Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Cristian Pasquato, Armando Sadiku, Hildeberto Pereira, Krzysztof Mączyński, Łukasz Moneta - fot. Woytek / Legionisci.com
Cristian Pasquato, Armando Sadiku, Hildeberto Pereira, Krzysztof Mączyński, Łukasz Moneta - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 9 sierpnia 2017 r. godz. 15:25

Kadra Legii na 4. rundę el. Ligi Europy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zgłosiła kadrę na 4. rundę eliminacji Ligi Europy. Na liście, która zawiera 25 nazwisk, zabrakło zgłoszonych na 3. rundę el. Ligi Mistrzów Mateusza Szwocha i Jarosława Niezgody. Pierwszy z nich został wypożyczony do Arki, a drugi wraca do formy po kontuzji. Ich miejsca zajęli Daniel Chukwu i Hildeberto.

Pierwszy mecz z Sheriffem Tiraspol zostanie rozegrany w Warszawie 17 sierpnia o godzinie 20:45, a rewanż tydzień później - 24 sierpnia o godzinie 19:00 w Tyraspolu.

Legia może jeszcze zgłaszać do rundy 4. dowolną liczbę zawodników na listę B, ale nie później niż do końca dnia poprzedzającego mecz. Na liście B mogą znaleźć się piłkarze urodzeni nie wcześniej niż 1 stycznia 1996 r. i jednocześnie będący piłkarzami danego klubu nieprzerwanie przez 2 lata po swoich 15. urodzinach.

Kadra na 4. rundę el. LE:

Bramkarze:
1. Arkadiusz Malarz, 29. Jakub Szumski, 33. Radosław Cierzniak, 91. Konrad Jałocha

Obrońcy:
2. Michał Pazdan, 4. Jakub Czerwiński, 5. Maciej Dąbrowski, 13. Łukasz Moneta, 14. Adam Hlousek, 28. Łukasz Broź, 55. Artur Jędrzejczyk

Pomocnicy:
3. Tomasz Jodłowiec, 6. Guilherme, 7. Hildeberto Pereira, 8. Cristian Pasquato, 15. Michał Kopczyński, 18. Michał Kucharczyk, 21. Dominik Nagy, 22. Kasper Hamalainen, 31. Krzysztof Mączyński, 32. Miroslav Radović, 53. Sebastian Szymański, 75. Thibault Moulin

Napastnicy:
27. Daniel Chima Chukwu, 99. Armando Sadiku



Komentarze: (40)

lucho_83, 09.08.2017 15:27:04 - *.108

Rado zgłoszony? To jak w końcu z jego zdrowiem??

Rado, 09.08.2017 15:33:16 - *.222

Niezgoda wraca po kontuzji i nie ma go w kadrze... a Czerwiński z Radoviciem mają kontuzję i są w kadrze... nonsens jakich mało...

cbuuuul, 09.08.2017 15:34:21 - *.50

Rado?toz on ma nie grac do konca 2017

sadfgh, 09.08.2017 15:34:34 - *.static.ip.netia.com.pl

wow az 2 napastników mamy zgłoszonych - zawsze mocniej! żena

Patryniak1916, 09.08.2017 15:35:26 - *.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Rado ? Magiera mówił wczoraj że ma być operowany i czeka go przerwa, być może nawet do końca roku.

Kris, 09.08.2017 15:36:34 - *.211

4 bramkarzy ?

andreas, 09.08.2017 15:38:23 - *.rev.snt.net.pl

Kontuzjowani Radovic i Czerwiński?

!(L)!, 09.08.2017 15:41:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz
Jędrzejczyk Pazdan Czerwiński Hlousek
Mączyński Pasquato
Guilherme Nagy Pereira
Sadiku
FAJNIE CZY nie?

