Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Arkadiusz Malarz - fot. Woytek / Legionisci.com
Arkadiusz Malarz - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 24 lipca 2017 r. godz. 09:00

Oceny legionistów za mecz z Koroną

Woytek, źródło: Legionisci.com

Arkadiusz Malarz otrzymał najwyższą notę spośród wszystkich zawodników Legii za sobotni mecz z Koroną Kielce. Minimalnie niżej oceniliście występ strzelca bramki Michała Kucharczyka, oraz doceniliście dobrą postawę Kaspera Hamalainena. Najniższą ocenę uzyskał Łukasz Broź. W sumie oceniało 691 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,0.

Malarz 4,3
Kucharczyk 4,1
Hamalainen 4,0
Nagy 3,1
Hlousek 3,0
Guilherme 3,0
Mączyński 3,0
Moulin 2,8
Sadiku 2,7
Kopczyński 2,6
Pazdan 2,6
Szymański 2,5
Czerwiński 2,4
Broź 2,2



Komentarze: (16)

Zduneq, 24.07.2017 09:21:10 - *.play-internet.pl

Hahaha, trenejro Magiera wszedł "lepiej" w sezon niż Hasi.Hasi miał 100% punktów więcej po 2 kolejkach, czyli całe 2:d
Magiera po 2 kolejkach ma już stratę do lidera 5 punktów.masakra

Miczel, 24.07.2017 09:26:09 - *.dynamic.chello.pl

Martwi mnie zapatrzenie na Magiere i Malarza... Jak Magiera powinien mieć szansę, tak pan zbijak już powinien być dawno zmieniony.

d2b90, 24.07.2017 09:31:51 - *.dynamic.chello.pl

Standardowo- Kopczynski za wysoko

kryniek76, 24.07.2017 09:40:39 - *.jmdi.pl

Broź na tle Finów w pierwszym meczu wyglądał oki...
potem zagrał z Górnikiem i teraz z Koroną i mamy już odpowiedź gdzie ten piłkarz wzmocnienie z 3ligowego widzewa jest potrzebny... ławka i to ostatni szczebel.
Podobnie ma się rzecz z Kopczyńskim.... Sory ale to , że jest wychowankiem i że przeszedł wszystkie kadry juniorskie nie zwalnia go z prezentowania poziomu godnego Legii. Ma już 25 lat i niestety lepszy nie będzie.
Do tego dodałbym Szwocha (chwała Bogu, że nie grał z Koroną) Czerwińskiego i mamy pozostałych piłkarzy do dyspozycji.
Pewnie do 30 sierpnia coś się jeszcze zmieni - będzie grupa w pucharach będzie jakieś wzmocnienie nie będzie to niestety 1 lub 2 jeszcze odejdzie i mamy całą kadrę ...

Groch, 24.07.2017 10:07:31 - *.play-internet.pl

Hamalainen w jedenastce kolejki ligi plus. Co jak co ale Smoku i Twaro na piłce się znają,a wy jak zwykle na niego narzekacie. 4tylko za te trzy setki które dograł? To chyba nie jego wina że Sadiku i Szymański zmarnowali je jak amatorzy. Trochę obiektywizmu 5 najmarniej powinien dostać.

Miras, 24.07.2017 10:14:47 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Cała obrona popełnia ogromne błędy, gdyby to byli piłkarze opłacani jak pozostali w naszej lidze można by było to jeszcze jakoś wytłumaczyć. Natomiast nasi piłkarze defensywni z małymi wyjątkami to gwiazdy reprezentacji. Dlatego wystawianie ocen dla bloku obronnego nie powinno przekraczać 2-ki.

Juri, 24.07.2017 10:17:05 - *.centertel.pl

Walczyć, trenować ,Warszawa musi Panować.
Słaba gra,słabe oceny.

Remington_85, 24.07.2017 10:36:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dwa mecze wygrane i będziecie piać z zachwytu nad JM. Trochę rozumu.Dajmy jeszcze popracować trenerowi, bo gra nie jest aż tak zla jak wyniki w lidze. Z ocenami poczekajmy do końca sierpnia.
Odnośnie bramkarza. Malarz jest świetny na lini. Gorzej gra nogami i w powietrzu. Ale ogólnie patrząc jest solidny.

Jerry, 24.07.2017 11:14:52 - *.tktelekom.pl

Ludzie. Guilherme wyżej od Moulina. Czy wy oglądaliście inny mecz czy bazujecie na sympatiach?? Gilu od jakiegoś czasu robi na boisku tylko wiatr. Próbuje swojej brazylijskiej techniki, ale nic mu nie wychodzi. Traci mnóstwo piłek, niedokładnie podaje. "Od wielkiego dzwonu" wyjdzie mu strzał taki jak z Finami. Na pewno nie jest w tej chwili wart tego, czego od klubu żąda. Natomiast Moulin, oprócz tego , że w tym meczu przerywał sporo akcji koroniarzy to jeszcze sporo zagrywał DOKŁADNYCH piłek do przodu. Więc wyższe ocenienie Brazylijczyka niż Francuza jest nieporozumieniem!!

krys008 , 24.07.2017 11:30:58 - *.stg.pl

Kasper sprawia wrażenie ociężałego, ale dużo "widzi" na boisku, te jego ostatnie podania rewelacja. Gdyby koledzy wykazywali się wyższą skutecznością miałby juz sporo asyst i to najwyższej próby.

Wojtek#, 24.07.2017 12:07:02 - *.centertel.pl

Kopczyński to zawodnik na II ligę.Z jego strony nie ma nigdy zagrożenia dla przeciwnika , że strzeli bramkę.To największy błąd Magiery , że takie dno jest wystawiane.Za to co gra Gui powinien dostać podwyżkę i zostać w Legii.Natomiast takie dziady jak Moneta, Broź,Kopczyński czy te wszystkie psudo talenty oprócz Michalaka i Szymańskiego powinny być szybciutko sprzedane-jeśli ktoś to badziewie kupi.

oceniacz, 24.07.2017 12:09:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

noty jakby wygrali z 4:0 , ja dałem po 1 80% składu

grzesiek, 24.07.2017 13:03:06 - *.centertel.pl

Ciekawe kto oddawal te glosy moze sami zainteresowani...

Cult⚽️Legia, 24.07.2017 13:15:30 - *.119

A może razem powinniśmy doradzać trenerowi,a Legionisci.com przestłać sztabowi najlepsze rady,pomysły,poprawki, aby drużna była by wreście Super Legiá!czego Nie widzá trenerzy to widzá kibice ,Szanowna Redakcjo prośimy o stworzenie gorácy telefon,Dla działaczy treneròw I kibicòw,wszyscy jesteśmy za Legiá!LegiaMistrz!

Do redakcji. , 24.07.2017 19:45:13 - *.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Proszę dopisać przy każdej ocenie ile dany piłkarz zarabia na miesiąc.

Redakcja (LL!): nie.

Kipkorir, 24.07.2017 20:23:30 - *.dynamic.chello.pl

Nie wiem kto dał Kopczyńskiemu, Broziowi powyżej 1

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.