50/50 pierwszy kiedys sie niezle zapowiadal, na nasza lige powinien byc wzmocnieniem a Denis. ... zagral jeden dobry sezon w E klasie potem nawet na lawke sie nie lapal. Pozostaje Brakhort, ktorego manager rozegral dobra komedie zeby podbic sobie prowizje a zawodnikowi kontrakt, pilkarz z przyzwoitym jak na polskie warunki CV , ktory powinien byc wzmocnieniem o ile, koledzy z druzyny beda chcieli z nim grac (jak na Lecha to jednak komin placowy , I o kwasy w szatni nie bedzie trudno ) lub jak upadnie mu mydlo pod prysznicem to moze byc zdziwiony poznanska europejskoscia. Ale co tam, maja " nie tak wielkiego banderowca " dolaczyl wielbiciel Biedronia i kaszanki szefostwo stwierdzilo, ze na wzmocnienia wydali 3.5mln € i wszyscy zachwyceni. Nikt juz nie pamieta, ze odeszli, odejda Wilusz, Bednarek, Kownacki, Kedziora, Robak czy Pawlowski. My stracilismy VOO a doszedl Maka i Moneta za grosze jako uzupelnienie. Jesli transfery beda takie jak ten z Lizbony , mlody perspektywiczny i juz ograny w silnej lidze, to jestem spokojny.

(L)egia, 10.07.2017 13:23:33 - *.play-internet.pl

Wyglada na niezle wzmocnienie. Jednak, jakie by ono nie bylo, to jest obronca, a nam potrzeba bramkostrzelnego napastnika. Oby taki do nas przyszedl...

Zibin55, 10.07.2017 13:32:05 - *.play-internet.pl

cd Langila...piłkarze to duże często rozpieszczone przez kasę i łatwe życie dzieci...patrz: Dziekanowski który dziś sie wymądrza a za młodu nie świecił za bardzo przykładem choć talent miał

meter, 10.07.2017 13:50:02 - *.dynamic.chello.pl

Obejrzałem filmik do 2 minuty...starczy mi.Kapitalny ciąg na bramkę,technika-myślę że bęðzie zamiatał na maksa!!!do boju L

b do wieslaw od grazyny , 10.07.2017 13:54:08 - *.16-1.cable.virginm.net

Kulenovica i w mniejszym stopniu Matica sprwadzono, ze wzgledu na potencjal, cos jak Southampton Bednarka zachowujac oczywiscie wszystkie proporcje .

Tom, 10.07.2017 14:03:59 - *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Slabo slabo to widze a gdzie napadzior?

krys008, 10.07.2017 14:23:36 - *.82

Przyznaję, że jestem pozytywnie zaskoczony.
coś zaczyna się dziać, już dosyć tych negatywnych wiadomości. Mam nadzieję, że to nie oznacza Jędzy w środku obrony, to zły pomysł, nie idźmy tą drogą.

jacek345, 10.07.2017 14:29:37 - *.84

kot czy ogór? widział ktoś cos więcej? na YT to nawet ja jestem dobry

Łysy, 10.07.2017 14:40:37 - *.play-internet.pl

Gdzie jest jakiś konkretny napastnik!!!!!!!!!!!

td, 10.07.2017 14:55:36 - *.centertel.pl

TYLKO wypożyczenie, bez opcji wykupienia ?

Cult⚽️Legia, 10.07.2017 15:03:13 - *.71

Welcome! welcome !welcome ✨⚽️⚽️⚽️✨

Juri, 10.07.2017 15:03:38 - *.adsl.inetia.pl

Dobry napastnik

Piotr, 10.07.2017 15:04:41 - *.201.ipv4.supernova.orange.pl

Może być niezłym piłkarzem, szczególnie jak na naszą marną ligę.
Ale jeżeli to prawy obrońca tzn że Pazdan zaraz odejdzie, Jędza będzie przesunięty do środka a on zagra na prawej stronie.

grzesiek, 10.07.2017 15:05:13 - *.centertel.pl

Hmm moze brozia wytransferuja. Choc osobiscie wolalbym pilkarza na inna pozycje. No ale wyglada na to ze jednak jakies transfery beda:)

