Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 17 sierpnia 2017 r. godz. 22:38

Fotoreportaże i video z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Marzenia o jesieni w Europie chyba trzeba powoli odkładać na półkę. Zamiast wypracować zaliczkę przed rewanżem w Mołdawii, legioniści po słabiutkim meczu zaledwie zremisowali z Sheriffem 1-1. Mecz z trybun obejrzało niecałe 18 tysięcy kibiców. Przed rozpoczęciem spotkania na Żylecie została zaprezentowana oprawa nawiązująca do kary, którą wlepiła UEFA. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Łazienkowskiej i filmu z oprawą:
Fotoreportaż z meczu - 43 zdjęcia Mishki
Fotoreportaż z meczu - 50 zdjęć Kamila Marciniaka





Komentarze: (14)

d2b90 , 17.08.2017 22:46:02 - *.centertel.pl

JEDYBE CO BYLO DOBRE W TYM MECZU TO TYLKO OPRAWA...

(L), 17.08.2017 22:57:54 - *.static.ip.netia.com.pl

ta, bezsensowne kopanie sie z koniem a tym koniem jest uefa

...L..., 17.08.2017 23:06:53 - *.dynamic.chello.pl

Sprzedaż jednego zawodnika i co się dzieje z Tym klubem nie zdziwię się jak Pazdan i Gui też czym prędzej uciekną .Miodek paru groszy żałował które już pewnie by się zwróciły.Za stary jestem by uważać że nie ma ludzi niezastąpionych ale po prostu trzeba ich zastąpić ...

(L)evy, 17.08.2017 23:12:35 - *.181.internetia.net.pl

UEFA świnia - tak jest !

Frugo, 17.08.2017 23:22:33 - *.dynamic.chello.pl

Czasami trzeba podjąć beznadziejną walkę żeby pokazać opór. Pokazać, że świat nie do końca jest skur...ały. Kim jesteśmy bez podjęcia walki?

AAA, 17.08.2017 23:32:49 - *.dynamic.chello.pl

Pazdan odchodź chłopie jak najszybciej od tego w-fisty.

(L), 17.08.2017 23:37:08 - *.play-internet.pl

Jaka walke? Zaraz poleci nastepna kara a w koncu wykopia nas z pucharow i tyle bedzie z tej walki. Tyle bedzie ze bedziemy sie pasjonowac Nieciecza, GLiwicami itd jak wszystkie nasze ekipy ligowe a nie jezdzeniem po Europie (o ile oczywiscie te patalachy jakims cudem awansuja)

do (L), 18.08.2017 08:44:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wole bysmy grali w samej tylko ekstraklasie niz padac przed kur.. ami.

Dickson Chotowski, 18.08.2017 08:58:21 - *.range86-153.btcentralplus.com

Oprawa = Liga Mistrzow - wielkie brawa dla NS. Pilkarze i trener = 7a Liga, wstyd na cala Polske !!

Rogal , 18.08.2017 10:55:14 - *.centertel.pl

Dla tych co każą się uginac przed UEFA niech pomyślą o powstańcach, którzy się nie uginali a też mogli myśleć jak wy, że z koniem nie ma się co kopać. Dzieki nim mamy polski język i naszą ojczyznę więc nie gnijcie karkow przed szemraną federacja...

Kieł , 18.08.2017 16:28:12 - *.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Człowieku o czym ty piszesz? Nie wiem kto wam robi taką sieczke w glowie ale jest to fatalne. A ta oprawa byla zrobiona chyba tylko po to żeby tworcy zachwycali sie wpisami ograniczonuch dzieciaków. Żenada.

SŁAWEK(L), 19.08.2017 18:11:08 - *.play-internet.pl

Ze względu na podwyżkę cen biletów zamiast 24-26 tysia niecałe 18 tys. I co Zarząd opłaciło się? głupie zarządzanie i tyle

zeljko, 26.08.2017 13:19:36 - *.59

Full support from Serbia
UEFA MAFIA!

zeljko, 26.08.2017 13:22:46 - *.59

Full support from Serbia
UEFA MAFIA!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.