Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Nacer Barazite - fot. fcutrecht.nl
Nacer Barazite - fot. fcutrecht.nl
Piątek, 14 lipca 2017 r. godz. 20:33

Transfery: Nacer Barazite na celowniku Legii

Woytek, źródło: voetbalzone.nl

Legia nie zakończyła jeszcze letnich transferów, więc co jakiś czas do prasy przeciekają kolejne nazwiska zawodników, którzy mogą trafić na Łazienkowską. Holenderski serwis voetbalzone.nl poinformował, że "Wojskowi" chcą sprowadzić Nacera Barazite. 27-latek jest ofensywnym pomocnikiem i aktualnie nie ma klubu. W lipcu wygasła jego umowa z FC Utrecht, w którym spędził ostatnie 3 lata.

W ostatnim sezonie zagrał w 37 spotkaniach, w których zdobył 8 goli i zanotował 10 asyst. Wcześniej występował w drugoligowym Monaco oraz w Austrii Wiedeń.

Barazite z pochodzenia jest Marokańczykiem, choć urodził się w Holandii. Dwa lata temu o Nacerze Barazite było głośno, gdy po jednym z wywiadów ze względów religijnych odmówił podania ręki reporterce stacji Fox.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (128)

Krzeszczu, 14.07.2017 20:38:45 - *.cust.bredband2.com

Al-Baghdadi?

Znany i Lubiany, 14.07.2017 20:41:21 - *.dynamic.chello.pl

http://www.sport.pl/pilka/1,65085,19151489,eredivisie-pilkarz-muzulmanin-odmowil-podania-reki-reporterce.html

Krzeszczu, 14.07.2017 20:46:46 - *.cust.bredband2.com

@ Znany i Lubiany: No tak, nawet i u nas Poprawnosc Polityczna musi byc zaspokojona.
Jeden islamista to za malo, wiec sciagamy drugiego.

Co za cyrk....

eth, 14.07.2017 20:47:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No nie wiem czy my tu takich chcemy...

mietek, 14.07.2017 20:49:37 - *.ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: Hehe, grubo :))))

Aż go sobie musiałem wygooglać, bo przez chwilę myślałem, że ktoś tu u nas robi Smudę 2.0 - na szczęście typ ma holenderskie papiery, więc nie trzeba będzie kombinować, jak go tu do składu upchać.

NormaLny, 14.07.2017 20:49:38 - *.109

Taka jego religia, po co nakręcać nienawiść? Jedni lubią jak ich córki wchodzą z nieznajomymi do toalet, inni jak siedzą w domu do ślubu, tyle.

Cch, 14.07.2017 20:50:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Muzulmanina komuniste juz mamy, teraz muzulmanin szowinista :d

antyberg, 14.07.2017 20:51:11 - *.centertel.pl

Nie wiem dlaczego, ale nie podoba mi się...

hmmm, 14.07.2017 20:54:19 - *.dynamic.chello.pl

Kolejny ortodoksyjny muzułmanin ? Po co nam tacy goście?
Z Sadiku w ostatniej chwili zrezygnował Panathinaikos bo zobaczyli filmik który zamieścił muslim w którym nabijał się z naszej religii a my chwile po tym go bierzemy..
a teraz ten holenderski marokańczyk ? :/

Leron, 14.07.2017 20:54:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zawodnik ma trenować i grać. Od podawania rąk jest prezes. Sam zawodnik wygląda całkiem nieźle na papierze.

gRUBY(L), 14.07.2017 20:59:51 - *.play-internet.pl

3 X NIE

mati, 14.07.2017 21:00:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

niech wraca na ponton

Dickson Chotowski, 14.07.2017 21:00:19 - *.range109-145.btcentralplus.com

Drugiego muslima......nie mozna z Serbii, Chorwacji, Slowacji. Lewak Mioduski na zlosc chce ich wprowadzic !!

ZawszePoPrawejStronie, 14.07.2017 21:04:14 - *.dynamic.chello.pl

najpierw ten Alban który otwarcie deklaruje swoje komunistyczne poparcie i takie też posiada poglądy. Prawilny i to zaangażowany lewak!! Teraz kolejna kontrowersyjna postać..Obu nie powinno być w naszym klubie!!Takie mam zdanie.Po prostu

en, 14.07.2017 21:06:38 - *.dynamic.dsl.as9105.com

Przede wszystkim to jako CZLOWIEK do Legii to on nie pasuje.

aro, 14.07.2017 21:09:08 - *.play-internet.pl

Niechce go w Legii.Może być najlepszy ale jego przekonania już mnie odrażają.Bedzie znienawidzony przez kibiców.

nowa moda, 14.07.2017 21:10:41 - *.play-internet.pl

kiedyś była moda kupować mośków do polskich klubów(ohayon, biton) teraz celujemy w muzułmanów widze- sadiku teraz ten ananas....zobaczymy co z tego wyjdzie, oby dobrze grali i robili wyniki a religie/polityke zostawili na marginesie.

