Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 5 sierpnia 2017 r. godz. 23:01

Magiera: Za dużo podań wszerz, za mało do przodu

Mishka, źródło: Legionisci.com

Jacek Magiera (trener Legii): Nie wygrywa się, jak się ma dogodne sytuacje i oddaje strzały, a ich nie wykorzystuje - tak było w pierwszej części. Spodziewaliśmy się, że gra będzie tak wyglądać, że będziemy dłużej przy piłce, a Termalica nastawi się na kontry. Byliśmy 2-3 razy przed bramką przeciwnika i zabrakło oddania strzału w decydującym momencie.
Powiedzieliśmy sobie w przerwie, że trzeba strzelać. Mieliśmy kilka sytuacji, pierwsze minuty drugiej połowy były w naszym wykonaniu bardzo dobre, zepchnęliśmy Termalikę do defensywy. Był strzał Czerwińskiego w poprzeczkę, a potem prosty gol, który nie miał prawa się przydarzyć. Aut został zagrany w sposób niedopuszczalny. Po stracie bramki staraliśmy się atakować, było kilka dogodnych sytuacji - Sadiku, Guilherme, Hamalainena, ale ich nie wykorzystaliśmy. Gratulacje dla Mariusza Rumaka za wygrany mecz.

Był dziś brak zmienności rytmu podczas gry piłką, ale na pewno nie gramy wolniej niż przeciwnik. Inaczej się gra konstruując akcje w ataku pozycyjnym, a inaczej z kontry. Za dużo było dziś podań wszerz, za mało do przodu. Jako jedyni zagraliśmy 9 meczów w 30 dni - to nie usprawiedliwienie, tylko fakt. Damy sobie z tym radę, ale drużyna musi bardziej reagować na wydarzenia na boisku. Tak naprawdę to nie mamy kiedy trenować - zaraz po powrocie do Warszawy czekają nas zajęcia regeneracyjne, w poniedziałek jedziemy już na mecz Pucharu Polski, a potem to samo. Staramy się robić różne zajęcia - trening regeneracyjny, trening mentalny czy zwykłe rozmowy z piłkarzami. Wszyscy trenerzy wiedzą, że lipiec i sierpień to najgorsze miesiące dla polskich drużyn, a jednocześnie najważniejsze ze względu na mecze w europejskich pucharach. Wrzesień, październik i listopad już będą wyglądać zupełnie inaczej.



Komentarze: (191)

referee, 05.08.2017 23:05:06 - *.itcomp.pl

Jacek jak zawsze Cie bronie, to dzis chyba miarka się przelała... od meczu z Ajaxem nie gramy nic... fart, fart fart... to nasze zeszłe mistrzostwo... a teraz kto naszych piłkarzy trenuje że gramy w szerz zamiast wzdłuż....
JACEK ogarnij nich nim oni OGARNĄ Ciebie

Zajac(L), 05.08.2017 23:05:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Skoncz pier... wez sie.do.roboty..i skoncz z tymi pupilkami bez talentu (Kopczyński)..co to.kur...jest

Bodo, 05.08.2017 23:06:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Geniusz po prostu...

Jyr, 05.08.2017 23:06:08 - *.dynamic.chello.pl

Hahaaa 2-3 sutuacje w meczu z Nieciecza to szczyt MP

TomAsh, 05.08.2017 23:06:35 - *.38

In Magiera We Trust!

prus0912, 05.08.2017 23:06:39 - *.centertel.pl

Proszę odejdź

dave, 05.08.2017 23:06:44 - *.dynamic.chello.pl

W tamtym sezonie granie co dni Wam nie przeszkadzalo.

Barry , 05.08.2017 23:06:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie trenerze, nie. Nie zabijaj Nas takimi tekstami. To najzwyklej brak szacunku dla kazdego z Nas. Prowadzisz Legie, nie rob z mordy szaty.

bruk, 05.08.2017 23:07:14 - *.lukman.pl

Trenerze co trener p.......... !!!!!

@rek, 05.08.2017 23:07:15 - *.dynamic.chello.pl

Trenerze... Magicu... Jacku...

Znasz moje poglądy na obecną formę Mojego Kochanego Klubu (L)egia Warszawa... Znasz również moje zdanie na temat Twego statusu jako trenera (L)egii... Dzisiaj już nie będę pastwić się nad Tobą, jako trenerem, w myśl starej warszawskiej zasady: leżącego się nie kopie... Mnie Magicu od dzisiaj jest już po prostu Ciebie żal... Tak po ludzku żal...

Pisałem już kilka razy, iż naszym zawodnikom potrzebny jest jak najszybciej dobry psycholog sportowy, ale taki z zewnątrz, a nie jakiś klubowy, który będzie powielać Twoje "magiczne" teksty... Na Boga - aż żal patrzeć na naszych zawodników... Apatia, zwieszone ramiona, twarze ściśnięte w grymasie niemocy, zasmucone oczy i ogólne zniechęcenie... Czy NIKT tego nie widzi...??? Czy TY tego nie widzisz...???

Powtarzam: ciemność, ciemność widzę... Pozdro (L)

Żyleta, 05.08.2017 23:07:26 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Czas na rozmowe wychowawczą z nami.

Fu, 05.08.2017 23:07:31 - *.play-internet.pl

Idź do mioduskiego i mu to powiedz. Wy k....a macie być na tyle dobrzy zeby takim pastuchom strzelać 5 goli nawet po bibie!!!!!

Martinez, 05.08.2017 23:09:23 - *.93

Czyli czeka nas jeszcze miesiąc tej błazenady w wykonaniu Legii? Fajnie, dzięki! To ja we wrześniu sprawdzę jak im idzie... Na razie mam lepsze rozrywki, jak obserwacja schnącej na ścianie farby.

APGAP, 05.08.2017 23:09:41 - *.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Koszmar z taką grą moge stwierdzic ze nie obronimy mistrzostwa.

demo(L)ition, 05.08.2017 23:10:03 - *.tvk.torun.pl

Ile jeszcze tych pseudowrzutek ze skrzydla? Nic innego nie grają.

Javox, 05.08.2017 23:10:30 - *.157

Konkretnie: Czy dymisja już złozyłęś, czy złożysz po powrocie do Warszawy?

IceMan, 05.08.2017 23:10:31 - *.static.chello.pl

Czerwiński to pomijając ten strzał w obronie zagrał kryminał. 6 błędów z czego 4 poważne.
Kopczyński to chyba faworyt Magiery. Nic z niego nie będzie a gra na kredyt..
Moulin kompletnie bez formy. Wystarczył na słabych finów i tyle. Nie ma kto kreować gry.

Daszka, 05.08.2017 23:11:06 - *.dynamic.chello.pl

Skoro jest tak źle, proponuję odpuścić PP. Ile można i jak długo można się tak tragicznie kompromitować. Trzeba dokonać pilnych wyborów, a nie utyskiwać na boiskowe realia. Chyba zbliżamy się do dna. Jaki kapitan, taka załoga...

Taaaa, 05.08.2017 23:11:20 - *.dynamic.chello.pl

Niby sie nie tlumaczy, ale jednak sie tlumaczy

Bart, 05.08.2017 23:11:50 - *.dynamic.chello.pl

Magiera WON nieudaczniku. Nie wracaj nawet do Warszawy!!!
7 defensywnych graczy i brak napastnika na Nieciecze, tego nikt by nie wymyślił a jednak znalazł się pajac, który tego wyczynu dokonał.
Takiej padaki, takiego dna nawet za Albana nie było. Z tym trenerskim beztalenciem czaka nas walka o utrzymanie, bo nawet górna ósemka jest poza naszym zasięgiem.

nicdodac, 05.08.2017 23:12:40 - *.dynamic.chello.pl

szkoda trenera, szkoda zawodników,ale nie szkoda prezesa,który śpi na kasie a nie może kupić porządnych grajków tylko zatrudnia gang z albani i despazito bez fprmy !!!

LW, 05.08.2017 23:12:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co gra LEGIA ! LEGIA !!!

Legionista, 05.08.2017 23:13:07 - *.226

Ja daje czas Trenerowi Magierze (możecie mnie hejtować itp..), ale za poprzedni sezon zasłużył sobie! Teraz przede wszystkim musimy budować drużyne od nowa... Mam nadzieje że ktoś do nas przyjdzie jeszcze tego Lata... Sadiku słaby (kiedyś pisałem że wolę Djudjevicia z Partizana niż tego Sadiku i miałem racje...)... Włoch-słaby... Berto- grubasek, ale będzie się rozwijał jak Nagy (to jednak za mało..) Moneta- 2liga.... Wypożyczeni-słabi.. Przed tym meczem każdy pewnie myślał dlaczego włoch nie gra... Wiadomo dlaczego... Po tym meczu Sadiku pewnie już nie zagra (Dostał wystarczająco dużo czasu...) Jednak w Zime musimy budować drużyne... Od bramkarza do napastnika.... Wiadomo każdego nie kupimy, ale musimy mieć Bramkarza, obrońce, rozgrywającego (najlepiej w Lecie...) Napastnika itp.. Daje czas... Magierze, Miodkowi i Żewłakom... Większe zaufanie ma u mnie Magic...

Jacek Medżik Magiera, 05.08.2017 23:13:41 - *.dynamic.chello.pl

Zagraliśmy dobry mecz

Bidon, 05.08.2017 23:13:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie trenerze a czy poda sie Pan do dymisji jak bedzie inaczej ( czy dla Pana tez kasa jest najwazniejsza )... no i do pewnych osob... czy nadal jestescie z trenerem bo jak narazie jest gorzej niz za hasiego i berga... a oni takiej taryfy ulgowej nie mieli...

Wujek ! Samo zł.o, 05.08.2017 23:14:03 - *.static.as9105.net

Racja Trenerze tylko niepokoi mnie ten wuja warty styl, wyjazd do przodu na afere tylko!

endras, 05.08.2017 23:14:11 - *.117.umts.static.t-mobile.pl

jacek nie rób wstydu i odejdź.

