Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 18 lipca 2017 r. godz. 16:31

Magiera: Będą 2-3 zmiany w składzie

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Nie podchodzimy lekceważąco do tego meczu. Chcąc się rozwijać, trzeba grać na 100 procent swoich możliwości. Na pewno planujemy zmiany w składzie. Trzon zespołu zostanie na boisku, ale 2-3 zmiany zostaną wykonane - mam skład w głowie. Najprawdopodobniej jeden lub dwóch młodych zawodników dostanie szansę występu od pierwszej minuty - mówi Jacek Magiera.

- Planuję dać jutro Arkowi Malarzowi trochę oddechu przed kolejnymi meczami. Jeszcze dzisiaj przechodził badania, które miały potwierdzić, że wszystko z głową jest w porządku. To są groźne kontuzje i nie można niczego zlekceważyć. Człowiek może dobrze się czuć, ale my nie możemy zaniedbać niczego. Uderzenie Angulo było bardzo niebezpieczne - obejrzałem je dopiero w drodze powrotnej do Warszawy. To było bardzo nieprzyjemne i pokrzyżowało nam wiele w tym meczu, bo musieliśmy zrobić zmianę. Niby przypadkowa sytuacja, ale trzeba zadać pytanie, jak w takich sytuacjach mają postępować sędziowie. Jak się przypadkowo złapie piłkę ręką w polu karnym, to jest rzut karny. Angulo nie poniósł żadnej konsekwencji i na pewno to pytanie do mądrzejszych ode mnie - jeśli chodzi o sędziowanie - co w takich sytuacjach arbiter powinien zrobić, kiedy zawodnik strzela gola i uderza kolanem w głowę drugiego zawodnika. Na pewno jest to niewyjaśniona sytuacja, o której ogóle się nie mówi, przeszliśmy nad tym do porządku dziennego - dodał trener Legii.

Wiem, że Cristian Pasquato przyleciał do Warszawy, ale nie mieliśmy jeszcze okazji się spotkać. Do finalizacji trochę brakuje, więc jak kontrakt będzie podpisany, to będziemy o nim rozmawiać. Na pewno jest to zawodnik, który może grać na "10". W poprzednich klubach notował sporo asyst i strzelał bramki, jest bardzo kreatywny. Więcej powiem jak będzie podpisana umowa, bo tak będzie łatwiej dla mnie, zawodnika i dla klubu - powiedział Magiera.

- Nieobecni na pewno będą Jarek Niezgoda, Miroslav Radović i Tomek Jodłowiec. Ponadto, tak jak mówiłem wcześniej, potrzeba kilku tygodni, aby doprowadzić Hildeberto do możliwości gry. W środowym meczu będą mogli zagrać Michał Kucharczyk i Michał Pazdan - dodał szkoleniowiec.



Komentarze: (82)

MM, 18.07.2017 16:41:16 - *.centertel.pl

Cierzniak - Broź, Dąbrowski, Pazdan, Moneta - Maczynski, Moulin - Szymański, Nagy, Michalak - Sadiku

mandeb, 18.07.2017 16:42:25 - *.play-internet.pl

Każdy kto teraz psioczy na Pana Trenera Magierę będzie odszczekiwał te słowa już za parę tygodni. Sądzę również że to samo można powiedzieć o Michale Żewłakowie. Legia Mistrz!

Seb, 18.07.2017 16:45:49 - *.dynamic.chello.pl

zapewne KOPCZYŃSKI W I SKŁADZIE :D
Sadiku jest nie zgłoszony...

Karzel95, 18.07.2017 16:47:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sadiku???Jak? nie jest zgloszony....

jaro, 18.07.2017 16:50:18 - *.play-internet.pl

A co z Niezgodą ? Dlaczego nie gra i nie ma go w składach ? Bramki potrafił strzelać...

Grzesiek, 18.07.2017 16:50:41 - *.centertel.pl

Pora dać pstryczek w nos Jędzy. Uwielbiam gościa, ale chyba jest w Legii zbyt pewny swojego miejsca w pierwszej 11 i gra straszny piach od kiedy tutaj jest. Niech zasłuży na miejsce w składzie dobrą grą a nie najwyższą pensją w zespole...

jaro, 18.07.2017 16:50:42 - *.play-internet.pl

A co z Niezgodą ? Dlaczego nie gra i nie ma go w składach ? Bramki potrafił strzelać...

do MM, 18.07.2017 16:52:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

elegancka jedenastka, bez bezproduktywnego Szwocha i Kopy ... z młodymi Szymańskim i Michalakiem na skrzydłach. I fajnie by było zobaczyć w środku duet Mąka-Moulin

ale znając życie będzie Kopa i (nie daj Boże) Szwoch

Gac, 18.07.2017 16:53:49 - *.dynamic.chello.pl

2-3 zmiany? Zaliczka spora,gramy z ogórkami i wychodzimy pierwszym składem, a później będzie płacz że tyle meczów, że zmęczeni. Więc kiedy rezerwowi i młodzi mają grać jaknie teraz?

Czy to było tylko bicie piany ?, 18.07.2017 16:54:21 - *.internetia.net.pl

Czas na te zapowiadane transfery przed prezesa po Milion Euro .

Rio, 18.07.2017 16:56:39 - *.ip.oxynet.pl

Kopczyński i Kucharczyk - dwaj ulubieńcy Pana trenera

do Seb do Karzel95, 18.07.2017 16:57:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

był czas, że w Legii na takie pierdoły się nie patrzyło :)

Kamil, 18.07.2017 17:04:08 - *.play-internet.pl

i znowu będzie trzeba oglądać hame w 1 składzie :((

Sadiku dopiero na 2 rundę

Walo, 18.07.2017 17:04:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Pana trenera magiere? Masz na mysli tego parodyste z siwymi wlosami? Rozumiem ze jak druzyna gra piach to nie jest to wina trenera ale jak zacznie grac dobrze to juz bedzie to jego zasluga? Ten clown przegral superpuchar z druzyna ktora ledwo utrzymala sie przed spadkiem i ktorej najlepszy zawodnik zeszlego sezonu jest naszym pilkarzem. Dodatkowo ten trenerzyna z koziej wolki zostal zgwalcony w zabrzu z beniaminkiem po czym udzielil wywiadu ze dziekuje za lekcje futbolu i prosi o nie ocenianie go po jednym meczu. Gosc nie ma pojecia o trenerce bo jest zwyklym teoretykiem. Nie potrafi przygotowac druzyny do sezonu co pokazal juz w poprzednim. Moze gdyby myslal o Legii a nie o swoim chlopaku kopczynskim to efekty byly by lepsze a tak bedziemy dalej grac szwochem i kopa a on bedzie dziekowal za lekcje i gratulowal zwyciestw innym druzyna. Gosc jest albo slepy albo glupi bo absolutnie kazdy z kibicow pisze ze kopczynski to najgorszy zawodnik Legii od wielu lat a on z uporem maniaka wystawia go w pierwszym skladzie! To jest dowod na co? Ze on sie lepiej zna niz wszyscy? Gowno prawda. Poprostu jest zwykla miekka fajka i nie bedzie robil swoje zeby pilkarze go lubili. Na koniec sezonu jak wygramy mistrza znowu psim swedem to wszyscy beda go wychwalac ale jak niewiele zabraklo zeby w tym sezonie byl dramat? Mistrza wygral nam Vadis. To byl PAN pilkarz a magiera to jedynie dobrze wychodzi na zdjeciach. Nasza moca jest slabosc innych i magiera ma nic do tego.