1982, 14.07.2017 21:11:54 - *.dynamic.mm.pl

jak się nie ogoli to niech wypie@%$#!!!!

niezalogowany, 14.07.2017 21:17:48 - *.dynamic.chello.pl

Z jednej strony liczą się tylko umiejętności na boisku ale z drugiej strony niesmak pozostaje w osobie tego piłkarza. To samo tyczy się Sadiku który w swoich muzułmańsko-lewicowych poglądach chyba się zbytnio zapędza. Grecy do tego stopnia się wkur... że właśnie z tego powodu w ostatniej chwili z niego zrezygnowali. Tutaj ciekawy tekst.
http://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-komunistyczne-poglady-armando-sadiku-co-na-to-kibice-legii,nId,2417543

Kokos, 14.07.2017 21:18:06 - *.centertel.pl

Nie osiedlać muslimów!!!

Krzeszczu, 14.07.2017 21:19:58 - *.cust.bredband2.com

@ nowa moda: wspomnisz moje slowa, tacy goscie nie zostawiaja swojej religii na marginesie.
Wrecz przeciwnie....

aa, 14.07.2017 21:23:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A jak przyjdzie do nas zagra kilka meczow dobrych to bedziemy pisac za***bisty zawodnik nie porównujmy do innych ludzi on ma grac dobrze dla Naszego Klubu !!!!!

starszy, 14.07.2017 21:25:25 - *.dynamic.chello.pl

Ktoś jest nieźle p...ny , najpierw zciągneli albana muzla radykała i komunistę którego już nie chcieli w Szwajcarii a Panathinaikos też go nie chciał z wiadomych względów , teraz następny pajac ma nas ,,wzmocnić''. Żewłakow ty k... zwariowałeś ?

Krzeszczu, 14.07.2017 21:26:41 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: a ja myslalem ze go ruscy juz "ustawili", a jednak popatrz.... :-))

kris 74, 14.07.2017 21:28:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

nie chcemy muzułmanów w Polsce a tym bardziej w Legii.Mioduski zna poglądy kibiców ,ale robi wszystko żeby nas wk.......wić.

Cik, 14.07.2017 21:28:45 - *.dynamic.chello.pl

Chyba szukamy arabskich inwestorów.

Przemass ( L ), 14.07.2017 21:29:19 - *.play-internet.pl

Piłkarz jest od grania, trenowania i strzelania bramek. W d#pie mam czy w wolnym czasie chodzi to meczetu, kościoła, czy cerkwi. Ma wypruwać z siebie flaki na treningu i orać murawę !!

OcoWAMchodzi, 14.07.2017 21:30:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Teraz się oburzacie na muslima a Sadiku wam nie przeszkadza?Taki sam muslim a nawet gorszy bo o mocno lewackich pogladach. Do tego doinformujcie się dlaczego Panata wycofała sie z jego transferu.

., 14.07.2017 21:32:21 - *.dynamic.chello.pl

http://www.gazetatema.net/2017/07/13/videoja-per-priftin-grek-ishte-arsyeja-kryesore-pse-sadiku-nuk-u-transferua-te-panathinaikos/

Wojtas, 14.07.2017 21:32:32 - *.dynamic.chello.pl

On nie pasuje mentalnie do Legii !!! Kazdy pilkarz Legii reprezentuje klub i Nas kibicow swoją postawą. Nasz klub to nie jest dobre miejsce dla ideologicznie przesiaknietych muzułmanów. Sama broda pokazuje co to za gagatek!!

Pio, 14.07.2017 21:36:28 - *.play-internet.pl

Niech wypier...la do Syrii frajer

grzesiek, 14.07.2017 21:44:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Moja głowa o tej godzinie jest już zbyt pusta, żeby ogarnąć takiego goscia jak na zdjęciu w koszulce Legii i to w dodatku szarej koszulce...

Kokos, 14.07.2017 21:44:51 - *.centertel.pl

Jeśli klub to tylko koszulki, piłkarze a mecz to rozrywka jak kino czy teatr to macie rację lewacka hołoto. Gdzie przywiązanie do tradycji, historii, odwałania do wielkich patriotów?!! Chcecie aby jednym z nas został ktoś o poglądach wrogich do tego w co wierzymy. Hańba wam!

Krzeszczu, 14.07.2017 21:45:52 - *.cust.bredband2.com

Apel do Zylety: Jak druzyna nie gra to idziecie na trening na rozmowe wychowawcza.
Rzeznik raz zaliczyl liscia.

