Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Dariusz Mioduski i Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Dariusz Mioduski i Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 8 sierpnia 2017 r. godz. 10:23

Mioduski: Trener ma moje pełne wsparcie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Prezes Legii napisał na Twitterze, że w poniedziałek odbył rozmowę z trenerem pierwszej drużyny. "Długa i dobra rozmowa wczoraj z Jackiem Magierą. Wierzę w niego i ma moje pełne wsparcie. Wierzę w te drużynę i klub. Wyjdziemy z tego" - poinformował Dariusz Mioduski.





Komentarze: (88)

Prosty kibic, 08.08.2017 10:26:23 - *.centertel.pl

Skoro wierzy w te drużynę to zapomnijmy o transferach.

arekd, 08.08.2017 10:27:21 - *.4

Panie Prezesie, ufać, wspierać ale szukać alternatywy...

woot, 08.08.2017 10:28:10 - *.96

Jacuś sie umie sprzedać nawet przed takim wyjadaczem jak Mioduski :)

Reporter, 08.08.2017 10:28:42 - *.static.ip.netia.com.pl

Przy takich komunikatach oznacza:
- ultimatum; lub
- wylot.

Zawsze po takich newsach trener wylatuje :) - jasny sygnał.

Rio, 08.08.2017 10:29:02 - *.dynamic.mm.pl

Nowy trener potrzebny. W tej chwili!!!!!

Mokotow, 08.08.2017 10:29:46 - *.bb.sky.com

Gdzie transfery??? Gdzie LM??? Gdzie LE??? Gdzie Puchar Polski??? Gdzie Mistrzostwo??? Tak jak zaczeliscie tak skonczycie,mam nadzieje ze wyjedziecie na taczkach.WSTYD
NIE TAKIEJ LEGI CHCEMY.

markos, 08.08.2017 10:31:38 - *.8

Panie Mioduski! - ale Pan nie pomaga trenerowi! Transfery zrobiliście bardzo mizerne. Chyba najgorsze w ostatnich latach. Obecnie mamy osłabioną drużynę , która przez osłabienie nie może wyjść z kryzysu.

info, 08.08.2017 10:37:34 - *.studiowik.net.pl

Też twierdzę, ze po takim info dni Trenera zazwyczaj są policzone :-)

R, 08.08.2017 10:39:54 - *.play-internet.pl

Drodzy Legioniści co się będziemy denerwować jak dziś jacus pokona Puławy i powie, że zagrali dobry mecz, wchodzimy na wyższy poziom i znowu będzie mydlenie oczu ze słabym przeciwnikiem jak to było z finami nie dawno. Przyjedzie w piątek piast czyli ostatnia drużyna może wygramy i jacus powie znowu to samo. ..

ja, 08.08.2017 10:42:19 - *.dynamic.chello.pl

Sprawa jest prosta. Jak odpadniemy z Szeryfem, który jest drużyną na pewno nie słabszą niż Nieciecza to Magiera zostanie wywalony.
LE to cel minimum i brak awansu nawet do LE komplikuje sytuację klubu.

Gamonn15, 08.08.2017 10:42:50 - *.dynamic.chello.pl

Dopóki w Legii będą tacy piłkarze jak Broz, Czerwiński, Hlousek, Kopczynski to Legia nigdy nie wskoczy na wyższy poziom.

@rek, 08.08.2017 10:43:38 - *.dynamic.chello.pl

No rzesz ku.wa mać... Kółko wzajemnej adoracji... Siwy Treneiro bajeruje swoimi karteczkami Prezia i obiecuje mu poprawę gry... Bujnowłosy Prezio kupuje te pokrętne wytłumaczenia i łyka kolejne niestworzone opowiastki Magica niczym zgłodniały pelikan łyka ryby... Ręka rękę myje, jak widzę i czytam...

No bo jakże inaczej... Prezio musiałby się przyznać do znacznej części swej winy, bowiem jest w tym klubie od kilku lat i wszystkiego nie daje się zwalić na BL... Treneiro zaś musiałby się przyznać, iż poprzedni sezon poleciał na farcie, bowiem zespół został nieźle przygotowany przez Hasiego, ponad 50% gry zespołu robił mu VOO a do tego inne zespoły pod koniec sezonu zaczęły puchnąć... To nie nasza wspaniała i wzniosła taktyka Magica dały nam tytuł, ale nieudolność innych zespołów i fart dały nam MP...

Ja pierdzielę... Tutaj naprawdę długo nic nie drgnie... Może i z czasem pojawią się pojedyncze wygrane i wtedy Magic oraz niektórzy tutejsi klakierzy (już my wiemy, którzy...) będą piać z zachwytu... Ale generalnie to chyba jako zespół jesteśmy w tym sezonie w czarnej dupie... Bo Magic trzyma się kurczowo swej ciepłej posadki, obiecując poprawę stylu gry (buhahahaaa)... A Preziowi musi się jedynie zbilansować rok budżetowy, tak więc jedynie naciśnie Magica o wejście do fazy grupowej LE (czytaj: money, money, money...)

Pozdro (L)

Jsc, 08.08.2017 10:46:53 - *.play-internet.pl

Mario, 08.08.2017 10:48:40 - *.130

Ty mu kup dobrych zawodników, a nie pisanie, że ma zaufanie i wiarę w te drużynę. Dla mnie, to jasny sygnał, ze wzmocnień nie będzie, bo skoro wierzy, to tylko czekać, aż zaczną grać. Nowy prezes próbuje tego samego, co prezes celebryta, czyli pojawianie się w mediach społecznościowych, a to jest głupie. Amartoszczyzny ciąg dalszy.