Kolba, 05.08.2017 23:14:40 - *.dynamic.chello.pl

No masakra jakaś. El trenejro a ile z tych 9 zagraliście dobrze, 3!? Co to za gadanie, ja rozumiem żeby grali dobrze ale z pojedynczymi wtopami bo zmęczeni. Nas każdy jest w stanie ograć. Taką macie formę. Coś czuje że trzeba zrobić już jakąś rewolucję bo nam trener miękka f.... z Tiraspolem odpadnie.

okon, 05.08.2017 23:15:30 - *.13-2.cable.virginm.net

we wrzesieniu październiku i listopadzie, będzie taka strata do czołówki że przy takiej grze będzie się ciężko do pierwszej ósemki załapać

meter, 05.08.2017 23:15:36 - *.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dość słodkiego pierdzenia...Polej głowę zimną wodą i zrozum w końcu że to nie dla Ciebie

jsc, 05.08.2017 23:15:56 - *.play-internet.pl

bełkot...

R, 05.08.2017 23:15:57 - *.play-internet.pl

Przestań gadać te durne farmazony. To jak masz problem z trenowaniem i przygotowaniem drużyny to zrezygnuj. Czy tylko Legia w europie zagrała 9 meczy w 30 dni? ? Rozumiem przegrać po walce i to raz na kilka meczy ale ty w tym sezonie na 9 meczy pokonałes tylko amatorów z Finlandii a reszta Cię oklepala bo wygrana z pastuchami to tez porażka.

L, 05.08.2017 23:16:59 - *.play-internet.pl

Amatorze odejdź! Sam ich tego uczysz!
Wypad do pośredniaka!

Kleko, 05.08.2017 23:17:04 - *.play-internet.pl

Panie Jacku... Pana tlumaczenia sa zenujace... To my kibice mamy wejsc na boisko i zaczac rozgrywac, dokladnie podawac, biegac i strzelac bramki?!?!? Brak ambicji u kopaczy!!! Przestan ich tlumaczyc!!! Jestescie w ogole nieprzygotowani!!!

chris, 05.08.2017 23:17:21 - *.252.ipv4.supernova.orange.pl

To słabe, co Pan mówi, Panie trenerze. Z całym szacunkiem, ale jak ja bym tak pracował przez lipiec i sierpień jak Panscy piłkarze, to już bym nie pracował! Tak samo było chyba z Pańskim poprzednikiem! A miał on "lepsze" wyniki niż Pan?

Dziki, 05.08.2017 23:17:24 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Masakra nie ma zadnego pomyslu na gre. Podania do tylu albo w szerz. Hlousek nie ma zmiennika a gra dno i juz kazdy przeciwnik wie co bedzie robil a w obronie dramat. Od 70 minuty wygladali jakby nie mieli sily... Nie ma zadnych schematow gry przygotowanych. Mam wrazenie ze na treningu Magiera daje im pilke i rzuca haslo grajcie.

Bartek, 05.08.2017 23:17:34 - *.dynamic.chello.pl

Jacku przerosła Cie ilość meczy. Nie ta liga żegnaj

Olo , 05.08.2017 23:17:36 - *.dynamic.chello.pl

Brak mi słów żenada

SlawoL, 05.08.2017 23:17:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jacek co Ty pier...sz ? Jak atakującym jest Czerwiński to ja nie mam więcej pytan

kiboL, 05.08.2017 23:17:49 - *.s126.sekocin.pl

Ty człowieku widzę już żyjesz w wirtualnej rzeczywistości.

Vadiz, 05.08.2017 23:18:04 - *.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Jacku Pan sie nie boi caly stadion za Panem stoi. W dzisiejszych czasach nie ma już słabych drużyn...hehehehe

Guti, 05.08.2017 23:18:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To jaki problem żeby też grać z kontry???!!!

Redi, 05.08.2017 23:18:30 - *.centertel.pl

czyli na przelomie wrzesnia i pazdziernika zaczniecie dobrze grac? Uffff bo juz sie balem ze dopiero na wiosne :)

(L)egia, 05.08.2017 23:18:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Jacku, jestesmy z Panem. Przetrwamy ten ciezki okres i wyjdziemy na prosta. Oby tylko zarzadowi nie przyszlo do glowy szukac nowego trenera…

Kucik, 05.08.2017 23:19:32 - *.dab.02.net

Zzzzzzzzzzz Jacuś....

Baton xxL, 05.08.2017 23:20:30 - *.dynamic.chello.pl

Fakty są takie że w tym sezonie gramy o utrzymanie. Nie ma co sr.ć żarem i udawać że jest inaczej. Kto ma niby grać o lepszy wynik - paralita Jędrzejczyk, leń Monczyński, 100 kilo żywej wagi Hindelberto czy król warszawskich kebabów Gujlerme?

raf, 05.08.2017 23:20:42 - *.play-internet.pl

Panie Jacku! Ciekaw jestem czy doczeka Pan września, października i listopada??? Zespół jest beznadziejnie przygotowany motorycznie, a gdy nogi nie niosą to i głowa odpowiednio nie pracuje. Przykro się patrzy na taką Legię, ale zawsze to nasza Legia - na dobre i na złe. Walczyć, trenować!!!

Tomek, 05.08.2017 23:20:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak pierwszoligowy trener moze myslec o sukcesie jak sciaga do druzyny miernote pilkarska mowa tu o nowych nabytkach legii.Druzyna bez ambicji i checi do gry (ten sam poziom co za Hasika)

czas pokaże, 05.08.2017 23:20:55 - *.internetia.net.pl

I za Dobre Transfery . Nowy Prezes piętro niżej Legię sprowadził niestety . ale okno transferowe jeszcze otwarte jest . A do windy trzeba sporo napakować , żeby Legia wskoczyła na samą górę . Tylko czy będą chcieli tak mocno inwestować w Legię - czas pokaże .

Hiszpan, 05.08.2017 23:22:58 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Śmierdzi Hasim na kilometr Dyzma Magiero jesteś trenerskie zero.

Andrzej, 05.08.2017 23:23:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Drużyna ma reagowac, a trener ku.. od czego jest. Kolejny już ku.. mecz i zero zmian sensownych i w czasie.

Pawel, 05.08.2017 23:23:38 - *.satfilm.com.pl

Naklatwiej jest krytykowac trenera Magiere. Czemu pilkarze nie realizuja zalozen taktycznych i graja kazdy po swojemu??

Endrjuuu, 05.08.2017 23:25:06 - *.centertel.pl

Nie ma w Legii zawodnika który by wziął ciezar gry na siebie hak Rado czy Vadis i to widać podania z dupy wziete a to ciągłe wycofania pilki i jak lewą nie idzie to do prawej jak na treningu i nic wiecej. Szymański lepiej dogrywa pilke w pole karne nic Moulin który chyba jeszcze myślami na urlopie...co robi Kopa w skladzie? Cieszy fakt ze dzis gralismy teoretycznie tylko jednym defensywnym... Sadiku to prawdziwy alban jak narazie z Hasiego nie bylo trenera a z niego nie ma napastnika. Z jednej strony naszym gwiazdeczkom przyda sie taka porażka. Legia zacznie grać o niebo lepiej ale jeszcze troche.czasu to zajmie...

Kosmita, 05.08.2017 23:26:23 - *.dynamic.chello.pl

Niby nie a jednak tak - zwala odpowiedzialność na mecze co 3 dni, na to ze lipiec i sierpień to najgorsze miesiące, że gol z dupy itd.. nic o tym, że drużyna jest źle przygotowana

raf, 05.08.2017 23:26:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

lezeeeeeeeeeeeeeee
powiedzielismy sobie w przerwie ze trzeba strzelac
kononowicz?

Kowal, 05.08.2017 23:27:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Jacku dziekujemy

Ech..., 05.08.2017 23:27:31 - *.play-internet.pl

Widzę, że nawet nikomu nie chce się komentować... tych bredni! Ale nie traćmy nadziei! W listopadzie będzie dobrze! Fu...k!!!

Pan Mietek, 05.08.2017 23:27:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No to co odpaliliśmy Magica?
Mam nadzieję że tak bo to już było...niesmaczne
Powodzenia Magic!
Dzięki za Mistrza i Ligę Mistrzów.
Over&out

Hiszpan, 05.08.2017 23:28:06 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A może amatorku za dużo podan wszerz to pochodna twojej defensywnej taktyki . Nie kompromituje tego klubu odejdź bo spadniemy z ligi.

amos80, 05.08.2017 23:29:36 - *.play-internet.pl

wstyd mieć takiego trenera i takie wkłady do koszulek a to coś zwane Magikiem to chyba był na innym meczu miej honor gościu podaj się do dymisji

bysior 150 kg, 05.08.2017 23:30:04 - *.dynamic.chello.pl

Potrzebne kilka klapsów wychowawczych niektórym, tu jest Legia, tu się walczy, a jak nie to wypi....lać!

Gp, 05.08.2017 23:30:26 - *.dynamic.chello.pl

5 srodkowych pomocników w tym 3 defensywnych na nieobliczalną i groźną Termalike...

Arek111, 05.08.2017 23:30:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Oni u z z astana gali za duzo w poprzek Zamiast do przodu co mnie wku namaksa... a trener dopiero teraz sie zreflektowal? Co jest?

Hiszpan, 05.08.2017 23:31:04 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

MAGIERA ZWOLNIONY!!!!!!. VUKO tymczasowt.

GCW, 05.08.2017 23:31:18 - *.dynamic.chello.pl

oj Jacek, Jacek...

Jak na razie to trener musi reagować a nie drużyna...
Jak patrzę na to jak reaguje przy linii bocznej Vuko i Ty to odnoszę wrażenie, że albo te wyniki spływają po Tobie na miękko albo jesteś tak obsrany, że nie wiesz już co robić...

Arek, 05.08.2017 23:31:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może mam coś z głową, ale mnie się wydaje, że właśnie gracie wolniej niż przeciwnik, a z tych podań w szerz to nic nie wynika. Jakiś od nich wjeżdża sobie między naszych strzela, dobitka i gol. Czemu nikt tego nie blokuje to ja nie wiem. Wkur...ia mnie już to wszystko.

