Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol
Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol
Piątek, 4 sierpnia 2017 r. godz. 13:15

Sheriff Tiraspol rywalem Legii w 4. rundzie el. Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Sheriff Tiraspol będzie rywalem Legii Warszawa w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Mecze zostaną rozegrane 17 sierpnia w Warszawie i 24 sierpnia w Tiraspolu. Mistrzowie Mołdawii podobnie jak Legia odpadli w 3. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów - lepszy okazał się Karabach Agdam (0-0, 1-2) z Jakubem Rzeźniczakiem w składzie.

W 2. rundzie el. LM Sheriff pokonał albański FK Kukesi (1-0, 1-2).

Pary grupy 4:

Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol
Viktoria Pilzno - AEK Larnaka
FC Utrecht - Zenit Sankt Petersburg
NK Domžale - Olympique Marsylia
Partizan Belgrad - Videoton FC Fehérvár
PAOK Saloniki - Östersunds FK



Komentarze: (105)

GoralzBielefeld, 04.08.2017 13:18:38 - *.088.076.pools.vodafone-ip.de

Liga Europy powinna byc na otarcie lez

piotr3ck79, 04.08.2017 13:18:57 - *.adsl.inetia.pl

Los nam sprzyjał. Drużyna spokojnie do pokonania. Musimy tylko zacząć lepiej grać bo obecna forma to tragedia.

Piotr, 04.08.2017 13:19:03 - *.173.ipv4.supernova.orange.pl

Pod względem kibicowskim... kiepsko.
Pod względem sportowym.... obowiązek to wygrana !

wrt, 04.08.2017 13:19:10 - *.itsa.net.pl

jak z nimi też przegramy to zimuję w drewnicy

Legionista, 04.08.2017 13:19:24 - *.154

No i znowu dostaniemy wpierdziel

Maly, 04.08.2017 13:19:30 - *.107

Awans to obowiazek nawet z tak kopiacymi grajkami. Los sie usmiechnal po raz kolejny. Oby tego nie zje.... Tylko Legia!

Januszek, 04.08.2017 13:19:37 - *.132

Niby przeciwnik prosty ale aż się cisną frazesy typu " nie ma już słabych zespołów" oraz "wynik 2-1 byłby sprawiedliwszy"...życzę jak najlepiej naszej ekipie oczywiście! LEGIA!

Big, 04.08.2017 13:19:48 - *.dynamic.chello.pl

no to chyba sportowo trafiliśmy najsłabszego rywala :)

Kamil, 04.08.2017 13:19:51 - *.play-internet.pl

szkoda,że nie Utrecht :(

Kajus Czarodziej, 04.08.2017 13:19:58 - *.range86-149.btcentralplus.com

Dobre losowanie ale trzeba bedzie sie skoncentrowac.. Mecze same sie nie wygraja, mam nadzieje ze nauczka z astany nie pojdzie w las..

Żo(L)iborz, 04.08.2017 13:20:11 - *.dynamic.mm.pl

Gdzie jest dokładnie grany mecz rewanżowy? W Mołdawii czy na terenie separastycznego Naddniestrza?

Jeśli to drugie, to może być baaaaaaaardzo ciekawy wyjazd :D

Redakcja (LL!): Nie wiadomo, choć raczej w Tyraspolu.

janusz, 04.08.2017 13:21:04 - *.69

znowu 3 świat .....

(L), 04.08.2017 13:21:07 - *.dynamic.chello.pl

Losowanie dobre. Ale...

Ciekawe jakie beda wymowki jak z nimi odpadniemy...

Bloom, 04.08.2017 13:21:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Lepiej być nie mogło. No ale z tą formą to można się spodziewać wszystkiego.

Będzie ciężko, 04.08.2017 13:22:19 - *.162

W Naddniestrzu będzie ciężko o dobry wynik u nas jestem spokojny ale na wyjeździe znów może być z 1-3 :(

ja, 04.08.2017 13:22:21 - *.dynamic.chello.pl

Jak Karabach ich ograł z Kubą i to Tyraspol był dużo gorsi to powinniśmy ich z łatwością ograć.
Może przynajmniej LE będzie.

