Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r. godz. 16:00

Bilety na mecz z Sheriffem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

17 sierpnia o godzinie 20:45 Legia Warszawa rozegra mecz 4. rundy eliminacji Ligi Europy z Sheriffem Tiraspol. We wtorek rozpocznie się zamknięta sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach. Sprzedaż otwarta ruszy 10 sierpnia.

Sprzedaż zamknięta biletów - rozpoczęcie sprzedaży 8 sierpnia o godz. 11:00, zakończenie 10 sierpnia o godz. 9:00 - sprzedaż przeznaczona dla posiadaczy karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2017/18

Sprzedaż otwarta biletów - rozpoczęcie sprzedaży 10 sierpnia o godz. 11.00 - sprzedaż przeznaczona dla wszystkich kibiców

UWAGA! Wszystkie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „BEZ BARIER” oraz SENIORZY, którzy otrzymali bezpłatne karnety na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2017/18, wchodzą na mecz z Sheriffem Tiraspol na podstawie swoich karnetów na te same miejsca.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej, na Wyspie Legii w M1 w Markach lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:




Komentarze: (59)

Franko(L) , 07.08.2017 16:12:07 - *.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ci mają karnety powinni dostać jeszcze dopłatę do tego spektaklu.

Tulipan, 07.08.2017 16:19:51 - *.play-internet.pl

Zaczynamy:
Za drogo, za pozno,grają piach że aż oczy bolą.
Do zobaczenia na Ł3
Pzdr

raf, 07.08.2017 16:27:07 - *.3-1.cable.virginm.net

za taka padake co graja i slaby przeciwnik takie ceny masakra? powinno za darmo wchodzic a bilety zasponsorowac pilkarze trenerzy wlasciciel Zewlakow

Cult⚽️Legia, 07.08.2017 16:33:35 - *.82

Żyleta!powinna zrobić!protest!niech!cały!świat!zobaczy!Chcemy!Super!Legii!a!nie!drétwych!piłkarzy!

Jaja, 07.08.2017 16:34:20 - *.dynamic.chello.pl

Już biegnę...... Nie wiem czy zdążę

Wojtas, 07.08.2017 16:46:16 - *.134

Ktoś oszalał z cenami biletów. Jeszcze droższe niż na astane. 15-17 tyś, przy tej cenie, a to są jakieś ogórki z Mołdawii.

anonymus, 07.08.2017 16:47:45 - *.adsl.inetia.pl

Chyba ich popier.....iło z tymi cenami

Jacek, 07.08.2017 16:53:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wroze duzej frekwencji. Ceny jak na rywala i forme Legii z kosmosu. W ramach rekompensaty za upokorzenia panie prezesie kibice powinni wejsc na mecz za symboliczną zlotowke.

Mpp, 07.08.2017 16:57:10 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Dycha więcej niż na marienham i astsne w tygodniu z dlugim weekendem. Loczek przesadza... maksymalnie bedzie 12.000.

olew, 07.08.2017 16:57:41 - *.warszawa.vectranet.pl

zbyt tanie te bilety , na trybunę Deyny powinny być za stówkę dla karnetowiczów i 150 dla pikników

1916, 07.08.2017 16:59:36 - *.134

Dobrze, że jest sprzedaż zamknięta dla posiadaczy karnetów, bo w przeciwnym wypadku trudno byłoby złapać bilet jak się wszyscy rzucą ;)

Maciek, 07.08.2017 17:03:03 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

60 zł za oglądanie tego tragicznego stylu gry w strefie spadkowej???

dziękuję, nie.

antyk, 07.08.2017 17:04:11 - *.115.ipv4.supernova.orange.pl

wstydzili by się brać pieniądze za to coś co nie ma nic wspólnego z piłka nożną

Bys, 07.08.2017 17:11:30 - *.36.ipv4.supernova.orange.pl

Chyba dopłacać żeby przyjść na ta zenade

do Franko(L), 07.08.2017 17:13:15 - *.static.ip.netia.com.pl

Ja mam karnet i uważam, że nie dość że za darmo ten mecz powinien być to przynajmniej piwo powinni dołożyć bo na trzeźwo oglądać się nie da takiej gry...

rad, 07.08.2017 17:15:06 - *.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Idę, ale słabo, że bilety droższe niż na Astanę.

