Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Środa, 19 lipca 2017 r. godz. 19:16

LIVE!: Legia - IFK Mariahamn

Redakcja

Zanim legioniści zmierzą się z Astaną o decydującą fazę eliminacji Ligi Mistrzów, muszą dopełnić formalności i wyeliminować mistrzów Finlandii. Po wygranej 3-0 na wyjeździe nikt z nas nie dopuszcza myśli by w meczu rozpoczynającym się o 20:45, mogła paść jakaś niespodzianka. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzą stacje TVP 1 i TVP Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Łazienkowskiej.



Komentarze: (51)

Kipkorir, 19.07.2017 19:37:14 - *.dynamic.chello.pl

Makowski, Moneta, Szymański - oj będzie show!

md, 19.07.2017 19:37:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 4 - 0 Mariehamn ! LEGIA !!!

Kamil, 19.07.2017 19:38:13 - *.play-internet.pl

Makowski..............................

pavel1401, 19.07.2017 19:50:58 - *.dip0.t-ipconnect.de

Panowie wie ktoś może co z tym chukwu? Jeszcze nie wyzdrowiał? W sparingach ładnie się prezentował i liczyłem że dziś zagra..

@płaczki legijne, 19.07.2017 19:56:36 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

..3...2...1...start
można zaczynać bluzgać na kudłatego, zwalniać Magierę, jechać po drewniakach...

Tom, 19.07.2017 19:57:28 - *.dynamic.mm.pl

Makowski, Moneta, Szymański...........rany boskie z czym do ludzi?
Przecież oni mieliby problem aby załapać się do pierwszej jedenastki Termaliki czy Sandencji a wychodzą w pierwszym składzie Legii.
Stawiam na kompromitacje dzisiaj i wygraną Finów 2:0.

wwwojtecky (L), 19.07.2017 20:01:48 - *.play-internet.pl

skład świadczy o tym, ze lekceważymy przeciwnika. Oby nie skończyło się jak z Arką...

Adi, 19.07.2017 20:02:59 - *.6-2.cable.virginm.net

Widze ze Magiera zgrywa Sadiku z reszta druzyny.dodam ze ponownie sklad bez napastnika wiec fajerwerków sie spodziewać nie możemy.mordownia i katownia jednym slowem

Redakcja (LL!): Zanim napiszesz kolejny równie głupi komentarz - pomyśl. Sadiu przecież nie jest bo nie mógł być zgłoszony na 2. rundę el. ponieważ nie był jeszcze zawodnikiem Legii...

As, 19.07.2017 20:12:41 - *.dynamic.chello.pl

LUDOGORETS 15 min 0-1
Zajebiscie....
Makowski <szok>

Jan , 19.07.2017 20:21:18 - *.play-internet.pl

Zajebisty sqad. Brak słów

(L)evy, 19.07.2017 20:26:30 - *.181.internetia.net.pl

Magiera zaczyna się zachowywać jak Hasi i skończy jak Hasi.Już nawet nie Kopczyńskim walczymy o LM ale....Szymańskim i Makowskim !

Zajmon, 19.07.2017 20:27:46 - *.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja tam cenie Makowskiego i kiedy ma grać jak nie z takimi słabeuszami.Wygramy 5-0. Mam nadzieję że Szymański i Michalak dobrze zagrają

Kamil, 19.07.2017 20:31:03 - *.play-internet.pl

Właśnie przeczytałem,że rozstawienie Legii nie zależało tylko od tego czy Bate awansuje ale też od Ludogorca.

ktoś wie, prawda to?

pns, 19.07.2017 20:32:43 - *.centertel.pl

Nie narzekajcie gilerme dwie brameczki i po nich

mj, 19.07.2017 20:42:09 - *.rochester.res.rr.com

zalgiris hehehe

krys008 , 19.07.2017 20:47:42 - *.serv-net.pl

Zobaczymy, skład nawet mnie zaskoczył, choć spodziewałem się roszad. Myślałem, że będzie zgrywał drużynę, wprowadzał nowych. Makowski, Szymański, Moneta, panie Jacku niespodzianka. Zaczynamy!