Kurde, przeprowadzcie jakas porzadna, wychowawcza, dorosla rozmowe z bracmi Z.
Bo ten cyrk co oni odstawiaja wola o pomste do nieba!
Ile mozena jeszcze tego upokarzania?

NIE, 14.07.2017 21:47:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tylko kudlaty do spółki z Zewlakiem mogli na to wpaść...Bogus (L) takiego numeru by nie oddalił.

eth, 14.07.2017 21:47:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żewłakow to chyba jakiś islamofil :) Najpierw Hasi, teraz Sadiku i ten Al-Baghdadi ;) Jakoś Athletic Bilbao szanuje swoją regionalną tradycję i nie zatrudnia masowo nie-Basków. Kibice też mają swoje poglądy i nie widzę powodu aby na siłę zatrudniać takich graczy. Sadiku się tu nie będzie dobrze czuł jak zobaczył flagę z przekreślonym sierpem i młotem ani Barazite jak spędzi tu parę tygodni. W Europie nie ma już dobrych graczy serbskich, polskich, czy brytyjskich? Ja wiem, że główną rolą zarządu jest sprowadzenie niezłych, tanich graczy którzy się wkomponują w Legię i będą strzelać gole, ale nie zamieniajmy Legii w obóz dla Turków, komunistów, Albańczyków, Arabów czy Ukraińców...

Warszawiak, 14.07.2017 21:47:29 - *.dynamic.chello.pl



Nie chce tego muslima !!!

Nawet jak jest lepszy od Ronaldo

Linka , 14.07.2017 21:49:16 - *.play-internet.pl

Ale szok ..... Loczek sypnął kasą na transfery aż miło....kupujemy aż miło.... tu 1000000 euro tam 1000000 euro.obiecał i słowa dotrzymuje ....ha ha ha ha ha .cóż za żenada....coraz gorzej ....co to za wzmocnienia ....

, 14.07.2017 21:49:47 - *.dynamic.chello.pl

To nie jest broda Św. Mikolaja :(

EBR , 14.07.2017 21:56:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Stop islamizacji Europy.

(L), 14.07.2017 21:57:38 - *.dynamic.chello.pl

Ta broda, to jak wlosy lonowe. Jak podpisze kontrakt, odrazu do Filipa golarza :)

powiślak, 14.07.2017 22:02:10 - *.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Starczy tych muslimow i tak juz mamy o jednego za duzo!!

tvr, 14.07.2017 22:02:37 - *.play-internet.pl

Co to za immam?

Hiszpan, 14.07.2017 22:12:53 - *.ipcom.comunitel.net

Brac muslina. Sadiku plus on i limit UE wyczerpany Donek sie odwali.

Juri, 14.07.2017 22:12:59 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Dla mnie to może być i psem.
Ważne by grał bardzo dobrze.

Ak, 14.07.2017 22:16:21 - *.centertel.pl

Nie chcę tego gościa nie pasuje do Legii pod każdym względem. To samo ten Alban muslim komunista masakra kibice będą wściekli. Jestem przeciwny takim piłkarzom w Legii.

aro, 14.07.2017 22:19:38 - *.play-internet.pl

Stop islam!!

Witkacy , 14.07.2017 22:23:28 - *.centertel.pl

Odpowiedzcie mi-czy taki człowiek gdy stanie koło Pana Lucjana Brychczego to będzie normalnie? Dla mnie nie!! Szacunek wychowanie kultura a nie komunizm i stado żon-pardon stado kóz!

Ma(L)echa, 14.07.2017 22:25:15 - *.play-internet.pl

No jeszcze tego brakowalo zeby jakis radykal islamski tu gral. Ni ch.....ja.

Że co???, 14.07.2017 22:26:35 - *.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jakby ktoś dał mi w mordę.

(L)evy, 14.07.2017 22:32:19 - *.181.internetia.net.pl

Komus na głowę padło ,-dwóch islamistów do tego radykalnych to niezły kwas będzie w szatni ! Jak myślicie dlaczego jeden nie ma klubu a drugiego z pocałowaniem ręki i szybko się pozbyli ?!

Miro, 14.07.2017 22:32:36 - *.dynamic.mm.pl

Do 1982 sam się ogol a najlepiej jajka jakbyś miał masz kaske to kup lepszego grajka a jak nie to zamknij dziub i nie pisz bzdur piłka noźna to gra sportowa a nie polityczna Legiunia to ma setke i zwolenników pisuarów teź przetrwa boto jest wielki wspaniały klub i wielkość to dla niej normalność

Zyga, 14.07.2017 22:35:44 - *.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To jak będzie ramadan to zero grania. Jeszcze Meliksona do kompletu to będzie ciekawiej.