Franklin, 18.07.2017 17:10:32 - *.ip.mgk.pl

Cierzniak - Jędrzejczyk, Pazdan, Dąbrowski, Moneta - Moulin, Kopczyński - Michalak, Mączyński, Kucharczyk - Hamalainen

@jaro, 18.07.2017 17:19:10 - *.104

Kontuzja

Zajmon, 18.07.2017 17:28:03 - *.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sadiku późno podpisał kontrakt wiec zagrać nie może.
@MM -chyba jednak Kopa do składu w takim razie,a Michalak na ławę -a do ataku Hama.

As, 18.07.2017 17:28:22 - *.dynamic.chello.pl

ASTANA 1-1 76 min

word!up, 18.07.2017 17:29:45 - *.adsl.inetia.pl

Czyli dalej boczni obrońcy będą musieli tyrać i w obronie i na skrzydle. Tylko gdzie wtedy miejsce dla pomocników ? Magiera nie ma pojęcia o ustawieniu zawodników o taktyce nie wspominając.

Krzeszczu, 18.07.2017 17:33:05 - *.cust.bredband2.com

@ Walo: Niezly wpis! Serio. :-))
pzdr

znajca, 18.07.2017 17:46:48 - *.play-internet.pl

Trochę ostro, ale generalnie podzielam pogląd Walo dotyczący kunsztu trenerskiego JM. Żeby takim składem przerżnąć z ogórkami z Zabrza, to naprawdę trza umić. Mała podpowiedź na kolejne mecze: gdyby Kopczyński był lepszy od Mączyńskiego, to by grał w reprezentacji. Niby proste, a jednak nie dla wszystkich.

raf, 18.07.2017 18:02:51 - *.3-1.cable.virginm.net

Hildeberto potrzeba kilku tygodni zeby doprowadzic do gry po co brac zawodnika nie przygotowanego jak Chuckwu ktory nawet jak bedzie w stanie grac to nie wiadomo na jakim poziomie bez sensu transfer jak z tym Songo

Sawo, 18.07.2017 18:11:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jacek Magiera jako pilkarz byl najwiekszym paralitykiem w dziejach naszego klubu. Jego zmysl taktyczny wyobraznia przestrzenna i umiejetnosci przewidywania rozwoju wypadkow byly w polaczeniu z koordynacja ruchowa na poziomie 8 latka. Teraz jako trener wstawia do pierwszego skladu drugiego siebie czyli kopczynskiego. Caly czas zaklina rzeczywistosc mowiac ze musimy wyciagnac wnioski i ze porazki sa wypadkiem przy pracy. Ja mysle ze sa realnym odzwierciedleniem sily druzyny a wypadkiem przy pracy bylo zwyciestwo z ogorkami z finlandii. Mnie zawsze fascynuje w tych wypowiedziach o rzekomym braku motywacji lub tez wiekszej determinacji i checi zwyciestwa u przeciwnika dlaczego nam tej mitycznej motywacji mialo by zabraknac? Z jakiego powodu to wlasnie gornik byl bardziej zmotywowany? Trenerze dla mnie jest pan tak jak napisal Walo parodysta i dowodzi pan tego na kazdym kroku. Dziwie sie dziennikarzom ktorzy pozwalaja panu na wypowiedzi po tytulem ze zabraklo wam koncentracji. Chetnie bym pana pociagnal za jezyk zadajac proste pytanie: " co was dekoncentrowalo w czasie meczu i ostatecznie zdekoncentrowalo" dlaczego czynnik koncentracji lub tez jej braku nie dotyczyl w tym przypadku znacznie slabszych pilkarzy gornika tylko naszych? Dlaczego mowimy po meczu z arka ze Legia jest w trakcie przygotowac i brak jej rytmu meczowego dlatego przegrywamy a arka ktora jest od nas duzo slabsza druzyna nie ma problemu z rytmem meczowym i przygotowaniem? Dla mnie moze pan za rok zdobyc mistrza z Legia a i tak pozostanie pan gamoniem a nie trenerem. Trenerem to byl Czerczesow a pan jest pajacem i kukla ktora nawet ma uposledzona mimike twarzy. Brak reakcji na bodzce czyni z pana osobe nie nadajaca sie do wykonywanego zawodu - wczesniej pilkarza a dzis trenera. Cale srodowisko mowi panu ze kopczynski to moze grac w lecznej a nie w Legii a pan daje mu opaske kapitana i wystawia w kazdym meczu. Glupiec czy slepiec? Oto jest pytanie! W kazdym przypadku nie nadaje sie pan na trenera - juz napewno nie Legii.

Krzeszczu, 18.07.2017 18:13:41 - *.cust.bredband2.com

@ raf: Chukwu, Songo, Necid, Berto, Aleksandrow, Trickovski, Maslowski, ilu ostatnimi laty bylo u nas zawodnikow "nie gotowych do gry", albo "potrzebujacy sie odbudowac"?
To jest profesjonalny klub? Z aspiracjami na Lige Mistrzow?
Czy jakies sanatorium do odbudowy?
Coraz bardziej mnie uruchamioa polityka zarzadu i Braci Z.

Kuzwa, nawet takie Korony, Zaglebia Lubin czy Gorniki Zabrze potrafia.
A u nas sanatorium, albo dom spokojnej starosci.
I biblioteka, bo jak kogos sciagaja to na wypozyczenie...
Krew zalewa.