PePe, 04.08.2017 13:22:41 - *.80

Czemu pierwszy mecz gramy u siebie ?

LuisFigo, 04.08.2017 13:22:53 - *.dynamic.chello.pl

Kucharczyk pilkarzem lipca... NIe obiecujcie sobie zbyt wiele...
Panie Mioduski, chyba juz czas wyciagac wnioski...

(L)odz, 04.08.2017 13:22:56 - *.toya.net.pl

Lepiej sie nie dało wylosować pod wzgledem sportowym.

INFO, 04.08.2017 13:23:46 - *.dynamic.chello.pl

______________________________________________

Wyjazd furami jeeeeah
blisko morze czarne jeeeeeh
Jest dobrze :)
Minus stadion 12,800
ale tam przychodzi garstka więc z biletami nie powinno byc kłopotu !!

https://www.youtube.com/watch?v=aTjedJDjkA0

JW23, 04.08.2017 13:23:56 - *.101

Szeryf z Terespola ?

Grock, 04.08.2017 13:24:30 - *.centertel.pl

Zagraliśmy dobry mecz, Ale znów zabrakło nam szczęścia...

pablo, 04.08.2017 13:24:36 - *.um.warszawa.pl

Rzeźniczak powinien coś więcej ogarniać, ostatnio stoczył z nimi bitwę

Cult⚽️Legia, 04.08.2017 13:24:51 - *.115

Teraz jak odpadniemy,Mioduski musi Rewolucje zrobić!Zmienić wszystko słabe na lepsze a jak kasy brak brac kredyty !

aL, 04.08.2017 13:25:09 - *.static.ip.netia.com.pl

no to pozamiatane... ;)

bunga bunga, 04.08.2017 13:26:34 - *.dynamic.chello.pl

fajną opcją jest podróż przez Odessę jeśli ktoś ma urlop i lubi plażowe imprezy z Ukrainkami;)

Tripadvisor, 04.08.2017 13:26:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Loty Ukraińcem do Kiszyniowa z przesiadką w Kijowie w granicach 600-700 zł można znaleźć. Całkiem rozsądna cena jak na moje oko

maccolin, 04.08.2017 13:27:14 - *.static.ip.netia.com.pl

Myślałem, że jako rozstawiona drużyna, rewanż gramy u siebie- jak to w końcu jest?

ssds, 04.08.2017 13:27:14 - *.static.ip.netia.com.pl

Lipa bo nie bedzie transmisji z rewanzu.
sportnews.az/modules/news/article_storyid_64657.html

Witek, 04.08.2017 13:27:30 - *.65.static.msgaz.pl

Będzie dobrze! Tylko LEGIA!!!

1982, 04.08.2017 13:27:43 - *.warszawa.vectranet.pl

Mam nadzieję że tam nie ma sztucznej trawy....

rdzenny , 04.08.2017 13:29:01 - *.dynamic.chello.pl

przestańcie się cieszyć , my gramy jak równy z równym z beniaminkami w tym sezonie a to mistrz Mołdawii :)

Q, 04.08.2017 13:31:11 - *.dynamic.chello.pl

Autem 1100 km przez Ukrainę
1400 km przez Rumunie
Typowo turystyczny wyjazd

do wrt, 04.08.2017 13:31:12 - *.2-1.cable.virginm.net

lol

Piter, 04.08.2017 13:32:10 - *.ztm.waw.pl

Sheriff Tyraspol w sezonach 2009/2010, 2010/2011 i 2013/2014 uczestnik grupowej fazy LE.
W europejskich pucharach w ostatnich latach m.in. wygrane z Twente/ Dynamo Kijów/Vojvodiną/Tromsoe.
Mecz na wyjeździe raczej w okolicach remisu. U nas wygrana obowiązkowo!!!

Macias, 04.08.2017 13:33:50 - *.play-internet.pl

Czemu gramy 1 mecz u siebie?

