Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Oprawa Wisły Puławy na meczu z Legią - fot. Mishka / Legionisci.com
Oprawa Wisły Puławy na meczu z Legią - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 8 sierpnia 2017 r. godz. 19:52

Fotoreportaż z Puław

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa bez problemów awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski. Legioniści wygrali z Wisłą Puławy 4-1. Spotkanie z trybun obejrzało 4 tysiące kibiców, w tym 660 fanów ze stolicy. Nie zabrakło oprawy i wspólnego dopingu gospodarzy i gości. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Puław:
Fotoreportaż z meczu - 67 zdjęć Mishki



Komentarze: (9)

Komentator podczas meczu, 08.08.2017 20:58:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Oprawa jak w Ekstraklasie"

L, 08.08.2017 21:25:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jakaś zgoda układ z wisłą ????

Zlb , 08.08.2017 23:28:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do wszystkich patatajcow!!! Wisla jest ekipa pro Legijna!!! Nie pytajcie baranki o zgody, układy, itd....

Zlb , 08.08.2017 23:30:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zrób pajacu lepszą!!!! Dawaj kozaczku!!!

DO L, 08.08.2017 23:43:51 - *.warszawa.vectranet.pl

Z tego co wiem to raczej FC.

Andrzej Pu(L)awy, 09.08.2017 09:40:07 - *.46.threembb.co.uk

Zawsze odkąd pamietam ,a mam już na karku 45 lat w Puławach jest bardzo duży sentyment do Legii Warszawa. I niech tak już zostanie. Wczoraj było super. Jedno Miasto Kluby Dwa Wisła Puławy Legia Warszawa. Legia Mistrz !!!! I to nie chodzi o zgodę ,ale o wielki sentyment do Legii . Pozdrawiam.

Janosik, 09.08.2017 12:38:47 - *.wsieci.pulawy.pl

Do komentator: Puławy nie mają tradycji kibicowskich, a w młynie siedzi garstka ludzi. Możliwości mają mocno ograniczone, zarówno przez swoją liczebność jak i finanse jakimi dysponują. Jednak tak jak pisze Andrzej, większość sympatyków kopanej w Puławach to również kibice Legii. Legia w Puławach była obecna od zawsze: na murach, na szalach, w szkołach i na koszulkach dzieciaków biegających wśród bloków. "Puławy zawsze z Legią" więc szanujcie tą "wioskę" choć na mapie kibicowskiej Polski nie znaczy nic.

Wo(L)A, 09.08.2017 13:05:46 - *.ncbj.gov.pl

Średnia wieku ludzi w młynie L, to dziś 35-40 lat... Brak młodzieży (gówniarzy) rzuca się niestety mocno w oczy... Niedługo to się źle skończy...

aqweds, 09.08.2017 13:51:30 - *.sgh.waw.pl

Według mnie szkoda, że wraz z nowym stadionem oraz wzrostem poziomu sportowego Wisły nie poszedł wzrost frekwencji w młynie, a wręcz mam wrażenie że obróciło się to w drugą stronę. Głupio to pisać, ale według mnie Wiślacy lepiej się prezentowali grając jeszcze w IV lidze... Mam nadzieję, że właśnie taki mecz będzie początkiem zmian, impulsem dla nowych małolatów by zacząć działać. Ogólnie powinniśmy bacznie przyglądać się naszym fanklubom na wschodzie i w miarę możliwości je wspierać. Pogoń Siedlce prezentują swój stały, dobry poziom, w Białej AZS w końcu ruszył mocno do przodu. Orlęta Łuków bez zmian, ale co się dziwić jeśli robi się kosę ze wszystkimi na około, nawet ekipami legijnymi...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.