Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kasper Hamalainen strzela gola na 1-0 w meczu z Sandecją - fot. Mishka / Legionisci.com
Kasper Hamalainen strzela gola na 1-0 w meczu z Sandecją - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 31 lipca 2017 r. godz. 08:59

Oceny legionistów za mecz z Sandecją

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz z Sandecją Nowy Sącz przyznaliście Kasperowi Hamalainenowi. Występ Fina, który strzelił pierwszego gola i asystował przy drugim, oceniliście na 4,3 w skali 1-6. Najniższe oceny otrzymali natomiast Adam Hlousek (2,5) i Krzysztof Mączyński (2,6). W sumie oceniało 605 osób. Średnia ocena drużyny za ten mecz to 3,3.

Hamalainen 4,3
Kucharczyk 4,0
Sadiku 3,5
Malarz 3,5
Nagy 3,4
Kopczyński 3,3
Moulin 3,2
Pazdan 3,2
Pasquato 3,1
Jędrzejczyk 3,1
Czerwiński 3,1
Guilherme 3,0
Mączyński 2,6
Hlousek 2,5



Komentarze: (29)

Gyyy, 31.07.2017 09:07:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Piękne czasy, Kuchy co mecz w top3 wg ocen, hejterzy pochowani w norach - siedzieć tam i nie wychodzić :)

Krzeszczu, 31.07.2017 09:20:11 - *.cust.bredband2.com

Z jednej strony wszyscy narzekaja i chodza wqö...eni (no oprocz rozowych okolarow) bo druzyna gra padake, a z drugiej strony wszyscy oceniaja zawodnikow ze zagrali poprawnie lub dobrze.

I wez tu teraz zrozum logike?

@rek do Krzeszczu, 31.07.2017 09:46:16 - *.dynamic.chello.pl

Tu nie ma miejsca na logikę... Bo ludziska są tak spragnieni wygranych (L)egii i jej dalszych sukcesów, iż nawet po tak wymęczonym zwycięstwie z osłabionym beniaminkiem wszyscy pieją z zachwytu nad "wygraną"... C'est la vie... Pozdro (L)

md, 31.07.2017 10:20:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kucharczyk za nisko ! LEGIA !!!

ostet, 31.07.2017 10:50:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

widać Magiera bardzo słabo przygotował zespół do sezonu gdyż znowu w czołówce ocen jest Michał Fatalczyk który jest tak drewniany że żaden zawodowy klub nie dałby za niego nawet złotówki, kiepsko widzę ten sezon...

astro, 31.07.2017 10:56:57 - *.dynamic.chello.pl

Zastanawiające jest, jak wielu zawodników Legii jest pod formą. Odpowiedzią jest, w pewnym sensie, Kucharczyk który miał inny cykl przygotowań. I tyle.

do Gyy, 31.07.2017 11:02:17 - *.69

Kuchy w czubie bo reszta poniżej DNA.

ja się pytam co w składzie robi Jędza? To taki troche Borysiuk.

W składzie jest ale na boisku go nie ma.

do Gyyu, 31.07.2017 11:19:16 - *.228

A co w tym pięknego że nie mamy zawodników lepszych od niego?

Cziko, 31.07.2017 11:22:39 - *.play-internet.pl

Niestety padaka jak dwóch rezerwowych z poprzednich sezonów ( Hama i Kuchy) są najlepszymi na boisku. Świadczy to dobitnie o słabosci drużyny a nie mocy tych piłkarzy którzy nadal powinni być jako rezerwowi.

do Gyyy, 31.07.2017 11:28:14 - *.86

jesteś zero jedynkowy jak kalkulator... jak Kuchy gra dobrze, to ma wysokie noty, na tym polega zabawa w ocenianie. Czy Ty dajesz oceny za nazwisko i kogo lubisz oceniasz wysoko?