Krzeszczu, 18.07.2017 18:17:06 - *.cust.bredband2.com

@ Sawo: Kolejny swietny post!
Kurcze, Ty i Walo odbieracie mi miejsce na podium i "popularnosc" :-))
Teraz na was beda bluzgac a nie na mnie :-))

Pzdr.

cziko, 18.07.2017 18:20:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Valo i Sawo przeczytałem z uwagą i niestety chyba tak jest jak piszecie.

juri, 18.07.2017 18:21:58 - *.lodz.dialog.net.pl

Panie Jacku na Finów to rezerwy wystarczą.
hejtery i internetowi napinacze dobranoc.

Balde, 18.07.2017 18:30:31 - *.9

Do Walo
Co do Kopy się zgadzam, że to człek co najwyżej na ławkę. Jednak sam musisz przyznać, że w obecnej sytuacji kadrowej Magik nie ma dużego pola manewru. Wychodzimy na mecz 2 defensywnymi pomocnikami, w kadrze jest ich zdrowych tylko 3. Muolin ma obecnie największe umiejętności ofensywne, choć do VOO brakuje mu bardzo dużo, wiec jest wystawiany na rozegranie, bo nie oszukujmy się Szwoch i Masło to nie poziom Legii. Mąka też doszedł do nas nie dawno, więc Kopa po prostu musi na razie grać. Zwłaszcza, że obecnie liga nie jest priorytetem, moim skromnym zdaniem, tylko eliminacje LM, gdzie 3 runda daje już pewność pucharów.
Nie oszukujmy się, przy kontuzjach Rado, Pazdana, Czukwu (nieźle wyglądał na szpicy), Niezgody, Czerwińskiego i odejściu VOO nasza kadra jest mocno przeciętna. Doszedł Mąka, Sadiku i ten Portugalczyk, wierzę że to piłkarze z potencjałem, co Sadiku i Mąka już zdążyli pokazać. Potrzeba jednak czasu i pomysłu na ich wykorzystanie a Legia zacznie grac na marę swoich ambicji. Porażki z teoretycznie dużo słabszym rywalem przytrafiały się każdemu trenerowi Legii, więc nie dramatyzujmy zwłaszcza po 1 meczu sezonu (choć sam rzucałem po domu kurewkami na styl gry drużyny:).

Wierzmy i dopingujmy!!

, 18.07.2017 18:37:22 - *.play-internet.pl

Z młodych zgłoszony jest tylko Szymański, chyba ,że chodzi o Szwocha albo Monetę ,to są młodzi ?

Zibin55, 18.07.2017 18:42:26 - *.play-internet.pl

Kilka razy pisałem już o Magierze z poglądami bliskimi Walo i Sawie.
Krótko : pycha kroczy przed upadkiem

Sawo, 18.07.2017 18:53:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@ Krzeszczu

To samo pisalem ostatnio. Dlaczego przychodzacy do nas pilkarze maja sie odbudowywac? Dlaczego maja miec czas na ta mityczna aklimatyzacje jednoczesnie pobierajac takie samo wynagrodzenie za prace ktora pracodawcy nie daje nic?

Z tym Sadiku i Pasquato bedzie albo tak jak z Vadisem tj sprawdzi sie i odejdzie albo tak jak z Czukwu czyli nie sprawdzi sie i wypelni kontrakt. Zbyt duzo w tym calym dzialaniu elementu przypadku a za malo realnej pracy.
Ogladam mecze od ponad 20stu lat. Przeczytalem na temat pilki noznej wszystko co bylo i dalej czytam. Dlaczego mam uznac ze ja Walo albo Krzeszczu znaja sie gorzej na pilce niz zewlakow ugubungu albo magiera? Bo co? Pieprzenie kotka za pomoca mlotka. Oni maja jakies zmysly ktorych my nie posiadamy? Z nimi jest poprostu niestety troche tak jak z gosciem ktory swietnie jezdzi samochodem ale nie ma prawa jazdy. Nie wolno mu jezdzic co nie znaczy ze jest gorszym kierowca.

Skoro Hildeberto potrzebuje miesiaca na dojscie do formu to powinien dostac pensje dopiero za miesiac. Proste i logiczne. W ogole to szwindel poszedl z tym gosciem bo nie wiem czy wiecie ze wlascicielem jego bylego klubu jest ten sam typ co ma Olimpiakos wiec wiadomo ze poszedl w rozliczeniu za Vadisa.

Kolejny nasz wynalazek Pasquato czyli opisany przez byly pilkarz Juve to facet ktory przez 7 lat gral w 10 klubach! Po co to dorabiac pizdzie loki i mowic ze jest taki wybitny skoro nawet pescara go nie chciala? Czemu nie zostal w Rosji skoro byl taki super? Bo Juve lubi zewlakowa i chcieli sprzedac wlasnie nam?
A moze w Rosji nie mieli na niego kasy? W pilce nie ma czegos takiego jak okazja. Moze sie przypadkowo udac ale nie wierze w to ze zewlakow widzi cos czego na nie widze i nie widza tego tez inni.

Z magiera bylo podobnie. Wariant najtanszy z mozliwych bo poszla banka euro na odszkodowanie dla kozojebcy i poprostu sie udalo. Moze dlatego ze polonijny mentor to przewidzial a moze mielismy Vadisa ktory zjadl nasza lige na sniadanie i sobie wygral mistrza. Ja jestem zdania ze mistrza zdobyl nam Vadis na pol z panem Bogiem ktory poslal pilke obok slupka w meczu jagi z lechem. Zdobylismy go dzieki arce ktora pokonala lecha w finale pucharu bo gdyby przegrali to lech by odpuscil. Jedno jest pewne - nie dzieki magierze.

Toni, 18.07.2017 18:55:20 - *.0pools.vodafone-ip.de

Najprawdopodobniej jeden lub dwoch mlodych zawodnikow dostanie szanse.
Jak mlody to pewnie chodzi o Kopczynskiego.

nich, 18.07.2017 19:04:21 - *.dynamic.chello.pl

do Walo 1000000% racji ani ciut mniej

Antubroz, 18.07.2017 19:18:39 - *.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z broziem w składzie ??? Oby nie. Koleś nie potrafi piłki prosto kopnąć a w obronie jest mega slaby

Krzeszczu, 18.07.2017 19:21:23 - *.cust.bredband2.com

@ Sawo: Podpisuje sie pod kazdym Twoim zdaniem.
Od wielu lat o tym bebnie. Byl wiecznie bojazliwy Urban, byl LLL, przyszedl na chwile dr alban, teraz mamy Magica-Tragica.
Nie trzeba byc zadnym Einsteinem, ale wystarczy troche poobserwowac, przeanalizowac i pomyslec, a szybciutko mozna ogarnac jaki cyrk sie zrobil w Legii.
Ciesze sie ogromnie ze coraz wiecej osob to widzi i odwarza sie mowic glosno.
Tyle juz czasu na mnie pluja, szydza, wymyslaja, tylko dlatego ze nie potrafia myslec a ja mowie wprost jak jest.