Trener , 08.08.2017 10:50:38 - *.play-internet.pl

Prezes Mioduski nie powinien się publicznie na ten temat wypowiadać. Taki sam błąd popełnił m.in. przy okazji VOO, gdy publicznie twierdził, że oferty za mniej niż 5mln euro będą automatycznie odrzucane. Została po tym jedynie nadszarpnieta reputacja i wizerunek

do woot, 08.08.2017 10:54:38 - *.internetdsl.tpnet.pl

jakim wyjadaczem? Miodek się nie zna na piłce. On się nadaje do korporacji, anie do sportu

rafix, 08.08.2017 10:58:59 - *.centertel.pl

Podobno Sanogo chcą wypożyczyć do Arki.
Kupić zawodnika w styczniu z kontuzją, leczyć go przez całą rundę, aby następnie wypożyczyć do innej drużyny (ponoć jest jeszcze opcja wypożyczenia do Zagłębia).
Następny zawodnik Hildeberto, w ogóle nie nadaje się pewnie nawet na wypożyczenie.
Z klubu zrobiono sanatorium lub dom spokojnej starości (patrz Jędza).
Gdyby te wszystkie nietrafione szroty połączyć w jeden porządny transfer to takich VOO mielibyśmy kliku.

P.S. Chodzą plotki że 36letni Aleksandr Hleb negocjuje z jednym z klubów Ekstraklasy ;) czyżby kolejny?

gambitl, 08.08.2017 11:00:45 - *.static.ip.netia.com.pl

my tez wierzymy - dziekuje

@rek, 08.08.2017 11:02:11 - *.dynamic.chello.pl

P.S. do mojego poprzedniego wpisu..:

Mam jedynie cichą nadzieję, iż Mioduski, jako człowiek inteligentny, rozumie różnicę pomiędzy powiedzeniem "WSPARCIE" a "POPARCIE"... Bo wtedy jego słowa "ma moje pełne wsparcie" nabierają innego wymiaru, jedynie krótkoterminowego zapewnienia... A wtedy Magic bye-bye... Pozdro (L)

JP68, 08.08.2017 11:04:22 - *.static.ip.hexaoperator.pl

Magiera musi zostać i kropka.

Juri, 08.08.2017 11:05:03 - *.static.ip.netia.com.pl

Brawo Panie Darku i Jacku ,tak trzymać,wspierać się na dobre i złe.
Tylko Legia!

tomiacab, 08.08.2017 11:06:23 - *.183

Rzecz w tym że to nie trener jest problemem tylko ty.

lw73, 08.08.2017 11:20:09 - *.dynamic.chello.pl

Wyp.... skautów a dogadać się z Ljuboją który zna na pewno lepiej swój fach niż wszyscy nasi dyrektorzy razem.
A jeżeli chodzi o PP i ligę to niech grają najlepsi by się zgrali bo rotowanie składam w lipcu to trochę słaby pomysł

olew, 08.08.2017 11:22:15 - *.warszawa.vectranet.pl

Trener jest słaby , ale ostatnio dobry to był Okuka . nawet ze słabym możemy dobrze grać. jesteśmy LEGIA , a nie jakaś Cracovia , Górnik , Lech. Więcej naszych młodych niz transferowanego szrotu . Niech nawet przegrywają , ale niech do diabła grają w Legii ! Kibole chcą Naszych !!! żadnych transferów albańsko-skandynawskich, tam w piłeczkę nie umieją grać...

Roki, 08.08.2017 11:23:05 - *.43

I gdzie są teraz te wszystkie osoby co tak stali za Jacusiem ? jaki to on legionista z krwi i kości, jaki to fachowiec. Nie trzeba być znawcą, żeby widzieć że drużyna gra na zwolnienie magika.

Do Mokotów , 08.08.2017 11:24:23 - *.dynamic.chello.pl

Liga dopiero się zaczęła, wiec na koniec sezonu będzie MP. LM nie będzie , ale LE tak. Puchar Polski dopiero się zaczyna, wiec będzie. Ochłoń, bo kolega chyba po Wojaku

Alan, 08.08.2017 11:29:54 - *.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jp68
Magiera musi zostać bo ?
1.Kompromituje się w lidze
2.Skompromitowal się odpadając z Astana co przyznają nawet przychylnie mu dziennikarze
3. Zespół gra bez ładu i składu
Może jakiś argument ? Przypominam że nie ma już podziału pkt jeśli teraz się nie obudzimy to będzie już za późno...Nie mowie ze juz trzeba zwalniać trenera ale dać jakieś ultimatum to to i to a jak nie to wiadomo sprawa.

Dormibar, 08.08.2017 11:32:27 - *.internetdsl.tpnet.pl

Fatalna wiadomość dla klubu i kibiców.

#BL WRÓĆ, 08.08.2017 11:32:38 - *.dynamic.chello.pl

><

Dickson Chotowski, 08.08.2017 11:33:39 - *.range109-145.btcentralplus.com

Mioduski = Zlodziej !! Oddaj kase z Uefy. Pieniadze naleza do Legii !!

T-72, 08.08.2017 11:35:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ech, kąpane w gorącej wodzie baranki, niedawno pana Jacka na rękach nosiliście. Facet dostał to co dostał i nie miał kiedy tego ogarnąć. Może dla Was super prezesem byłby Wojciechowski, który zmieniał trenera w Polonii po każdej porażce??? Trochę cierpliwości, chociaż wiem, że wiele rzeczy może nam uciec, to pamiętajcie co jeszcze przed chwilą działo się w zarządzie. Nawet jak połamiemy sobie zęby w tym sezonie, to chciałbym, żeby trener Magiera został. Lepszego dla Nas w Polsce nie ma a zagraniczny niedawno był, Besnik Hasi....

e9, 08.08.2017 11:35:55 - *.sieradz.vectranet.pl

Niech Miodek i Magiera powiedzą co biorą, że mają takie odjazdy !!!

zibin55, 08.08.2017 11:37:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skoro była rozmowa to musiały też być postawione cele do zrealizowania inaczej po co miała by być?? A jak cele to i skutki.... nie sądzę ,żeby p.Darek był naiwny

mandeb, 08.08.2017 11:39:08 - *.play-internet.pl

Ludzie puknijcie się w łeb. Pan Trener Jacek Magiera osiągnął wynik ponad stan i możliwości w zeszłym sezonie. Teraz potrzeba czasu. Musi budować drużynę od nowa ale ma ku temu kompetencje. Dajcie mu czas i spokój! Złamasy.

