Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Armando Sadiku podczas prezentacji - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
Armando Sadiku podczas prezentacji - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
Piątek, 14 lipca 2017 r. godz. 20:14

Sadiku najdroższym piłkarzem Ekstraklasy?

Wiśnia, źródło: blick.ch

Legia Warszawa zapłaciła za transfer Armando Sadiku 1,5 miliona euro - informują szwajcarscy dziennikarze. Jeżeli ta kwota byłaby prawdziwa, to oznaczałoby to, że Albańczyk został najdroższym zakupem w historii stołecznego klubu. O pozyskanie Sadiku walczył również Panathinaikos, lecz Grecy w ostatnim momencie wycofali swoją ofertę.

- Osiągnęliśmy porozumienie z Panathinaikosem, ale Grecy ostatecznie zrezygnowali z Armando. Poczuli się urażeni jego odpowiedzią na pytanie o religii w jednym z wywiadów wideo. 24 godziny później zgłosiła się po niego Legia z konkretną ofertą i szybko się dogadaliśmy - powiedział prezydent FC Zurich Ancillo Canepa dla blick.ch. Nie chciał potwierdzić kwoty, za którą zawodnik trafił na Łazienkowską.

Najdroższe zakupy Legii:

Armando Sadiku1,5 mln euroFC ZurychLipiec 2017
Artur Jędrzejczyk1 mln euroFK KrasnodarGrudzień 2016
Dominik Nagy1 mln euroFerencvárosiStyczeń 2017
Ivica Vrdoljak1 mln euroDinamo ZagrzebMaj 2010

Kolejno: piłkarz, kwota, poprzedni klub, data, kraj




Komentarze: (25)

wolski skauting here, 14.07.2017 20:18:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sneijder jest bez klubu, idealny zastepca odjidji

mg, 14.07.2017 20:19:43 - *.centertel.pl

Podobno mial przyjsc za darmo?

md, 14.07.2017 20:24:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za drogo ! LEGIA !!!

robochłop, 14.07.2017 20:24:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeśli to prawda to w pewnej części Polski , słynącej z wydobycia i masowej konsumpcji pewnej bulwy wystąpi ból doopy...jak to? przecież wygrali to okienko??? a na poważnie - oby był wart tej kasy , czego nam i jemu mocno życzę...

Czas Najwyższy, 14.07.2017 20:24:52 - *.internetia.net.pl

1 Nie chodzi o Sumę a o Jakość 2 Oby Legia zrobiła jeszcze z 2 , 3 transfery przed LM o Jakość Odidji . To Szansa na LM może być . Więc czas na Kozackie Wzmocnienia .

Hiszpan, 14.07.2017 20:25:08 - *.ipcom.comunitel.net

Gdyby info o negocjacjach z Barazite byl prawda to mamy mega kocura. Olympiakos moze juz czekac na oklep.

PIKUŚ, 14.07.2017 20:28:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

SADIKU SADIKU CHCEMY DOBRYCH WYNIKÓW !!!!!!

Armando, 14.07.2017 20:32:47 - *.109

A co klub obchodzi jego religia, coś tu śmierdzi...

malcz, 14.07.2017 20:42:23 - *.centertel.pl

przecież on był bez klubu podobno? ???

Cch do armando, 14.07.2017 20:48:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Sadiku jest zagorzalym komunista, takim spod znaku staina i lenina. Tez by mi to przeszkadzalo.

1982, 14.07.2017 21:14:17 - *.dynamic.mm.pl

kurde nie wiedziałem że Nagy tyle zapłacili.

koleś, 14.07.2017 23:03:17 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

że Sediku jest zagorzałym zwolennikiem komunizmu i jest teraz w Legii, a Mioduski nie widzi w tym problemu, nie dziwi przecież prezes jest resortowym dzieckiem komunistów

kl, 14.07.2017 23:04:59 - *.227.dyn.user.ono.com

Mioduski w jakims wywiadzie(chyba stan futbolu) mowil, ze zaplacili za Borysiuka 1.3 mln euro dla Lechii??!!