Ale im wiecej nas trzezwo myslacych, i nie bojacych sie o tym mowic, tym wieksze szanse ze cos sie w tym klubie poprawi.
Bo jeszcze raz powtarzam, marnotractwo pod karzdym wzgledem ktore samo w sobie jest kryminalem.

Ty, Walo, grzesiek, mietek, Zibin55, nawet krys008 i @rek, patrzymy na to co sie dzieje z klubem z bliska i z dystansu, a najwazniejsze ze MYSLIMY.

O jutro jestem spokojny, ale co dalej?

Do walo/sawo i innych jegi nicków , 18.07.2017 19:22:31 - *.static.ip.netia.com.pl

Proponuję żebyś łepetynę pod kran z zimną wodą wsadził. Nie zaszkodzi a daj Boże pomoże.

Walo, 18.07.2017 19:49:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Czekalem tylko na glos rozsadku ludzi ktorzy sa na poziomie intelektualnym nizszym niz dobrze wyszkolony pies tropiacy. Wy broniacy magiere i te pseudo transfery za friko macie percepcje podoba do tych co smieja sie z zartow Orłosia z teleekspresu i zawsze sa zaskoczeni tym ze w swieta puszczaja Kevina. Lewacki TvN wmowil wam ze kazda krytyka jest hejtem nawet ta konstruktywna podparta argumentami a pochwala jest czyms poprawnym. W mysl zasady nie wiem nie znam sie ale sie wypowiem byle dobrze i byle byc przeciwko tym co mowia zle.

@krzeszczu @sawo nie dosc ze macie moje poglady to jeszcze jestescie goscmi na poziomie.

krys008 , 18.07.2017 20:18:23 - *.serv-net.pl

@Walo
Masz prawo do swojej opinii. Mogę się z nią nie zgadzać takie moje prawo, ale nie o tym.
Opinia ciekawa, ale apeluję o jedno szacunek. Nazwisko trenera z wielkiej litery. Pan Jacek Magiera, można nie lubić, ale należy szanować.
Pozdrawiam i czekam na kolejne ciekawe opinie.

Cult⚽️Legia, 18.07.2017 20:20:48 - *.25

Sawo, 18.07.2017 18:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@ Krzeszczu

To samo pisalem ostatnio. Dlaczego przychodzacy do nas pilkarze maja sie odbudowywac? Dlaczego maja miec czas na ta mityczna aklimatyzacje jednoczesnie pobierajac takie samo wynagrodzenie za prace ktora pracodawcy nie daje nic?

Z tym Sadiku i Pasquato bedzie albo tak jak z Vadisem tj sprawdzi sie i odejdzie albo tak jak z Czukwu czyli nie sprawdzi sie i wypelni kontrakt. Zbyt duzo w tym calym dzialaniu elementu przypadku a za malo realnej pracy.
Ogladam mecze od ponad 20stu lat. Przeczytalem na temat pilki noznej wszystko co bylo i dalej czytam. Dlaczego mam uznac ze ja Walo albo Krzeszczu znaja sie gorzej na pilce niz zewlakow ugubungu albo magiera? Bo co? Pieprzenie kotka za pomoca mlotka. Oni maja jakies zmysly ktorych my nie posiadamy? Z nimi jest poprostu niestety troche tak jak z gosciem ktory swietnie jezdzi samochodem ale nie ma prawa jazdy. Nie wolno mu jezdzic co nie znaczy ze jest gorszym kierowca.

Skoro Hildeberto potrzebuje miesiaca na dojscie do formu to powinien dostac pensje dopiero za miesiac. Proste i logiczne. W ogole to szwindel poszedl z tym gosciem bo nie wiem czy wiecie ze wlascicielem jego bylego klubu jest ten sam typ co ma Olimpiakos wiec wiadomo ze poszedl w rozliczeniu za Vadisa.

Kolejny nasz wynalazek Pasquato czyli opisany przez byly pilkarz Juve to facet ktory przez 7 lat gral w 10 klubach! Po co to dorabiac pizdzie loki i mowic ze jest taki wybitny skoro nawet pescara go nie chciala? Czemu nie zostal w Rosji skoro byl taki super? Bo Juve lubi zewlakowa i chcieli sprzedac wlasnie nam?
A moze w Rosji nie mieli na niego kasy? W pilce nie ma czegos takiego jak okazja. Moze sie przypadkowo udac ale nie wierze w to ze zewlakow widzi cos czego na nie widze i nie widza tego tez inni.

Z magiera bylo podobnie. Wariant najtanszy z mozliwych bo poszla banka euro na odszkodowanie dla kozojebcy i poprostu sie udalo. Moze dlatego ze polonijny mentor to przewidzial a moze mielismy Vadisa ktory zjadl nasza lige na sniadanie i sobie wygral mistrza. Ja jestem zdania ze mistrza zdobyl nam Vadis na pol z panem Bogiem ktory poslal pilke obok slupka w meczu jagi z lechem. Zdobylismy go dzieki arce ktora pokonala lecha w finale pucharu bo gdyby przegrali to lech by odpuscil. Jedno jest pewne - nie dzieki magierze.

krys008 , 18.07.2017 20:33:57 - *.serv-net.pl

Wali, Sawo, niezmiennie Krzeszczu :), Balde dobre to forum. Nie zawsze zgadzam się z opiniami, ale warto rozmawiać. Same dyskusje lepsze niż artykuły. Chyba jestem uzależniony :) Ale z dużą ciekawością i przyjemnością czytam forum.
Niezależnie od opinii łączy nas jedno Legia!

Sir Alex, 18.07.2017 21:11:02 - *.centertel.pl

Płaczecie jak baby. Przegraliśmy jeden mecz i co, świat się zawalił? Trzeba wierzyć w drużynę, nie zawsze idzie gładko, jak to w życiu. Jestesmy mistrzem polski. Wciąż możemy wszystko. Jak wygramy kilka meczów to też będziecie pisać te swoje żale na 2,5 tyś znaków? Ten zły, tamten słaby, olaboga koniec świata. To nie jest k...wa real madryt a grajków mamy jakich mamy.

Zwykły Żu(L), 18.07.2017 21:31:05 - *.dab.02.net

Panie Jacku błagam niech pan nie wstawia Hamalajnena i broń Boże Jędza w środku on sie tam marnuje zamiast wjeżdżać skrzydłem na tych kelnerów spokojnie może wyjść Czerwiński jeśli Pazdan nie może grać.

