Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Konrad Michalak cieszy się z pierwszej bramki w barwach dorosłej Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
Konrad Michalak cieszy się z pierwszej bramki w barwach dorosłej Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 20 lipca 2017 r. godz. 00:31

Pierwszy gol Michalaka w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Konrad Michalak zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Legii. 19-latek pojawił się na murawie od początku drugiej połowy spotkania z IFK Marienhamn i w 81. minucie ustalił wynik spotkania na 6-0. Dla Michalaka był to dopiero drugi występ w pierwszej drużynie stołecznego klubu.

Przypomnijmy, iż zawodnik zadebiutował 11 grudnia 2016 r. w ligowej potyczce z Piastem Gliwice. Wówczas zaliczył ośmiominutowy epizod.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (19)

Cult⚽️Legia, 20.07.2017 00:46:57 - *.197

Bravo!✨⚽️✨

agnosticbelieve, 20.07.2017 00:50:06 - *.centertel.pl

Brawo Konrad, bardzo udany występ, widać że masz potencjał

Szyszko, 20.07.2017 00:51:46 - *.dynamic.chello.pl

Będą z Ciebie ludzie chłopaku, tylko praca, praca, bez sodówy! Ogólnie młodzi na plus. Oby tak chociażby w lidze, nie tylko z ogórami. Może Magic nareszcie wskrzesi młodzież Legii

pozytywnie, 20.07.2017 01:47:39 - *.dynamic.chello.pl

Dobry mecz, moim zdaniem jeden z lepszych na boisku, walcz Chłopaku!

Piotr, 20.07.2017 02:55:02 - *.dynamic.chello.pl

Taki napakowany Kapustka... Więcej o nim napisałem w temacie:
"Szymański, Michalak i Moneta o meczu z IFK Mariehamn"

rozbawiony, 20.07.2017 03:04:06 - *.centertel.pl

super! spełnił swoje marzenia . gratuluję

robochłop, 20.07.2017 03:07:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

i oby było ich coraz więcej !!! gratulacje , walcz chłopaku dalej...

Balde, 20.07.2017 06:03:15 - *.9

Pokazał się chłopak, waleczny z niezłą techniką i ciągiem na bramkę. Razem z Szymańskim zasłużyli na plusa i kolejne szanse.

Sir Alex, 20.07.2017 06:57:01 - *.centertel.pl

No i fajnie. Powinien dostawać więcej minut.

Mario, 20.07.2017 07:43:15 - *.130

Świetny występ. Najlepszy ze wszystkich młodych na boisku. Widziałem go, jak się prezentował w młodzieżowej LM i teraz i trzeba powiedzieć, że klasa. Odważny, zdecydowany, szybki, fajny drybling, widać, że chłopak pewny siebie. Tylko żeby go nie zepsuć i zaraz nie sprzedać, bo kwestia czasu, jak zaczną się przy nim kręcić.

kermit, 20.07.2017 08:12:39 - *.239

Brawo. Zielona Góra i okolice trzymają kciuki za kolejne dobre występy w 1 składzie.

L, 20.07.2017 08:51:41 - *.dynamic.chello.pl

to juz wam mowie ze bedzie gral bardzo wysko

Do kermit, 20.07.2017 08:56:03 - *.dynamic.chello.pl

Konrad pochodzi z Zielonej Góry???
Dziękujemy i gratulujemy u nas chłopak się rozwinie.

Kermit, 20.07.2017 09:12:45 - *.239

Konrad pochodzi z lubuskiego i grał w ZG w Falubazie. Dlatego ma kibiców w ZG i okolicach :)

axlrose, 20.07.2017 10:32:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Normalnie wygląda jak Dziekanowski...

fantom, 20.07.2017 10:45:11 - *.dynamic.chello.pl

wczoraj najlepszy z mlodych. do tego widac, ze ma charakter. mam nadzieje, ze bedziemy mieli z niego wiele radosci.

m4pierwszy, 20.07.2017 11:24:55 - *.242.atman.pl

ale nimi kręcił ! jak sodówa nie uderzy to będą z niego ludzie. Najlepszy z młodych wczoraj

M3, 20.07.2017 14:25:58 - *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Świetny występ. Oby tylko nie odbiło mu jak wielu i będzie z niego podstawowy zawodnik. Szybka noga, technika, ciąg na bramkę, jeden na jeden, mierzone podania. Jeden z lepszych na boisku. Brawo

Arek, 20.07.2017 16:06:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobry meczyk. Jak Guilherme odejdzie, to kto wie? Być może to jest to. Wydaje mi się, że przy Magierze sodówa mu nie grozi, ale jak to w życiu. Wszystko wyjdzie w praniu.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.