Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Łukasz Moneta w akcji - fot. Mishka / Legionisci.com
Łukasz Moneta w akcji - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 13 lipca 2017 r. godz. 11:04

Powrót Monety w Legii po ponad 2 latach

Fumen, źródło: Legionisci.com

1053 dni - co stanowi 2 lata, 10 miesięcy i 19 dni. Tyle minęło od ostatniego meczu Łukasza Monety w pierwszym zespole Legii Warszawa, który wszedł na boisko w spotkaniu przeciwko IFK Marienhamn. Ostatni raz wystąpił 24 sierpnia 2014 roku w ligowym spotkaniu z Koroną Kielce. Od tego momentu można było go zobaczyć w III-ligowych rezerwach, a następnie ogrywał się na wypożyczeniu w Wigrach Suwałki.

Po rocznym pobycie na Podlasiu przeniósł się do Ruchu Chorzów, z którego ponownie został wykupiony przez stołeczny klub.

W środę w Mariehamn wszedł na boisko w 63. minucie za Dominika Nagya. Dwa razy próbował pokonać golkipera gospodarzy, ale jego piłka po jego strzałach przelatywała obok bramki.



Komentarze: (17)

mG, 13.07.2017 11:16:44 - *.25

Trenuj i walcz o pierwszy skład Łukasz , rywalizacja tylko wyjdzie na plus naszej drużynie.

@rek, 13.07.2017 11:18:09 - *.dynamic.chello.pl

Grał zbyt krótko,aby go w jakikolwiek sposób rzetelnie ocenić... Wg mnie powinien dostać swoją prawdziwą pierwszą szansę na LO w meczu rewanżowym (vide: pewny awans...) Ale szansę taką prawdziwą, od pierwszej minuty... Jestem ciekaw tej lewej strony w konfiguracji Moneta-Nagy... Wtedy Magic i my wszyscy przekonamy się o jego przydatności jako lewy obrońca w (L)egii Warszawa... Pozdro (L)

Winyl, 13.07.2017 11:29:20 - *.dynamic.mm.pl

Przez ta chwile nic szczegolnego nie pokazal, mam nadzieje ze sumiennie bedzie trenowal i zacznie grac na jakims poziomie. Narazie widze go jako czwarta albo piata opcje na skrzydlo.

Realista, 13.07.2017 11:37:13 - *.109

Transfer na wagę Ligi Mistrzów...

rots, 13.07.2017 11:57:44 - *.dynamic.chello.pl

2 lata i 10 miesiecy to nie ponad 2 lata, tylko prawie 3 lata.

Kasjer, 13.07.2017 12:05:34 - *.centertel.pl

Ja tam myślę, że w ostatnich dwóch latach monety w Legii nie brakowało...

Leron, 13.07.2017 12:10:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zbyt krótko żeby ocenić, ale uważam, że dobrze poruszał się po boisku, szukał okazji. Oczywiście podania jeszcze nie są wypieszczone więc dużo treningu przed nim ale na zmiennika powinno wystarczyć i mam nadzieję, że będzie dostawał po 15-30min w każdym meczu.

Wolfik, 13.07.2017 12:46:48 - *.238

Przykro mi, ale nie wiem dla kogo Moneta ma być alternatywą. Trochę nie ten poziom. Ale okay, może się wybije...

@rek do Wolfik, 13.07.2017 12:58:13 - *.dynamic.chello.pl

Podpowiem Ci... Alternatywą dla Hlouska... Czech zaczyna biegać niczym jeździec bez głowy a i dośrodkowania ma byle jakie... Tak więc lekka "konkurencja" mu się przyda... Pozdro (L)

oLaf, 13.07.2017 13:05:23 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

słabo, bo wszystkie strzały tragicznie (mocno) niecelne.... na plus to to że sie ruszał i na pozycję wychodził - będzie z niego dobry rezerwowy.

Czas na transfery bo Ligi tym nie zawojujemy!!!

Zibin55, 13.07.2017 13:48:45 - *.play-internet.pl

Tez uważam ,ze Moneta pokazał sie fajnie i przynajmniej mocniej naciśnie na bezmyślnego Hlouska, który w Niemczech nie błyszczał również. A mam wrażenie ,ze niedługo będzie miał szanse być pierwszym wyborem na LO. Potrafi wejść do środka, widzi wokół siebie i myśli.

Do kasjer , 13.07.2017 15:31:38 - *.centertel.pl

Ciebie też!

Wawa, 13.07.2017 16:51:20 - *.sieradz.vectranet.pl

I na tym jego przygoda powinna się skończyć

Arek, 13.07.2017 16:55:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem jak na ten czas nie było źle.

Tagi, 13.07.2017 18:41:41 - *.dynamic.chello.pl

Obym się mylił , ale ten chłopak w Legii nie ma szans na zbyt częste granie.

Bartek, 14.07.2017 00:24:11 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Oby następny zagrał znowu za 3 lata, wypożyczyć do Piasta czy innego Brukbetu, a najlepiej sprzedać bo oczy bolą od patrzenia na te kiepskie wrzutki i techniczne braki. Taki Kucharczyk tyle ze wolniejszy, iwc traci jedyny atut.

lob, 14.07.2017 08:19:38 - *.dynamic.chello.pl

to będzie dobry zmiennik.......będzie z niego jeszcze pociecha.......

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.