Winyl, 18.07.2017 21:44:22 - *.dynamic.mm.pl

Trenerze prosze wystawic kazdego byle nie Szwocha! I bedzie git

@rek, 18.07.2017 21:49:51 - *.dynamic.chello.pl

Do Krzeszczu, Do Sawo...

Jestem tutaj... I czytam Was uważnie ... Podpisuję się pod tym wszystkim, co napisaliście... Ja napisałem już z samego rana, iż po wstydliwej porażce z Arką i sromotnej porażce z Górnikiem wkrótce okaże się, czy nasz trener w poprzednim sezonie leciał na farcie (mając w składzie VOO, który notabene stanowił ponad 50% wartości zespołu) czy też po prostu ta wpadka z Górnikiem była pojedynczym "wypadkiem przy pracy"... Do tej pory Magic miał u mnie dużą dozę poparcia... Ale jeśli w kolejnych meczach okaże się, iż Magic po prostu nie ma koncepcji na grę tego zespołu i nadal będziemy tak frajersko gubić kolejne punkty z "kelnerami", to sprawa będzie oczywista - powinien doskonalić swój warsztat trenerski na innym poziomie rozgrywkowym... Cóż, póki co wierzę, iż poukłada na nowo tych naszych piłkarzyków na boisku i ładnie wkomponuje do składu Berto, Sadiku i Pasquato... Pozdro (L)

Arek, 18.07.2017 22:32:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@walo, ja nie wiem kto cię gwałcił, ale musiałeś zdrowo przyjąć. Zapamiętaj, że ten trener wyciągnął drużynę ze gówna jakie zostawił Hasi. Ten trener zdobył mistrza, o którym mongole pewnie przestałeś myśleć po meczu z Borussią. O ile w ogóle jesteś kibicem Legii jeśli potrafisz to co piszę przyjąć do wiadomości, to jesteś zwykłą szumowiną, która uzurpuje sobie prawo do obrażania trenera i piłkarzy, którzy osiągnęli więcej niż ty w swoim zasranym życiu. Ja nie wiem nawet czy to przejdzie, ale skoro twoje gówno przeszło, to uważam, że to co napisałem powinno przejść tym bardziej. Oczywiście nie wiem, czy jesteś w stanie to pojąć, bo raczej po tym co żeś wypluł to rozumem nie grzeszysz. Jednak mam nadzieję, że może to przeczytasz i będziesz miał o czym myśleć lamusie. Nie pozdrawiam, ani ciebie ani twojego chłopaka znaczy wafla.

legionista1965, 18.07.2017 22:59:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

podoba mi się pomysł na skład, jaki zaproponował MM

Balde, 18.07.2017 23:03:45 - *.9

Ponarzekać zawsze można. Każdy z nas uważa się za małego znawcę. Jest tylko jeden problem, Magic, bracia Poloniści działają w piłkarskim świecie, my go obserwujemy. Cześć naszych uwag może być słuszna, bo patrząc z boku często dostrzega się pewne rzeczy. Jednak trzeba też sobie uświadomić, że o wielu rzeczach po prostu nie wiemy i ich nie rozumiemy.
Piszecie, że bierzemy piłkarzy do odbudowy. Częściowo macie rację, taki VOO po to przyszedł. Tylko niech sobie każdy odpowie, czy gdyby jej nie potrzebował w ogóle by do nas trafił. Tak jak większośc wyżej wymienionych.

Tylko nie piszcie mi, że Sadiku czy Berto przychodzą się odbudować, bo to tylko świadczy o waszej niewiedzy. Prawda jest taka, że ligi zachodnie zaczynają sezon dużo po naszej, to i zawodnicy do nas przychodzący nie są w trybie treningowym.

Nie wiem czy Magiera jest geniuszem czy pozorantem. Wiem jednak, że zdobył tytuł odrabiając duże straty z początku sezonu, grając wiekszość czasu bez napastnika. Piszecie, że to przez słabość ligi, tylko tą słabość trzeba było wykorzystać, a on tego dokonał. Grając przy tym dość udanie w pucharach. Dla mnie to wystarczający powód aby dać mu szansę, a nie obrzucać go błotem po 3 meczach.

Walo, 19.07.2017 08:14:37 - *.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@arek
Przeczytalem i... rece mi opadly. Najgorsze w ludziach glupszych od zwierzat takim jak ty jest to iz wydaje im sie ze jak powiedza doslownie cokolwiek byle dobrze to bedzie to madre.

Chlopie jestes bydleciem intelektualnym a do tego pseudopoprawnym ogladaczem telewizji sniadaniowej w ktorej przekaz jest ogolnie pozytywny i jesli pojawi sie ktos kto rujnuje swiat takich poldebili jak ty to nastepuje atak. Zgodnie z twoim wyobrazeniem o prawdzie szacunek jest stosunkiem niezmiennym i niezaleznie od sytuacji tak? Otoz magiera trosze uwiodl mnie tym ze byl nieco lepszy od owczarka co nieznaczy ze jest dobry i mam go szanowac za to ze mial w skladzie Pana pilkarza Vadisa ktory zdobyl mu mistrza. Przypomne jeszcze o zwyciestwie psim swedem z amica w Warszawie po bramce Hamy ze spalonego i drugim zwyciestwie w poznaniu w 94 minucie. Odejmijmy te punkty to nie gramy w pucharach. Nie mowiac juz o sytuacji z meczu jaga lech gdzie sekend zabraklo abys dzis plakal nad plakatem Niko.

Ten mistrz to zadna zasluga magiery i wracajac do szacunku o jakim mowisz to na ten trzeba zapracowac. Cowiecej mozna go bardzo szybko utracic ale ludziom takim jak ty nie majacym wyobrazni moglo by to zrobic takie spustoszenie w glowie zeby tego nie wytrzymali psychicznie wiec dalej wierza ze walesa byl bohaterem a nie agentem.

Trawa jest zielona i to jest fakt a nie interpretacja. Magiera zle przygotowal druzyne bo jest kiepskim trenerem i dlatego wlasnie moja druzyna przegrywa. To sa fakty.

Reszyty nie bede komentowal bo to belkot bez zadnej tresci merytorycznej. Ogolniki ograniczonego czlowieka i przekaz dla widowni w "jaka to melodia"

Krzeszczu, 19.07.2017 09:00:08 - *.cust.bredband2.com

@ Walo: zaje***ta riposta! Swietnie sie Ciebie czyta.
Gdzie Ty sie chowales kolego przez te lata...? :-))
Pzdr

Wolfik, 19.07.2017 09:26:11 - *.dynamic.mm.pl

Koledzy, każdy z nas ma swoje prywatne zdanie i prawo do jego wygłaszania, przynajmniej na tym forum. Nie obrażajmy się wzajemnie, wszak wszyscy jesteśmy z jednej, Legijnej Rodziny.