Do Krzeszczu, 14.07.2017 22:38:36 - *.red-83-53-74.dynamicip.rima-tde.net

Jesteś, widze kolego zdrowo zainfekowany. Ale nie martw się. W Warszawie sobie poradzimy. Spokojnie i bez napinki. A jeśli Allah sprawi że Sadiku będzie królem strzelców a Nacer kròlem asyst, co wtedy powiesz o Allahu? Ze sprzyja Legii?
Troche rozsądku i zimny kubełek na ciepłe głowy zalecam.

Tutti Frutti, 14.07.2017 22:46:11 - *.103.tvksmp.pl

Mioduski siatkę ISIS próbuje założyć w Legii? Warszawa to dla niego za mało rozrywkowe miasto?

, 14.07.2017 22:46:45 - *.92.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch

Sadiku i Barazite won z LEGII!!!!!
CO TO ZA TRANSFERY!!!!! LEGIA MA FLAGE "BETTER DEAD THAN RED". SPIEWA J***** ARABA.
A CO ZA TRANSFERY?
Sadiku = musulmanski komunista
Barazite = arab z broda jak bin laden

@rek, 14.07.2017 22:47:41 - *.dynamic.chello.pl

I Wy, ku.wa mać, chcecie do LM...??? Do tej LM, gdzie hasłem przewodnim jest NO TO RACISM...??? A tymczasem ponad połowa z Was oszołomów i gimbazy nie chce w składzie (L)egii czarnych lub muzułmanów...??? A weźcie pie...ijcie się w czoło... Może hejt na inne nacje Wam przejdzie... W całej Europie grają w najlepszych klubach muzułmanie i czarni... Wbijcie to sobie w czaszki... Pozdro (L)

artur, 14.07.2017 23:23:43 - *.dynamic.chello.pl

jestem na nie... ortodoks niech zostanie u siebie

Ibis, 14.07.2017 23:24:00 - *.dynamic.chello.pl

Szanowni młodzi kibice - a gdzie tolerancja religijna?!

Lukas, 14.07.2017 23:25:08 - *.dynamic.chello.pl

Następny "brodaty"?

jasz, 14.07.2017 23:27:10 - *.centertel.pl

niech wyp....la do ligi ZEA

realista, 14.07.2017 23:28:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I o co Wam k...wa chodzi?!
Ma grać, strzelać bramki!
Mnie nie interesuje, czy je wieprzowinę i kim są jego rodzice!

..cyk..cyk..cyk......., 14.07.2017 23:28:57 - *.play-internet.pl

Wyyybuchowy gość !!!!!!! NIE DLA TAKICH BOMB transferowych !!!! Cała Polska śpiewa z nami WYPI#RDALAĆ Z UCHODŹCAMI. !!!!

Hmmn, 14.07.2017 23:33:55 - *.centertel.pl

Brodę noszą dla tego żeby się upodobnić do proroka czyli radykal... Won z radykalnym islamem!!!!

Krzeszczu, 14.07.2017 23:43:22 - *.cust.bredband2.com

do Do Krzeszczu, 14.07.2017 22:38:36 - *.red-83-53-74.dynamicip.rima-tde.net:

Tylko ja?
Potrafisz czytac czy tylko sobie mnie upatrzyles? Jestem zaszczycony wyroznieniem.

idiotom precz, 14.07.2017 23:43:35 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski to idiota. Na Legii ciążą zawiasy za rasizm a ten buduje w klubie gminę muzułmańską prosząc się o incydenty które Farę i NW zaraz zgłoszą do UEFA i tyle będzie z prezesowania. To się źle skończy. U nas są prawie same kobiety dziennikarki w C+ i jedna krzywa akcja będzie iskrą która zostawi pożogę.

Imp, 14.07.2017 23:47:41 - *.dynamic.chello.pl

do @rek to weź sobie ich do siebie do domku jak tak ich lubisz, oczywiście jak mamusia pozwoli lewacka cioto. Będziesz ludzi od oszołomów wyzywał, bo nie chcą Legii skundlić?
"W całej Europie grają w najlepszych klubach muzułmanie i czarni"
Legia to nie cała Europa. Białych zdolnych zawodników nie brakuje. Za to za dużo takich kundli jak TY widzę.
Wypchaj się z tą swoją tolerancją.

Yu, 14.07.2017 23:48:10 - *.static.cyta.gr

Jeśli naśmiewał sie z chrześcijaństwa, to szacunek dla Greków. Sprawy wartości to sprawy bardzo ważne i szkoda, że Legia to tak lekko traktuje. Co by nie mówić, wiara to ważna część życia części kibiców a naśmiewanie się z tego to brak szacunku dla kibiców i kraju w którym jest gościem. Podkreślam: Jeśli to prawda z tym naśmiewaniem to absolutne NIE dla tego transferu.