Krzys27, 05.08.2017 23:32:10 - *.10-3.cable.virginm.net

Panie Jacku .....zabraklo strzalow ???? 3 celne strzaly na bramke z takim przeciwnikiem ( nie obrazajac Termaliki) to wola o pomste do nieba....9 meczy w 30 dni ???? czy Pan sobie zarty stroi????? nie macie czasu na trening , regeneracje.......przeciez to jest ich praca z ktorej musza sie wywiazywac za to biora kolosalne pieniadze....a tutaj zero pomyslu i ambicji.....mlody Szymanski rece rozklada zeby mu pilke podac bo sie nie boi(czasami zdazy sie strata oczywiscie) ale reszta to oby pileczke do kogos podac (oczywiscie jak sie uda) i po robocie ( ja swoje zrobilem).... a tak na marginesie to ja pracuje po 8-10 godzin dziennie , wrscam do domu i tez nie mam czasu na regeneracje bo syn chce w pilke z tata pograc albo Legie ogladac....tylko ja juz nie mam sily mu tlumaczyc i wymyslac dlaczego kolejny raz gracie taka PADAKE!!!!! czy ktos w wreszcie bedzie mial jaja w tym Naszym Klubie i powie prawde co sie dzieje ????

leon, 05.08.2017 23:33:06 - *.centertel.pl

DRAMAT !!! Jeden napastnik na termalikę


Typ, 05.08.2017 23:34:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kiedyś Urban mówił "to będzie trudny mecz"
Teraz Magiera mówi "Zagraliśmy dobry mecz,Ale.. ."
Jeden tłumaczył się już przed meczem drugi zaraz po meczu.

PAWEŁ, 05.08.2017 23:35:16 - *.artexim.pl

A KIM MAGIERA MA GRAĆ????

Legionista, 05.08.2017 23:35:20 - *.226

@IceMan Kopa to nie foworyt Magica ponieważ by grał cały mecz... Tylko nie mamy środkowego pomocnika... Nie mamy napastnika oraz rozgrywającego... Zobaczymy w meczu z Wisłą Puławy jak zagrają Rado i Jodła (chyba zagrają :I) Może zagra Czukwu (Mam takie wrażenie... W tym meczu nic nie pokaże, a cie eksperci którzy uważają Czukwa za dobrego piłkarza zmienią zdanie...) Oby Berto zagrał na 30 min żeby pokazał jaki ma sytuacje kibicom... Bo oczywiście Magic Won itp... A nikt nie obraża miodka oraz Polonistów... Daje czas Magicowi, miodkowi oraz Polonistom, ale muszę zobaczyć konkrety... Np:normalne transfery...

Magik polska mysl szkoleniowa, 05.08.2017 23:35:54 - *.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W dziejszych czasach nie ma juz slabych druzyn.

bolo, 05.08.2017 23:36:07 - *.ssp.dialog.net.pl

Jak zwykle. "Gratulacje dla przeciwników i dziękujemy za lekcję". Ludzie czy ja śnię? Człowieku przechodzisz do historii jako największy nieudacznik.Besnik to przy Tonie mistrz nad mistrze.

Rio, 05.08.2017 23:36:46 - *.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Odejdź, następny mecz będzie wyglądał podobnie, szkoda naszych nerwów, Twoich też.

raf, 05.08.2017 23:37:54 - *.3-1.cable.virginm.net

Jako jedyni zagraliśmy 9 meczów w 30 dni - to nie usprawiedliwienie, tylko fakt. jezeli nie usprawiedliwienie to po co o tym wspominal?

Cult⚽️Legia, 05.08.2017 23:37:58 - *.243

aaaaaale na pewno nie gramy wolniej niż przeciwnik. Inaczej się gra konstruując akcje w ataku pozycyjnym, a inaczej z kontry. Za dużo było dziś podań wszerz, za mało do przodu. Jako jedyni zagraliśmy 9 meczów w 30 dni - to nie usprawiedliwienie, tylko fakt. Damy sobie z tym radę, ale drużyna musi bardziej reagować na wydarzenia na boisku. Tak naprawdę to nie mamy kiedy trenować - zaraz po powrocie do Warszawy czekają nas zajęcia regeneracyjne, w poniedziałek jedziemy już na mecz Pucharu Polski, a potem to samo. Staramy się robić różne zajęcia - trening regeneracyjny, trening mentalny czy zwykłe rozmowy z piłkarzami. Wszyscy trenerzy wiedzą, że lipiec i sierpień to najgorsze miesiące dla polskich drużyn, a jednocześnie najważniejsze ze względu na mecze w europejskich pucharach. Wrzesień, październik i listopad już będą wyglądać zupełnie inaczej. Magiera dalej niepotrafi sir przyznać źe jego Misja zakoñczona uwierzył chyba za bardzo w poparcie Żylety, ale nikt długo sie nie utrzyma posady za tragiczne wyniki ,pytanie jak długo?i za ile!?za obrone tytułu lub walka w barażach,nie oszukujmy sie dziszejszâ Legie rumaki kazachy i hanysy lejà wstyd,no I gdzie jest Warszawiak co zrobi porzâdek z tym bajzlem?!nie ma!?Wstyd !ktoś!niszczy!nam!Legie!

Andrzej, 05.08.2017 23:39:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Magiera frajer nie trener

eth, 05.08.2017 23:39:50 - *.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Za dużo pie*lenia, za mało grania w piłkę

LW, 05.08.2017 23:40:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak dalej " LEGIA" grac nie moze ! LEGIA !!!

olo, 05.08.2017 23:41:21 - *.75

Lech zagrał 10 meczów z jutrzejszym więc nie kłam

Rychu, 05.08.2017 23:42:03 - *.centertel.pl

Panie Jacku jestem z panem ale już trace cierpliwość...

Sasik, 05.08.2017 23:42:26 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki Magiera, ale chcemy lepszego trenera!!! Legia jest bez kasy, dlatego nie ma wzmocnień. Boguś sprzedał za garsć frytek dwóch najlepszych napadziorów i przyłożył rękę pod odejście Vadisa. W mysl zasady: Po mnie chocby potop. A bez Vadisa Legia to tylko 11 koszulek, a do tego zjeb... bo zupełnie nieprzygotowani do sezonu. I tu dochodzimy do Magiery! Dzięki, ale koncz juz wasc wstydu oszczedz!

R, 05.08.2017 23:42:30 - *.play-internet.pl

Ja za 10 tys zł miesięcznie poprawie siłę, wytrzymałość i szybkość grajkow, w klubie będą jak w pracy cały dzień . Rano o 7 rozruch i później dwa treningi i po godzinie 18 moga iść do domu. Na pewno nie będą grali gorzej niż teraz. Proszę o kontakt na meila. Z góry dziękuję za propozycje pracy.

lol, 05.08.2017 23:43:05 - *.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

MAGIERA miej honor i odejdz - zostaw Legie one cie przerosla

WM, 05.08.2017 23:44:13 - *.dynamic.chello.pl

A z kim graliście? Z amatorami z Finlandii, pasterzami z Kazachstanu i słabymi zespołami z naszej ligi. Dziwne, że na jesieni gra w lidze w przerwach między meczami z Borussią, Realem i Sportingiem nikomu nie przeszkadzała....

amos80, 05.08.2017 23:44:17 - *.play-internet.pl

wstyd mieć takiego trenera i takie wkłady do koszulek a to coś zwane Magikiem to chyba był na innym meczu miej honor gościu podaj się do dymisji

NWKSM, 05.08.2017 23:47:23 - *.60

Jesli 9 meczy w 30 dni to nie usprawiedliwienie to nie mow o tym. My jestesmy Legia WARSZAWA I mamy tylu zawidnikow ze powinno Ci wystarczyc na wszyskie rozgrywki. Taka termalika piwinna czekac kiedy dostanie pierwsza bramke i liczyc na cud zeby nie dostala kolejnych 4 tylko 1. Jakich podan malo w przod??? Na stojaco powinnismy ich rozniesc.

Cienka⚽️Legia, 05.08.2017 23:48:41 - *.243

Niekturzy dalej stojá murem za kiblem,no tam za of total i przez takich Legia jest cienka!Tylko!czystki i Rewolucja!oczyšci!Hańbe do ktörej niektòrzy doprowadzili,żeby Legia była tak nisko ?hańba!wstyd!

wwy ja, 05.08.2017 23:48:53 - *.it4polska.com

wsydem jedzie .... och bardzo! zagram nie gorzej jak wy! i pewnie bym gola strzelił bo by mnie w głowę coś trafiło! z kazdym pilkarzykiem się zamienię na pensje! mnie za takie wyniki z roboty by wyj...li!

Przemek, 05.08.2017 23:49:17 - *.dynamic.chello.pl

Sztab szkoleniowy i piłkarze nie mają za grosz instynktu przetrwania albo nie potrafią analizować prostych faktów - odeszło kilku kluczowych zawodników ( plus Rado nie może grać) , są na etapie wprowadzania kilku nowych graczy którzy są kompletnie niezgrani, a co najważniejsze są kompletnie bez formy - to trzeba się ustawić z tyłu, nastawić się na kontry, starać się przetrwać i wyszarpać kilka punktów do czasu aż przyjdzie zgranie i forma a nie robić z siebie i nas idiotów, kompromitacja i dramat.

Misiek, 05.08.2017 23:49:44 - *.120.ipv4.supernova.orange.pl

Dymisja

Micha(L), 05.08.2017 23:51:52 - *.dynamic.chello.pl

Panie Jacku! Dziękujemy, ale..............czas na przerwę

p.s. za dużo do powiedzenia mają "menago" piłkarzy, "kumaci" kibice,etc. TAK SIĘ NIE DA!!!

Szacun Panie Trenerze!!! ....ale czekamy na kolejnego "Stasia Cz."

artekketra, 05.08.2017 23:53:18 - *.dynamic.chello.pl

No cóż, ciągle mamy szansę na wygranie LE...
I znacznie większą na spadek z ekstraklasy...

Kar, 05.08.2017 23:53:26 - *.dynamic.chello.pl

Panie "trenerze" ns termalice 3 ofensywnymi piłkarzami i narzekanie że nie ma podań do przodu? Naprawdę? jak to możliwe?! Ostatnie minuty gramy bez napastnika za to 5 środkowymi pomocnikami i nie ma bramek? Naprawdę? jak to możliwe? Brawo panie Jacku besniku Magiero

Krzeszczu, 05.08.2017 23:56:49 - *.cust.bredband2.com

Tragic OUT!!!
Zombie Brothers OUT!!!

Paolo di Canio IN!!!!!