Kipkorir, 08.08.2017 11:39:28 - *.dynamic.chello.pl

Oby to była zasłona przed zmianą trenera. Widoczny totalny brak przygotowania drużyny do rundy po przerwie zimowej. Mistrzostwo zdobyte dużym fartem. Tak samo jest i teraz na jesień z tą różnicą, że nie będzie już podziału punktów. Tu nie wystarczy trener-Legionista z krwi i kości ogrywający młodych, gniewnych, gryzących murawę i gotowych umrzeć za klub. Tu potrzebny jest taki Stanisław Czerczesow!

Kris, 08.08.2017 11:40:37 - *.211

Czyli Mioduski chyba liczy się z tym, że w tym roku nie będzie Mistrzostwa Polski, Pucharu Polski oraz miejsca premiującego grę w LM czy LE.
Słabe to ale ok. Przynajmniej oszczedze sobie czasu na oglądanie tej żenadyi człowiek będzie spokojniejszy.

mG, 08.08.2017 11:46:20 - *.2

Magic dostał ultimatum, wygrana dziś i dalsza gra w Pucharze Polski, awans do LE- to jest kluczowe, od meczu z Piastem idziemy w górę w lidze.
Jeśli odpadniemy z ogórkami z Mołdawii to Jacek leci.
Dalsza gra w Pucharach jest kluczowa , hajs musi wpaść z tego przywileju.(pewnie założone to jest w budżecie)

cziko, 08.08.2017 11:50:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

czyli pozamiatane . towarzystwo wzajemnej adoracji.
Tak jak pisałem wcześniej dla prezesika pasuje że trener nie upomina sie o transfery a on nie musi wydawać kasy.
Przypomnę słowa DM że mistrza nie opłaca się zdobywać , że do ligi mistrzów też nie bardzo .

jazz(L)atin, 08.08.2017 11:51:55 - *.dynamic.chello.pl

Jacek Magiera powinien zostać w klubie, co więcej powinien gruntownie przebudować drużynę, zacząć wprowadzać młodych, perspektywicznych zawodników a pożegnać gości, którzy osiągneli w (L) maximum - Pazdek, Gui, Jędza, Broź, Hlousek, Jodła, Moulin etc. Vadis odszedł bo wiedział, że z tym skaldem więcej nie osiągną. Wiedział, że Ci co grali w LM osiągnęli najwyższy punkt w karierze i jeśli nie zmienią środowiska to nie wykrzeszą z siebie motywacji na wygrywanie - Oni, z tym poziomem co reprezentują osiągnęli wszystko, co było możliwe.
Legii, wg mnie, potrzebna jest gruntowna przebudowa dlatego dziwię się, że wypożyczyli Michalaka, teraz chcą wypożyczyć Sanogo.
Z tym składem co mają, będziemy się tylko staczali bez szans na lepsze jutro. Z nowymi zawodnikami może też będziemy się staczali, ale będą dobre perspektywy na przyszłość.

@Reporter, 08.08.2017 11:51:59 - *.static.ip.netia.com.pl

Dokładnie to samo zaobserwowałem :)

Zwykły Żu(L), 08.08.2017 11:57:24 - *.dynamic.dsl.as9105.com

Albo ogarnie ten bajzel i coś zmieni albo adios prosta sprawa.
Magic przestań rotować składem jak mopem w wiadrze lepsza drużyna zmęczona ale zgrana niż banda wypoczętych "z własnego doświadczenia wiem ze nie ma nic gorszego niż banda indywidualistów". Powodzenia !

bubba, 08.08.2017 11:59:43 - *.net.hawetelekom.pl

I bardzo dobrze nie ma w takim razie co się spinć. Termialicy Górnika Korony Astany ciąg dalszy. Oglądanie Kopczyńskiego w składzie tez ciąg dalszy .

Mati , 08.08.2017 12:01:39 - *.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tylko trener Magiera to zostaje żeby mi tu znowu jakieś Albana nie brać znowu to piłkarzy trzeba zmienić

Krytykant_Zawodowiec, 08.08.2017 12:04:30 - *.static.ip.netia.com.pl

Bez trenera z tego na pewno nie wyjdziesz nieważne kogo kupisz czy sprzedasz. Decyzja zatem została podjęta czeka na zakończenie eliminacji LE.

corvis, 08.08.2017 12:09:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Sami trenerzy i prezesi..... trener w czasie meczu nie strzeli za napastnika którego nie mamy.... a najlepszy gracz jakiego ma to Kucharczyk ( z całym szacunkiem do gościa ale nie najlepiej świadczy to o ludziach odpowiedzialnych za wzmocnienia ) Kibicu sukcesu kompromitacja z Astana przecież to zespół z naszego poziomu. Przestanmy żyć zludzeniami.... ostatni my czasy jegomość Alvaro Negredo został kupiony za 2,5 mln € przez besiktas skoro My takich transferów nie możemy robić zapomnijmy o LM..... Łatwo jest się cieszyć po zwycięstwach..... ale po porażkach to już trener jest chu..... żal mi was. Gdyby nie było podziału pkt od początku reformy zdobylibysmy 4 razy z rzędu majstra tak więc haha pajace....

WojtasBB, 08.08.2017 12:10:38 - *.dynamic.mm.pl

A mnie zawsze dziwi, że ludzie bogaci, o wysokiej pozycji społecznej, podobno wykształceni nie potrafią porozumiewać się bezbłędnie w języku polskim... Tę drużynę, nie tą!

Krzeszczu, 08.08.2017 12:18:05 - *.cust.bredband2.com

@ Reporter: Dokladnie to samo pomyslalem i ja. Na ogol tak sie dzieje.