Pamiętam, jak Jacek Magiera obejmował zespół po "projekcie Hasi" autorstwa nieodżałowanego (przez wielu z nas) BL większość była zachwycona. I rzeczywiście, Jackowi udało się opanować ten bajzel w miarę szybko, czym zaskoczył nawet mnie - faceta, który miał okazję poznać go osobiście i kilka razy rozmawiać. Pamiętam też, że był wśród nas Kolega o nicku "Saska Kępa", który mówił wprost, że po kilku porażkach które wcześniej lub później nadejdą zacznie się krytyka Magiery, obwinianie go o brak wizji i zwalnianie, choć wina będzie leżeć gdzie indziej. No i się sprawdziło.

Koledzy moim zdaniem, z polskich tranerów mamy szkoleniowca najlepszego, jaki mógł się trafić. Bo kto, jeśli nie Magiera? Probierz??? Brosz??? Smuda???? :). To nie sa trenerzy na Legię, zresztą co oni osiągnęli nawet w tak marnej lidze jak nasza?

Magiera zdobył mistrzostwo na farcie? Niech będzie, ale zdobył. Pamiętajcie jednak, że to nie Magiera "wyciąga" najważniejsze puzzle z układanki pt.kadra. Zimą odeszli Niko i Prijović, teraz VOO. Tacy na drzewach nie rosną, ciężko ich zastąpić. To nie Magiera ich sprzedaje. Wiosną zespół opierał się na VOO, w trakcie przygotowań Magiera sam podkreślał, że nie wie na czym stoi. Po meczu w Zabrzu z pewnością jest mądrzejszy.
Koledzy, trochę zaufania.

mietek, 19.07.2017 09:44:25 - *.emea.ibm.com

@Balde: Kłopoty kadrowe to jedno. Ale nie można się tym tłumaczyć za każdym razem. Wiesz, co w takiej sytuacji zrobiłby DOBRY trener? Dopasował taktykę pod zawodników, z których może skorzystać. A nie, grał do u*ranej śmierci tym samym ustawieniem, rzucając zawodników to tu, to tam z nadzieją, że może wreszcie któryś gdzieś zagra dobrze.

Najbardziej jaskrawym przykładem jest Hamalainen, który - trzeba to też przyznać - u nas nie jest nawet cieniem samego siebie z kuchenkorza. Ale za jego fatalne występy w znacznym stopniu odpowiada trener, który go przecież widzi codziennie na treningach i po niemal roku pracy w klubie powinien już wiedzieć, gdzie ten zawodnik potrafi grać, a gdzie się najnormalniej w świecie nie nadaje.

I to uparte wystawianie Jędrzejczyka na środku obrony. Już w Finlandii widać było, że to jest bardzo zły pomysł, bo chłopak się tam po prostu męczył i narobił tyle błędów, że bardziej ogarnięty przeciwnik by nam grzmotnął za trzy bramki. Ale po co trzymać się swoich wypowiedzi z konferencji i "wyciągać wnioski", skoro można pójść na łatwiznę i zagrać drugi raz tak samo. Jakoś z trójką w obronie wcale nie wyglądaliśmy gorzej, niż z czwórką.

No i Kopczyński... Obrońcom jego, hm... "talentu" (???) polecam obejrzenie ostatniego meczu ligowego z poprzedniego sezonu (z Lechią). Jest taka sytuacja, że na naszą bramkę z piłką leci Paixao. Kopczyński oddalony od niego o jakieś 2 metry cały czas się cofa nawet nie próbując UDAWAĆ pressingu. A po piłkę 30 metrów wraca Moulin, który odbiera ją ryzykownym wślizgiem i to w sytuacji, gdy JUŻ miał na koncie żółtą kartkę. I co? I Magiera potem mówi, że ludzie nie wiedzą, jakie Kopa ma zadania na boisku. Wiemy - robi za stojak.

Jeżeli już mamy mieć na boisku słabe ogniwo, to niech nim będzie Jodłowiec. On nawet w słabej formie przynajmniej walczy.

mietek, 19.07.2017 09:48:14 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: A najlepsze jest to, że na oficjalnym kanale Legii na YouTube publikowali filmiki z treningów... siatkonogi - z ubiegłego sezonu :))))

Co do tej mitycznej odbudowy zawodników. Ja rozumiem, że ligi w Anglii czy Portugalii zaczynają granie później od nas i taki Berto może jest fizycznie w dość "urlopowej" formie. Ale wydaje mi się, że profesjonalny zawodnik jest w stanie wytrzymać 30 minut w meczu, więc można go do drużyny wprowadzać stopniowo. Na początku jako zmiennika. Od tego mu nogi nie odpadną :)

Sawo, 19.07.2017 10:02:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@ walo
K.O. Rewelacja. Lepiej bym tego nie ujal.

@arek
Definicje gwaltu wlasnie przedstawil ci Walo. Zostales nie tylko zgwalcony ale rowniez po gwalcie nasikal ci na twarz a potem naplul i kopnal w tylek. Zdewastowal merytorycznie i mozesz tylko wyc do ksiezyca albo pisac do zycia na goraco lub przyjaciolki.

@rek, 19.07.2017 10:09:24 - *.dynamic.chello.pl

Do Walo...;))

A ja już się z lekka gubię... Hahahahaaaa....
Czy Ty ripostujesz do kolegi "Arek" pisząc go przez małe "a"... czy ripostujesz do mnie - bo ja to "@rek"....;):):) Krzeszczu pomóż........ Hahahahaaaaaaa..... Pozdro (L)

Arek, 19.07.2017 10:09:37 - *.free.aero2.net.pl

@walo, znaczy, że jak chcesz jednak potrafisz normalnie napisać i mimo wszystko chociaż pewnie będziesz zaprzeczał dało Ci do myślenia. I jeszcze jedno, nie oglądam telewizji śniadaniowych.