Ja sam , 05.08.2017 23:57:25 - *.226.threembb.co.uk

Powiem tak nigdy nie pisze nie wtrancam sie ale to dzis to zenada maestro chcesz byc trenerem posluchaj mecz z astana byl i to mi sie podobalo . po jaki woj zmieniasz ustawienie co za tydzien wybiegna z realem bylo dac im pograc znow tak samo a przy dobrym wyniku dopiero zmiany a to dzis co zobaczylem masakra nawet o komentarz to za duzo

L, 05.08.2017 23:58:18 - *.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nigdy nie spadnie! Legia nigdy nie spadnie!

(L)evy, 05.08.2017 23:58:48 - *.181.internetia.net.pl

I widzicie ten nieudacznik magiera potwierdził moje słowa z wcześniejszych moich komentarzy "za duzo podań wszerz za mało strzałów" a kto przepraszam ich tego uczy na treningu ,kto przygotowuje do meczu taktykę ?! Sam się magiera przyznałeś ,że jesteś trenerskim nieudacznikiem bez jakiegokolwiek pomyslu na grę ! Nie dziwie się ,że Vadis wiał stad jak z dzikiego buszu !Z kim mial grac z Kopczynskim ,Broziem hahahahah ! Dramat ! magiera jestes gorszy od Hasiego bo tamten raz mial lepsze wyniki po tylu meczach a dwa awansował do LM (fartem bo fartem ale jednak). Ponawiam APEL :Mioduski sprzedaj klub i odejdz i zabierz swojego nieudacznika magiere ze soba jak chcesz dalej niszczyc Legie !To jest hanba !

Cult⚽️Legia, 06.08.2017 00:00:26 - *.243

R, 05.08.2017 23:42 - *.play-internet.pl
Ja za 10 tys zł miesięcznie poprawie siłę, wytrzymałość i szybkość grajkow, w klubie będą jak w pracy cały dzień . Rano o 7 rozruch i później dwa treningi i po godzinie 18 moga iść do domu. Na pewno nie będą grali gorzej niż teraz. Proszę o kontakt na meila. Z góry dzię

Cult⚽️Legia, 06.08.2017 00:02:06 - *.243

Krzeszczu, 05.08.2017 23:56 - *.cust.bredband2.com
Tragic OUT!!!
Zombie Brothers OUT!!!

Paolo di Canio IN!!!!!

dek-4, 06.08.2017 00:03:53 - *.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W S T Y D tutaj pisać cokolwiek pozytywnego!!! ... Dlaczego inni potrafią GRAĆ i to bez takich "gwiazd" jak ma Legia? ... To nie jest zły sen ... To się dzieje ... Inni nam uciekają i z nas się śmieją ...

artekketra, 06.08.2017 00:04:14 - *.dynamic.chello.pl

Zagraliśmy jednym defensywnym w pierwszym składzie? Ja tam widziałem dzisiaj w naszej pomocy dwóch defensywnych i jednego bramkarza...

Hubert z Miasta Gniezna, 06.08.2017 00:04:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Hmmm... po Astanie bronilem trenera. A teraz już sam nie wiem... Panie Jacku, czy ma Pan jakiś głos w biurze prezesa? Przecież to, że udało się kilka wcześniejszych transferów zagranicznych nie oznacza, że będzie tak zawsze. Dziś w Legii nie ma żadnego z wartościowych zawodników, ktorych udało się pozyskać. Wciąż liczę, że odpali Hama, przecież w Lechu był postacią wiodącą. Szatnia go chyba jednak średnio poważa. Inna sprawa, że kilku zawodników bez przerwy Pan przestawia. Jak mają działać wyuczone schematy? Kupcie kogoś wartościowego z naszej ligi. Nie szukajcie daleko, bo aklimatyzacja trwa zbyt długo. Szukajcie napastnika z charakterem. Kreatwnego pomocnika grającego dla drużyny, a nie szukającego poklasku. No i szukajcie zamienników dla tych, którzy już grają. W końcu niech Maczynski pogra zamiast Kopczyńskiego. Młody niech się uczy, stary niech ma szansę wejść powaznie w drużynę. Potrafi naprawdę pięknie dograć piłkę, ale za mało gra. Panie Jacku - doceniam to jak zmotywowal Pan drużynę w zeszłym sezonie, wielu kibiców chyba już nie pamięta... Miał Pan jednak kim grać. Dziś jest gorzej, ale nadal mamy skład o potencjale, dzięki któremu musimy walczyć o mistrza. I o honor. Bo dziś z Legii drwią i kibice muszą spuszczać głowy, nie dajecie nam argumentów...

Czerczesow, 06.08.2017 00:04:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie trenerze szanowny byly Legionisto dostajesz kredyt zaufania bo masz (L) w sercu ale cierpliwosc sie konczy i mamy juz dosc pieprzenia glupot i porazek z ogorkami w zenujacym stylu.Dlaczego rotujesz skladem to dopiero poczatek sezony nie sa zmeczeni poprzedni tez gralismy co 3 dni i nie bylo problemu.Nie ma rozgrywajacego dlaczego nikt nie wezmie na siebie ciezaru gry taki Maczynski poco zostal sprowadzony zeby grac co mecz na innej pozycji.To jest katastrofa co teraz bedziemy czekac pol roku az Radovic wroci do formy.W tym sezonie przykro mi ale widze srodek tabeli i bez ligi europy bo ogorow z mołdawi nie przejdziemy

Prosty kibic, 06.08.2017 00:05:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co on mówi? Oni są zmęczeni? Czym?
9 meczy w 30 dni? 9meczy(to tak jakby byli 9 dni w pracy bo nie trenują) ×90 minut=810 minut pracy
Ja pracuje po 10godzin fizycznie. 10×60 minut=600 minut dziennie w pracy. 9 (dni,Tak jak naszych piłkarzy ,pracy)×600minut = 5400 minut w pracy.
Zmęczone nasze gwiazdy? Także trenerze dosyć bredzenia i kpin

Krzysiek, 06.08.2017 00:07:00 - *.centertel.pl

Wy piłkarze jesteście pracownikami Wielkiej Firmy.
Jeżeli się nie sprawdzacie to do widzenia.
Magiera niech wróci do Sosnowca.
Pieniądze są w Legii marnotrawione.
Sprawa z Bereszyńskim-za to powinna być prokuratura.
Duże zarobki=bardzo słaba gra.
Jędrzejczyk dowcipniś może się tylko śmiać w domu,że zarabia takie pieniądze w Legii.
Generalnie,ruszaj się Panie właścicielu Mioduski z decyzjami!!!

Julekkk 08, 06.08.2017 00:08:40 - *.centertel.pl

Dość!! Magiera Won i Mioduski Won!!!

GCW, 06.08.2017 00:10:58 - *.dynamic.chello.pl

Czerczesow WRÓĆ!!!

LLL, 06.08.2017 00:15:30 - *.silesnet.pl

A ja będę bronił Magiery! Dla mnie głównym winowajcą tego co się dzieje są władze. Raz, że dali VOO odejść mimo zapewnień, że zostanie. Dwa - ściąganie piłkarzy, którzy mieli być wzmocnieniem na już, a wśród nich nie ma nikogo takiego. Trzy - pozwolenie na transfer Pazdanowi (widać, że na boisku jest już tylko ciałem, a głowa już w innym klubie), niedogadanie się z Gui w sprawie (też widać, że już mu nie zależy). Do tego doszły kontuzje Jodły, Rado i nawet najlepszy trener świata nic by z tego nie zrobił. Jaki wpływ na to miał Magiera? A to wszystko kluczowi zawodnicy i jak z nimi jest problem to cała drużyna to odczuwa.
Jedyne do czego mogę się przyczepić w pracy Magiery to to, że praktycznie wszyscy środkowi pomocnicy stracili formę z wiosny. A numerem jeden jest zdecydowanie Moulin, który powinien łapać formę w rezerwach, bo to wstyd jak teraz gra. Ale być może to kwestia psychiki, bo widać, że ewidentnie nie radzi sobie z rolą drugiego Vadisa i ta presja go przytłacza. Mnie też wstyd za to jak gramy teraz i jakie porażki ponosimy, ale zejdźcie ludzie z Magiery i dajcie mu popracować na spokojnie. To mądry facet i trener z eLką w sercu i uważam, że da radę.

wesoły Romek, 06.08.2017 00:19:31 - *.dynamic.chello.pl




Teraz mecz z Wisła Puławy i wygramy 0:1

ha ha ha ha ha ha ha

Pan Mietek, 06.08.2017 00:19:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Koledzy po szalu:
widzieliśmy takie mecze przed każdą zmianą trenera to widzieliśmy jak nasi "grundole" strzelali Panu Bogu w okno.
Także powściągnijmy emocje i czekamy na nowego trenera.
Dziękujemy Jacku za Ligę Mistrzów i mistrza Polski.
Powodzenia!

Koń, 06.08.2017 00:26:45 - *.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Jacku wierze w pana, wierze w to, ze uda się panu ogarnąć ogarnąć tych gamoni, którzy indywidualnie w teorii są najlepszymi piłkarzami tej ligii, ale to drużyna wygrywa mecze. Po bramce, którą strzelił Pan Wiśle Kraków w 2003r. obiecałem sobie, ze już nigdy nie sprzedam Pana w "tabelkach". Wierze w Pana do końca.... 3pkt w następnym ligowym meczu życzę drużynie i Panu.... a w pucharze zwyciestwa....

jozef01, 06.08.2017 00:28:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Jacku.
Nerwy nerwami, ale mógł Pan pogratulować trenerowi Rumakowi zwycięstwa, a nie szybko dyla do szatni. Nie ładnie!

kris, 06.08.2017 00:29:18 - *.dynamic.mm.pl

jest postęp. w zeszłym sezonie dostaliśmy tam 3:1

Zajmon, 06.08.2017 00:34:39 - *.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gra wolno i bez piłki tragiczna podania w bokj i do tyłu. Tysiące dośrodkowan z których nic. Bierzecie 80 tysięcy za miesiąc a gracie piach,a Magiere, który was wyciągnął z niebytu Hasiego,macie za frajera. Kasować wam premie dziady! !!