Szymon , 19.07.2017 20:49:53 - *.dynamic.chello.pl

Szczerze to sam nie wiem co kombinuje. W wywiadzie mówi o zgrywanie składu, praca całego zespołu w grze obronnej a tu taki skład. Miała to być jednostka treningowa....... Brakuje tu Masełka. Choć nie wiem czy jest zgłoszony. A może do odstrzału jest cała pomoc. :) no dość egzotycznie to wygląda. Brakuje jes, cze jakiegoś murzany i byłoby cacy.

Szymon, 19.07.2017 20:52:03 - *.dynamic.chello.pl

Ps. A może to trening typowo obronny. Magic sprawdza ile wytrzyma obrona bez pomocy. Taaa to musi być to.

, 19.07.2017 21:07:29 - *.play-internet.pl

Makowski na boisku? Przecież nie jest zglo

(L)egionista, 19.07.2017 21:08:43 - *.play-internet.pl

Może głupie pytanie ale jestem kibicem z bardzo odległej części Polskj i bywam na meczach 3 może 4 razy w roku. Czy już nie śpiewamy Od kołyski aż po grób? Pokochałem tę przyśpiewkę jak Legie gdy ograła Spartaka w Moskwie i gdy widziałem film o Deynie.

Do redakcji, 19.07.2017 21:10:59 - *.dynamic.telkab.pl.pl

Dziekuje za dosadne wyjasnienie sytuacji Sadiku dla (nie)kolegi Adiego. I dodam od siebie, ze Kuchy przychodzil do nas jako napastnik... Wiec napastnik na boisku

Kaktus, 19.07.2017 21:12:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szymanski musi przede wszystkim isc na siłownię. Inaczej nie ma czego szukać w dorosłej piłce....

Juri, 19.07.2017 21:15:40 - *.centertel.pl

Makowski to jeden z najlepszych młodych piłkarzy Legii. Reprezentacyjny obrońca młodzieżowy.
Skład dobry,Szymański duży talent. Moneta też reprezentant kraju.

ucze, 19.07.2017 21:17:33 - *.wschowa.net.pl

to co widze to jest brak szacunku dla kibiców!!!Pan Magiera robi sobie z nas "jaja".Bramka piękna a pózniej piach piach i piach juz nie chodzi mi o skład tylko o styl bo na tle tych półamatorów to powinniśmy wyglądac jak Barcelona z nami!!!Nie chce mi się tej męczarni już oglądac.Brak ambicji jakiejkolwiek bramka zdobyta to można grać lelum polelum oby do 90 min.A pozniej pan trener powie ze założenia zostały wykonane że jest 'zachwycony" grą naszej drużyny!!!Z taka grą to Astana nas nosem wciągnie.Brak jakichkolwiek schematów rozegrania piłki słabo to wygląda mam nadzieje że nabytki podniosą poziom bo w innym razie będzie TRAGEDIA!!!

wrt, 19.07.2017 21:18:35 - *.play-internet.pl

O co chodzi z Makowskim ? Przecież nie był zgłoszony do rozgrywek.

Krzeszczu, 19.07.2017 21:25:12 - *.cust.bredband2.com

Kuchy KING !!!!

Zajmon, 19.07.2017 21:30:39 - *.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@wrt

krys008 , 19.07.2017 21:32:57 - *.serv-net.pl

Mam nadzieję, że kolega Makowski jednak był zgłoszony. Trochę się zestresowałem. Miało być łatwo i przyjemnie, a tu taka nieprzyjemna wątpliwość. Wie ktoś co z tym Makowskim, żeby nie było kolejnego Beresia...