@rek do mietek, 19.07.2017 10:14:56 - *.dynamic.chello.pl

Ja też uważam, iż PROFESJONALNY piłkarz dba o siebie na tyle, iż po tygodniowym treningu i rozruchu w dowolnej chwili może wybiec na boisko na te głupie 20 - 45 minut, aby zgrywać się z zespołem i aby dać cokolwiek z siebie... A u nas jest praktykowana kilkutygodniowa aklimatyzacja, potem kilkutygodniowy rozruch w II zespole (L)egii aby po kilku miesiącach wchodzić do I zespołu (czytaj: dopiero późną jesienią lub zimą)... Pozdro (L)

mietek, 19.07.2017 10:26:40 - *.emea.ibm.com

@Wolfik: Smude już tu kiedyś mieliśmy i nigdy więcej :)

A co do dalszej części. Widzisz, patrząc na to, jak ta drużyna gra bez żadnego pomysłu w kolejnych meczach, jednak nie sposób się oprzeć wrażeniu, że piłkarze to mistrzostwo zdobyli MIMO obecności JM na ławce, a nie dzięki niemu. Tak samo jak awansowali do Ligi Mistrzów mimo obecności Hasiego, a nie dzięki niemu.

Niestety zaczyna się powtarzać schemat z pracy Albańczyka. Rozegranie piłki wygląda w miarę przyzwoicie do linii środkowej boiska, a potem zero planu, jak tu "ugryźć" przeciwnika, tylko jakieś indywidualne zrywy. I to chaotyczne rotowanie zawodnikami, które przypomina losowanie piłkarzy do składu na podstawie rzutu kostką.

Nie możemy wszystkiego tłumaczyć zimowym odejściem Niko i Prijo. Żeby oni strzelali bramki, to najpierw musielibysmy kreować sytuacje. A z tym mieliśmy wiosną bardzo duży problem - nawet z Vadiesm na boisku. Ostatnie podanie u nas to w ostatnich miesiącach całkowity przypadek, a nie przemyślane zagrania. Że nie wspomnę już o tym, jak fatalnie wykonujemy rzuty rożne, co jeszcze 2-3 lata temu było naszą najgroźniejszą bronią - nikt nie zdobywał tylu goli po rożnych w całej lidze, co my. A teraz? Przecież ten element gry się regularnie trenuje, a za treningi odpowiada kto?

mietek, 19.07.2017 10:39:12 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Święte słowa. A najlepsze, że inne kluby w naszej lidze nie potrzebują "aklimatyzować" zawodników i wcale na tym źle nie wychodzą. Pzdr

KIBIC, 19.07.2017 10:43:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia ma w składzie 7 reprezentantów różnych krajów . Dąbrowski został uznany najlepszym środkowym obrońcą w rundzie jesiennej . Do tego dochodzi Mulin ,chyba najlepszy na swojej pozycji w lidze i jeszcze paru którzy będąc w formie potrafią grać np . Radovic ,Jodłowiec , Brazylijczyk i teoretycznie powinna rozjechać ligę ale tego nie zrobiła na wiosnę i nie zrobi na jesień bo ma bardzo ale to bardzo przeciętny cały sztab szkoleniowy na czele z Magierą .Mówię to nie dlatego że jestem wielkim znawcą piłki ale z przygotowania i całej rundy wiosennej w której rozegraliśmy dwa ( Lech i Termolika u siebie )mecze zgodne z oczekiwaniami kibiców i na miarę możliwości .Początek rundy dwa mecze i dwie kompromitację i jak tu mieć nadzieje że będzie lepiej ?

Krzeszczu, 19.07.2017 10:43:26 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: jestem pewny ze riposta Walo byla do tego drugiego "Arka", ktory, nie ukrywajmy, nie popisal sie swoim wpisem. pzdr.

@ mietek: Z zeszlego roku? no popatrz.... To w tym roku pewnie byly same wyjazdy integracyjne :-))
Polska mysl szkoleniowa ewidentnie jest ograniczona do siatkonogi, a Legijny (pseudo)skautng do albanow... pzdr

@Wolfik: z calym szacunkiem, ale jestem przekonany ze Probierz zrobilby kawal dobrej roboty, a Mistrz czy nie Mistrz nie musialby byc ograniczony do gryzienia paznokci i 10 minut telewizji....
pzdr

mietek, 19.07.2017 10:54:25 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: Pamiętam jeden, na którym jest w tle siatkonoga, chyba Moulin z kimś gra. A na froncie Vadis z miną WTF??? :)

Mimo wszystko uważam, że Probierz by chyba u nas kariery nie zrobił. Nie dlatego, że jako trener byłby słaby, ale dlatego, że to gość, który lubi mieć swoje zdanie, co nie byłoby po drodze z "myśleniem" zarządu, a już na pewno dwójki braci. Bo z pewnością by ich zagonił do pracy ;)

@rek do Krzeszsczu, 19.07.2017 11:00:02 - *.dynamic.chello.pl

Tak podejrzewałem, ale wolałem spytać... Hahahaaaa... A co do Magiery, to tak jak napisałem wcześniej: te najbliższe 4 mecze (tego z IFK nie liczę...) 2 mecze z Astaną i 2 mecze w naszej lidze pokażą charakter i kunszt trenerski Magiery... I wtedy, co nie daj Boże przy naszych porażkach, nie ma zmiłuj i nie ma alibi dla Magiery... Wtedy odpowiedź będzie jednoznaczna - zarówno dla nas forumowiczów, jak i dla prezesa Mioduskiego... P.S. Ja czułem pismo nosem, iż Arce "musimy" oddać superpuchar za "wycięcie" Amiki z PP... Ale przegrana z Górnikiem w.urwiła mnie na maksa... Pozdro (L)

mietek, 19.07.2017 11:13:09 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: A tutaj siatkonoga :)

https://www.youtube.com/watch?v=SWDU9aE-mzQ

Jedynie pamięć mnie zawiodła, bo tym "zdziwionym" nie był Vadis, tylko Dąbrowski :)

Krzeszczu, 19.07.2017 11:30:33 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: jest i Rzeznik!
Ale serio, krew mnie zalewa jak cos takiego widze wiec po 8 sekundach wylaczylem.
Po 8 sekundach..... dokladnie tyle ile dostawala moja ex :-))))

@rek: juz wiosna bylo widac golym okiem, ze kunszt trenerski aka siatkonoga, ledwo co starczy na Mistrza. Powtarzam, ledwo co, bo mielismy szczescie ze grali u nas Pazdek, Moulin i Dzidzia. To oni zalatwili mistrza, i jak ktos bardzo trafnie wczesniej powiedzial bez tych zawodnikow, i bez tych na wage zlota 2 goli Hamiego z pyrami, nie byloby nawet pucharow.
Tutaj juz nie chodzi o sama krytyke trenera czy naszych pseudo skautow.
Tutaj chodzi o to niezmierne marnotractwo rozmiarow jakich nawet na Alternatywy 4 w dawnym PRL-u nie bylo.

mietek, 19.07.2017 11:30:37 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Nie tylko Ciebie. Zawsze można przegrać, ale po walce. A tutaj nie było nic. Jak u Kononowicza :)