Quest, 09.08.2017 15:47:27 - *.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jaki jest sens zglaszania Rado skoro ma przejsc operacje i do konca roku ma nie grac?

ja, 09.08.2017 15:53:43 - *.static.ip.netia.com.pl

dziwne radović niby ma mieć zabieg a zgłoszony czerwiński też wypadł na pare tygodni i również zgłoszony.. pytam po co?

mmmaa, 09.08.2017 16:04:26 - *.play-internet.pl

chukwu z saidu kuchy na skrzydle za nagyego

Groch, 09.08.2017 16:15:47 - *.play-internet.pl

Kadra bardzo mocna ,wartościowe zmienności na każdą pozycję ,szkoda że tylko na papierze

Dzwonek, 09.08.2017 16:31:42 - *.23

A po co zgłoszony został Radovic, skoro wiadomo ze nie zagra już do końca roku. To tylko pokazuje jak słabą i krótką mamy ławkę w tym sezonie.

k0aLa, 09.08.2017 16:32:18 - *.dynamic.chello.pl

Coś tak czuję, że nie damy rady z tymi iszeryfami :-/

Cult⚽️Legia, 09.08.2017 16:45:39 - *.160

Za pozbycie sie Michalaka,ktoš powinien wylecieć!Młody jest gotowy na Legie1!i to udowodnił kákretnie,oddanie go na wypożczenie mòwi wszystko że dla kogoś pierwsza lads a na końcu Legia,I taki wałek pracuje w Legii!

miron, 09.08.2017 16:55:21 - *.play-internet.pl

o co kaman?Rado i Czerwo zgłoszeni...a kontuzje?czterech bramkarzy?może Jałocha szykowany jest na stopera za Czerwo a Szumi za Rado wszystko jest możliwe teraz w tej rotacji.

Spryciarz, 09.08.2017 17:00:01 - *.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Proste. Rado zagra pewnie ostatnie dwa mecze z jakąś blokadą przeciwbolowa bo my musimy grac w LE!

jo , 09.08.2017 17:21:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niezłe zamieszanie... plac budowy. Rado podobno miał nie grać do końca roku a tu niespodzianka. Nieprzygotowani wskakują do kadry. Szwoch prawie nic nie zagrał i tak się chłopina wozi do Gdyni i z powrotem. Niezgoda dochodzi i dochodzi i dojść nie może... Masło się w upale całkiem roztopiło. Pasquato biega po tym boisku ale jakby się w lesie ciemnym zgubił. Patrzę i szukam pozytywów ale coś nie widzę :-(
No może wczorajsze dogrania Gui z lewej były fajne no i Czerwo wskoczył na fajny poziom. No i podobno nie gotowi zaliczyli 3 asysty...

Do! (L)!, 09.08.2017 17:29:37 - *.centertel.pl

Czerwiński kontuzja, napewno nie zagra. Pasquato na defensywnym pomocniku? Ogarnij się, on gra na napadzie ewentualnie podwieszany napastnik. Pereira? Bez formy, zaległości ogromne i wyrazna nadwaga. Skąd ty się urwałeś?? Wracaj lepiej do książek bo rok szkolny za pasem.

Jacek, 09.08.2017 17:46:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cieszy mnie obecnosc Rado. Widocznie z jego zdrowiem nie jest tak zle.

Legionista, 09.08.2017 17:50:22 - *.226

@cult zagrał jeden dobry mecz z Finami... Póżniej jak wychodził to nie pokazał niczego wartego (Z Astaną...) Czukwu wczoraj miał "ostatnią" szanse i wykorzystał więc jestem pewny że dostanie szanse z Piastem...

Miszczu, 09.08.2017 17:53:11 - *.bb.sky.com

A powie ni ktos co jest z Vamara Sanogo ani nie gra ani nie siedzi na lawce cos pierlo ze ma byc wypozyczony do Sosnowca i cisza ... moze ktos wie cos wiecej moze redakcja cos wie...