Liść do Krzeszczu, 14.07.2017 23:48:10 - *.centertel.pl

Kolego zapraszam na trening przyjdź i sam wyplac liścia kozaczku ...

Misiek, 14.07.2017 23:59:09 - *.play-internet.pl

Podobno wiślaków dzis złapali co muślimow przerzucali to dopiero wstyd... ale kasa robi swoje

Kruszyna, 15.07.2017 00:11:57 - *.dip0.t-ipconnect.de

Po co nam taki zawodnik???Nie potrzebujemy w Legii islamskich fundamentalisatow!!WYPI.....aj!!!Niech nie robia takiego bledu,TU go nikt nie zaakceptuje!!!!

Zajmon, 15.07.2017 00:18:48 - *.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Radykalny islamistów to zepsuje szatnie. odradzam

do @rek, 15.07.2017 00:24:48 - *.play-internet.pl

Kolega widzę że typowy lewak się odezwał.Do czarnych nic niemam ale do takich kozo...to tak.Typowy radykał to jest z mordy to widać...Niema szacunku do kobiet i do naszej kultury.Dla mnie on jest przekreślony pod żyletę podejdzie to mu napluje w twarz.

Gregor, 15.07.2017 00:27:30 - *.dyn.telefonica.de

Brodę nosi tylko
Dziad
Koza
I Ch...za

:), 15.07.2017 00:29:57 - *.pl

Co za głosy. Czyżby to oznaka strachu przed brodą ? Uraz po Mikołaju, czy zwykła ksenofobia?

do ibis, 15.07.2017 00:32:23 - *.play-internet.pl

Jego religia do mojej nie ma tolerancji to ja tym bardziej do jego.Nawet jak by to był król strzelców to nie chce go w legii.

tom, 15.07.2017 00:35:22 - *.dynamic.chello.pl

ludzie co was obchodzi jakiego on jest wyznania . co robi w domu to jego prywatna sprawa . na boisku ma grac i tyle... żałosna jest ta wasza ksenofobia... piłkarz bardzo dobry wzmocnił by Legie i lige polską ..... a co do religi to jesteście wszyscy żałośni

Robi10, 15.07.2017 00:47:17 - *.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek , Czesc kolego . Dobrze to skonentowales . Niestety , ale fakty sa takie ,ze wielu z Nas szczyci sie tym , ze jest po prostu rasista . Przeciez nawet jest to gloryfikowane w ....... spiewaja masta , spiewaja wioski itd . Wszyscy wiemy przeciez Jak dalej brzmi ta przyspiewka . Dla wielu moze to jest fajne i zabawne . Dla mnie odwrotnie : zalosne i slabe , ale coz Nie mam zamiaru nikogo umoralniac , kazdy ma swoje poglady . Dla mnie liczy sie tylko Sukces Mojego Klubu . Dzisiaj gra bialy , jutro czarny , a pojutrze przyjdzie zolty . Tak wyglada swiat . Jesli chcemy miec sukcesy to kolor skory , pochodzenie nie powinno miec znaczenia . Tylko Legia

Cult⚽️Legia, 15.07.2017 01:00:41 - *.12

Miédzynarodowo i kolorowo⚽️⚽️⚽️✨

3er, 15.07.2017 01:51:07 - *.dynamic.chello.pl

Czy to brodaty z Wisła Sharks ?

pawell, 15.07.2017 01:51:10 - *.warszawa.vectranet.pl

rozrywkowe chlopaki do nas przychodza. a w ramadanie beda grali?

Cult⚽️Legia, 15.07.2017 02:25:48 - *.51

Widocznie jesteśmy Legia cudzoziemska Warszawa tu jest Duma I Sława✨⚽️⚽️⚽️✨

sebo, 15.07.2017 02:45:43 - *.play-internet.pl

Dopóki się nie wydadzą to nich se pokopie :)

Roger, 15.07.2017 03:34:59 - *.bchsia.telus.net

To się nazywa cicha islamizacja Polski, a ten koleś będzie wizerunkiem i forpocztą dla propagowania swojej ideologii przy okazji, że gra w piłkę, aby co niektórych naiwniaków nabrać, że to przecież równi goście, bo strzelają dla Legii bramy.