Krzeszczu, 19.07.2017 11:36:41 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: a tak swoja droga, to w jakim klubie? I jaka byla twoja dyscyplina?
Skoki? biegi? Zdradz sekret :-)

mietek, 19.07.2017 12:13:47 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: 200 i 400 metrów :) Dawne dzieje, lata 90. :)

Krzeszczu, 19.07.2017 12:22:12 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: no to tak jak ja, tzn lata 90 :-)
Skra?
To moze znales Adriana Dobrowolskiego?

mietek, 19.07.2017 12:31:42 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: Nie Skra :) Wojskowy klub ale z dala od Warszawy :)

@rek do mietek, 19.07.2017 13:10:41 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli lekkoatletyka i biegi, to ani chybi Zawisza Bdg...;) Pozdro (L)

Piotr, 19.07.2017 14:11:28 - *.dynamic.chello.pl

@Walo
"Skoro Hildeberto potrzebuje miesiaca na dojscie do formu to powinien dostac pensje dopiero za miesiac. Proste i logiczne. W ogole to szwindel poszedl z tym gosciem bo nie wiem czy wiecie ze wlascicielem jego bylego klubu jest ten sam typ co ma Olimpiakos wiec wiadomo ze poszedl w rozliczeniu za Vadisa."

Sprawdź skąd kupiliśmy Berto zanim będziesz snuł domysły.

Krzeszczu, 19.07.2017 14:39:49 - *.cust.bredband2.com

mietek, przyznaj sie :-))

Piotr, 19.07.2017 14:42:08 - *.dynamic.chello.pl

Zanim zaczniecie snuć teorie spiskowe sprawdźcie skąd kupiliśmy Berto.

Krzeszczu, 19.07.2017 14:44:07 - *.cust.bredband2.com

@ Piotr: No wlasnie, z Nottingham Forrest, gdzie wlascicielem jest, o dziwo, ten sam gosciu co Olympiakosa.

Walo ma racje, a ty sie zblazniles.

Staszek, 19.07.2017 15:17:36 - *.dynamic.chello.pl

I znowu wystawi przedszkolaków :/

Piotr, 19.07.2017 16:44:55 - *.dynamic.chello.pl

Krzeszczu weź to sprawdź zanim będziesz bronił kogoś.
Berto został kupiony od Benfiki! W Nottingham Forrest był tylko na wypożyczeniu!

Piotr, 19.07.2017 16:49:19 - *.dynamic.chello.pl

Tu dowód:
www.transfermarkt.pl/hildeberto/profil/spieler/290384

Wolfik, 19.07.2017 17:32:20 - *.dynamic.mm.pl

@rek: Za "profesjonalnego" zawodnika trzeba zapłacić parę euro, do nas trafiają tacy, którzy są darmowi lub po przejściach. Dlatego trochę czasu musi upłynąć zanim cos zespołowi dadzą.

@mietek: Kreowaniem sytuacji zajmowali się głownie VOO do spóły z Rado. Obecnie nie ma żadnego z nich. W Zabrzu próbował Moulin, ale ze słabym skutkiem. Mógłby teoretycznie jeszcze próbować Jodłowiec, ale wiemy wszyscy jak to z nim jest od roku. Zatem tak krawiec (Magiera) kraje, jak mu materiału staje.

@Krzeszczu: Probierz u nas??? Żartujesz, co nie?

Krzeszczu, 19.07.2017 17:40:18 - *.cust.bredband2.com

@ Wolfik: Tak, serio.
Czy widziales/slyszales z nim wywiady? Jak i o czym sie wypowiadal?
Zobacz co zrobil z przecietna Jaga (wicemistrz Polski, chyba 2 razy? Czy sie myle?)
Slyszales moze jakie ma wizje na Craxe i jak chce ta druzyne prowadzic?
Widziales moze jaka mial jedenastke ostatnio, a co najwazniejsze dlaczego taka?
Pomijajac jego teorie spiskowe dotyczace Legii i sedziow, to tak, wydaje mi sie ze bylby to dobry trener dla nas.

Najlepszego w ostatnich 5-6 latach mielismy krotko i bardzo szybko sie go pozbylismy, niestety...

Wolfik, 19.07.2017 18:32:21 - *.dynamic.mm.pl

@Krzeszczu: Z Jagą było/nie było przerżnął MP będąc mistrzem po rundzie zasadniczej z punktem przewagi i meczami u siebie z najgroźniejszymi rywalami.

Wizję mieć jest dobrze. Zobaczymy co z owej wizji wyniknie, wszak wizjonerów w kraju mamy na pęczki (ino robić nie ma komu - o czy zresztą doskonale wiesz :)).

Mecz z Piastem zremisowany na farcie, grali fatalnie a remis zawdzięczają Vassilievowi. Tak, że podniecać się nie ma specjalnie czym.

Krzeszczu, 19.07.2017 19:26:42 - *.cust.bredband2.com

@ Wolfik: Jeszcze raz podkresle, zrobil to z przecietna druzyna.
Mozna gdybac, czego zasadniczo nie lubie, ale "gdyby" ni 2 gole z pyrami, gdyby nie slupek jagi z pyrami, no i oczywiscie gdyby nie Dzidzia, Pazdek i Moulin, to inaczej by to wszystko wygladalo :-))
Pomysl, gdyby mu dano bardzo dobra druzyne a nie sredniakow?

mietek, 19.07.2017 20:09:06 - *.ssp.dialog.net.pl

@Wolfik: Vadis miał 12 asyst łącznie w lidze i LM, Rado poniżej 10. W samej ekstraklasie strzeliliśmy 70 goli, więc oni we dwóch aż tak wiele goli znowu nie wykreowali. A gdy Vadis wisiał za kartki w wiosennym meczu wyjazdowym z Cracovią, to jakoś potrafiliśmy stwarzać sytuacje.

Wiadomo, że Vadis by się zawsze przydał, ale i bez niego powinniśmy rządzić w polskiej lidze. A tymczasem my się po prostu cofamy.

@Krzeszczu: Probierz jest jednak dość nieprzewidywalny. Pamiętaj, jak nagle zwiał z ŁKS-u, a potem w taki sam sposób uciekł z Grecji. Wiem, że tam w grę wchodziły pieniądze, bo najpierw chciał więcej zarabiać, a potem nie zarabiał wcale :) Ale mimo wszystko on czasami sprawia wrażenie rozchwianego emocjonalnie.

I myślę, że Szopen mógłby schować do kieszeni swoją dumę biznesmena i próbować zacząć urabiać Staszka nad powrotem. Wiadomo, że dopiero po mundialu, ale lepszy rydz niż nic :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.