@ @rek: Kolego, z jednej strony prezes mowi "madrze" bo sie wypowiada publicznie. I nigdy nie "wiesza sie brudow publicznie".
A z drugiej wnioskuje ze Tragic dostal pozadne ultimatum.

Bo w innym wypadku, tak jak sam powiedziales cytujac klasyka: widze ciemnosc, ciemnosc widze...

Pzdr.

klakson , 08.08.2017 12:21:26 - *.adsl.inetia.pl

Popieram komentarz Jazz(L)atina.Legia potrzebuje przebudowy.Zespół wygląda na zupełnie wypalony.To nie jest ich wina.Osiągnęli maxa ale klub nie może na tym cierpieć.Chciałbym się mylić ale tak to wygląda

Piotr, 08.08.2017 12:28:34 - *.50.ipv4.supernova.orange.pl

Też bym chciał żeby Legia wyszła z tego dołka i zaczęła wygrywać, żeby przeszła do następnej rundy PP, żeby zakwalifikowała się do fazy grupowej LE, oraz żeby zaczęła odrabiać stratę punktową w lidze. Ale patrząc na grę zespołu, ciężko mi uwierzyć w to, że nagle drużyna zacznie grać w taki sposób że każdy przeciwnik będzie na kolanach.
Jacek Magiera miał mnóstwo czasu żeby przygotować drużynę, dać jej swój styl, posiada teoretycznie najlepszych piłkarzy w lidze, więc drużyna powinna dominować, przynajmniej w polskiej lidze.
Ja na miejscu Pana Mioduskiego dałbym ostatnią szansę w postaci awansu do LE, jezeli to się nie uda, to po prostu Jacek Magiera powinien podać się do dymisji.

miecio, 08.08.2017 12:49:27 - *.dynamic.chello.pl

Pana pieniądze pana ból. Nam kibicom zależy na tym aby Legia była WIELKA

grzesiek, 08.08.2017 13:03:43 - *.centertel.pl

Jako kibic prezesowi juz nie ufam odkad zaczal byc prezesem.

Hiszpan, 08.08.2017 13:07:19 - *.128

No to już po Jacy a taki był piękny amerykański :-)

k., 08.08.2017 13:07:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magiera ponosi winę ale zaraz mnie zjecie bo jak dla mnie on jest najmniej winny. Jak dla mnie jest konflikt szatnia-zarząd a trener stara się utrzymać równowagę. Brak transferów, różnica w zarobkach grajków no i błędy Jacka również. Kopacze grają od niechcenia bo jeden zarabia tyle a drugi mniej, poza tym są syci. Przewietrzyć szatnię ale prezes skąpiradło. Jacek robi co może. Vuko i Cierzniak samo szatni nie zbudują gdy w grę wchodzi hajs.

SZACUNEK I WSPARCIE DLA TRENERA MAGIERY , 08.08.2017 13:23:12 - *.adsl.inetia.pl

Całe szczęście że prezes ma trochę zdrowego rozsądku I nie rozpatruje zwolnienia trenera po jednej porażce...

Sebo(L), 08.08.2017 13:26:56 - *.play-internet.pl

Niemal dokładnie albo dokładnie rok temu były już prezes Bogusław "Twitter" Leśnodorski to samo mówił o Besniku Hasim. Wszem i wobec obwieszczał,że byloby wariactwem zwolnić Albańczyka po kilku spotkaniach w lidze,kiedy w eliminacjach do LM Legia maszerowała pewnym krokiem do fazy grupowej. Wtedy wszyscy się zachłysnęli awansem i Leśnodorski robił z Hadiego niemal Boga! Czara goryczy jednak się przelała. W przypadku Magiery sytuacja jest podobna z tą różnicą,że Legii w el.LM już nie ma,a awans do fazy grupowej LE nie jest wcale taki oczywisty. Jeśli zatem Magierze nie uda się awansować i kilka baniek euro za awans i grę w LE pójdzie w piz.u to co wtedy powie Mioduski?! Inna sprawa to transfery jakie dokonano na potrzeby Magiery. W praktyce do sezonu drużyna przygotowywała się w starum składzie dodatkowo osłabiona brakiem sprzedanego Ofoe. Nowi piłkarze z kolei wydają się być zupełnie przypadkowi,nie pasujący wcale do koncepcji trenera,który teraz nie wie jak ma ustawić zespół aby ten w końcu "zatrybił". Zdarza się więc sytuacja kiedy gra 3 defensywnych pomocników + ofensywny defensor (Hlousek) i wychodzi nam iście defensywne ustawienie zespołu co z kolei przekłada się na styl gry (granie do Malarza,niecelne podania do przodu,brak koncepcji na rozegranie akcji ofensywnej) Na dzień dzisiejszy wygląda to katastrofalnie. Niestet Mioduski ma "węża" w kieszeni i trudno oczekiwać transferów pokroju VOO,piłkarza bardzo kreatywnego i usposobionego bardzo ofensywnie. Piłkarza,który potrafił by pociągnąć ten zespół do przodu dokladnie jak robił to Ofoe. Przecież wszyscy widzą na czym polega problem i trudno przypuszczać,że nie widzi tego prezes Mioduski. Sęk w tym,że prawdopodobnie więcej kasy na transfer w tym okienku już nie da choć tak na prawdę więcej zarobił na sprzedaży kilku piłkarzy niż stracił na ich kupno... Jak to się mówi "Tak krawiec (Magiera) kraje jak mu materiału (piłkarzy) staje" Nie wszystko jest winą samego Magiery ale to on powinien naciskać na prezesa i sugerować jakich mu piłkarzy potrzeba. Tymczasem mamy sytuację taką,że Magiera dostaje to co akurat uda się wyszarpać na rynku za grosze...niekoniecznie potrzebnych w tym akurat momencie.

ajg stary kibic, 08.08.2017 13:37:07 - *.dynamic.chello.pl

Szanowni krytykanci trenera Jacka, szczególnie Krzeszczu,@rek itd.
Cuda to robił Smuda ale też do czasu:):):)
Bo bez odpowiednich piłkarzy żaden trener niczego nie zrobi !
A w obecnej sytuacji,po odejściu Vadisa,kontuzji Rado drużyna nie ma "głowy " ! Bo Gui gra to,co potrafi,czyli marnie a Mączyński to nie rozgrywający.Moulin stracił formę a Hamalainen gra co 5- ty mecz przyzwoicie.
Wina trenera,że do ostatniej chwili klub liczył,że Vadis zostanie? Albo,że kontuzja Rado jest aż tak poważna?