Tak dla informacji dla nie kumającego bazy lewactwa, islam nie jest rasą, tylko agresywną teokracją, jedynym abstrakcyjnym kultem, który nawet największy zbrodniarz wojenny wszechczasów odpowiedziałny za unicestwienie właśnie Warszawy wychwalał pod niebiosa w swoim słynnym dziele spisanym w pierdlu.
Wyróżnia się absolutnym brakiem jakichkolwiek znamion tolerancji dla odmiennych poglądów , oraz nie respektuje odmiennego stylu życia wraz z jego zasadami.
Kozia bródka jest zewnętrzną oznaką dla bezwzględnego podporządkowania się tej ideologii w całej rozciągłości.

kawulok, 15.07.2017 06:44:18 - *.centertel.pl

I Armando i Nacer mi jak najbardziej pasują. Oni muułmanie i komuniści, ja komunista i złodziej - ogólnie: Polak najgorszego (z mozliwych!) sortu! Karawana jedzie dalej!!!

ja, 15.07.2017 07:24:19 - *.jmdi.pl

Aha to teraz bawimy się w politykę a nie granie w piłkę? Palnijcie sobie w łeb co niektórzy. Dopóki żaden nie będzie się modlił na boisku na tych ich śmiesznych dywanikach mi nie przeszkadzają

krys008 , 15.07.2017 08:09:50 - *.serv-net.pl

Krzeszczu często się z tobą zgadzam, lubię czytać twoje wpisy, widać, że wiesz o czym piszesz. Natomiast w kwestii wymierzania zawodnikom liścia, ja się pod tym nie podpisuję. Pozdrawiam.
Co do przymierzanego zawodnika to mam mieszane odczucia. Obawiam się, że jego radykalizm może sprowokować zachowania, które są karane w UEFA.

lol, 15.07.2017 08:10:42 - *.dynamic.chello.pl

Do widzenie z tym islamistycznym psycholem

gazza, 15.07.2017 08:30:59 - *.ssp.dialog.net.pl

Już widzę jak będą się śmiać z naszego klubu że przyjmujemy islamistów...Czy pan Mioduski ma rozum ???

grzesiek, 15.07.2017 08:34:10 - *.centertel.pl

6 czy 7 minusow dla miodka . Wciaz tylko jeden plus ..

Do Krzeszczu, 15.07.2017 08:36:10 - *.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ależ na wyróżnienie jak najbardziej zasługujesz boś jakby trochę nietutejszy. Tyle lat poza krajem...
Nie wystarczy umieć czytać i pisać. Wielce przydatne jest równierz myślenie. Ono łagodzi paniczny strach który stoi za rasistowskimi komentarzami. I tego strachu kibiców mojego klubu trochę się wstydzę...

Do Roger, 15.07.2017 08:43:52 - *.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"tolerancji dla odmiennych poglądów , oraz nie respektuje odmiennego stylu życia wraz z jego zasadami.
Kozia bródka jest zewnętrzną oznaką dla bezwzględnego podporządkowania się tej ideologii w całej rozciągłości."
W przeciwieństwie do "Elki" która jest dla mnie symbolem gościnności i otwarcia na wszystkich dla których dobro klubu jest najwazniejsze.
Przestań trząść portkami i zastanów się nad dziedzictwem II RP i Powstania Warszawskiego.

Do kawulok, 15.07.2017 08:45:27 - *.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chciałbym się z Tobą spotkać. Czy to możliwe? :-)

olo, 15.07.2017 08:56:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli facet jest radykałem to obchodzi ramadan, z tego co pamiętam to raczej nikt wtedy rozgrywek nie przerywa (na razie hehe) dla muslimów ? Jaki więc jest pożytek z zatrudnienia tego gościa ???

kibic, 15.07.2017 09:01:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czytając wypowiedzi niektórych kolegów odnoszę wrażenie że to forum służy im do wyżycia emocjonalnego .Dla mnie nic nie ma znaczenia byle był dobrym piłkarzem ,wzmocnił zespół i oddał serducho dla zespołu bo tylko to się liczy .

Olson, 15.07.2017 09:17:52 - *.v41.interkam.pl

Na Sadiku i tego brudasa jest dobry sposób: 2-3 patriotyczne oprawy z akcentem religijnym (np. taka jak w poprzednim sezonie: Niech się dzieje wola nieba) i muslimy same stąd ociekną. A właściciel będzie wiedział, że Legia to nie budka z kebabem.

Qba, 15.07.2017 09:50:18 - *.dynamic.chello.pl

Chyba kogoś zdrowo powaliło skoro wpadł na pomysł ściągnięcia takiego typa...

mietek, 15.07.2017 10:00:23 - *.ssp.dialog.net.pl

Fajnie się czyta te wszystkie komentarze pod tekstem :))

Ale chyba nikt nie zauważył najważniejszego przesłania w tym newsie - to jest póki co PLOTKA transferowa. Do samego transferu jeszcze daleko. W ten sam sposób pisano tutaj o Gunnarsonie. Tak więc, trochę luzu i oceniajmy tych, których już w kadrze mamy, a nie wywnętrzniajmy się na temat przymiarek.

eth, 15.07.2017 10:07:41 - *.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ibis: w Niemczech i w Szwecji. Ostatnio się objawiła w Londynie, ciut wcześniej w Nicei i paru innych miejscach

Starszy Łowca talentów w Fm, 15.07.2017 10:09:18 - *.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zawsze go ściągnąłem do Fm i pykal,pamiętacie w Legi ahmeda i jak śpiewaliśmy alah jest z nami hej Legio jazda z kur..