Sebo(L), 09.08.2017 17:53:33 - *.play-internet.pl

4 bramkarzy zgłoszonych. Jak Magiera wystawi wszystkich w meczu to może w końcu nie stracimy bramki i jakimś cudem wygramy ;)

Fantastyka, 09.08.2017 17:55:43 - *.ostnet.pl

Czterech bramkarzy i dwóch napastników ciekawie kto te bramki ma strzelać chyba nie czwarty bramkarz chyba ze to tajna broń a to przepraszam

Ogarnięty, 09.08.2017 18:09:08 - *.play-internet.pl

Rado jest, żeby móc siedzieć z drużyną na ławce, bo ich wtedy mocnej zmotywuje! Powie, że jak nie wygrają to nie jadą z nim do...wiecie gdzie ;)

Kipkorir, 09.08.2017 18:21:23 - *.dynamic.chello.pl

Jest Kopczyński - pewniak w środku pola. Niektórzy nawet twierdzą, że niezawodny w destrukcji.

rdzenny, 09.08.2017 18:34:08 - *.cluster-e.forcepoint.net

4 bramkarzy czy Was tam w tym sztabie szkoleniowym nie po....

lol, 09.08.2017 19:21:32 - *.wroclaw.dialog.net.pl

słabo to widze

dr.blhmental, 09.08.2017 20:41:12 - *.dynamic.chello.pl

Ogarnijcie się!!! To jest kadra, a nie wyjściowy skład. A co zrobimy jak pierwszy bramkarz zarobi czerwień, a inny kontuzja???!!!
Kto na ławce jako rezerwowy bramkarz?!
Może Ty Fantastyka albo Sebo(L)?!

marcelinho, 09.08.2017 20:42:52 - *.centertel.pl

To jest obraz obecnej sytuacji tego Klubu. Chciałbym żeby ktoś z tv przed meczem zapytał trenera co robi 4 bramkarzy w kadrze i po co jest Rado z Czerwińskim skoro sa kontuzjowani a Serb ma w ogóle nie zagra do końca roku

(L), 09.08.2017 21:28:18 - *.115

Czterech bramkarzy i dwóch napastników. Masakra

do dr.blhmental, 09.08.2017 21:29:21 - *.dynamic.chello.pl

ogarnij sie !!! a może dwóch dostanie czerwone a 3 kontuzje ... znawco piłki nożnej :) ? hahah

Nepalski cygan, 09.08.2017 21:35:24 - *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pewnie Radowicz przeszedł profesjonalną rozmowę z Prezesem przy kawie i już nie myśli o urazach. Zawsze mocniej!

Arek, 09.08.2017 23:37:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sam się ogarnij. Jak jeden dostanie kontuzji, drugiemu też się coś stanie, to będziesz płakał, że tylko dwóch, czy trzech zgłosili. Ale zgłoszenia Rado ja nie ogarniam, to fakt. Czerwiński to wczoraj kontuzję złapał i nie wiem, może liczą, że się wyleczy.

Prawda⚽️Legii, 10.08.2017 00:24:23 - *.223

(L), 09.08.2017 21:28 - *.115
Czterech bramkarzy i dwóch napastników. Masakra

Hebot, 10.08.2017 03:26:27 - *.14

Zastanawiam się tylko czy Rado dostanie przepustkę ze szpitala na te mecze i czy ktoś już w końcu zgłosił zaginiecie Langila w Centrum Osób Zaginionych ITAKA?

arek nie pitol , 10.08.2017 07:39:34 - *.dynamic.chello.pl

znajdź mecz w którym dwóch dostało czerwone a trzeci kontuzje !!!!!!!!! wtedy to trener jest błaznem !!!

Kendzirko, 10.08.2017 08:08:35 - *.233.ipv4.supernova.orange.pl

Wszyscy narzekają, że 2 napastników ;P a Kucharczyk i Hammalainen to wół? Każdy z nich mógłby tam zagrać więc bez srania żarem. Widocznie Niezgoda nie jest przygotowany a lista musiała być zgłoszona przed kontuzją Czerwińskiego czy info o Radovicu.

do hebot, 10.08.2017 10:04:53 - *.2

haha no Langil na pewno już został zgłoszony.... ktokolwiek widział , ktokolwiek wie .... :D
Wulkan z Martynki ... :D

alex uk, 10.08.2017 14:36:48 - *.spitfireuk.net

4 bramkarzy i 2 papastnikow z czego jeden jest skrzydlowym
klon brothers wyp...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.