Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Maciej Dąbrowski - fot. Mishka / Legionisci.com
Maciej Dąbrowski - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 18 lipca 2017 r. godz. 17:04

Dąbrowski: Udowodnić, że w Zabrzu była wpadka przy pracy

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Nie lekceważymy żadnej drużyny. Do każdego spotkania podchodzimy bardzo poważnie, bo jesteśmy Legią i nie możemy sobie pozwolić na chwilę słabości, taką jak sobie pozwoliliśmy w Zabrzu. Teraz mamy przed sobą kolejny mecz i skupiamy się na nim bardzo poważnie. Chcemy udowodnić, że to co się wydarzyło w Zabrzu to była wpadka przy pracy. Teraz trzeba pokazać charakter drużyny i wygrać to spotkanie - mówi Maciej Dąbrowski.

- Po meczu z Górnikiem musieliśmy wyczyścić głowy, bo już teraz mamy kolejne spotkanie. Przeanalizowaliśmy tamten mecz w swoim gronie i ze sztabem szkoleniowym. Wiemy jakie popełniliśmy błędy i wiemy, że trzeba ich popełniać jak najmniej. Trzeba zapomnieć o tym co się wydarzyło - dodał obrońca Legii.



Komentarze: (11)

Krzeszczu, 18.07.2017 17:09:56 - *.cust.bredband2.com

Macku, bardzo Ciebie lubie i szanuje. Ale nastepny mecz o niczym nie swiadczy i niczego nie udowodni.

Bo nastepny mecz powinnismy wygrac komfortowo 10 Kopczynskimi i jednym Necidem. Ktorego juz nie ma.

Przyjda powazni przeciwnicy, wtedy pogadamy. I nie po jednym czy dwoch zwyciestwach.
Ale po kilku meczach, zobaczymy jak gracie, wtedy ocenimy.

A jutro, normalnie, komfy zwyciestwo, zeby fanboysi mogli wypelznac z jaskin ze swoimi inteligentnymi "gdzie sa teraz wszyscy...." itd.

mario, 18.07.2017 17:18:19 - *.adsl.inetia.pl

Maciek szanuj ludzi i nie gadaj takich głupot !! Finowie to poziom naszej 1 ligi, na wejściu na murawę będą obsikani ze strachu przy 30 tys ludzi dlatego co ty chcesz tutaj udowadniać ?! Magiera zagra prawie w rezerwowym składzie dając 2 czy 3 młodych a ty mydlisz oczy. Udowodnijcie za 2 tyg z Sandecją u siebie lub za 3 tyg z Termalica na wyjezdzie ! Korona następny mecz nie licze bo to poziom 1 ligi.

Siwy, 18.07.2017 18:15:22 - *.centertel.pl

Na razie pokazujecie ze wynik z Finami byl wypadkiem przy pracy

WALO, 18.07.2017 18:18:09 - *.160

jakie 30 tysiecy? biletow sprzedalo sie okolo 13 tysiecy

jaka wpadka, 18.07.2017 19:15:53 - *.dynamic.chello.pl

Jaka wpadka to juz kolejny przegrany mecz Legia nie ma kim grac a Malarz to juz totalny odjazd moze emerytura juz, jego zmiennik to tez wielka porazka.

krys008 , 18.07.2017 19:48:46 - *.serv-net.pl

Coś dużo tych wpadek. Dużo za dużo.

grzesiek, 18.07.2017 20:42:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kurde, czemu nasi piłkarze nie grają w tych ładnych zielonych koszulkach ? tylko w tym szarym gównie bo inaczej tego nazwać nie można !

Yyy, 18.07.2017 21:41:39 - *.dsl.optinet.hr

Do każdego spotkania podchodzimy bardzo poważnie, bo jesteśmy Legią i nie możemy sobie pozwolić na chwilę słabości, taką jak sobie pozwoliliśmy w Zabrzu.

Ale pitolenie, to zdanie jest wewnętrznie sprzeczne. Blablabla.

Jj, 18.07.2017 23:01:42 - *.dynamic.chello.pl

Co do Malarza to grubo sie mylisz to najstarszy i najjasniejszy punkt L... bramkarz jest jak wino ... Malarz spokojnie jeszcze na 2 sezonu ... co do zmiennika sie zgadzam trzeba po tym sezonie pomyslec juz o jakims dobrym nr 1 ale ten sezon spokojnie z Arkiem mozna grac nawet nastepny tez

Do grzesiek, 19.07.2017 07:17:51 - *.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bo nie masz pojecia co oznacza ten kolor... I wrecz przeciwnie sa bardzo spoko.

Tomek, 19.07.2017 10:58:30 - *.74

raczej ciężko będzie naprawić wpadkę w zabrzu z ogórkami z finlandii. troche inna klasa przeciwnika. jak przejdziecie astane to wybaczymy górnika

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.