Alex uk, 04.08.2017 13:34:26 - *.240

Czy to juz ostatnia runda? Jak jakims cudem przejdziemy moldawian z genialna obrona dowodzona przez dobrowskiego, kreatywna pomoca gdzie niekonwencjinalnie gra kopczynski z szybkim jak wiatr hamalainenem i sepem pola karnego sadiku, calosc nadzrowana przez gaurdiole z czestochowy, czy moze jeszcze znow na przekodzie stanac nam jakis mistrz zakaukazia czy innej polnocnej Osetii ?

@rek do maccolin, 04.08.2017 13:35:22 - *.dynamic.chello.pl

Bo 17 sierpnia są imieniny Mirona i Jacka, więc może Magic robi w domu wieczorną imprezkę i dlatego musi być w Warszawie wieczorem...:)))) Pozdro (L)

Tak będzie, 04.08.2017 13:48:59 - *.dynamic.chello.pl

2-0 , 1-1

info, 04.08.2017 13:49:26 - *.dynamic.chello.pl

Informacje praktyczne przygotowane przez Anglików, http://www.tottenhamhotspur.com/news/fc-sheriff-v-spurs-travel-advice-221013/

m.in.

We have also been advised to inform supporters that it is an arrestable offence to take photographs of the Police, Army or Government Buildings in both Chisinau and Trannistria.

Our supporters will be located in Sector 15. The stadium will open at 6pm local time, two hours before kick-off.

enkidu, 04.08.2017 13:54:51 - *.dynamic.chello.pl

najlepsze losowanie z możliwych

Krzeszczu, 04.08.2017 13:57:22 - *.cust.bredband2.com

@ info: no niezle poszperales.
Tylko ze to INFO jest 4 LATA stare, z 2013 roku. Wiec moze nie zbyt aktualne?

Pawel, 04.08.2017 13:59:08 - *.dynamic.mm.pl

Dlatego pierwszy mecz jest u nas ponieważ piłeczka z numerkiem drużyny rozstawionej została wyjęta wcześniej niż piłeczka z numerem drużyny nie rozstawionej. A wg regulaminu pierwsza wylosowana gra pierwszy mecz u siebie

Bartol, 04.08.2017 14:06:53 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Pojechaliśmy dwa lata temu do Tyraspola na Sylwestra w 40 osób. Takie tam mają szlagiery https://www.youtube.com/watch?v=EuxnGDAmYTQ

Cichoszeeski, 04.08.2017 14:07:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dlaczego wicemistrz Mołdawi gra w e.LM a Polski nie gra.

eth, 04.08.2017 14:07:48 - *.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Krzeszczu, w takich Mołdawiach to przez sto lat nic się nie zmienia więc podejrzewam ze info sprzed 4 lat powinno być aktualne jakby było wydane wczoraj :)

Zxc, 04.08.2017 14:16:03 - *.play-internet.pl

A Astana z Celtickiem.... co to by był za rewanż, chociaż kibicowski :)

slabek, 04.08.2017 14:17:34 - *.centertel.pl

moze i kibicowsko slabo ale kulturowo najbardziej hardkorowy wyjazd jaki mogla Legia trafic.

mg, 04.08.2017 14:18:09 - *.centertel.pl

Rywal w naszym zasiegu:) dobre losowanie. Tego sie chyba nie da spier...

Krzeszczu, 04.08.2017 14:21:55 - *.cust.bredband2.com

@ eth: Trafne! :-)))

kibic, 04.08.2017 14:23:53 - *.dynamic.chello.pl


AUTOKARY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PROŚBA ! O ORGANIZACJE !!!!

