Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Legionisci.com
fot. Legionisci.com
Czwartek, 13 lipca 2017 r. godz. 08:08

Bilety na wyjazd do Zabrza

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek od godziny 19 do 20:30 w Sportsbarze Łazienkowska 3 prowadzona będzie sprzedaż biletów na wyjazdowy mecz Legii w Zabrzu. Cena biletu 50 zł. Przy zapisach należy podać imię, nazwisko i numer PESEL. Mecz Górnik - Legia odbędzie się w sobotę 15 lipca o godzinie 20:30.



Komentarze: (8)

Adek, 13.07.2017 08:24:56 - *.oxylion.net.pl

Kupię 3 bilety !!! Niestety nie mam możliwości być akurat w Warszawie bo we Wrocławiu siedzę a chciał bym wziąć kuzyna i mojego 5-letniego syna na jego pierwszy wyjazd. Z gory dziękuje i proszę pisać na maila Nalichowski@gmx.de

1410, 13.07.2017 08:47:15 - *.elartnet.pl

Zróbcie im Grunwald!!!

Wolfik, 13.07.2017 09:20:41 - *.dynamic.mm.pl

Z drugiej strony: biletów nie było już we wtorek. Tak, że komplet publiczności zapewniony. Cóż, zaś będę jak owca między wilkami, ale wierzę że po meczu zaś będę mógł ponabijać się z moich kolegów z roboty :).

P.O., 13.07.2017 11:34:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak ktoś ma wolne miejsca w aucie i chce zeby wyszła taniej wacha to pisac lub dzwonic 50354973.

ZsH, 13.07.2017 12:19:10 - *.adsl.inetia.pl

Bracia bedziecie miec nasze wsparcie z Zagłębia bo jedzie nas w.uj Legia i Zagłębie!

PiS do P.O./, 13.07.2017 13:10:04 - *.elartnet.pl

Pisz na Berdyczów

ToreBusie po 95, 13.07.2017 20:41:17 - *.dynamic.chello.pl

będziemy!

Jasioo Holland , 14.07.2017 00:06:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jakby ktoś przypadkiem miał więcej biletów, dawajcie znać 725172877

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.