Przestawienie drużyny na nowy system gry - bez prawdziwego "playmarkera" MUSI POTRWAĆ !

Na razie JM łata dziury,jak może,bo przecież widzi co się dzieje z poszczególnymi zawodnikami!
Jeśli nie mam racji,to oznacza,że JM nie nadaje się na I trenera a drużyna będzie bronić się przed spadkiem !!!!
Pozdrawiam,panowie z nadzieją,że będzie lepiej !
Oczywiście - pomijam wszystkie błędy transferowe,w których niestety Legia osiągnęła mistrzostwo!!!

matus007, 08.08.2017 13:39:08 - *.play-internet.pl

To nie winna Magiery (NIE MA KIM GRAĆ) jak przychodził do Legii to był Vadis i Radović którzy tworzli szkielet teraz nie ma ofensywy transfery też słabe...

Zajmon, 08.08.2017 13:42:40 - *.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dla mnie to ewidentny sygnał ze koniec wpadek i przegranych w przeciwnym razie zostanie pan zwolniony.

@rek do Sebol(L), 08.08.2017 13:59:21 - *.dynamic.chello.pl

I masz i nie masz racji... Bo prawdą jest, iż "tak krawiec kraje, ile mu materii staje"... Tylko że dobry krawiec zakupuje odpowiednie ilości materiału dużo wcześniej, a nie czeka z zakupami do ostatniej chwili... Czyż nie mam racji...???

Magic to ponoć od wielu lat Legionista... Magic ma ponoć dobro i wielkość (L)egii w sercu... Magic ma ponoć umysł analityczny (vide: te jego słynne zapiski na karteczkach)... Czemu zatem ten "analityczny treneiro" czekał z kolejnymi zakupami aż do lata..? Czemu podczas zimowego okienka nie naciskał prezesa i dyrektora sportowego o kolejne wzmocnienia wiedząc, iż wkomponowanie nowych zawodników do zespołu trwa miesiącami i będą oni gotowi akurat na kolejną rundę jesienną (czytaj: pucharową)... Czyż nie mam racji...???

Nadal uważam, iż Magic zachłysnął się sukcesami w Zagłębiu Sosnowiec i początkowymi sukcesami w (L)egii warszawa i na kanwie tychże sukcesów najzwyczajniej w świecie przespał zimowe okienko transferowe, a potem zawalił letnie przygotowania do sezonu (czytaj: przetrenowanie, przeforsowanie...) Czyż nie mam racji...???

A tak w ogóle to a propos tejże "krawieckiej materii", to czyż nie jest faktem, iż aż 80-85% obecnego zespołu to ta sama "materia krawiecka" z wiosny tegoż roku..? Co zatem stało się z formą, siłą, umiejętnościami i motywacją piłkarzy, iż od meczu z Arką w SP aż do teraz grają taką padakę...???

Pozdro (L)

Jerz z Potoku, 08.08.2017 14:14:04 - *.dynamic.chello.pl

@ Sebo(L) - bardzo rozsądny tok rozumowania.
Ja już wcześniej sygnalizowałem, że wierzchołkiem góry lodowej (czyt. legijnej niemocy) są bardzo spóźnione i skromniutkie transfery. Dlatego sądzę, że sportowa przyszłość naszej drużyny jawić się będzie we wszystkich odcienia szarości poczynając od koszmarnych koszulek piłkarzy...

nik, 08.08.2017 14:19:53 - *.bnpparibas.pl

Leśniodorski nie ma zastrzyków gotówki wprost od emira kataru jak prezes PSG, także nie wiem jakich cudów Wy tu oczekujecie koledzy i koleżanki??? Mieliśmy mega szczęście, że przytrafił nam się "gruby" Vadis do wzięcia. Dziś już wiadomo, że zespół z poprzedniego sezonu bez Vadisa nic by nie ugrał. Legia i Lech mają zespoły na miarę swoich możliwości - to wystarcza na ekstraklasę i na nic więcej...

ja do Gamonn15, 08.08.2017 14:26:51 - *.dynamic.chello.pl

Przestań bredzić, bo taki Hlousek rok temu był wychwalany jako mega transfer - bo też tak grał.
Obecnie to samo co o Hlousku można powiedzieć o Jędrzejczyku, a prawda jest taka, że obaj potrafią grać i dawac korzyści drużynie.

1. Muszą być dobrze przygotowani fizycznie, bo na tym bazują.
2. Muszą być dobrze nastawieni mentalnie, bo to jest ich wartość dodana gdyż z natury są waleczni.
3. Muszą być dobrze ustawieni taktycznie, bo wtedy formacja obronna gra skutecznie, bez błędów, a można wykorzystać ich potencjał ofensywny.

Pytanie czy wszystkie 3 punkty są spełnione, bo u takiego Czerczesowa były.
Ja bym powiedział, że żaden z tych punktów spełniony nie jest.

do WojtasBB, 08.08.2017 14:30:22 - *.bnpparibas.pl

Ja wyłączam TV jak słyszę dwutysięczny siedemnasty...
Nasz właściciel/prezes reprezentuje na tyle wysoką kulturę osobistą, że nie trzeba mu wypominać takich błędów.
Moim zdaniem, Pozdro.

lol, 08.08.2017 14:36:25 - *.wroclaw.dialog.net.pl

panie Mioduski proszę pamiętać ze Legia nie gra dla pana czy Magiery ale przede wszystkim dla kibiców. Z każdego mułu da sie wyjść wcześniej czy później tylko czy kibiców nie ubędzie? Ja pomału mam juz dosyc tych eksperymentów - jesli Legia ma byc mocną drużyną to co roku powinien byc progres chociaż niewielki - wygląda to inaczej niz pan deklaruje.