Ka(L)isz, 04.08.2017 14:26:52 - *.icpnet.pl

a gdybyśmy przeszli Astanę byłby...Celtic :(

Dedi, 04.08.2017 14:27:08 - *.opera-mini.net

Tam też mają dwóch czarnych z przodu :P już jest nie dobrze

Cyrille Bayala i

Ziguy Badibanga

z, 04.08.2017 14:29:27 - *.90

No to już wiemy z kim przegramy :)

Lee, 04.08.2017 14:31:24 - *.jmdi.pl

A ja tak z innej beczki: czy to juz wszystkie transfery??

x, 04.08.2017 14:32:25 - *.19-1.cable.virginm.net

I shot the sheriff..... i tyle w temacie. Ciekawe kogo w grupowej trafimy

Arek, 04.08.2017 14:36:21 - *.free.aero2.net.pl

@cult Legia, ale Ty będziesz płacił te kredyty z własnej kieszeni. Może być? Rzeźniczak pewnie ma dużo informacji o tym Sheriffie. Ja ich kojarzę, że kiedyś tam grali w fazie grupowej le, ale kiedy, co i gdzie, to już nie wiem. Wydają się być do przejścia, ale z obecną formą to cholera wie. No i trochę szkoda tego pierwszego meczu u siebie.

_, 04.08.2017 14:44:08 - *.dynamic.chello.pl

a do Odessy rzut beretem :)

https://www.youtube.com/watch?v=twftOlK1VXs

Można sobie zrobić fajne wakacje z 5 dni połączone z meczem... Ceny na Ukrainie i w Mołdawii rewelka.

matus007, 04.08.2017 14:48:05 - *.play-internet.pl

szkoci vs astana ....

ryniek, 04.08.2017 14:55:51 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Bardzo złe losowanie. Im słabsza drużyna, tym bardziej lekceważący stosunek naszych gwiazdeczek. I to już zemściło się nie raz. Przy lepszym rywalu spięliby się na dobry wynik, a tak skończy się jak zwykle. Oby, tym razem, nie.

Teo, 04.08.2017 14:57:24 - *.unet.cz

Uwaga! Oni też grają na dwóch szybkich murzynów z przodu.

Matt, 04.08.2017 15:09:41 - *.190

Jak przełamiemy magiczną barierę 1/16 finału, to zapominam o Astanie.

operatorMatrixa, 04.08.2017 15:10:53 - *.cable.dynamic.surfer.at

legia, macie pozamiatane!;)

laska90, 04.08.2017 15:31:04 - *.lukman.pl

Nie było by Celticu, gdybyśmy awansowali, to razem ze szkotami byli bysmy rozstawieni..

mariano, 04.08.2017 15:34:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Byłem w zeszłym miesiącu w Tyraspolu, wjazd tylko na paszport jbc. Miasto czyste, ładne, choć postsowieckie. W Tyraspolu można przebywać bez meldunku max 10 h. Polecam ichniejsze alkohole, w tym wina z Kvinta, przepyszne!! Najśmieszniejsze, że mają plastikowe monety ;p W samym mieście nie ma co robić, więc jakby ktoś chciał na parę dni się wybrać, to nocleg lepszy w Odessie niż w Kiszyniowie- dojazd podobny, a miasto ładniejsze

...., 04.08.2017 15:34:51 - *.61.tvksmp.pl


Poziom naszej ligowej piłki jest odwrotnie proporcjonalny do ilości reklam zakładów bukmacherskich na koszulkach naszych ligowców-zakładników.TO NIE PRZYPADEK!!!!

proste, 04.08.2017 15:37:12 - *.dynamic.chello.pl

Potraktujmy LE jak eliminacje do LM, wygrajmy ją i awans jest nasz;)

LW, 04.08.2017 15:38:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Losowanie marzenie ! LEGIA !!!

, 04.08.2017 15:40:01 - *.internetdsl.tpnet.pl

Ogóreczki.Liga Europy stoi otworem co nie przeszkadza przy okazji zdecydowanie poprawić grę.

kaczor_p, 04.08.2017 15:47:54 - *.msz.gov.pl

Pragnę niektórym przypomnieć, że bylibyśmy rozstawieni więc nie byłoby opcji żeby trafić na Celtic

----------, 04.08.2017 15:53:35 - *.dynamic.chello.pl

JAKI CELTIC !! OGARNIJCIE SIĘ GIMBUSY !!
CELTIC BYŁ ROZSTAWIONY I MY TEŻ BYŚMY BYLI WIĘC NIE BYŁO SZANS ICH TRAFIĆ!