Krzeszczu, 07.08.2017 17:17:46 - *.dynamic.chello.pl

Sprzedaż zamknięta lol
Zaszczyt i pierwszeństwo dla karnetowiczów by obejrzeć ten cudowny spektakl :) Emocje gwarantowane, niekonieczne te pozytywne xD

rogal, 07.08.2017 17:52:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

bilety droższe o 10zł niż na astanę bo kopacze obiecali, że lepiej zagraja niż z astana, wiec trzeba płacić...

eLka, 07.08.2017 18:14:21 - *.internetia.net.pl

Znowu jednomeczowym paziom się coś nie podoba. Kupcie karnety i nie płaczcie. Nie podoba się? To won na ksp! Ale się tu ksp i amiki nalazło.

wot, 07.08.2017 18:20:24 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski zrób zakupy bo będzie efekt kuli śnieżnej... w LE lipa, w ESA lipa... na mecze już przychodzi 15 tys ludzi... a na Arce było 28 tys.

Alex uk, 07.08.2017 18:20:41 - *.144

Problem polegana tym, ze nie istotne po ile sà bilety fanatycy przyjda zawsze, ale tu chodzi o cala reszte stadionu, ludzi przychodzi cos fajnego zobaczyc, jakiegos super pillarza jak ljuboja czy Voo i taka a nie inna polityka transferowa szopen wylewa dziecko z koapiela bo jaki jest wirtuoz w skladzie kopczynski? Broz czy moze jedza, kotry ma najwyzszy kontrakt i teringi w du....

obserwator, 07.08.2017 18:26:59 - *.dynamic.chello.pl

-60 zł dla klubu bo nie idę. Klub nie szanują nas. I niech nie gadają mądrale, że zawsze trzeba wspierać naszych piłkarzy. Nie trzeba, gdy pozorują grę i mają wszystko w dupie.

ROBI, 07.08.2017 18:30:24 - *.centertel.pl

Właścicielu Legii - wstydu Pan nie masz. Przytuliłeś kasę z LM, kupiłeś kilku nieudaczników, a nas chcesz doić pokazując taką żenadę? Za takie widowisko nie dam takiej kasy. Poczekam na ceny adekwatne do widowiska

adamello, 07.08.2017 18:30:40 - *.static.ip.netia.com.pl

Widzę sami qwa kibice sukcesu komentują...

AB, 07.08.2017 18:36:29 - *.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pójdę oczywiście. Tak się jednak zastanawiam jakie byłoby logiczne wyjaśnienie władz klubu podniesienia cen. IV runda? Owszem, tylko rozgrywki mniej prestiżowe, a i przeciwnik nie powala. To po ile będą na grupę (jakby co)

ja, 07.08.2017 19:00:14 - *.dynamic.chello.pl

50zł? Serio?
Dlaczego podniesiono ceny?
Po spadliśmy z LM do LE?

Idę , 07.08.2017 19:21:45 - *.static.chello.pl

Bo jestem wiernym kibicem

Bart, 07.08.2017 19:47:05 - *.dynamic.chello.pl

@obserwator
100% racji!!! Ja mam karnet na Żyletę i czy będą na pierwszym czy ona ostatnim miejscu i tak na mecz pójdę, może nie dla grajkow ale dla atmosfery tego miejsca. Ale takich ludzi jest może max 6-8 tysięcy. Zdecydowana większość płaci za bilet i wymaga jakiegoś poziomu, walki i zaangażowania, a nie stania na boisku, miliona podań w poprzek i nieudacznika trenera. I tych kibiców klub traci.
12-15 tysięcy to wydaje się max na ten moment i bez nowego trenera, transferów więcej ludzi na tę padakę nie przyjdzie. Bo Legia to nie tylko fanatycy z Żylety ale tez pikniki i Janusze.

