Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jakub Czerwiński doznał kontuzji w meczu z Wisłą Puławy - fot. Mishka / Legionisci.com
Jakub Czerwiński doznał kontuzji w meczu z Wisłą Puławy - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 8 sierpnia 2017 r. godz. 19:37

Kontuzja Jakuba Czerwińskiego

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Pechowo zakończył się mecz z Wisłą Puławy dla Jakuba Czerwińskiego. Obrońca Legii musiał zejść z boiska w pierwszej połowie po niefortunnie wykonanym wślizgu. Pierwsze diagnozy mówią o mocno skręconym stawie skokowym. Czerwińskiego na murawie zastąpił Artur Jędrzejczyk.



Komentarze: (13)

Legionista, 08.08.2017 19:48:39 - *.226

Dużo zdrowia!!! Czerwiński teoretycznie ma "forme" jak na niego to ma forme i szkoda jego :I Tak sobie zastanawiam: Mamy teraz 2 obrońców i 1 młodego... Jak coś złego się wydarzy jednemu obrońcowi do Żyro wskakuje do składu ;) Może on będzie lepszy od czerwinskiego lub Dąbrowskiego :I

wrt, 08.08.2017 20:15:40 - *.itsa.net.pl

oby tylko skręcenie

robochłop, 08.08.2017 20:16:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

szkoda chłopaka , całkiem nieżle zaczął sezon...oby doszedł do siebie jak najszybciej...

do Legionista, 08.08.2017 20:38:04 - *.play-internet.pl

Wróć dziecko do książek, bo się ciebie czytać polonuchu nie da.

Legionista, 08.08.2017 20:57:57 - *.226

@Do Legionista A kto ci każe czytać moje komentarze :I

eLka, 08.08.2017 21:17:32 - *.opera-mini.net

Bardzo źle to wyglądało. Obawiam sie że dwa miesiące z głowy ale oby nie. Kuba wracaj do zdrowia!!!

Matt, 08.08.2017 22:34:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wczoraj zastanawiałem się jaką Magiera wystawi 11 i takie miałem wrażenie, że właśnie zagra Czerwiński i dozna urazu. Chyba zacznę obstawiać u buka.

m4pierwszy, 08.08.2017 22:37:01 - *.eaw.com.pl

szkoda chłopa, wszedł w ten sezon z grubej rury, był najlepszy. zdrówka

Arek, 08.08.2017 23:47:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trzeba koniecznie sprowadzić jakiegoś stopera. I nie tylko.

Rafał PrgPłn., 09.08.2017 00:27:41 - *.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ledwo zaczął grać w podstawowym składzie, a już kontuzja. Oby to nie było nic poważnego. Trzymaj się Kuba, powodzenia i wracaj szybko na boisko! :-)

NAS, 09.08.2017 10:51:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Szkoda chłopaka bo ambitny i dużo dawał w obronie... Zdrowia życzę i szybkiego powrotu na boisko w takiej formie albo lepszej jak przed urazem... trzymaj się Kuba

rdzenny, 09.08.2017 18:54:24 - *.cluster-e.forcepoint.net

mamy już szpital prawie , a to dopiero poczatek !!!

magoo, 10.08.2017 17:03:16 - *.176.ipv4.supernova.orange.pl

Kuba będzie miał operację, wypada ze składu na 2-3 miechy :(

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.