Grzeszczu, 31.07.2017 11:34:09 - *.fttx.telefonserwis.pl

Brawo drużyna, brawo Jacek Magiera. 100% poparcia dla Jacka Magiery.

kibic(L), 31.07.2017 11:40:44 - *.pl

@astro
Bardzo ciekawe spostrzeżenie... Powoli zaczynam inaczej patrzeć na to co wydarzyło się w ubiegłym sezonie. Niby przyszedł trener, który jakoś specjalnie znany w Europie nie był ale Anderlecht prowadził. Miał najwyższy kontrakt w historii i wolną rękę w transferach i przygotowaniu drużyny. Skończyło się jak wiadomo fatalnie ale...
1. Czy nie jest tak, że rzeczywiście dobrze przygotował drużynę do sezonu (chociażby fizycznie)?
2. Czy nie jest tak, że to drużyna nie była zainteresowana współpracą z dr. Albanem? Wiadomo było, że są zgrzyty na linii trener zawodnicy. Część z nich została nawet przesunięta do rezerw.
3. Powyższy punkt potwierdza fakt, że po objęciu drużyny przez Magierę, praktycznie z dnia na dzień drużyna zaczęła grać. Nie twierdzę, że Magiera nie miał swojego wpływu na grę i drużynę ale aż taki?

Teraz Jacek Magiera mógł zaprezentować co potrafi i:
1. Drużyna osiąga wyniki takie same co drużyna dr. Albana.
2. Drużyna jest całkowicie bez formy i większość piłkarzy przypomina cienie samych siebie.
3. W tym tygodniu może się okazać, że z ogórami z Kazachstanu odpadamy z walki o Ligę Mistrzów, która gwarantuje, że cokolwiek dobrego w tym klubie wydarzy się w najbliższych latach.

Okolicznościami łagodzącymi dla Magiery są:
1. Spory i zmiany na szczeblu właścicielskim, które mocno odbijają się na drużynie.
2. Sprzedaż VOO - nie oszukujmy się. 70% sukcesu w zeszłym sezonie to jego zasługa.
3. Brak jakichkolwiek wartościowych wzmocnień drużyny. Na razie piłkarze, którzy przyszli niczym szczególnym się nie wyróżnili.

Do do gyyy, 31.07.2017 11:55:11 - *.centertel.pl

Często miałem ubaw po pachy jak te oceny widziałem i miałem wrażenie ze wystawiano je losowo, teraz wreszcie Kuchy jest obiektywnie oceniany :)

taki tam, 31.07.2017 11:57:24 - *.studiowik.net.pl

Mączyński to przyszedł tu chyba kasę liczyć...

@Krzeszczu, 31.07.2017 11:58:40 - *.centertel.pl

Wiecznie nie zadowolona panienka rozowa sukienka. Wygrywamy zle przegrywamy jeszcze gorzej. Wez rozped i je...jjjj barana z przytupem o sciane

zibin55, 31.07.2017 12:01:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Kibic(L)
w pełni się zgadzam, może poza oceną nowych: z Mąki może być chleb zjadliwy, Sadiku na razie przecież nieźle, Pasquato zobaczymy a Pereira wiadomo musi się ładować i zasłużyć-wg Magiery. Oczywiście by transfery się wkomponowały powinny być zrobione zimą ale wiadomo co się wtedy działo (poza tym ,że zimowe były klęską). Odbija się czkawką walka o Legię i bardzo zły ostatni okres prezesowania BL.Jeśli jakiś cud nas uratuje z Astaną i Mioduski pozbędzie się Magiery to możemy zobaczyć światełko w tunelu:)

Jerry, 31.07.2017 12:06:16 - *.finemedia.pl

Czy naprawdę nie można się postarać o Angulo? Wypożyczyć im na 2 lata Niezgodę (on by tam mocno pasował) cos tam dopłacić i jest gość na teraz, w formie, nie bojący się niczego, mający końcówkę kariery (starający sie przez to na maxa) i formę życia. Tak zwyczajnie szkoda go na Górnika w takiej formie, bo taką Astane przeszedłby sam, ale tu trzeba szybko mysleć, miec jakiegos dyrektora, kogos z jakąkolwiek wizją.

pezet, 31.07.2017 12:20:10 - *.dynamic.chello.pl

A ja mam nadzieję, że odpadniemy z Astaną. Co poprawiono w klubie za pieniądze z LM?