Legionista, 10.07.2017 15:06:08 - *.226

Mam wrażenie że ktoś odejdzie - Pazdan albo Gui albo Broż... Wielka strata po nich nie pozostanie..... Gui to może idzie to turków i może dlatego Hildeberto przychodzi? Albo Pazdan odchodzi i jędza na środkowego obrońce, a on na prawego... Ogólnie Transfer będzie bardzo dobry ponieważ ma technike i wiele nauczy Nagiego :) Tak samo będzie rywalizacja w zespole - Kto pokaże się lepiej itp.. mówię o prawej obronie, a jak pozostanie gui to prawej pomocy :) Mioduski się postarał :)

Hugon, 10.07.2017 15:28:02 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Do gamoni z przebitym licznikiem,z taką szybkością ,techniką niech ma nawet 100lat to i tak naszą ligę objedzie jak prawdziwy kocur.Więcej takich transferów.A poloniści won.............!

matus007, 10.07.2017 15:31:28 - *.play-internet.pl

gościu dobrze wygląda ale ktoś jednak na "10" obronę mamy ogarniętą w miarę .Co tu gadać potrzebny najemnik i tyle

bor, 10.07.2017 15:32:00 - *.icpnet.pl

W 9 ostatnich meczach już nie łapał się do składu.

Kipkorir, 10.07.2017 15:38:47 - *.dynamic.chello.pl

Czyli na bardzo prawdopodobny wypadek odejścia Pazdana planują Jędzę na środku a Hildeberto na prawą.

loko, 10.07.2017 15:59:51 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

wypożyczenie to nie transfer

Obiektywnie , 10.07.2017 16:15:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Szkoda ze gościu od pół roku nie gra w piłkę

Poznań do Legionista , 10.07.2017 17:05:32 - *.243.tesatnet.pl

widzę że jak już jakiś piłkarz przychodzi do Legi , to statystyki masz już w poważaniu :-) liga zweryfikuje owe transfery i zobaczymy czy miałes rację ;-)

olew, 10.07.2017 17:15:01 - *.warszawa.vectranet.pl

wygląda dobrze , zadziorny , ma kiwkę, grał w dobrej lidze

mietek, 10.07.2017 17:31:58 - *.ssp.dialog.net.pl

@Obiektywnie: Vadis nie grał dłużej, a potrzebował potem półtora miesiąca, żeby tę naszą pokraczną ligę zdominować. Tak więc nie skreślaj tego Portugalczyka za wcześnie.

mietek, 10.07.2017 17:32:48 - *.ssp.dialog.net.pl

@loko: Gdzie wynalazłeś, że przychodzi na wypożyczenie? Wypożyczony to on był w ubiegłym sezonie do Nottingham Forest.

Sebo(L), 10.07.2017 17:49:38 - *.play-internet.pl

Na filmikach z youtube to nawet Bruno Mezenga był przekotem walącym bramkę za bramką u Turasów a w Legii co pokazał? Bidę z nędzą. Nie wspomnę fantastycznych interwencji najlepszego bramkarza na świecie Marjana Antolovicia ;) Wszystko się okaże jak wyjdzie na murawę. Żeby się nie okazało,że przyjechał gość,który ma 10 kg nadwagi bo od 4 miesięcy siedział w fotelu i oglądał tv. Mam nadzieję,że będzie to jednak dobre wzmocnienie i początek konkretnych transferów do klubu.

Ś(L)ąskie, 10.07.2017 18:00:48 - *.94.ip4.artcom.pl

@b: Jakbyś sobie poczytał forum milicyjnych to byś się dopiero uśmiał. Przed transferem Mąki:hasła w stylu "300 tys.?! 2-3 mln minimum, to podstawowy zawodnik 6 reprezentacji świata! a poza tym on i tak nie odejdzie! Po transferze: początkowo hasła, że grał dobrze w co 4 meczu, potem, że jednak tylko 4 dobre mecze w historii klubu, że go Nawałka na siłę promuje, no i oczywiście słowo Judasz odmieniane przez wszystkie przypadki. Następnie triumfalnie odtrąbili, że mają już "godnych następców" (jakieś darmowe ogórki) na jego miejsce po czym dostali lanie od Zagłębia Sosnowiec. Dodam, że dalej ostro idą na mistrza w tym sezonie, wszak Mąka im tylko zaniżał poziom :D

(L)odz, 10.07.2017 18:01:17 - *.toya.net.pl

Bardzo ofensywny obronca...ciekawe czy długo sie bedzie odbudowywał?