Arek, 08.08.2017 14:51:31 - *.free.aero2.net.pl

@rek, oczywiście, że nie masz racji, bo to nie Magiera robi transfery, tylko działacze, tak więc cały Twój wywód niestety ch...j strzelił. Poza tym, to niech nas przejmie Wojciechowski, to będziemy mieć zmiany trenerów co kilka meczów. Przynajmniej śmiesznie będzie. I uczepiliście się tego podziału punktów, tylko że rok i 2 lata temu ten podział nic nam nie dał, a jeśli już, to zwykle traciliśmy na tym podziale. Co do wsparcia, bardzo dobrze.

Leron, 08.08.2017 14:57:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pełne wsparcie ? oczywiście, ale ... Na pewno dostał komunikat, że drużyna musi awansować do LE i zacząć grać w lidze. Takie komunikaty to zwykle ostatni sygnał dla trenera.

sylwiusz11, 08.08.2017 15:01:36 - *.adsl.inetia.pl

"Wierzę w niego i ma moje pełne wsparcie"???

i co to prezesie oznacza???

czy to znaczy , że jak magiera odpadnie z PP , odpadnie z Sherifem i nie wygra dwóch kolejnych meczy ligowych to i tak pan go nie zwolni?

a może to oznacza , że ma pan świadomość , że nakupił mu pan szrotu z europy i dobrze wie że z tego nie bedzie wyniku???

a może trzeba stawiac cela dla trenera i rozliczać go z realizacji tych celów?

byl cel LM --w plecy
rozumiem , że teraz jest LE ...tylko jak długo jeśli sie nie uda i przepadnie kasa nawet za LE ??? co wtedy ?...jak u pana bedzie z zaufaniem i poparciem dla trenera który odciąl pana od europejskich ojrosów?..
.może pan powiedziec zatem co tak naprawde oznacza to pański ePOPARCIE ???

WWL, 08.08.2017 15:11:18 - *.play-internet.pl

Do wszystkich chwalących trenera.
W przerwie letniej to nie Hasi przygotowywał mu drużynę ale on sam.Vadisa nie było na żadnym treningu więc mógł zgrać ten zespół, poćwiczyć rzuty rozne itd.
Tymczasem piłkarzyki grają jakby się dopiero poznali na treningu:hej jak masz na imię?

Bez wzmocnien Arka grała ładnie z dunczykami i mało brakowało...
Lech gra z finalną i czuć u niego moc, a ma pół nowej drużyny. Oni grają kombinacyjnie do przodu a my na boki i do bramkarza.

Spytam się: kto jest odpowiedzialny za taką taktykę,???

Z Astaną musieliśmy wygrać dwoma bramkami a w pierwszej połowie Legia oddała JEDEN strzał!
Statystyki są brutalne Legia niedawno strzelała w końcówce meczu najwięcej bramek a teraz najwięcej traci!

lukas, 08.08.2017 15:15:39 - *.dynamic.chello.pl

Nie ma wątpliwości co do tego że Mioduski ma głowę na karku i umie robić interesy. Niestety piłka nożna to tak specyficzna branża że musi istnieć coś innego niż "ład korporacyjny". Poprzedni prezes to wiedział...

(L), 08.08.2017 15:27:34 - *.191

Jak mawiał klasyk: "jedzmy łyżką, a nie chochlą". Teraz to już chyba Kudłaty przerósł swojego mentora i próbuje durszlakiem...

FC_ŻYRARDÓW, 08.08.2017 15:34:09 - *.100

Długa i dobra rozmowa. Czy pogadali sobie i będzie nadal jak jest. Już teraz słabo widzę możliwość dogonienia drużyn które na starcie mają 6 pkt. przewagi . Minimalista prezes i trener który nie upomni się o wzmocnienia. Ale przede wszystkim V kolumna jeżeli chodzi o osoby odpowiedzialne za transfery. Już tęsknię za Bogusiem.

Kajtus Czarodziej, 08.08.2017 15:39:01 - *.50.threembb.co.uk

Jak nie awansujemy do grupy LE to rzeczywiscie zaczniemy wszystko od zera.. Ja rozumiem ze kazdy na poczatku musi sie uczyc ale sorry Loczek jestes w Legii od jakiegos czasu, nie powinienes zaczynac od demontazu druzyny! Niczego sie nie nauczyles przez ostatnie lata???

ostet, 08.08.2017 16:03:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Siwek i Szopen co wy wyprawiacie z tym klubem??? Transfery to porażka, pozostawienie w klubie fatalnych drewniaków a pozbycie się najlepszego... Tak to jest jak za transfery odpowiadają starzy poloniści a szopen i siwek na to pozwalają ...