Skupmy się na lidze, bo już jest strata na dzień dobry...

i, 31.07.2017 12:21:11 - *.centertel.pl

Do Jerry...jak bedziesz wlawscicielem,bedziesz mogl sprowadzac zuzytych jednosezonowych grajkow,bedziesz mogl im nawet ze swoich pieniedzy wyplacac gigantyczne pensje.

krys008, 31.07.2017 12:44:05 - *.82

Krzeszczu ma rację, mecz co prawda wygrany, ale nie czarujmy rzeczywistości. Zagrali słabo, z beniaminkiem, w 11 na 10 przez większość meczu wymęczone zwycięstwo. Oceny 4, 4.3 trochę przesadzone. Ważne 3 pkt, obyśmy łapali rytm i z Astaną wygrali 2:0. Wtedy przyłączę się do piejących z zachwytu. Na razie nie ma nad czym i bardzo czekam na moment, aż ruszy i zaczną grać.

Wnp, 31.07.2017 12:56:52 - *.11

Mąka na razie najsłabszy. Pasquato straszna gra na alibi, dużo niedokładnych podań jak już coś zaryzykował, nie widziałem żeby chociaż raz zrobił dryblingiem przewage. I to na tle takiego przeciwnika. Niby każdy potrzebuje czasu, ale ja nie widzę w nim 10-setki która pociągnie grę. Na Astanie, musi wyjść Hamalainen na 10, to jego pozycja o w tym upatruje szans na awans i wyjście w końcu Fina z tej himerycznosci.

Legionista, 31.07.2017 13:23:04 - *.226

Do Kibic(L) Ja tez mogę powiedzieć ze do Berg przygotował drużynę dla Czerczesova..... Jednak taka prawda ze tu nie chodzi o przygotowanie tylko o to ze piłkarze są zmęczeni poprzednim sezonem...

Arek, 31.07.2017 14:35:22 - *.free.aero2.net.pl

A ja mówię, że trzeba wyj...ać tego Krzepotę, czy jak mu tam. Źle ich przygotował, a w zasadzie to wcale ich nie przygotował i tyle. Jak oni się ruszają po tym boisku to jest dramat.

Jerry, 31.07.2017 15:46:27 - *.tktelekom.pl

Do Jerry. Nie podszywaj się.

AJG, 31.07.2017 15:51:20 - *.dynamic.chello.pl

Sprawa jest prosta , jak konstrukcja cepa !
Albo wyjdą skoncentrowani,z ambicją,gotowi walczyć do upadłego - albo zagrają to,co z Sandecją,czyli wolno,bez agresji,"chodzonego",piłeczka do kolegi na alibi !
Być może trochę trenerzy przesadzili z natężeniem treningów,bo sa jacyś wolni - to może oznaczać,że trochę zlekceważono Kazachów i szykowano formę na następna rundę !!Potwierdzeniem tej tezy może być zdecydowanie ofensywne ustawienie drużyny na pierwszy mecz. Boję się,że teraz zaczną asekuracyjnie....
A Hamalainen powinien grać na "10" ale od 70 minuty! Bo grając od początku jeszcze chyba nigdy nie zagrał dobrze!!! Jest za wolny,dopiero na zmęczonego przeciwnika może pokazać,co potrafi!!!

s(L), 31.07.2017 16:19:24 - *.dab.02.net

Mecz tragedia, Kuchy chwali sie ze strzelil ale po za tym padaka, oprocz zaciecia do gry, brak jakichkolwiek umiejetnosci, zmyslu do jakiegokolwiek rozgrywania, z ogorkami strzela bramki ale co lepsza druzyna to nawet tego brak, Hamalainen to samo pogral 3 dobre mecze i koniec . Oceny dostali chyba tylko za bramki i to jest bardzo przykre :( ale na ostatnie 20-30 min zeby poganiac sie z chlopami to sa w sam raz.

Bubek, 31.07.2017 16:25:13 - *.centertel.pl

Kurva sami specjaliści. Będą z was śmiechy jak chłopaki zaczną grać na koniec sierpnia czyli jak co roku. A zapomniałem... wtedy was nie będzie, bo wszyscy będą się zachwycać.

do @Krzeszczu, 31.07.2017 16:30:58 - *.69

ty to zrobiłeś i widać efekt...

AAA, 01.08.2017 00:24:00 - *.dynamic.chello.pl

Fatalczyk to przeciez totalne drewno.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.