LEGIA Wlkp, 10.07.2017 18:01:55 - *.9

Wszyscy zadowoleni ?? po co nam ten piłkarz Benfica B póżniej Anglia OGÓLNIE BEZ SZAŁU !!!! Juniorzy Legii lepsi !!!!!!

Krzeszczu, 10.07.2017 18:17:49 - *.cust.bredband2.com

Korona Kielce ma juz 5 (ciekawych) transferow.... Lach sie zbroi....
Urban, identycznie jak Harry Redcrap, sciaga swoich starych (starych!) ulubiencow.
Lechia tez nie zostaje w tyle.
Zanosi sie na bardzo ciekawy sezon.

I co dalej jest jakieś info czy to tylko plotka ??, 10.07.2017 18:25:53 - *.static.chello.pl

???

Fredkck, 10.07.2017 18:37:00 - *.41.threembb.co.uk

Jest godzina 18 36 a on jeszcze nic nie podpisał coś długie te badania ma

Zyga@wp.pl, 10.07.2017 18:40:46 - *.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gazza jest wolny i moglby wniesc troche doswiadczenia dla rownowagi.

bizon, 10.07.2017 18:41:07 - *.centertel.pl

A dlaczego tylko wypożyczenie? I co z opcją pierwokupu?

Adrianeeekkkkk , 10.07.2017 18:43:49 - *.play-internet.pl

Po zdjęciu głównym od razu widać ze od dawna chciał trafić na łazienkowska haha powodzenia

andre, 10.07.2017 19:01:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Od 10 żadnej aktualizacji. Co robią redaktorzy? Zamiast nadawać newsy spod lecznicy?

Yama, 10.07.2017 19:10:15 - *.digicom.net.pl

Jak Langi wróci to się pewnie zalumpluja

matwij, 10.07.2017 19:21:13 - *.dynamic.chello.pl

Po filmie można podejrzewać że w formie jest lepszy od Jędrzejczyka, który niestety od kilku miesięcy nie gra nic. Jednak mimo wszystko, bardziej niż prawego obrońcy potrzebujemy środkowego obrońcę, "10" i napastnika.

Sosnowiczanin, 10.07.2017 19:27:42 - *.ip.gronet.pl

Jak Marcelo z Realu:)

r, 10.07.2017 19:39:25 - *.dynamic.mm.pl

dobry czy dziad? ktoś coś?

pikuś, 10.07.2017 20:23:42 - *.play-internet.pl

Żeby się w Legii sprawdził to musi ktoś mieć dojście do tych jego podań czyli prędkość i umiejętność szybkiej gry z pierwszej piłki. Jak wejdzie w rytm może być dobry. Tylko trochę z tymi rajdami po boisku to jakaś bujda na resorach. W normalnych meczach nie będzie miał za dużo takich okazji do rajdu przez połowę boiska. A poza tym co s długie te badania. Ciekawe czy poszedł do Biedronki :)

Zlb , 10.07.2017 22:09:08 - *.centertel.pl

Można sobie gdybac, lipny, czy dobry! Czas pokaże! Daj Boże żeby u Nas odpalił! Tyle.

Fi(L)ip, 11.07.2017 02:02:09 - *.play-internet.pl

Jedno pytanko, po Ch.j nam ten gość skoro mamy Jędrzejczyka i ewentualnie Brozia na tą pozycję?

Johnson, 11.07.2017 02:05:03 - *.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co to ma byc?! Ten kolo pokazal wszystkie swoje walory i najlepsze akcje w pierwszej minecie filmu. Potem to juz dno i metr mulu. Jezdziec bez glowy. Oby magiera do niego dotarl

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.