Legionista, 08.08.2017 16:05:32 - *.226

@rek Co to że zespół był dobrze przygotowany do sezonu przez Hasiego do się z tym nie zgadzam.... Skąd ogólnie wiadomo że Hasi dobrze przygotował drużyne... Jak sobie nie dawał rady w Aderlechcie.... Taka jest prawda... Jak raz powiedziałem: Kibice Anderlechtu by go nie nazywali "Najgorszym trenerem".... Wciągu 2 lat zdobył Mistrza i superpuchar... Tylko jest jedno ale... Został zatrudniony 10 marca 2014 r... I w tym samym sezonie zdobył mistrza... Póżniej zdobył Superpuchar... Po tym można powiedzieć jednak znakomitym sezonie... Było gorzej: Sezon 2014/2015 przegrany... Sezon 2015/2016 przegrany dzięki temu trenerowi.... 27 maja 2016 został zwolniony.. " ponad 50% gry zespołu robił mu VOO a do tego inne zespoły pod koniec sezonu zaczęły puchnąć... To nie nasza wspaniała i wzniosła taktyka Magica dały nam tytuł, ale nieudolność innych zespołów i fart dały nam MP.." Tak tak... Tylko że do Magica Pierwszy wystawił VOO na ofensywnego pomocnika, a gdyby nie ten pomysł byśmy nie zdobyli Tytuł, nie zremisowali z Realem, nie wygrali Sportingiem... To trener musi mieć nosa do zawodnika (Albaniec wystawiał def.pomocnika) więc nie mów że te sukcesy nie są dzięki Magicowi.... Tak samo mogę powiedzieć o wcześniejszych tytułach... Rusek wygrał z wielkim Piastem XD Nie no brawo - zbudujmy mu pomnik... To co że jest najgorszym Trenerem Legii XXI w.... "Magic to ponoć od wielu lat Legionista... Magic ma ponoć dobro i wielkość (L)egii w sercu..." na pewno Magic jest większym Legionistą niż nie którzy... Jak się nie podoba Magic to każdy może zmienić klub... Możecie kibicować Wielkiem Bjelicowi który nic wielkiego nie osiągnie z Amiką.... Teraz każdy może zmienić klub np:do Amiki.... Ale zapewniam że większość których odejdzie to za rok wróci "Kibicować" Legii i znów będą Magicowi pomnik budowali... Nie dziwię się Ruskowi że odszedł ponieważ teraz może być tzw. Bohaterem, ale dlugo by nie był bo zaczął by przegrywać i każdy by go obrażał.... Szkoda słów.... Jak Miodek powiedział.... 100% poparcia dla Trenera Magica!!! Najlepszego Trenera w Polsce!!!!

k., 08.08.2017 16:15:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@nik po pierwsze Leśny już nie jest prezesem a po drugie tyle lat był prezesem i dalej nie umiesz poprawnie napisać jego nazwiska? Leśnodorski a nie Leśniodorski.

Roma, 08.08.2017 17:12:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Prezes Mioduski nie stworzy Wielkiej Legii. Dużo mówił o swojej wizji, ale ewidentnie nie ma pojęcia jak to się robi. Potrafił kupić dominującą pozycję w klubie i dalej nic. Nie potrafi przyciągnąć poważnych sponsorów (firma bukmacherska taką nie jest), nie chce inwestować własnych środków ( nie zgodził się aby został spłacony z pieniędzy Legii, a sam chętnie z takiej możliwości skorzystał ). Dla niego celem jest zbilansowanie budżetu , a nie rozwój. Inwestuje w drużynę na bieżąco, a nie z wyprzedzeniem i oszczędnie ( ktoś odchodzi - trzeba kupić na tę pozycję innego, ale tańszego ). Liga mistrzów się nie opłaca, bo trzeba na to sporo pieniędzy. Mistrzostwo Polski też według niego jest nieopłacalne, bo trzeba zapłacić zawodnikom. Magiera jest trenerem, bo nie ma wygórowanych żądań. W tej branży interesów w ten sposób nie da się robić.

Legionista, 08.08.2017 17:25:15 - *.226

Dobra, Miodek... A co z Polonistami :I Czy ufasz im czy nie... Bo czas mija... A oni nadal w Legii...

Ostry , 08.08.2017 18:19:01 - *.play-internet.pl

Nie widzicie braku lidera, kogoś kto ma w szatni szacunek wszystkich, gra z nim wygląda zupełnie inaczej, ktoś kto wracał jako syn marnotrawny prawie rok temu i wykrecil niesamowite staty do spółki z voo. Mam nadzieję ze jak wróci, ruszy wszystko w dobrym kierunku. Chyb

Andrzej, 08.08.2017 19:03:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Swój swojego broni. Jeden spierdo.. transfery, a drugi przygotowania i taktykę w meczu.
Miały być wzmocnienia - NIE MA ANI JEDNEGO.
Mieliśmy plany długoterminowe, iść sladami Ajaxu - WYPOŻYCZAMY MŁODYCH, A GRAMY PADAKAMI, EMERYTAMI JAK BROŻ.
W każdym meczu debilny, skład i zmiany. Skład z Termaliką to samobójstwo, dziś szkoda że się Włoch nie zgrywa, bo lepszej okazji nie ma. Zamiast Czerwińskiego warto było spróbować grę na 3 obrońców i wprowadzić Włocha, lub grać z jednym defensywnym pomocnikiem i zagrać z Włochem lub Sadiku. Legia w lidze musi często atakować i warto sprawdzić takie ustawienia.

Wzmocnień nie ma, ponoć byli zainteresowani Harisem Duljeviciem i jest to typowy ofensywny pomocnik z budową Vadisa bez kontraktu i wiekiem 23 lata, ale już za pózno.
Chcemy zarabiać na transferach to trzeba kupić za 1 mln czy 1.5 mln zawodników w wieku 19-21 lat i jest gwarancja zarobku (ale trzeba zainwestować), brać przykład z Dinama Zagrzeb. Dawać szanse młodym, anie wypożyczać Kulenovica czy Michalaka. Nie zagrają gorzej niż Hamalaninen w ataku czy na skrzydle.