(L)egionista, 19.07.2017 21:34:56 - *.play-internet.pl

Tu serio piszą kibice Legii tylko? Już nie oczekuje odpowiedzi na moje poprzednie pytanie. Ktoś kto się spodziewa fajerwerków na początku sezonu i ich nie widzi niech sobie przypomni Dundalk chociażby. Jest już dwa razy 3:0 teraz tylko w lidze zlać Korone

luban, 19.07.2017 21:35:33 - *.dynamic.chello.pl

Makowski chyba zalicza sie jako wychowanek i nie trzeba zglaszac jesli nie ma 21 lat

do wrt, 19.07.2017 21:39:33 - *.rochester.res.rr.com

mam nadzieje ze sie nie myle, ale chyba jest jeszcze takie cos jak Lista "B" , i tam pewnie jest Makowski. jakby znowu byla wtopa ze skladem to normalnie masakra ;-)

C, 19.07.2017 21:39:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dokładnie - o co chodzi z Makowskim, w niusach ze składem zgłoszonym do tej rundy go nie było...??

Kamil, 19.07.2017 21:47:45 - *.play-internet.pl

Kadra Legii Warszawa na II rundę eliminacji do Ligi Mistrzów: Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Jakub Szumski, Radosław Cierzniak, Konrad Jałocha. Obrońcy: Michał Pazdan, Jakub Czerwiński, Maciej Dąbrowski, Łukasz Moneta, Adam Hlousek, Łukasz Broź, Artur Jędrzejczyk. Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec, Guilherme, Michał Kopczyński, Michał Kucharczyk, Mateusz Szwoch, Dominik Nagy, Kasper Hamalainen, Krzysztof Mączyński, Miroslav Radović, Sebastian Szymański, Thibault Moulin. Napastnicy: Vamara Sanogo, Jarosław Niezgoda, Daniel Chima Chukwu.

MAKOWSKI NIE ZGŁOSZONY CZY LISTA B ????

Do Redakcji - PILNE, 19.07.2017 22:02:16 - *.range109-145.btcentralplus.com

6go lipca przedstawiono 25 osobowe kadre na 2ga runde. Nie byla Makowskiego na liscie. Dlaczego wiec dzisiaj gra ? Aby nie kolejny walkower....

(L)egionista, 19.07.2017 22:03:54 - *.play-internet.pl

wrt wprowadził wszystkich w konsternacje? Faktycznie nie było go.

Raf, 19.07.2017 22:09:24 - *.play-internet.pl

Jedziesz ostet jedziesz!!!

Kuba44, 19.07.2017 22:25:24 - *.adsl.inetia.pl

Faktycznie słaby ten skład :) Jaja sobie robią z kibiców :) tylko 6-0....masakra jakaś...patologia :)

(L)egionista, 19.07.2017 22:37:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Powie mi ktoś jak leci ta piosenka co śpiewali pod koniec meczu ? Legia CWKS .

Pablos L, 19.07.2017 22:42:25 - *.play-internet.pl

I co placzki? Miny zrzedly? Gdzie te nazekania i malkontenctwo? Magiera dal pograc mlodym i efekt wyszedl znakomity. Maka coraz lepiej. Teraz w 3 rundzie dochodza Sadiku i Pasquato i bedzie dobrze. Glowa do gory panowie, bedzie dobrze!

SiWuLeC 1906 ZS, 19.07.2017 22:42:55 - *.centertel.pl

Panowie to i tak nie zmienia faktu ze ZS i L musza odbudowac swoj sklad Sportowy !!!!!!!!!

Wolfik, 19.07.2017 22:48:53 - *.dynamic.mm.pl

Z tym Makowskim to rzeczywiście ciekawa sytuacja. Ostrowskiej już w klubie nie ma, więc...

Do redakcji, 19.07.2017 22:52:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Makowskiego i Michalaka nie ma wśród 25 zawodników zgłoszonych do 2 rundy?