Miki, 15.07.2017 10:12:42 - *.internetdsl.tpnet.pl

Malarz mu przyp........ jak nie poda ręki Malarzowej
A swoją drogą wole dobrych grajków od Ciapatych niż cienkich z Torunia...

Co(L)f, 15.07.2017 10:13:02 - *.jmdi.pl

Tak wszyscy jesteście anty a kebaby wpiepszacie aż dym leci znawcy religijni bo nie podał ręki może mu się nie podobała a zresztą jak zacznie strzelać bramki to będziecie piszczeć jak panienki

A czy wieci czemu niepodal reki, 15.07.2017 10:16:16 - *.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bo był po toalecie a oni papieru nie używają tylko łapa i woda i nie chciał chłopak się skompromitować

Do kibic, 15.07.2017 10:19:08 - *.103.tvksmp.pl

Niemców, Francuzów, Anglików też to nie obchodziło. Dopóki ich bliscy nie zaczęli ginąć w zamachach w autobusach, na koncertach i ulicach. Sprowadzcie ich jak najwięcej, a szybko poznacie ich prawdziwe oblicze.

Asch, 15.07.2017 10:19:13 - *.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wy to możecie sobie chcieć lub nie. Jesteście od tego żeby płacić za bilety i tyle waszego...... No jeszcze pohejtowac możecie

Krzeszczu, 15.07.2017 10:21:24 - *.cust.bredband2.com

@ krys008: alez zupelnie zle mnie zrozumiales. Nie namawiam nikogo do strzelania liscia.
Przeczytaj jeszcze raz i zobaczysz ze taka jest prawda.
Przytaczam tylko stary fakt ze Rzeznik takiego dostal.
A skoro sa koledzy ktorzy sie na to odwazyli, to i powinni odwazyc sie na solidna dorosla rozmowe z bracmi Z.
Ot i wszystko.

@ Roger: Brawo! Super wpis!

Mirow, 15.07.2017 10:26:00 - *.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do do kawoluk
Pomyliłeś forum, jak chcesz się z kimś spotkać to idź na Badoo albo Sympatię.
Mam do każdej religii taki sam stosunek!
Brednie do sterowania imbecylami!
To jest Piłkarz, a Piłkarz jest od grania, jeśli dobrze to robi, to zapraszamy do Legii!!!!!

do Olson, 15.07.2017 11:00:04 - *.pl

Co za prymitywne myślenie. Sam uciekaj. To nie Twój stadion, a 50 zł z biletu za mecz wsadź sobie w swoją szanowną d.... Albo przepij.

Brawo chlopaki, 15.07.2017 11:11:28 - *.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie to jest klub sportowy czy kułko różańcowe. Nie musicie chodzić z nim do meczetu. Chcemy Wielkiej Legii ale pod warunkiem, ze bez czarnych, muzułmanów, najlepiej bez rudych i wegetarian już nie mówiąc o weganach, a i rowarzysci to nie są Ok. Albo budujemy klub albo świątynie. P.S. Rekacjo i tak wiem, ze się tem komentarz nie ukarze.

Miki488, 15.07.2017 11:44:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mioduski na głowę upadł ! Nie chce tego Marokanczyka w Legii. Nie dlatego że islam ale w Legii jest prawicowo,chrzescijansko ,jakiemuś kibiców i się wynika wyzwiska i wyrzuca Legie z pucharum za rasizm. Hiszpanów,Włochów bierzcie a nie Arabów.

byłypilkarzlegii, 15.07.2017 11:46:51 - *.sulika.net

Ludzie ogarnijcie się, sami nawet do kościoła nie chodzicie, nagle wielki problem, że przychodzi muzułmanin, dla was każdy jest terrorystą i zagrożeniem? Ważne żeby dobrze grał i zwiekszył poziom w klubie, a po drugie to też nie wiadomo czy pokaże to co w Eredivisie, bo Vako tam wymiatał a u nas lipa.

Adm, 15.07.2017 11:53:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Widzę, że w komentarzach daliście Bracia pokaz chrześcijańskiej miłości i tolerancji (nie mówię od razu, że akceptacji!). Jeśli nie chcecie być równi z nietolerancyjnymi islamistami, to nie pozostaje nic innego jak dać im szansę, inaczej niczym się od nich nie różnimy. Nie mówię, o dawaniu szansy tej ideologii, tylko tym piłkarzom. Nie dla islamizacji - pełna zgoda. I rozumiem, że muszą być od wejścia na cenzurowanym u nas. Ale bez nienawiści Bracia!