Matt, 14.07.2017 23:07:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Śmiechu warte te teksty o religii. Ten zły bo muzułmanin, ten komunista, ten ma inny kolor skóry. Pomijam wszelkie aspekty etyczne i ciągle nasuwa mi się pytanie, co to kogo obchodzi czy gola strzela katolik, ateista czy szaman z indiańskiej wioski? To nie jest casting na księdza tylko nabór do klubu. Po pierwsze niech to będzie dobry zawodnik, po drugie porządny człowiek.

Mówicie, że wam coś przeszkadza, a kogo to obchodzi? Świat nie kręci się wokół was i każdy ma prawo do własnych poglądów. Nas powinno interesować to co dzieje się na boisku i w jego otoczeniu, a nie u kogoś w domu.

kora(L), 14.07.2017 23:29:58 - *.107

Jak to 1,5mln, to on nie przyszedł jako zawodnik bez klubu?

Arek, 15.07.2017 00:42:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

On ma pracować na treningach, grać i strzelać bramki. Jak będzie szalał ze swoimi dziwnymi poglądami Magiera zrobi z tym porządek. Zresztą zapowiedział to już na konferencji.

Bierut, 15.07.2017 02:21:18 - *.bchsia.telus.net

Skoro z niego taki ideologiczny komunista-maoista wojujący ze zgniłą burżuazją, to powinien mieć niskie wymagania finansowe i grać wyłącznie dla chwały ludu pracującego miast i wsi/

kawulok, 15.07.2017 06:40:44 - *.centertel.pl

On jest muzułmaninem i komunistą, a ja komunistą i złodziejem. Pasuje? Jak najbardziej pasuje!

grzesiek, 15.07.2017 08:50:52 - *.centertel.pl

Nosz kuzwa co to za biznes vadisa za 2 mln euro spezedac a kupic jakiegos sadiku z fc zurych za 1,5 mln euro. Ehhh

fantom, 15.07.2017 09:23:34 - *.dynamic.chello.pl

ciekawe jak z jego inteligencja boiskowa. po co taka marka jak Legia sciaga takie "wynalazki"? dziwny transfer.

SŁAWEK(L), 15.07.2017 11:39:30 - *.play-internet.pl

Nie słuchajcie plot ze Szwajcarii, na pewno tyle nie kosztował.
Max to 750 tys. euro.

grzesiek, 15.07.2017 12:09:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

2007–2009
2009–2010
2010
2011–2012
2012–2013
2014–2017
2016
2017
2017- Turbina Cërrik
Gramozi Erseka
KF Elbasani
FC Locarno
FC Lugano
FC Zürich
→ FC Vaduz (wyp.)
→ FC Lugano (wyp.)
Legia Warszawa
29 (8)
14 (5)
39 (28)
32 (18)
55 (15)
16 (7)
16 (9)
0 (0)

I co on jest niby taki dobry i wart 1,5 mln euro????
prezez 3 lata gry w zurichu strzelił.....15 goli.

no to ten sezon ja uznaje za stracony.

Kipkorir, 15.07.2017 12:22:28 - *.dynamic.chello.pl

Mam nadzieję, że będzie wart swojej ceny, choć do końca mi się nie chce wierzyć w te 1,5mln EUR. Ciekawe czy ma wpisaną kwotę odstępnego, czy znów powtórka błędu z Vadisem czy Prijovicem?

Krzeszczu, 15.07.2017 13:14:01 - *.cust.bredband2.com

Wczoraj transfermarkt podawalo poltora banki ojro za albana. Dzisiaj juz "tylko" 750 tys....
Moze jutro bedzie za friko?

Matwij, 15.07.2017 13:29:07 - *.dynamic.chello.pl

Do grzesiek. Od 2 lat średnio pakuje gola w co drugim meczu. Dość młody, stały reprezentant kraju. Na papierze ma znacznie większy potencjał niż Nikolic czy Prilovic który przychodził z 2 ligi tureckiej.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.