Raulo, 06.08.2017 00:35:02 - *.play-internet.pl

Miszcz polski nie umie wygra we wsi dzięki i nara

Misiek, 06.08.2017 00:38:39 - *.120.ipv4.supernova.orange.pl

Trenerze co tu ma odpalic z drużyną jak tu nawet nie iskrzy pytanie brzmi dlaczego.albo się jest trenerem albo patrzymy czy na konto wpłynęło tantiemy.trener musi być autorytetem a na boisku nie wygląda by zawodnicy chcieli życie zostawić za legie podoba mi się polityka transferowa sprzedac jednego dobrego ztrzech bylejakich dobranoc

ILE MOŻNA???, 06.08.2017 00:40:13 - *.dynamic.chello.pl

ZA DUŻO IM PŁACĄ!!!!!!!!!!!!
NIESTETY ALE TO PRAWDA
ŚREDNIO
100 TYS/miesiac SZOK ZA CO K.... ZA CO????

Wytrzeszczu, 06.08.2017 00:41:05 - *.cust.bredband2.com

Nie będzie żadnych transferów, kadra już jest zamknieta, może jedynie jakiś ogórek zasugerowany przez swoich managerów na ostatni dzwonek się przyklei, od pół roku tułający się w poszukiwaniu klubu, albo juakiś drugi Necid na wypożyczenie na odbudowanie formy, strzelający bramy regularnie co dwa lata.
Jedyną rzeczą, jaką gwarantują nam obecne miłościwie panujące władze jest generowanie zysków przy minimalistycznych kosztach, a nie walka o zdobycze i trofea z trenerami rezerw, A klasy, youtubowymi skautami i innymi stażystami, nie mających wymagań finansowych odpowiednich do rangi klubu

T91, 06.08.2017 00:46:14 - *.core.ynet.pl

Hahaha, to każdy to widział i o tym trąbi od początku sezonu a on dopiero o tym mówi?
No nie wierzę, niby profesjonalista a zachowuje się i decyduje gorzej jak amator.

Teraz boję się że taka Wisła Puławy może z nami wygrać widząc co się dzieje. Można się spodziewać jaki będzie atak, jak grana jest taktyka Pin ball Jacka Magiery od prawej do lewej do 90 minuty.

WASIOKA, 06.08.2017 00:56:08 - *.centertel.pl

Wyczyścić wsystko i wszystkich i zacząć budować zespół i pracowników klubu od początku bo to co sie dzieje to nie jest od dzisiaj, tylko obserwując LEGIE nie ma pozytywów od ponad wielu lat.Kopanina jak u w klasie okręgowej.Sam grając kiedyś w piłke człowiek się cieszył grą był głodny gry a tu w Legii wygłąda to tak jak by wszyscy musieli grać na siłe bez motywacji i zaangażowania.Fuck

Arek, 06.08.2017 01:07:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paolo Di Canio? Jaja sobie robisz? A niby co on takiego osiągnął w trenerce? Kiedy on cokolwiek trenował? To już Albaniec Hasi mistrza Belgii miał, ale jakiś Di canio? Jako piłkarza go kojarzę, ale jako trenera trochę nie bardzo. To już bym Delio Rossi wolał, jeśli mamy iść w tym kierunku. On przynajmniej coś tam po trenował i to nie byle jakie kluby i był z nimi na podium w silnej lidze włoskiej. Tylko, że on już w Sofii.

M@c, 06.08.2017 01:22:40 - *.dynamic.chello.pl

Pan Magiera dopiero teraz zauważył, że za dużo podań wszerz. Jak grał Vadis to potrafił ściągnąć na siebie 2-3 przeciwników, minąć ich i tworzyło się miejsce dla innych. Teraz nie ma piłkarza, który wziąłby na siebie ciężar gry, przeprowadził jakiś rajd środkiem boiska.. Piłka parzy, więc trzeba podać asekuracyjnie do najbliższego kolegi z drużyny.. i tak w koło Macieju.. Milion gówno wartych podań nie wnoszących niczego do gry, a potem daleka wrzutka bez pomysłu, na aferę w pole karne i co?? Aut bramkowy....

Amir(L), 06.08.2017 01:36:16 - *.play-internet.pl

Jacku daj Ty chłopie sobie na luz. Zabłądziłeś i uwierzyłeś że coś kojarzysz o co w tym wszystkim chodzi. Przeczytaj uważnie NASZE wszystkie komentarze i bądź facetem z jajami.

Powodzenia Tobie a NAM kibicom cierpliwości.
AVE LEGIA

Krzeszczu, 06.08.2017 01:50:23 - *.cust.bredband2.com

@ Arek: di Canio prowadzil West Ham w Premier League.
Jako pilkarz i jako trener ma duzo wieksze doswiadczenie niz Tragic. Albo ten z albanii od stereo samochodowych.
I jest twardy i nie pozwala nikomu na fawolki.
Takiego goscia trzeba.
A ze ty go akurat nie kojarzysz to nie znaczy to wcale ze on sie nie nadaje, prawda?

Krzeszczu, 06.08.2017 01:53:31 - *.cust.bredband2.com

Sunderland i Swindon.

A Tragic Sosnowiec....

Delio Rossi?
Teraz to chyba ty sobie jaja robisz.

Toni, 06.08.2017 02:01:09 - *.pools.vodafone-ip.de

Po raz kolejny wstyd na cala Polske.Mam nadzieje ze to juz ostatni raz za tego trenera,ktory nie ma pomyslu na lepsza gre Legii.Z reszta nowy trener z tymi zawodnikami tez nic nie osiagnie.WINA WLASCICIELA!!!!!
Kolenjnu mecz psu w dupe.Bez pomyslu.Bez zgrania.Bez ladu i skladu.
Za co ci plkarze biora pieniadze.Za osmieszanie nas?

rojowawa, 06.08.2017 02:07:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktoś powiedział tym grajkom , że potrzebujemy zawodników z mentalnośći zwycięzców? Czy trener o tym wie? Czy potrafi to w prosty sposób im przekazać? Jak długo będzie ich i siebie tłumaczyć? To zaczyna być żenujące.
Magia zacznij czytać opinie kibiców! !!

Darek wawa, 06.08.2017 02:07:20 - *.skybroadband.com

Panie trenerze Jacku czy oglądałem inny mecz ?? Z wielkim szacunkiem dla Pana ale w pierwszej połowie to jedza coś strzeli zlewej nogi jak się nie myle i tyle wiedz czego się nie wykorzystuje??? Nie ma strzałów na bramkę nie ma goli proste czemu nikt nie strzela na bramkę? Tylko stara Polska piłka do boku dośrodkowanie i może ktoś coś brak słów tak już się nie gra Panie Jacku brak prostopadłych podań brak strzałów na bramkę 25 m to już powinna być kanionada tak trzeba uczyć a co do naszego Francuza co gra i nie grzeje lawy to szok co on zrobił co strzelił?

DJ Jelon, 06.08.2017 02:37:51 - *.centertel.pl

Tylko Maciej Bartoszek. Zna polski klimat pilkarski, zlapalby pilkarzykow za ryje, wprowadzil schematy obronne i rozegrania akcji i zaczeliby w koncu grac, a nie to co teraz -
milion podan wszerz z czego polowa niecelna i granie na afere

Toni, 06.08.2017 03:23:38 - *.pools.vodafone-ip.de

Madry Magiera po szkodzie.Niby wszystko przewidzial i wszystko wiedzial a jednak caly mecz psu w dupe.
Jezeli trener Magiera narzeka na to ze gra 9 meczow w miesiacu to niech obejmie polonie warszawa bedzie gral 3 do 4 meczow na miesiac wtedy moze zacznie wygrywac.Zalosne tlumaczenie.

antyberg, 06.08.2017 05:17:53 - *.centertel.pl

Żal mi czytać niektórych komentarzy Magiera odejdz? Sami wypier... na strony Cracovii i innyc marnych Termalic, ludzie sukcesu tam będziecie uwielbiac Probierzow i Rumakow!

tomasz problem , 06.08.2017 06:11:20 - *.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Cos mnie się wydaje ,ze nadchodzą ciężkie czasy .

Www, 06.08.2017 06:17:31 - *.dynamic.chello.pl

Jak wy nic nie rozumiecie. Trener przygotowal druzyne na listopad bo w grudniu jest koniec rundy i maja dobrze wygladac na 2 miesiace wakacji, wszyscy leca na malediwy i w tym roku najwazniejsze jest zdobyc puchar atoli poludniwych a wy tu o europejskich pucharach czy lidze zawracacie glowe.dajcie mu pracowac w spokoju a na przerwe zimowa beda w takiej formie ze ho ho.

FANATYK , 06.08.2017 06:41:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

DYMISJA człowieku, nie kompromituj się już!, to co zobaczyliśmy to było jedno wielkie ğó...no!

Kiwi , 06.08.2017 06:43:44 - *.static.ip.netia.com.pl

Wstyd i żenada! !!

i, 06.08.2017 06:58:29 - *.centertel.pl

Czym Ci zawinil mlody ambitny Michalak,ze wyrzuciles go do Wisly Plock?

ibik, 06.08.2017 08:09:22 - *.adsl.inetia.pl

Niestety, ale to nie był ostatni ból zębów z powodu gry L. Vadis wiedział co robi, broniąc się nogami i rękami przed dalszym uczestnictwem w projekcie L na poziomie ligi okręgowej

kibic, 06.08.2017 08:15:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

panie Jacku wrzesien pazdziernik???a co ze sierpniem liga europy przeciez????strach, moze najwyzszy czas przestac byc wzorowym tatkiem i wziasc sie za grajkow walnac reka w stol a nie glaskac ich po glowie thx

Biedronka, 06.08.2017 08:20:18 - *.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

9 meczow w miesiacu hehe Zapraszamy do pracy 40 h w tygodniu do rozkladania towaru na polkach bo do pracy na kasie brakuje wam piatej klepki.

Kieł , 06.08.2017 08:33:50 - *.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wiele osób mówiło że dla Magica jest za wcześnie na takie wyzwanie jak Legia. I mieliśmy racje. Niestety. A na te nasze panienki w koszulkach Legii to przydałby się taki Stasiek. Stasiek wróć!