APEL, 07.08.2017 19:49:24 - *.internetia.net.pl

APELUJE DO KIBICÓW LEGII - ŻEBY NA MECZU - Z PIASTEM - WYRAZIĆ W JASNY SPOSÓB NAJLEPIEJ PRZY OPRAWIE - JAKICH TRANSFERÓW OCZEKUJEMY DO LEGII JESZCZE TEGO LATA !!! PREZES ZAPOWIADAŁ - ŻE LEGIĘ STAĆ NA TRANSFERY PO MILIONIE - CZAS CHYBA NADSZEDŁ BY POWIEDZIEĆ GŁOŚNO ZATEM - IŻ CZEKAMY NA TE TRANSFERY BO JAK NAS STAĆ - TO CHYBA NIC NIE STOI NA PRZESZKODZIE BY JE ZACZĄĆ ROBIĆ - CHYBA ŻE TO BYŁY TYLKO PUSTE SŁOWA - CZAS NA NASZĄ KIBICOWSKĄ REAKCJĘ CO DO TEGO JAK DZIŚ KADROWO WYGLĄDA LEGIA .CZAS POKAZAĆ CO O TYM MYŚLIMY , ŻE ZAMIAST PO AWANSIE DO LM - WYGRANEJ W LIDZE - MAMY SŁABSZY ZESPÓŁ NIŻ PRZED ÓW WYGRANYMI BO COŚ TU CHYBA JEST NIE TAK .

Do AB, 07.08.2017 19:55:13 - *.play-internet.pl

Bedą za zero bo grupy nie bedzie
Powinni reklamować mecz jako ostatni przeciwnik w pucharach

Franko(L), 07.08.2017 20:55:13 - *.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panowie.
Wiedziałem co piszę.
Troszke prowokacyjnie.
Mam karnet.
Na mecz na pewno pójdę.
Ale to raczej jest przeginka z taką formą.
Do zobaczenia na 207.

Pruszkow i Otwock, 07.08.2017 21:00:05 - *.play-internet.pl

Zenada cen biletow.

Marshall, 07.08.2017 21:00:56 - *.elartnet.pl

Bilety do nabycia w biurze szeryfa

Multimaster, 07.08.2017 21:16:01 - *.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trochę przegięcie z cenami biletów na taką fazę i ten poziom gry...

Okłamali kibiców!!!, 07.08.2017 21:26:48 - *.dynamic.chello.pl

Ten kto się szanuje, nie powinien iść na ten mecz.
Piszę to z bólem, ale taka jest prawda.
Tu nie chodzi o kibica sukcesu. Ten kto ma rozum, wie o czym mowa :-(

TYLKO LEGIA!!!

Kibic, 07.08.2017 21:31:14 - *.internetia.net.pl

A ja wprost przeciwnie do " Okłamywali kibiców " uważam - uważam , że trybuny powinny zapełnić się do ostatniego miejsca i tak jak ktoś tu wyjechał z Apelem - by w komplecie na trybunach pokazać jakich zawodników w Legii oczekujemy .

SŁAWEK(L), 07.08.2017 21:34:32 - *.play-internet.pl

Trzeba pisać do klubu bo naprawdę mega przegięcie z cenami, polityka zarządzających jest taka, żeby było 15 tysia zamiast 25.

Tomek, 07.08.2017 21:48:52 - *.play-internet.pl

Dobrze, że pierwszy mecz u siebie. Przynajmniej klub cos zarobi. Z taka gra przy drugim meczu u siebie ciężko byłoby o dobrą frekwencję

WWO, 07.08.2017 22:11:44 - *.play-internet.pl

600 zł na SILVER ??! Poj..o Was??

Mokotow, 07.08.2017 22:14:05 - *.bb.sky.com

DAJCIE SPOKUJ JUZ.MAGIERA PRZYGOTOWAL CHLOPAKOW NA TAKICH RYWALI JAK REAL,BORUSIA IT'D... A NIE NA JAKIS KAZACHOW CZY SZERYFOW KTO WOGOLE WYBRAL DROZYNY DO TYCH MECZOW??? ;););)

Miod..., 07.08.2017 22:33:22 - *.as13285.net

Sory te ceny bez zera pomyłka!!

SŁAWEK(L), 07.08.2017 22:50:29 - *.play-internet.pl

JESZCZE NIE JEST ZA PÓŹNO:
Wszyscy piszemy dziś i jutro do klubu na temat cen biletów i chorej ,,uefoskiej" godz. rozpoczęcia meczów w pucharach. Chcemy cen podobnych jak na Astanę i godz. meczu 20.30.