J23, 04.08.2017 15:55:57 - *.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Drogi bardzo chu...we, samochodem wyjazd to będzie masakra.

TMR, 04.08.2017 16:05:29 - *.elartnet.pl

W sumie to wyjazd do Rosji. Naddniestrze to separatystyczny region podobnie jak Osetia uznawany tylko przez Rosjan. Tam ruski ruskiego ruskim pogania. Obawiam się, że na mecz mogą przyjechać posiłki ze specnazu z głębi Rosji. Podobnie jak w czasie Euro 2016. Takie przetarcie przed MŚ w Kacapowie.

kibic emeryt, 04.08.2017 16:09:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo dobre losowanie . Potencjalnie najsłabszy przeciwnik . Biorąc nawet to pod uwagę że jesteśmy w słabej formie powinniśmy ich pokonać bez problemu .Klubowi pozwoli uniknąć zapaści finansowej ,Magierze udowodnić że praca w Legii mu się należy a jeśli okaże się że jednak Magiera nie poradzi sobie w Legii będzie czas na znalezienie innego trenera na wiosnę .

@rek do kibic emeryt, 04.08.2017 16:18:57 - *.dynamic.chello.pl

Tak samo myślę, jak Ty... Czas i wyniki jesienne w LE wiele wszystkim wyjaśnią... Pozdro (L)

buma, 04.08.2017 16:26:28 - *.17

Dobra teraz pytanie .Czy do Mołdawi jest potrzebny paszport ? bo z tego co wyczytałem to pisza ze można i ze nie można i nie wiem pisza tam ze można jechać na dowód tylko jak się będzie jechało przez Rumunie .
czy wiecie cos na ten temat ?

Redakcja (LL!): Do Mołdawii nie jest potrzebny, ale do Nadniestrza tak. Tiraspol leży na niekontrolowanym przez Mołdawię terytorium, więc bez paszportu nie da się wjechać.

FANATYK, 04.08.2017 16:44:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolejny Piękny prezent, tylko nie spartaczcie tego!

FOREVER LEGIA, 04.08.2017 16:56:11 - *.play-internet.pl

Dlatego pierwszy mecz u siebie,poniewaz dugi na wyjezdzie.

Legionista, 04.08.2017 16:56:31 - *.226

Teoretycznie łatwy przeciwnik, jak zagramy na takiej determinacji co ostatni mecz to wygramy :) Przede wszystkim gui nie powinien grać jako ofensywny pomocnik (tu mamy problem bo nie mamy dużego wyboru...) KOPA i Moulin (ja wierze w Moulina bo on umie grać!) W ataku Kuchy lub Sadiku większej rewolucji nie widzę :I Mnie jedno boli czemu w takim zespole jakim oni są... Mają lepsze warunki do treningu niż my...

ndjdjd, 04.08.2017 17:06:41 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Niezłe zjeb**y z was ci co piszą ze trafilibysmy na celtic znacie się jak h****

Sebo(L), 04.08.2017 17:12:19 - *.slupsk.vectranet.pl

Radzę sobie sprawdzić w necie stronkę "Szeryfa" i oblukać ich bazę sportową. Stadion główny,stadion dodatkowy,hala piłkarska z trybunami,kilka płyt treningowych...

Jest szansa, 04.08.2017 17:17:05 - *.dynamic.chello.pl

Tylko walczyć na maxa trzeba bo jak wyjdą jak w Kazachstanie ostatnio na miękkich nogach i bez sił do biegania to nawet z Tiraspolem będą baty. Legia grać "urwał nać" ;)

Buma, 04.08.2017 17:17:58 - *.17

Dzieki za info redakcjo. Moze tez znacie odpowiedz na pytanie czy tymczasowy paszport przejdzie tam czy trzeba wyrabiac normalny ?

bart, 04.08.2017 17:27:08 - *.bb.sky.com

Mialem napisac, ze awans po takim losowaniu to najwyzej Magiera moglby schrzanic, ale chyba jednak bez przesady. Nawet on nie jest tego w stanie zepsuc.

urlopowicz, 04.08.2017 17:39:55 - *.stansat.pl

Pierwszy mecz w Stolicy, bo później mam urlop i mnie 24 sierpnia nie będzie :)

Kaj, 04.08.2017 17:41:44 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Na wyjazdach grają w czarnych kostiumach. Pewnie brudne koszule z K6 będą chcieli bilety.

