Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kasper Hamalainen - fot. Hagi / Legionisci.com
Kasper Hamalainen - fot. Hagi / Legionisci.com
Wtorek, 8 sierpnia 2017 r. godz. 00:01

31. urodziny Hamalainena

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj swoje 31. urodziny świętuje Kasper Hamalainen. Fin debiutował w barwach Legii 14 lutego 2016r. przeciwko Jagiellonii. Jego licznik występów dla stołecznej ekipy wynosi 58 spotkań, w których zdobył 13 bramek. Dwukrotnie świętował mistrzostwo Polski z Legią oraz zdobycie jednego Pucharu Polski.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym.



Komentarze: (20)

Prawdziwy kibic, 08.08.2017 00:19:32 - *.centertel.pl

Kasper najlepszego. Jesteś jednym z najlepszych w Legii. I mocno nie docenianym

Cała Legia Zawsze Razem, 08.08.2017 00:22:49 - *.centertel.pl

Wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia i dużo bramek i Mistrza Polski i żebyś z Legii nie odchodził bo tylko teraz ty zostałeś jako napastnik Legii Warszawa sto lat ;) (L)

Legionista, 08.08.2017 00:54:20 - *.226

Na początku sezonu pisałem żeby Hame sprzedać itp... Teraz jednak nie widzę bez niego naszej Legii... A dlaczego? po dzięki niemu świętowaliśmy Mistrza! A teraz jest kluczowym piłkarzem i coraz lepiej gra! Mogę powiedzieć: Hama oby tak dalej :) Hama dawaj! dawaj ! Strzelaj! Strzelaj! Załamani Kibice Amiki :D :D Sto Lat Hama i długiej kariery w Legii!! A także życzę więcej bramek :) A to "osób" które uważają że Albaniec dobrze przygotował zespół to powiem: nie dzięki niemu mieliśmy przygotowaną drużyne... Taka prawda że on odszedł i pozostawił trenera który z Magicem przygotował drużyne....Można powiedzieć że: trzeba podziękować że są przerwy na reprezentacje... Możliwe że się mylę, ale to jest moja teoria :I Bo Albaniec to słaby trener i ogólnie go nie polecam :I życzę temu Albanowi przegranej z rijeką, a Olimpiakosowi oraz Odjidji przegranej w Lidze :I Wiadomo że jest to nie możliwe :I Ale jakaś szansa jest :I Możliwe że "hejtowałem" Prijo, ale teraz: Prijo strzelaj Albanom :I

Koro, 08.08.2017 00:56:07 - *.play-internet.pl

Splacil sie

Olo, 08.08.2017 00:58:34 - *.dynamic.telkab.pl.pl

Dear Hama, I wish you many goals against Lech in the last minutes of the game. All the best for You

Zajmon, 08.08.2017 01:16:53 - *.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kasper,zdrowia i samych sukcesów w Legii i dla Legii na następne 7 lat! !! Bądź jaki jesteś.

Legionista, 08.08.2017 01:56:22 - *.226

A skąd jestem pewny że Albaniec jest słabym trenerem... Kibice Anderlechtu by go nie nazywali "Najgorszym trenerem".... Wciągu 2 lat zdobył Mistrza i superpuchar... Tylko jest jedno ale... Został zatrudniony 10 marca 2014 r... I w tym samym sezonie zdobył mistrza... Póżniej zdobył Superpuchar... Po tym można powiedzieć jednak znakomitym sezonie... Było gorzej: Sezon 2014/2015 przegrany... Sezon 2015/2016 przegrany dzięki temu trenerowi.... 27 maja 2016 został zwolniony... Póżniej Polonista go zatrudnił.... (Leśny to zaakceptował..) więc jestem pewny że ten "niby" trener nie miał "żadnego" wpływu na: 3 miejsce Fazy grupowej LM, Mistrza, odrobienie 12 pkt... Jak by była inna rola czyli Magic byłby na miejscu Albańca, A Albaniec na miejscu Magica to byście obrażali Magica, a Albańcowi budowali pomnik (nawet jakby ten sezon tak zaczął...) Bo tak jest: Polski trener musi być gorszy od Zagranicznego ponieważ nie jest Polakiem... Teraz został zatrudniony do Olimpiakosa... Pewnie pozostanie tam 2 lat albo dłużej ponieważ z tymi graczami się nie da przegrać... A na pewno Mistrzostwo Grecji... Może nawet nie przygotować zespołu to tak i tak wygra Mistrzostwo Grecji... Jedno jest ale... Nie muszą awansować do Fazy grupowej LM.... Olimpiakos jednak go nie zatrudnił.... Mam wrażenie że przez tego poloniste i to było wszystko za planowane (czyli zrzeknie się pieniędzy od Legii, a dostanie lepszą posadę :I) Ehh gdyby Polonista nie miał kontaktów itp to by go nie zatrudnili, byśmy stracili trochę pieniędzy (możliwe że Poloniste by wywalili z Legii...), ale nie Odjidje...

Ja, 08.08.2017 02:53:17 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl

Wszystkiego dobrego, Kasper.

sledziu, 08.08.2017 07:06:25 - *.dynamic.chello.pl

100 lat HAMA!!!!!

zawierciok, 08.08.2017 07:08:36 - *.itcomp.pl

HAMA naj(L)epszego i samych takich spotkań jak z Sandecją i w run.mistrzowskiej z Niecieczą

td, 08.08.2017 07:27:06 - *.centertel.pl

Wszystkie bramki są ważne, ale te zdobyte z lechem przez niego, i to 2x w końcówce, to chyba decydujące bramki o mistrzostwie na 100 lecie. Dziękujemy i najlepszego !

Juri, 08.08.2017 07:58:09 - *.adsl.inetia.pl

Kasper wszystkiego najlepszego,100 lat. Zdrówka.

hawryl74, 08.08.2017 08:09:02 - *.4.90.7

Kasper 100 (L)at, zero kontuzji i 120% formy oraz bramki co mecz dla Naszego klubu Legia Warszawa.
Dziékujé za Twoje bramki w najwaniejszych koncowych momentach meczu szczegolnie z lechem.
Powodzenia Hama.

aaa, 08.08.2017 08:44:26 - *.dynamic.chello.pl

Zdrowia ,szczęścia i wszystkiego najlepszego ! Obyś następne urodziny obchodził już w innym klubie bo nie nadajesz się do LEGII !!!Bo dobrze grasz raz na 5 meczów !
Kto tego nie widzi niech trochę więcej zacznie się interesować piłką nożna !!!

Wymiatacz1916, 08.08.2017 09:48:16 - *.play-internet.pl

Wszystkiego naj(L)epszego Hama! Mamy urodziny tego samego dnia, z tym ze ja 30

mG, 08.08.2017 10:25:42 - *.2

100! Jeszcze kilku bramek w ostatnich minutach z Lechem !;)

Pawel, 08.08.2017 10:31:17 - *.dynamic.chello.pl

Poza nie zlapaniem kontuzji to zycze mu przedewszystkim grania na jego nominalnej pozycji i rownej-wysokiej formy w kazdym.meczu a nie co ktoryms

AK, 08.08.2017 16:35:36 - *.centertel.pl

Kasper 100 vuotta !!!

Kibic, 08.08.2017 16:48:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jaka jest średnia wieku w pierwszej drużynie?

rob bandit, 08.08.2017 20:16:57 - *.satfilm.com.pl

Kasper Zdrrówka i Powodzenia!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.