Arek, 07.08.2017 23:15:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Uważam, że pod newsami o biletach powinny być zablokowane komentarze. Przecież to jest dramat jakiś co tu się wypisuje.

do narzekających na cenę, 07.08.2017 23:25:39 - *.dynamic.chello.pl

Szczerze? Nie podoba się to wara ze stadionu. Z Legią jest się na dobre i na złe, bez względu na wyniki sportowe czy ceny biletów. Narzekacie, że drożej niż na astanę, ale to mimo wszystko rundę dalej, choć prestiż Ligi Europy dużo mniejszy niż Champions League. Chodzę na Legię od 20 lat (dokładnie 2 października minie 20 lat od meczu z Vicenzą, na którym byłem po raz pierwszy) i gdybym miał chodzić dla wyników albo piłkarzy, już dawno bym przestał!! Nikt Was tutaj siłą nie zaciąga, więc powtórzę: nie podoba się to wypad!

do Kibic, 08.08.2017 00:51:04 - *.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ty-My pokażesz(my) jakich zawodników oczekujesz(my), a oni i tak zrobią swoje.
Proszę Cię, nie mydl oczu kibicom :-(
Wiemy, że liczy się doping, bo po to głównie chodzimy na Ł3 i jeździmy za LEGIĄ, ale nie powiesz mi, że nie patrzysz na to co się dzieje na boju? :-o
Każdy patrzy na zawodników w Naszych koszulkach z eLką na piersi, każdy, prócz %, lub odwróconych tyłem do murawy :-/

Pozdr.

TYLKO LEGIA!!!

Juri, 08.08.2017 08:28:09 - *.adsl.inetia.pl

Bilety powinny byc od 100 w górę,żeby było nas stać na lepszych piłkarzy.300 000 kart kibica wyrobionych jest,kibice przyjdą.

Osa, 08.08.2017 09:19:08 - *.dynamic.chello.pl

dobra ale nie ma co pier....
Ceny faktycznie z dup...

123, 08.08.2017 09:20:31 - *.dynamic.chello.pl

Czar LM prysł to trzeba się odkuć ,narazie pięć zeta.
A na grupę LE będą ceny jak na LM w zeszłym sezonie .

do 123, 08.08.2017 09:52:55 - *.play-internet.pl

na razie 10zł a nie 5 zeta

marcelinho, 08.08.2017 10:15:44 - *.dynamic.chello.pl

Jak się można ośmieszać robiąc zamkniętą sprzedaż.?to jedno pytanie. A dwa. Ile można chodzić na mecze musząc się znieczulac żeby wytrzymać 90 '?

Tego nie wie nikt..., 08.08.2017 10:37:44 - *.play-internet.pl

Dlaczego ceny nie mogłybyć takie same jak na Astanę???
tego nikt nie rozumie.