Krzeszczu, 04.08.2017 17:42:36 - *.cust.bredband2.com

@ Buma: moze wez zalacz googla, albo skieruj te pytania do ambasady a nie bedziesz redakcji glowy zawracal.
Co to, infoteka miedzynarodowa jakas?

Kibic OE, 04.08.2017 17:48:35 - *.adsl.inetia.pl

Transfery Legii to zenada , 300 kg hilberto i pasquato co zapomnial jak pilka wyglada , ostatni mecz w styczniu , i to maja byc wzmocnienia? Jedyny plus to Maczynski ,ale co z tego ja w srode na lawce, ogolnie wstyd w zadnym powaznym klubie Europejskim takie transfery sie nie odbywaja , kupuja zawodnikow naprawde dobrych a nie szrot , wstyd i jeszcze raz wstyd , chciałbym powiedzieć ze moze Legia nauczy sie na bledach ale , 10 lat temu tez tak myslalem mamy 2017 rok i wciaz ta sama sytuacja , Co to stylu druzyny to patologia ,kopanie sie po czole, i tu nie ma co plakac ze voo odszedl , kazdy pisze ze go brakuje i ze takiego zawodnika dawno w ekstraklasie nie bylo , moze i nie bylo ale taki melixon z wisly to zjada go na sniadanie , ciezki sezon sie szykuje

Nie tym razem Panie Jacku, 04.08.2017 17:53:53 - *.centertel.pl

No co wy trener bez jaj to i drużyna bez ogonka tylko liga i mistrzostwo może???

Prosty kibic, 04.08.2017 17:58:50 - *.centertel.pl

Czytając nie które wpisy to jestem w szoku , że przyszły takie czasy ,ze boimy się drużyny z Mołdawii. Kiedyś wpisy byłyby taki np. Dwa razy po 5:0 i pozamiatane. A teraz np.remis tam a tutaj zwycięstwo.
Niestety takie czasy . Szkoda, ze z takimi drużynami nie zaczynamy liczyć wyniku od 3:0 dla nas. To znaczy ,ze klub jest źle zarządzany. Każdy bimba a nie robi to co do niego należy. Drużyna powinna być wzmacniana czyli np. Grał Nikolic, Vadis czy też Ljuboja i powinny być podobne transfery . Żeby klub się rozwijał to trzeba dobrych piłkarzy. Gdy raz czy drugi Legii się nie uda zagrać w fazie choćby fazie grupowej LE to pieniądze się skończą i dopiero się zacznie zjazd w dół. Nie można pozwolić na wyprzedaż dobrych piłkarzy. W przeciągu kilku miesięcy odeszło kilku z klubu takich piłkarzy.

HSN, 04.08.2017 18:28:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

O której godzinie będzie mecz? Ten w Warszawie. Zna ktoś godzinę albo kiedy podadzą?

wrocLawianin, 04.08.2017 19:50:42 - *.internetia.net.pl

Co jak co, ale mam nadzieje, ze przegramy i skupimy sie na Ekstraklasie. Bez wzmocnien, nie damy rady walczyc na dwa fronty. Pamietacie jak sie meczylismy o wiele lepszym skladem rok temu? W tym roku mam beznadziejne wzmocienienia, Pan Miodulski musi zrozumiec, ze nie tedy droga.

Wiem, ze zjedziecie mnie za to, ze jestem kibicem Legii z Wroclawia, ale nie widze tego :(((

L

., 04.08.2017 20:13:40 - *.dab.02.net

Sheriff lewego pasa

(L), 04.08.2017 20:46:03 - *.dynamic.chello.pl

Nie ma znaczenia że pierwszy mecz u siebie.Rozegrać dobry mecz zapakować kelnerom 3 brameczki i jechać do nich jak po swoje.

