Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legioniści trenowali na stadionie Sheriffa - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Legioniści trenowali na stadionie Sheriffa - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Środa, 23 sierpnia 2017 r. godz. 19:45

Legioniści trenowali w Tyraspolu

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środowe południe legioniści dotarli do Kiszyniowa, skąd autokarem udali się w godzinną podróż do Tyraspolu. O godzinie 18 przeprowadzili oficjalny trening na obiekcie Sheriffa. Czwartkowy mecz rozpocznie się o godzinie 19 polskiego czasu. Nadal nie wiadomo, czy będzie transmitowany w telewizji - TVP prowadzi negocjacje w tej sprawie.
Zdjęcia z treningu

fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK



Komentarze: (20)

ada, 23.08.2017 19:57:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Transmisja na kanale TCB. Trzeba tylko znalezc stream do kanalu.

tylko LEGIA, 23.08.2017 21:37:07 - *.dynamic.chello.pl

Super! jesteśmy im dozgonnie wdzięczni, że raczyli potrenować przed tak ważnym meczem....

Biała Łapa, 23.08.2017 21:37:49 - *.dynamic.chello.pl

Szanowna redakcjo, uprzejmie proszę o informację czy którakolwiek stacja radiowa przeprowadzi bezpośrednią transmisję z tego meczu. Będę zobowiązany!

L, 23.08.2017 22:16:58 - *.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To super,mozna powiedziec ze mecz sezonu,być albo nie być i nie wiadomo co z transmisja.Masakra...Niech jakis madrzejszy kibic odemnie podpowie jak obejzec ten mecz.Pozdrawiam

xyz, 23.08.2017 22:37:26 - *.19-1.cable.virginm.net

Rzeźniczak u nas siedział na ławce, a u Azerów gra regularnie i zagra w LM.

sympatyczny, 23.08.2017 22:42:41 - *.lukman.pl

Legia walczy o Ligę Europy a Rzeźniczak zagra w Lidze Mistrzów. Brawo Karabach, Brawo Rzeźniczak.

Jeśli ktoś nie ma internetu , 23.08.2017 23:12:44 - *.centertel.pl

......to ku®wa co?


Ale chyba zadbają o to byśmy mogli świętować jednak na własnych oczach (mam nadzieję)

A i tak największym wygranym letniego okienka transferowego jest Rzeźnik.


Chłopak ma jaja. Znowu sobie pokopie w Champions League

Wolfik, 23.08.2017 23:22:59 - *.dynamic.mm.pl

"...TVP prowadzi negocjacje w tej sprawie". Rychło w czas.
Co nie przeszkadza im kosić opłat abonamentowych...

ddd, 24.08.2017 01:38:37 - *.static.ip.netia.com.pl

widać, że dziewczyny magiery z pełnymi gaciami już są!!!!

Kibic, 24.08.2017 06:14:15 - *.244

Tam trzeba być.
Po drogach!!!!!! Ukrainy, na plażach Odessy i na stadionie w Tyraspolu godnie reprezentować naszą Legię

Winnica(L), 24.08.2017 06:55:14 - *.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tymczasem w odleglej galaktyce kozoje... z niewdziecznym grubasem weszli do LM. Nawet nasz el principe Rzeznik jest w LM (tu propsy zeby nie bylo). A My bedziemy sie dzisiaj kopac z Moldawia... Ogien ! Moze wreszcie na boisku, nie tylko na trybunach...

Ziomek, 24.08.2017 06:59:38 - *.jmdi.pl

A tym czasem Jakub Rzezniczak dostal sie do LM, a smiali sie z niego gdzie on poszedl...

grzesiek, 24.08.2017 07:39:50 - *.centertel.pl

Ten rzeznik to na prawde urodzony chyba pod szczesliwa gwiazda...

Robert, 24.08.2017 07:42:48 - *.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co do formy Kuby Rzeźniczaka to czasami jest tak, ze nowe otoczenie wyzwala nowe siły.

Do Wolfik, 24.08.2017 08:19:41 - *.241

Lamentujesz a i tak nie płacisz abonamentu...

Kibic, 24.08.2017 08:24:36 - *.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Podobno Mołdawianie za byle jakiej jakości transmisje z tego meczu żądają sum totalnie astronomicznych w dodatku na jakichś dziwnych zasadach. Qarabag wcześniej też miał podobno straszne problemy z wywalczeniem praw tv. Tak to jest jak się losuje jakichś ogórków, przypominam że na tym etapie UEFA nie ma żadnych praw decyzyjnych w sprawie transmisji tv. W tym Tyraspolu firma Sherriff to jest państwo w państwie. :-(

tomasz problem , 24.08.2017 08:50:39 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Jeśli chodzi o Rzeźnika ,to lepiej nie mogl wybrac .I dobrze.

Żółw, 24.08.2017 09:23:00 - *.ip.mgk.pl

Transmisje przeprowadzi Polskie radio
Ale pewnie będzie można znaleźć też coś w internecie.

(L)odz, 24.08.2017 09:40:56 - *.toya.net.pl

Co z transmisją w TV??????

kibo(L), 24.08.2017 10:13:39 - *.acuarius.pl

Karabach nie mial transmisji z meczu, ponoc za pixeloze chcieli 50k euro. Dla nas pewnie podwojna stawka bo nie jestesmy rusofilami. 21 wiek. A sie czlowiek smial z aktobe...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.