AJG stary kibic, 06.08.2017 08:45:54 - *.dynamic.chello.pl

Z wielką sympatią myślałem o trenerze Jacku - moim zdaniem to trener na długie lata w Legii. Dlatego jestem bardzo zmartwiony tym,co się dzieje w Legii,tym,że grają fatalnie,tym,ze trener nie trafia ze składem !!!
Dlaczego trener nie widzi braku formy większości zawodników,dlaczego trener nie posadzi niektórych "gwiazdorów" na trybunach,dlaczego - nawet kosztem straty punktów - nie wstawi do składu młodych ale ambitnych ?Zreszta ten koszt okazuje się nie taki wielki:):):)Orły grają piach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czyżby pan trener uległ powszechnemu wśród trenerów poczuciu,że ich teoretyczne pomysły przyniosą sukces ?
Wystawianie Hamalainena na skrzydle to bezsens,gra Sadiku to dywersja,wystawianie Kuchego na innej pozycji niż atakujący - to bezmyślność !!! I tak dalej,dalej,dalej ! Nie będę się pastwił nad I meczem z Kazachami w Astanie,bo JM sam się przyznał do błędu - ale DLACZEGO te błędy powtarza w meczach ligowych? Bo tzw "rotowanie" składem w pierwszych meczach sezonu to zwykła głupota! To się robi póżniej,gdy zmęczenie zaczyna doskwierać ! Najwyższa pora wziąć zawodników za twarz!
Na koniec - mam nadzieję że trener ocknie się i powróci na właściwą drogę prowadzenia drużyny!

EBR, 06.08.2017 08:49:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

LEGIA TYLKO DZIĘKI KIBICOM JEST ZNANA NA ŚWIECIE. KAŻDY KLUB CHCIAŁBY MIEĆ TAKICH FANÓW JAKICH MA LEGIA WARSZAWA. Niestety tego nie można powiedzieć o jej słabych zawodnikach i słabego sztabu ludzi zarządzających klubem.

donatelli, 06.08.2017 08:51:13 - *.156

A ja mówiłem,że za czerczesovem płakać będziemy.
Przepłacamy piłkarzy,których nie warto przepłacać i tyle.
Rozumiem,że Legia to nie PSG,ale jeżeli sprzedaje się Prijo,Niko,Beresia,Vadisa i ... . No właśnie,co robi w klubie kucharczyk(na ligę jako rezerwowy,ok),guilerme(który zagra dobry mecz raz na 4)i kroi taką kasę.No ludzie.
Jest jędrzejczyk,pazdan,mączyński(3 kadrowiczów).Jakim trzeba być nieudacznikiem żeby za taką kasę nie móc dobrać ludzi do dominacji w lidze polskiej.Patrzcie jak co jak co Lech zagrał z Utrechtem.Gdyby to oni natrafili na Astanę to astany by nie było

Hiszpan, 06.08.2017 09:03:24 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jacku faktów nie odszukasz od początku roku Legia gra piach. VOO ratował Ci dupe ale i jemu się znudziło. Nie masz wiedzy odwagi talentu i charyzmy. Jak można wyjść trzema defensywnymi pomocnikami w Niecieczy - pielucha za bardzo uwierala?

Hiszpan, 06.08.2017 09:07:07 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Odejdź jeszcze dziś niech ten weekend nie będzie tak do końca stracony.

V56, 06.08.2017 09:10:34 - *.play-internet.pl

Magiera sam ich tego uczy a teraz się dopiero zorientował, że źle? No to czas na kolejne eksperymenty Magiery, ale najlepiej na zmywaku gdzieś na zachodzie. Od Legii wara panie Magiera!

sylwiusz11, 06.08.2017 09:14:13 - *.adsl.inetia.pl

o taktyce 1000 podań wszerz pisałem 2-3 mecze temu
trener na każdy mecz ma taki sam plan --nic nie ma z rozpracowania przeciwnika --gramy na zasadzie " gramy swoje "

tylko każdy wie i ma rozpracowana LEGIĘ dlatego trzeba kombinować i zmieniac swoja grę --i nie chodzi mi o zmiane pozycji zawodnikom bo obrońca nie bedzie napadem a napad skrzydłowym

mówisz Pan , że berto jest za gruby i trzeba go pół roku odchudzać a inni są za krótko aby nauczyc ich gry w piłkę

a Chukwu też jest za krótko w klubie aby zrobic z niego grajka?
jedni sa bez formy , inni za grubi , jeszcze inni nie znaja naszej filozofii 1000 podań i nie wiedza jak prosto strzelać i dokładnie podawać ---to po co oddajecie Michalaka?...tez jest za gruby ?...a może jest za krótko aby zrobic niego grajka ---a może to pan nie umiesz z graczy zrobić drużyny i jej przygotować

po zimie zespół wygladał słabo fizycznie --teraz tez ...to kozubka wzieliście do pomocy :)))))))))))))))))))))))))))


jeśli masz Pan L w sercu i kochasz pan ten klub to dla dobra klubu odejdź PAN

Sebo(L), 06.08.2017 09:33:10 - *.slupsk.vectranet.pl

Wszyscy kur.a potrafią grać do przodu,wszyscy potrafią grać szybko piłkę na jeden kontakt,wszyscy potrafią nie podawać do bramkarza,wszyscy potrafią stwarzać kilka sytuacji bramkowych tylko kur.a nie Legia!! Gramy nudną,brzydką i przewidywalną piłkę. Gramy wolno,ślamazarnie,topornie i bez pomysłu. Wygląda to wszystko katastrofalnie. Nie ma ani jednego piłkarza,który potrafi dać sygnał do ataku,do lepszej gry.

Walo, 06.08.2017 09:38:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ustalmy fakty. W meczu z ostatnia druzyna w tabeli wychodzimy skladem w ktorym jest 3 defensywnych pomocnikow. Wbrew temu co mowi ten klaun wcale nie dominujemy i nie stwarzamy ZADNYCH sytuacji. Takie tuzy jak Guba Fryc i Putiwcew zamiataja nasza reprezentacyjna gwiazde Make i w kazdej akcji wywalaja z butow pana profesora Jedrzejczyka krory zarabia 800tys euro za sezon. Moulin jezdzi na tylku przy kazdej akcji a gwiazda drugiej ligi szwajcarskiej super snajper Sadiku nie umie trafic tym pustym lbem pilka w bramke z 3 metrow. Czerwinski ktory jest stoperem i jako jedyny reprezentuje poziom wyzszy nic rynsztok oddaje strzal z 35 metrow ktory umowmy sie nie ma prawa wpasc i jakims cudem trafia w poprzeczke a ten bezczelne cyniczny blazen zalicza to na poczet stworzonej ale niewykorzystanej sytuacji. Ludzie przeciez to sie w pale nie miesci! Czy wy przeczytaliscie ten belkot? Zabraklo "Zmiennosci rytmu podczas gry pilka" no rzesz k.... j.... m.. co to niby oznacza? Czemu nawet w meczu z termalika ciagle czegos brakuje??? Bylo "za duzo podan wszerz" to wykracza juz nawet poza granice absurdu! W meczu z astana byly same podania wszerz a ten pajac twierdzil ze zagrali znakomicie! To jak jest? Podania wszerz sa dobre czy zle? W meczu z astana bylo ich wiecej ale nie bylo za duzo ale tu bylo? Siwy co ty zrobiles z ta druzyna? Rzygac mi sie chce jak stwarzasz pozory jakiegos planu taktycznego i niby reagujesz na wydarzenia na boisku a w rzeczywistosci wszystkie twoje zmiany sa sztuka dla sztuki. Siedzisz patrzysz betonie taktyczny co sie dzieje i mam wrazenie ze juz planujesz co powiesz na konferencji po meczu dlaczego znowu osmieszyles moj klub. Typowie twierdzenie przez przeczenie-niby sie nie usprawiedliwia ale jednak jako jedyni zagralismy 9 meczow w 30 dni i nie mamy kiedy trenowac itp... to co to jest jak nie usprawiedliwienie? Dlaczego alban wylecial na zbity pysk a jego sie ciagnie z uszy i dorabia ideologie do zlych wynikow? Nie mam juz sily. Przerzucam sie na damskiego kosza.

Kibic emeryt , 06.08.2017 09:38:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Robi się dramatycznie bo brak gry w fazie grupowej Ligi Europy staje się coraz bardziej realny . Zespół jest źle przygotowany pod względem motorycznym i to nie podlega żadnej dyskusji ale Magiera całkowicie się pogubił i wszystko wymknęło się spod kontroli . Wczoraj udało mi się oglądać mecz w Niecieczy i wierzcie mi mam swoje lata ,pierwszy mecz Legi oglądałem w Zabrzu ( 1:2 dla nas grał wtedy DEYNA ,GADOCHA itp).tak słabo grającego naszego zespołu nie widziałem !!! Oglądam wszystkie mecze Ligowe ,niektóre w powtórce dwa razy i przykro powiedzieć nasza ukochana Legia gra najgorszą piłkę na dzień dzisiejszy w lidze .Nie ma co się znęcać nad trenerem bo to nie on sam się w Legii zatrudniał ,trudno mieć pretensję do sztabu szkoleniowego bo to z małym wyjątkiem nowicjusze uczący się zawodu ale legia jest w głębokim kryzysie i czas Panie Prezesie to przerwać i to chyba już !! bo na wiosnę może być za późno .