Legionista, 04.08.2017 22:44:10 - *.226

@wrocLawianin możesz być nawet z Poznania, ale jak kibicujesz Legii to należy się szacunek :) @Kibic OE, Racja! @Prosty kibic nie dziw się że tak jest bo nadchodzą czasy Miodka i Polonistów (żewłaki)

fdc, 04.08.2017 23:27:18 - *.static.ip.netia.com.pl

Rewanzowy mecz Legii z Sheriffem pokaze tylko kanal TCB. https://tsv.md/ Znalazl ktos stream do tego kanalu?

Ślepy w temacie, 04.08.2017 23:35:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla tych którzy twierdzą że los nam sprzyja S.Tiraspol w poprzednim sezonie w 30 meczach strzelił 71 stracił 15 !!!
(u siebie w 15 meczach strzelił 44 stracił 7 !)
Zastanawiam się która jest lepszą z lig Kazachska czy Mołdawska?

Walka walka walka, 05.08.2017 08:37:40 - *.dynamic.chello.pl

To jutro do Kościoła trzeba iść i się midlić żeby nasi walczyli w obu meczach.

grzesiek, 05.08.2017 13:04:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Moim zdaniem nawalił pion odpowiedzialny za transfery. Legia byłą drużyną w top 32 europejskich, grała w lidze mistrzow. Prawdopodobnie bedzie losowana z drugiego koszyka a mimo to transfery slabe. Wrecz bardzo slabe, pilkarze zakontraktowani mowili w wyuiadach ze jak uslyszeli ze Legia sie do nich zglasza to od razu chcieli tu grać. Z taką renomą klubu można już smialo zatrudniac pilkarzy takich jak Ljubo ale niestety ...

Ślepy w temacie, 05.08.2017 16:49:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Polska liga jest na poziomie Kazachstańskiej (to fakt) czy Mołdawskiej (o czym się za chwilę przekonamy). Mistrz Polski u siebie oddaje 6 strzałów na bramkę Astany, Astana u siebie oddaje 19 strzałów na bramkę Legii. To fakt. Nasza liga jest lepiej tylko marketingowo zrobiona i z lepszymi stadionami.

Ślepy w temacie, 05.08.2017 18:19:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Piłkarze Legii to milionerzy. Dlatego oczekujemy od nich dużo więcej (przynajmniej formy i walki) niż od Arki, Jagieloni czy tego typu klubów które ostatnio nas reprezentują w europeiskich pucharach.
Jeżeli nie można wcześniej umówić 3-5 transferów tak aby nowi piłkarze zgrywali się z drużyną przed najważniejszymi dla Polski eliminacjami do europejskich pucharów to zmieńmy rozgrywki na całoroczne. Wówczas latem będzie środek sezonu i zapewniam że piłkarze (raczej milionerzy) będą przynajmniej w formie.

L, 05.08.2017 18:39:13 - *.play-internet.pl

Znowu przejęć**my.

Ali, 05.08.2017 21:25:39 - *.promax.media.pl

Polska liga jest mocniejsza od mołdawskiej ale słabsza od kazachskiej. Z kolei Sheriff jest dużo słabszy od Astany. Wystarczy porównać składy w transfermarkcie. No i wyjazd będzie dużo łatwiejszy. Przewiduję u siebie wynik na poziomie 3-0 na wyjeździe w okolicach remisu lub nieduża porażka

Ślepy w temacie, 06.08.2017 11:12:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wreszcie ktoś otworzył oczy, Ali :)
Uwierzyć mam w 3-0 po BBTN, TO SĄ MILIONERZY KTÓRZY NAS KIBICÓW ROBIĄ W H...JA

zaba285, 06.08.2017 22:49:07 - *.lukman.pl

niezły będzie chichot losu, jak Rzeźniczak z nowym klubem awansuje do ligi mistrzów. był za słaby do gry w Legii..

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.