Anty-islam, 15.07.2017 12:07:02 - *.dynamic.chello.pl

Wstyd, sranie do własnego gniazda.

Luk, 15.07.2017 12:20:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bez przesady żadnych takich wynalzķów...

eth, 15.07.2017 12:22:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Asch, już kiedyś aj ti aj tak podchodziło do sprawy, że: Wy to możecie sobie chcieć lub nie... Mozemy, i choć nasze zdanie nie jest decydujące, to jednak trochę znaczy i jak się ktoś raz, drugi nie będzie liczył, to się może przejechać, w taki sam sposób jak się przejechał Walter. Takich przykładów w całej Polsce jest dużo więcej.

@Co(L)f: Typowo lewackie myślenie. Nie lubię turków to nie mogę zjeść kebaba, nie lubię arabów to nie mogę zjeść baraniny, nie lubię niemców to nie mogę wypić piwa. Otrząśnij się ciutkę.

Sebo(L), 15.07.2017 12:57:34 - *.play-internet.pl

Prawdę powiedziawszy wyje..ne mam na to jakiej on jest orientacji religijnej czy politycznej. Kompletnie mnie to nie interesuje. Najważniejsze jak gra w piłkę i to interesować powinno nas najbardziej. Jak gra dobrze i jego umiejętności predysponują go do gry w pierwszej jedenastce to go brać. W innym przypadku "podziękować za uwagę"

Luk do @rek, 15.07.2017 13:06:34 - *.dynamic.chello.pl

Chcesz to to toleruj.Nie każ innym myślec tak jak Ty.Niechcemy islamistów w drużynie bo większość z Nas są katolikami.

Martin UK, 15.07.2017 13:13:16 - *.static.as13285.net

CO ZA GLUPI POMYSL,PO CO NAS PROWOKOWAC,ZARZAD LEGII POWINNIEN TO NATYCHMIAST ZDEMENTOWAC BO JEZELI JEST TO PRAWDA TO MY GO NIE ZAKCEPTUJEMY SZYBKO ODEJDZIE Z LEGII,JEDEN RADYKALNY MUZULMANIN NAM WYSTARCZY !!!!!

kotpali, 15.07.2017 13:35:57 - *.dynamic.chello.pl

no sory, ale pomimo, że jestem względnie tolerancyjny, ciężko mi będzie kibicować ciapakom... w ogóle patrzeć na takiego Ahmeda z (L) na piersi...

Przemek , 15.07.2017 14:42:30 - *.dynamic.chello.pl

to że jest muzułmaninem to nie jest aż taka katastrofa i jeżeli byłby normalnym człowiekiem w niczym to nam nie powinno przeszkadzać - Tatarzy krymscy też są muzułmanami ale zamachów nie robią i kobiety szanują. Z tym że ten gość to jest jakiś radykał i pewnie po cichu popiera Isis - nie podanie kobiecie ręki według mnie dyskwalifikuje go z naszego kręgu kulturowego , dla takich orzeszków miejsca w Legii być nie powinno.

Kruszyna, 15.07.2017 14:51:44 - *.dip0.t-ipconnect.de

Do @rek Nie przeszkadza nam jego religia,chodzi o to ze to fundamentalista islamski i jesli on nie szanuje nas tak my nie bedziemy szanowac jego......niech nawet nie mysla o sprowadzeniu go,bedzie nastepny casus "Kaczorowski" !!Jak mu nie pasuje kultura chrzescjanska ton niech spi...la do Abu Dabi!!!

Urbiwpr, 15.07.2017 14:56:18 - *.dynamic.telkab.pl.pl

O kur.....wa ale Polak taniec.

ka, 15.07.2017 16:02:46 - *.dynamic.chello.pl

bez sensu zakup, nie będzie mieć życia w Legii od kibiców

Cult⚽️Legia, 15.07.2017 17:16:25 - *.165

To piłka nożna a nie polityka,gadajâce głowy!

kucik, 16.07.2017 14:07:44 - *.skybroadband.com

Niech zgoli ta kozia brode najpierw..;?

do mati, 18.07.2017 13:29:55 - *.cws.sco.cisco.com

Najlepszy komentarz :-) popieram

dyzio, 18.07.2017 16:10:13 - *.inwep.pl

ale ta brode to mu trzeba komisyjnie zgolic....

zduneq, 20.07.2017 20:11:04 - *.8

Nie się się o co spinać.I tak nie zagra w Legii bo 18.07 podpisał kontrakt w turcji.A byłby PRZEKOT.Wystarczy sprawdzić transfermarkt

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.