Ja, 06.08.2017 09:44:09 - *.jmdi.pl

Czy Pana pilkarze wiedza co to podanie prostopadle po ziemi?

fantom, 06.08.2017 09:46:12 - *.dynamic.chello.pl

powiedzcie mi, jakie plecy musi miec zewlak i spolka, zeby tyle utrzymywac sie na stanowisku? po raz kolejny robimy nieudane transfery i tutaj bym upatrywal glownej przyczyny obecnego kryzysu. jeszcze wierze w JM, dalbym mu czas poki nie kupimy wartosciowego rozgrywajacego pokroju vadisa.

grzesiek, 06.08.2017 09:46:39 - *.centertel.pl

Przyczyny porazki sa ewidentne moim zdaniem:
1. Najwazniejsza - od 2 dni jest pelnia ksiezyca.
2. Pilkarze sa przemeczeni, zagrali juz 4 mecze w lidze, 4 w lidze mistrzow, i jeszcze trzeba jechać na daleki wyjazd pucharowy do puław.
3. Pilkarze nie maja kiedy trenować. Gramy 2 mecze w tygodniu. Zostaje 5 dni regeneracji. Kiedy maja trenowac?
4. Pilkarze za duzo dzis probowali podan wszerz i do tylu a za malo do przodu.
5. Chukwu nie jest jeszcze w optymalnej formie.
6. Czerwinski mogl bardziej przymierzyc, kilka milimetrow zadecydowalo ze nie bylo bramki dla nas. Wtedy kazdy by inaczej widzial ten mecz.
7. Nieciecza zaskoczyla taktycznie. Za duzo kontrowala. Sztab szkoleniowy ni byl na to przygotowany.
8. Za malo strzalow oddalismy w tym meczu, pilkarze bali sie zaryzykowac bo bronili wyniku 1:0.
9. Dabrowski ma wahania formy.
10. Qarabach agdam kupil naszego najbardziej utytulowanwgo pilkarza w historii klubu.
11. Pilkarze nie mieli czasu na zgranie sie. Rozegrali 4 mecze w lidze i 4 w lidze mistrzow.
12. Guilherme jest niepewny swojej przyszlosci w klubie.
13. Vuko nie zaspiewal po meczu z astana " nie poddawaj sie "".
14. Malarz mial za malo okazji w dzisiejszym meczu, nasi obroncy mu nie pomagali.
15. Jest goraco i parno, a koszulki sa elastyczne. Nie kazdy pilkarz znosi trudy biegania 90 minut o 20:30.
16. Mecz konczy sie zbyt pozno. O 22 :30 pilkarze powinni juz spac i wypoczywac przed kolejnym meczem. Kto wymyslil granie meczow o 20:30 ?
17. Na trawie byla rosa. Pazdan sie poslizgnal.
18. Kopczynski zagral dzis za bardzo przewidywalnie.
19. Szymanski nie zagral dzis na poziomie odjidji offoe.
20. Radovic gral cala runde z kontuzja. I jego kontuzje bardzo trudno wyleczyc.
21. Hildeberto pasquato i sadiku potrzebuja czasu na aklimatyzacje.
22. Maczynski nie zagral na poziomie reprezentacyjnym
23. Jedrzejczyk tez.
24. Pazdan tez.
25. Langil tez.
26. Kucharczyk powinien zagrac od 1 minuty.
27. Sadiku nie strzela tylu bramek ile nikolic.
28. Pilkarze maja w pamiecie kabanange i lekcje gry w pilke ktore zafundowala astana.
29. Janek mucha zagal mecz zycia.
30. Sedzia mogl byc stronniczy.
31. Nie podyktowano karnego dla nas co znacznke utrudnilo gre pilkarzom.
32. Hamalainen jest lepszym zmiennikiem a dzis musial zagrac od pierwszej minuty.
33. Moulin niedokladnie dosrodkowywal.
34. Hlousek slabo gra prawa noga.
35. Broz nie gral.
36. Rzezniczak zlamal palec i nie mogl zagrac.

olo, 06.08.2017 09:57:23 - *.waves.uk.net

jak zwykle wysyp ćfoków pseudotrenerów magików taktyki "przecież to musi być takie proste" i innych januszy speców od wiecznego lamentowania....

Members85, 06.08.2017 10:01:55 - *.karoo.KCOM.COM

Dziwie sie tym jechaniem po trenerze... ludzie to jest zarzad i zewlkow spolka wina!! Gdzie sa transfery za odidje,nicolica itp. Od zimy ten zespol jest ciagle oslabiany. Panie mioodulski trza bylo dac odjiji co chcial tak teraz ch... jest

Mario, 06.08.2017 10:08:41 - *.130

Po zeszłorocznym awansie do LM, Legia odskoczyła w Ekstraklasie o lata świetlne. Faktycznie jest to widoczne. To był fartowny awans, wręcz cud. Ok. jednak tyle było gadania o tym wielkim budżecie, o wielkiej kasie z LM, a jest bida. To już te niby biedniejsze kluby pościągały sensownych zagranicznych piłkarzy. A klub, który ma walczyć o LM tradycyjnie traci najlepszych graczy. Tradycyjnie transfery załatwione są na ostatnią chwilę, gdzie kupieni muszą przez długi czas przygotowywać się żeby zacząć grać, czyli nie pomagają w walce o LM. Najlepsze jest to, że kibice zachwycali się Magierą. Zresztą dziennikarze to samo, szereg artykułów, że wspaniały, przyszły selekcjoner. Obecnie większość kibiców Legii jedzie go niemiłosiernie i co ciekawe sami dziennikarze zaczynają mruczeć, że nie jest taki super, jak o nim pisali, mówili. A co on biedny ma zrobić. Nikolic i Prijovic walili bramki aż miło. Klub ich sprzedał, bo według Leśnego takie bramki mogą strzelać juniorzy i bramkarze. 60% drużyny to był Ofoe, sprzedali, a oczywiście nie zabezpieczyli na ewentualność jego odejścia. Prowizorka, improwizacja, pełna amatorka, jak z Celtikiem.

Lol, 06.08.2017 10:16:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Gra Legii przypomina mi gre w pilke reczna

Lakis, 06.08.2017 10:18:35 - *.dynamic.chello.pl

Panie trenerze, proponuję robić to co się najlepiej umie czyli grać juniorami to przynajmniej wygramy Pro junior system.

Andrzej, 06.08.2017 10:34:43 - *.132

Jeszcze bardziej od spotkań, wkur.. mnie wypowiedzi frajera po meczu:
- "Nie wygrywa się, jak się ma dogodne sytuacje i oddaje strzały, a ich nie wykorzystuje - tak było w pierwszej części" - CHYBA INNY MECZ OGLĄDALIŚMY

- "a potem prosty gol, który nie miał prawa się przydarzyć" - JUŻ TE SŁOWA PADAŁY W TYM ROKU, MOŻĘ JAKIEŚ WNIOSKI

- "Za dużo było dziś podań wszerz, za mało do przodu" - GRAMY TAK WSZYSTKIE MECZE ZA KADENCJI TEGO FRAJ.., (JEDYNIE VADIS GRAŁ DO PRZODU) - MOZE JAKIEŚ WNIOSKI

- "Jako jedyni zagraliśmy 9 meczów w 30 dni" - JA BYM NIE LICZYŁ DWÓCH SPOTKAŃ Z FINAMI BO TO CHTBA TRENING BYŁ, ZADEN ZAWODNIK NIE ROZEGRAŁ WSZYSTKICH SPOTKAŃ PO 90 MIN, ŚREDNIO WYCHODZI PO 5, 6 SPOTKAŃ - ALE RACZEJ NIE POWINNA TO BYĆ ZADNA NIESPODZIANKA PO KALENDARZ JEST ZNANY DUŻO WCZEŚNIEJ

- "ale drużyna musi bardziej reagować na wydarzenia na boisku" - TRENER FRAJ.. NIE REAGUJE TO PIŁKARZE TEŻ NIE

- "wrzesień, październik i listopad już będą wyglądać zupełnie inaczej." - CZŁOWIEK TY JESTEŚ DEB.., LIPIEC I SIERPIEN TO TRUDNY OKRES - ROZUMIEM, ALE EUROPEJSKI PUCHARY TRWAJĄ DO GRUDNIA A DOCHODZI JESZCZE PUCHAR POLSKI

I WIELE INNY WYPOWIEDZI, ŻE DRUŻYNA NIE ZGRANA - A JAK MA SIĘ ZGRYWAĆ JEŚLI NOWI NIE GRAJĄ (CZEMU WŁOCH NIE DOSTAŁ SZANSY NA CAŁYM MECZ), WSZYSCY WIEDZĄ ŻE HAMALANIEN NIE BYŁ, NIE BEDZIE SKRZYDŁOWYM

NIE MARTWIĄ MNIE WYNIKI ALE STYL, ALBO BRAK STYLU, BO PO TYLU SPOTKANIACH POWINNO SIĘ JUŻ COŚ ZACZĄĆ GRAĆ

m4pierwszy, 06.08.2017 10:36:42 - *.eaw.com.pl

jest dokładnie to samo co w zeszłym roku o tej porze - gramy dno a fart rozdaje karty. może ten albańczyk nie był taki zły, a jeszcze sprowadził moulina i vadisa

Jacek Stary kibic, 06.08.2017 10:39:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie rozumiem argumentów pytających kim ma grac Magiera. A kim graja inniu trenerzy, mający zawodnik ów z dużo niższym potencjałem ? Dlaczego inne drużyny walczą , biegają, a Legia Magiery gra wszerz. Zupełny brak strzałów, wykończenia akcji, brak pomysłu na rozegranie. Wszyscy trenerzy rozpracowali jak gra Legia Magiery. To chyba prosty schemat. Potzrebny nowy pomysł na grę. I lepsze pzrygotowanie zawodników. Jak to jest , że Moulin stracił formę? Hlosek biega nierozgarnięty ? Gui stoi ? Dąbek stracił forme itd. Czy winni tylko piłkarze ? Jeśli tak to ich rozpędzić. Jeśli nie dać drużynie nowy pomył na grę. Bez stzrałów meczu się nie wygrywa.

Andrzej, 06.08.2017 10:39:32 - *.132

A co do ilości spotkan to Lech dziś gra 10 spotkanie i prezentuje ciekawą piłkę

LW, 06.08.2017 10:53:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlaczego nie graja mlodzi pilkarze ? LEGIA !!!

LW, 06.08.2017 10:56:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wypozyczamy lub pozbywamy ! LEGIA !!!

LW , 06.08.2017 11:05:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sadiku gra dobrze ale jest zmieniany - dlaczego ? LEGIA !!!

les, 06.08.2017 11:05:46 - *.105.ipv4.supernova.orange.pl

do Puław pojechać z rezerwowymi i dać pełną szansę pokazania się i resztę dobrać z II drużyny.

LW , 06.08.2017 11:06:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA powinna grac dwoma napastnikami ! LEGIA !!!

LW, 06.08.2017 11:12:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co sie dzieje z "LEGIA" ! LEGIA !!!

LW, 06.08.2017 11:21:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie sa dogrywane pilki do Sadiku wiec nie ma goli a w Gorniku graja do Angulo ktory strzela gole ! LEGIA !!!