(L), 19.07.2017 22:59:25 - *.play-internet.pl

Już? Lepiej znawcy? Najlepiej byście postawili ocenę sezonową po dwóch meczach.
Najezdzacie na Szymańskiego a najlepszy był dziś na boisku. Kreatywny, dokładny, świetna gra bez piłki czego brakowało środkowym w ostatnich dwóch meczach.
Michalak, Kuchy, Mąka, - dobry mecz
Moneta- limit szans na pokazanie się może się niedługo wyczerpać.
Pomimo że rywal nie był z najwyższej półki to można było czasami popatrzeć na ciekawą grę kombinacyjną.

Dominik1916, 19.07.2017 23:06:46 - *.13

Przeczytajcie sobie artykuł przed pierwszym meczem z finami pt. Skład na IFK i tam jak był jest i Makowski i Michalak. Nie siać fermentu panowie. Brawo Legia! Jedziemy z Koroną teraz!

Kamil, 19.07.2017 23:08:51 - *.play-internet.pl

Makowski i Michalak to wychowankowie. Mogli grać uff :)

poszukaj sobie, 19.07.2017 23:12:14 - *.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legia Warszawa i IFK Mariehamn zgłosiły młodych zawodników na listy B na mecze II rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Legia:

Przybyli: 19. Rafał Makowski, 23. Mateusz Żyro, 17. Konrad Michalak, 24. Robert Bartczak, 70. Miłosz Szczepański.

Ruuud, 19.07.2017 23:12:20 - *.play-internet.pl

Legia Warszawa i IFK Mariehamn zgłosiły młodych zawodników na listy B na mecze II rundy eliminacji Ligi Mistrzów.
Legia:
Przybyli: 19. Rafał Makowski, 23. Mateusz Żyro, 17. Konrad Michalak, 24. Robert Bartczak, 70. Miłosz Szczepański.

IFK:
Przybył: 18. Joel Karlström (17.05.01, pomocnik).

Wiec bez płaczu :D

Dominik1916, 19.07.2017 23:15:04 - *.13

Panowie w artykule pt. Skład na IFK przed pierwszym meczem jest dokładnie napisane ze Michalak i Makowski są w śród piłkarzy którzy zostali zgłoszeni więc po co ten ferment? Brawo Legia! Teraz z Koroną trzeba pojechać!

Greg, 19.07.2017 23:15:23 - *.97.ipv4.supernova.orange.pl

Wszystko jest w porządku z Makowskim i Michalakiem. Jak ktoś wcześniej wspomniał klub przed każdą rundą zgłasza do UEFA dwie listy: A i B. Na liście A jest 25 zawodników w tym 2 bramkarzy. Lista B jest złożona z zawodników urodzonych 1 stycznia 1996 roku i później. Nie ma ona ograniczeń co do liczby miejsc. Jedyne zastrzeżenie tyczy czasu spędzonego przez zawodnika w klubie: musi on być związany z dotychczasowym zespołem przez przynajmniej dwa lata od chwili ukończenia piętnastych urodzin. Nowego zawodnika można wstawić na listę B przed każdą rundą i 24h przed meczem. Regulamin jasno mówi, że można zamienić jednego zawodnika, zaś jeśli lista A będzie już wcześniej zawierała 25 nazwisk, to kogoś będzie trzeba z niej usunąć. Tak w skrócie

krys008, 19.07.2017 23:27:08 - *.serv-net.pl

Ale miałem dupościsk przez tego Makowskiego. Po Beresiu nic mnie nie zdziwi.
Popieram Kuchy KING. Bramka w stylu MK, jego firmowa akcja. :)

wrt, 20.07.2017 07:49:15 - *.play-internet.pl

Przepraszam jeśli kogoś przyprawilem o palpitacje serca , ale sam miałem prawie zawał , nic przez Google nie znalazłem ,ze jest zgłoszony na listę b , dopiero dzisiaj na spokojnie , dzięki kolegom za wyjaśnienie , po akcji z Beresiem jestem przewrażliwiony

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.