Może wiele pisać ale stron by nie starczyło.
A wypowiedzi Magiera to idiotyzm do potęgi, ostatnio narzekał że grają za dużo wszerz i co robią dziś. Będą grać tak zawsze bo nie ma zawodnika w drużynie który indywidulanie minie dryblingiem przeciwników, ani w środku ani na skrzydle.

m4, 08.08.2017 19:28:31 - *.dynamic.chello.pl

skoro pojawia sie taki komentarz znaczy ze dni Jacusia juz policzone, jedna wtopa albo dwie i won im predzej tym lepiej i najlepiej z kopczynskim

Legionista, 08.08.2017 20:03:48 - *.226

@Andrzej Włoch miał 20 min i nie dawał sobie rady więc jak by gral np:60 min to też nic nie dało bo nie jest przygotowany do sezonu... Pewnie zajmie to jak z Berto - 2 miesiące lub miesiąc... Sadiku też miał swoje szanse i też nic nie daje... Zgadzam się z Duljeviciem... Ja bym też chciał Djurdjevicia z Partizana.. Kulenović poszedł do Juve i się tam nauczy trochę ;) Michalak też ma swój wiek i potrzebuje gry. Magic przypomina Berga... Też podobno Bergowi przygotował Urban drużynę (tak nie którzy pisali...) A pod koniec też tak mówił... Tylko że Magic nie odejdzie z Legii ponieważ: 1.jest tanim trenerem. 2.ma sukcesy. 3.Będzie dobrze :I Mówię że będzie dobrze to będzie... Berto jak na naszą Lige będzie kozakiem... Czukwu też dostanie szanse i będzie dobrym skrzydłowcem... Jak mówiłem 6-8 piłkarzy odpali..

Andrzej, 08.08.2017 20:32:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Legionista
Jesteśmy jedynym klubem który kupuje zawódnikow nie przygotowanych a oczekiwania od Legii są od początku sezonu, w tym eliminacje pucharow, które przegraliśmy.
Można kupić 2-3 zawodników którzy na już wzmocnia drużynę i 2 którzy potrzebują czasu.
Michalak powinien zostać bo nie mamy skrzydłowych i z termalica powinien grać Michalak za Hamalanien ( wszyscy wiedzę, dziennikarze, kibice i piłkarze że to nie skrzydłowy, oprócz magiery), dziś Michalak też mógł grać, w następnej rundzie z Ruchem Z. też, a biorąc pod uwagę awans do LE to tych okazji w lidze miałby dużo

L, 08.08.2017 20:51:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Czyli Pan Jacek jest już na wylocie. To jest polska liga jak prezes mówi że ma zaufanie i pełne wsparcie dla trenera to za dwa tygodnie już go nie będzie. A szkoda popsuł to niech naprawia

Legionista, 08.08.2017 20:56:30 - *.226

@Andrzej Trudno się nie zgodzić :) Jednak Michalak oprócz meczu z Finami nic nie pokazał np: z Astaną się odbijał :I Jednak myślę że w wiśle.P rozwinie się bardziej niż jak by został w Legii :) Ja nie znam taktyki Magica, ale czasem w termalice wyglądało na taktyke 4-3-3 i może był jakiś pomysł na ten mecz. Jednak wykończenie było słabe.

Hammurabi, 08.08.2017 20:58:51 - *.CNet.Gawex.PL

Nasz prezes lubi ludzi po studiach w garniturkach którzy gładko mówią. Sam nie zna się na piłce i dlatego Żewłakow i Magiera go oczarowali. Myślę że to on chciał wyrzucenia Czerczesowa. On chodził w dresie miał wąsy i Mioduskiego nie oczarował. Zatrudnienie Hasiego było dla niego. Musimy odpaść z Szeryfem żeby zmądrzał. Szkoda że klęska Legii jest wpisana w jego naukę.

Andrzej, 08.08.2017 21:11:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Legionista
Kiedyś juz pisałem o wielu zawodnikach, którzy już zmienili klubu za 1, 2 mln
Andrzej, 17.06.2017 08:25:08 - *.132

Co pół roku jest ta sama nadzieja transferowa i z każdym dniem przed rozpoczęciem ligi gaśnie. Pół roku wiadomo, że potrzebny jest napastnik, a skrzydłowy jeszcze dłużej. Dziwi mnie to że tylko w przypadku Nikolica i Nagy potrafili podpisać umowy wczesniej.
Co taki Żewłakow robi przez całą rundę, rozumiem że nie wiadomo jakie miejsce bedzię w lidze ale można zrobić listę napastników A i B.
Wystarczy obejrzeć mecz w telewizji tak jak wczoraj młodych Słowaków i już kandydat do Legii się pojawia - Lobotka. Teraz czas żeby pokazali się Serbowie.
Pisałem przy różnych okazjach że ligi Słowacka, Słoweńska, Śerbska czy Chorwacka posiadają wielu zawodników wartych uwagi.
Pytanie ile jest prawdy w tych wszystkich plotkach transferowych, bo niby się interesują zawodnikami, póżniej jak jest możliwość bo zawodnikom kończą się umowy (Seferović) lub są bez klubów (Skuletić) zapada cisza.
Środek pomocy - Lovro Majer, Enis Bardhi, Michal Skvarka, Mierzejewski, Wolski, Lobotka, Patrik Hrosovsky
Prawa pomoc - Ezgjan Alioski, Nikolas Spalek, Srdjan Plavsic, Alexander Gorgon
Lewa pomoc - Nemanja Mihajlovic, Mihailo Ristic,
Napastnik - Uros Djurdjevic, Luka Zahovic, Abdou Traoré, Dylan De Belder,

Legionista, 08.08.2017 22:41:44 - *.226

@Andrzej czytałem ten komentarz tylko zapomniałem kto to napisał :) Nie wiem co robią Poloniści... Jednak to co robią nie zachwyca :I Jednak ktoś to musi zatwierdzać... I tu winię Miodka bo on może to zatwierdza... Ogólnie scout tak działa - Nie wiem czy w Legii... Scout pokazuje Liste zawodników i ktoś zatwierdza to :I Zawodnicy o których napisali na pewno byliby wzmocnieniem :I @Hammurabi Rusek odszedł bo wiedział że Rosja go będzie chciała (poszedł za kasą...) Rusek i Miodek podobno są kolegami itp... Hasi odszedł przez złe wyniki i słabe przygotowanie do sezonu...

Rafał, 09.08.2017 02:26:04 - *.dynamic.chello.pl

Miodek!
Dawaj trenerowi transfery a nie wsparcie. Wsparcie to my mu damy z trybun, ale piłkarzy to on sam nie kupi.
Do roboty chłopie!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.