AAA, 06.08.2017 11:24:33 - *.dynamic.chello.pl

Magiera jesteś betonem taktycznym.Odejdż chłopie i nie wracaj.

kibic, 06.08.2017 11:24:50 - *.smtvsat.pl

Sadiku nie wykorzystuje stworzonych mu sytuacji.To bardzo niepokojące, że nawet bardzo dobre dośrodkowanie na głowę, kiedy mógł spokojnie złożyć się do strzału, posłał piłkę w trybuny. To może nie być drugi Nikolic. Oby robił postępy

Maj, 06.08.2017 11:30:09 - *.2

,,Za dużo podań wszerz, za mało do przodu,, . Nikt inny Panie trenerze nie ma na to wpływu jak Ty. Sam siebie oceniłeś i skrytykowałeś Panie Jacku.

AliMario, 06.08.2017 11:36:23 - *.10-1.cable.virginm.net

ZOSTAWIC NAZWE RESZTA DO WYMIANY!!!

tekken (L), 06.08.2017 11:41:11 - *.dynamic.chello.pl

Skład powinien wygladać tak:
Malarz (Jałocha)
Jędza-Czerwiński-Pazdan-Hlousek
Jodła(Dąbrowski)
Gui-Szymańsk-(iPasquato)-Nagi(KK)
Hama(Sidoku)-KK
1.Moulin, Kopczyński,Mączyński Żaden z nich nie jest dobry ani w ofensywie ani w defensywie. Oni nic nie w noszą.
Jodła jest dobry w defensywie i będzie czyścił, a do tego potrafi i w ofensywie jak się wk.... Albo można dać Dąbrowskiego, który ma doświadczenie na tej pozycji, a jest dobrym defensorem i jeszcze huknąć z dystansu może.i do obrony tyle wystarczy, reszte zawodników ofensywnych.
2. Zabronić im wrzucać!!! Takie to proste, bo nie ma kto strzelać głową. Niech grają tylko kombinacyjnie.
3. Albo dwoma napadziorami albo dwoma ofensywnymi pomocnikami, przy założeniu,że Jodła(Dąbrowski) na defensywnym pomocniku i odrzucenie trójki statystów z punktu pierwszego.


Tyle powinno wystarczyć. Unaocznił mi to wczorajszy mecz. Mamy potencjał, a go nie wykorzystujemy

Legia, 06.08.2017 12:39:32 - *.adsl.inetia.pl

A co Jacek Bogu winien jak ma się takich grajków jakich ma można podziękować prezesowi i tyle

Krzeszczu, 06.08.2017 12:46:34 - *.cust.bredband2.com

@ Legia: Brawo! Wygrales glowna nagrode w konkursie "Najmadrzejsza Wypowiedz w Historii Ludzkosci".
Tak trzymaj!

Wojtek#, 06.08.2017 12:54:37 - *.centertel.pl

Kochani inwestorzy-najlepiej z Warszawy , ale praktycznie Niemcy czy Arabowie ratujcie nasz ukochany klub Legię Warszawa , która ma jeszcze markę w Europie.Błagam was wykupcie udziały Pana Mioduskiego , który kompletnie nie zna się na piłce i przy pomocy "dyrektora sportowego" Żewłakowa -Polonia Warszawa razem bawią się naszym klubem , kupując od wiosny 2016 coraz gorszych zawodników a jednocześnie wyprzedając całą drużynę ,która odnosiła sukcesy w Europie.W/w ludzie przy pomocy Magiery , który niestety ma bardzo mały iloraz inteligencji i trening opiera na dawno zapomnianym na katorżniczym zajechaniu zawodników na zgrupowaniach w Hiszpanii i w Warce , które skutkowało jedynie 6 kontuzjami.Efekt tych zgrupowań jest taki , że Pazdan i Jędrzejczyk są w katastrofalnej formie.Ulubieniec Magiery Kopczyński powinien być rezerwowym w II lidze , a utalentowany chłopak Michalak jest sprzedany do Wisły Płock.Kochani inwestorzy przejmijcie ten klub , wyprzedajcie natychmiast nieporozumienia takie jak Chukwu , Sanogo ,Moneta,Niezgoda,Berto,Sadiku,Broź oraz wiecznie kontuzjowanego Radovića i zawodników całkowicie bez formy Jędrzejczyka i Pazdana , który powinien zacząć liczyć swojaki jakie strzelił Legii.Sprzedaż tych ostatnich to konieczność bo za rok nikt ich nie kupi.Panie Leśniodworski przy wszystkich wadach w porównaniu z tym co jest teraz byłeś wielki.Jedyny ratunek dla klubu , bo sezon jest już stracony i trzeba patrzeć aby nie spaść z ligi to wyrzucenie Magiery w to miejsce Bartoszek oraz sprowadzenie Możdżenia z Korony ,Furmana z Wisły Płock i Angulo z Górnika Zabrze.Wiadomo co potrafią ci zawodnicy -to nie to samo co kupowanie za ogromne pieniądze Berto , Sadiku czy Chukwu.

G , 06.08.2017 13:31:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Z całym szacunkiem do Pana Jacka, ale albo trzeba wyjść poza czytelny dla każdego schemat albo trzeba chwycić grajków za ... albo czas odejść.

Krzeszczu, 06.08.2017 13:39:02 - *.cust.bredband2.com

@ Wojtek: A twoim zdaniem tacy inwestorzy araby, czy niemcy, czy inni chinole beda znali sie na pilce?
Beda znali sie na polskiej pilce?
Beda mieli "L"-ke w sercu?

NIe wiem czy to ja juz taki stary jestem, czy te lata pod opieka lewackich rzadow tak wypraly mozgi.
A moze to wina smartfonow?

grzesiek do Krzeszczu, 06.08.2017 14:07:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

hehe, dobre to było :)
Aż mi się mordka uśmiechnęła mimo wczorajszego meczu. O ile można to meczem nazwać.

Zyga, 06.08.2017 14:12:10 - *.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Argument ze ma slabych grajkow? A co ma powiedziec Arka BrukBet czy Gornik? Przeciez mamy wielu reprezentantow nie tylko Polski. Tu raczej chodzi o fatalne przygotowanie czerstwa atmosfere brak autorytetu i pomyslu na taktyke.

jacek rosa, 06.08.2017 14:43:50 - *.warszawa.vectranet.pl

Ci co piszą tak o Legii to niech sami pokażą co potrafią na boisku a ploty wychodzą z tego cały czas niech się wezmą sami za siebie a nie pisać głupoty na temat o Legii i Jacka Magiery zobaczymy się jak poczują żeby czasem ich Legia nie posądziła i ścigała po sądach za te niezgodne z prawem obgadując nasz klub warszawski to że ja jestem za Legią ale nie obgaduję ich za plecami może się żle skończyć na tym

Krzeszczu, 06.08.2017 15:07:05 - *.cust.bredband2.com

@ grzesiek: to powim ci jeszcze jedno. Kiedys za moich czasow opowiiadalo sie bajki.
Byla kiedys taka bajka o "Tadziku".
Teraz spokojnie by ja mozna bylo opowiedziec o Sadiku :-)

Dickson Chotowski, 06.08.2017 15:33:00 - *.range109-145.btcentralplus.com

Magiera: 'Za dużo podań wszerz, za mało do przodu, trawa za zielona, deszcz za mokry.......'

Zibin55, 06.08.2017 15:41:48 - *.play-internet.pl

Co poniektórzy używają tu zgrabnego słowa pier.....c w różnych odmianach.
I słusznie bo można przeprowadzić mała paralelę do sytuacji w Legii związanej notabene z p. Magiera. A dotyczy ona ...stosunku płciowego. Najpierw jest fascynacja - patrz mecze pozna jesienią , zaczynamy wiec grę wstępna tzn. przygotowania do rundy wiosennej gdy nikt jeszcze pod kołdrę nie zaglada. Ale zaczynamy powoli zaglądać spodziewając sie fascynujących chwil...te co prawda nie nadchodzą ale nadal mamy nadzieje ze lada chwila zacznie sie ekscytacja ....ochy i achy po naszych wyczynach. Nadzieje daje stosunek przerywany- patrz wakacje i zmiana pozycji- patrz transfery. Tyle ze gdy i to nie pomaga zostaje nam tylko video z Głębokim Gardłem a w nasze gardła ulubionego płynu Probierza.
A poza tym do dupy.....

Zibin55, 06.08.2017 15:57:00 - *.play-internet.pl

Pozostaje wiec onani....c sie oglądając 19687ty odcinek Mody na sukces... zamiennie mecz Realu z Atletico

łyssy, 06.08.2017 16:17:04 - *.adsl.inetia.pl

dno , wstyd !!

O co chodzi w tym klubie ???, 07.08.2017 00:04:48 - *.dynamic.chello.pl




Czy ktos mi może napisać ilu piłkarzy przyszło do Legii i gdzie oni sa,bo straciłem głowę ?
Jeden gruby,drugi zniknął,trzeci w rezerwach na ławce,czwarty wiecznie kontuzjowany,piąty miał złe buty,szósty na snapchat pozuje.

Klub KOKOSA !!!

Wojtek#, 07.08.2017 11:15:53 - *.centertel.pl

@krzeszczu:Ideałem byłby inwestor z Warszawy ,znający Legię i jej problemy.Obcy kapitał też nigdzie nie zainwestuje pieniędzy nie mając pewności , że będą zyski.Ktoś musi dla dobra klubu wyrzucić Żewłakowa.Poza dyskusją pozostaje temat , że Mioduski jest całkowitym abnegatem piłkarskim.Legia nakupiła takiego szrotu , że trzeba posprzątać i to szybko.Magiera tu już nic nie zmieni a Mioduski robi dalsze bezsensowne "wzmocnienia".Tylko nowy właściciel może przerwać to bagno.Pozdrawiam.

LegionistaSDL, 19.08.2017 09:25:04 - *.siedlce.vectranet.pl

z termalica nie powinnismy nigdy w zyciu przegrac teraz po tamtym sezonie wychodzi caly kunszt trenera Jacka Magiery wielkiego pepa guardioli i carlo ancelotiego bez Ofoe nie potrafi juz nic zrobic to nie ta Legia z Ligi mistrzow , poprostu nie gra cos juz miedzy nimi a moze to Ofoe wlasnie robil cala robote i polowa tych grajkow jest do wymiany , bo tego nie da sie ogladac nie ma slow na taka kopanine i dziwic sie ze nie chca ludzie na to patrzec Legia grac ** mac

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.