az, 08.08.2017 10:40:00 - *.25

Nie ukrywam, czuję się ostatnio dymany przez klub.
1. Po świetnym sezonie w LE 14/15 dostaję info, że wyszliśmy na zero i ni ma piniendzy
2. Po awansie do LM i właściwie podwojeniu budżetu prezes mi mówi, że już ni ma piniendzy a skład zamiast być lepszy jest słabszy, zamiast wzmocniony jest osłabiony
3. Za to że jestem takim zajebistym kibicem (pułkownik, najwyższe ceny za bilety, regularne zakupy w sklepie kibica, zero problemów dla klubu i kar) klub odwdzięcza mi się 3-krotnością ceny pakietu na LM w stosunku do kumatych i 3-krotnością ceny na mecz z Ajaxem, podczas gdy klub z Amsterdamu robi maksymalnie dwukrotną różnicę.
4. Klub proponuje mi zwrot za Real w LM w wysokości 160 zł a za mecz ze śmiesznym Ajaxem w LE (która jest przy LM tak prestiżowa jak puchar tymbarku) żąda 215 czy 220 zl - i to jest promocja (sam Ajax chce od holenderskich kibiców tylko 40 euro za najlepsze miejsca), podczas gdy rok wcześniej na mecz z 3x lepszym od tego ajaxu - Napoli - brał 120 zł (nie, nie, 1/16 LE z beznadziejnym ajaxem nie jest tak atrakcyjna jak mecz z zespołem klasy Napoli w grupie albo grupa LM)
5. Teraz jeszcze mi podwyższa cenę za jakiś śmieszny sheriff w podrzędnych rozgrywkach w stosunku do astany w LM...
Ludzie, przestańcie wreszcie robić sobie ze mnie jaja i traktować mnie jak debila czy frajera do wydymania.
Niniejszym ograniczam się tylko do ligi, a na LE to sobie przyjdę żeby popatrzeć np. na Milan, tyle będzie mojego bo zadziornej i ambitnej drużyny pana Jacka jak z jesieni 2016 i tak już nie zobaczę. Szeryfa i inne takie niedojdy mam w d, nie będę w środku tygodnia po nocach do domu wracał i chodził niewyspany do pracy, żeby oglądać padlinę za ciężkie pieniądze z anonimowymi przeciwnikami, a potem słuchać że klub znowu jest na zero, dalej ni ma piniendzy i trzeba sprzedać cały atak, playmakera a na ich miejsce mimo nawet 25 mln euro bonusu w budżecie, do tego rekordowych wpływów na innych polach (np. w sklepie) sprowadzać jakichś paralityków i grubasów oczywiście za darmo albo za drobne często po ich weryfikacji na youtubie czy meczów sprzed kilku lat. Sorry, szanujmy się panowie.

Do az, 08.08.2017 10:57:33 - *.dynamic.chello.pl

Brawo ."szanujmy się "sami .dobra puenta .mozna chodzic ,drzeć się wnieboglosy jeździć za druzyną ale wszystko ma też swoje granice . No chyba że lubi się mówić - jak piłkarze nam plują w twarz a- że deszcz pada. Tu ciągle się obiecuje kopaczy a pieniądze znikają . Rekordowe w skali PL piłki. Nikogo kto lepszy nie umieją zatrzymać. Angulo 7 goli w r kolejkach a my mamy bramki na minusie. Czekam na hasło przy zachodnim.wszyscy na szeryf. Pieprze to.pomijajac siano za bilety

olew, 08.08.2017 11:36:59 - *.warszawa.vectranet.pl

pieniądze za LM wzięli dwaj mniejszościowi , mieli prawo , klubem zarządza Zarząd, lato jest kiepskie jak co roku,jak bilety będą kosztować 100 EURO , to będziemy mieli dobrych (bo drogich) grajków, płaczą dziewczynki, kibole dopingują !

SŁAWEK(L), 08.08.2017 11:59:37 - *.play-internet.pl

Brawo az. I takie komentarze trzeba przesłać do klubu bo tu pewnie nie wchodzą poczytać opinii.

123, 08.08.2017 12:18:28 - *.dynamic.chello.pl

Ja płaciłem 25 płn więc dla mnie 5 zeta

az, 08.08.2017 12:42:10 - *.25

Olew
Jak bilety będą po 100 EUR to widząc co się dotąd dzieje, dobry (bo drogi) to pan prezes i jakiś jego koleżka będzie miał samochód
Nie widze w przypadku Legii żadnego progresu sportowego związanego z przyrostem przychodów klubu, więc twoja teoria jest o kant...

do "do narzekających na cenę", 08.08.2017 14:26:14 - *.internetia.net.pl

Pełna zgoda!!!

Dla przypomnienia:

Dziś zgodnym rytmem biją nam, nasze serca które My
Za Legię damy w każdy czas, czy czas dobry czy czas zły!
Nie dla nas jest porażki smak, nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy wraz: Legia mistrza Polski ma!
Gdziekolwiek Legia będzie grać, blisko czy daleko stąd
Tam będzie z Nią Warszawska Brać, aby dopingować Ją.

Płaczki won z Legii! Wam się chyba kluby pomyliły.

do ,,do narzekających..", 08.08.2017 20:42:30 - *.play-internet.pl

Tobie się temat pomylił, nikogo nie wyganiaj,
ceny są przesadzone i tyle, każdy ma prawo skomentować.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.