Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Roberto Bordin, trener Sheriffa Tiraspol - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Roberto Bordin, trener Sheriffa Tiraspol - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Czwartek, 24 sierpnia 2017 r. godz. 12:48

Bordin: Zrobimy wszystko, by uzyskać pozytywny wynik

Woytek, źródło: fc-sheriff.com

- Przed każdym meczem jest presja i to jest normalne, ale chcę powiedzieć jedną rzecz: wszyscy w drużynie rozumieją jak ważne dla nas jest spotkanie z Legią. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy szansę wejść do fazy grupowej Ligi Europy. W Polsce pokazaliśmy dobrą piłkę i przywieźliśmy pozytywny rezultat. Teraz pozostaje nam to potwierdzić - powiedział trener Sheriffa Roberto Bordin.

- Oglądaliśmy nasz mecz w Warszawie, widzieliśmy nasze braki i momenty, w których przeciwnicy chcieli zrobić nam "krzywdę". Wyeliminujemy je. Czwartkowy mecz będzie zupełnie inny od tego, który został rozegrany w Polsce. Wiemy, że gramy z bardzo silnym przeciwnikiem, który ma bogatą historię i duże doświadczenie w rozgrywkach europejskich. W Warszawie zrobiliśmy to co planowaliśmy, czyli zdobyliśmy gola - to było bardzo ważne. Teraz gramy przed swoimi kibicami, ale wiem, że Legia będzie grała bardziej ofensywnie. Nasi rywale będą chcieli zdobyć gola, by zachować szanse na awans. Będziemy na to gotowi i zrobimy wszystko, by uzyskać pozytywny wynik - dodał szkoleniowiec.



Komentarze: (13)

wygracie, 24.08.2017 12:53:01 - *.69

SMUTNE, ALE WYGRACIE.

LEGIA W TYM SEZONIE TO BEZPŁCIOWY TWÓR ...

urban, 24.08.2017 12:56:14 - *.cluster-j.forcepoint.net

Wiele nie bedzie trzeba panie trenerze. Jednak jesli wynik bedzie 3:0 dla Legii to odwolam to i przesle przeprosiny dla pana pilkarza Dabrowskiego. Panu Kucharczykowi wspolczuje i mam nadzieje, ze dzis zagra, zeby w weekend mogl odpoczac jak zwykly czlowiek.

Inocent Ankohlik, 24.08.2017 13:10:42 - *.98

Dobrze gada. Polać mu wódki!

Szpotawy WOjtek, 24.08.2017 13:25:16 - *.static.ip.netia.com.pl

i dostaniecie bo Legia gra słabo a w dodatku nie będzie kamer i szwindle mogą się udać.

taaaa, 24.08.2017 13:28:03 - *.play-internet.pl

Czyli zamurujecie w jedenastu bramkę i będziecie grać na 0:0

do taaa, 24.08.2017 14:00:01 - *.centertel.pl

Nie. Wygrają 1:0, zagrają defensywnie i będą liczyć na kontry. Tak jak Legia w meczu z Płockiem.

Alex uk, 24.08.2017 14:40:37 - *.69

To sie jeszcze przekonany, uefa nas potrzebuje bo gdzie sobie beda nowego wroga szukac, jak stary jeszcze dobry

kosachicago do Alex uk, 24.08.2017 15:12:53 - *.33

Co raja to racja

Magiera WON, 24.08.2017 16:07:27 - *.play-internet.pl

Spoko trenerze. Na Legię Magiery wystarczy tylko trochę chcieć i już!

ssss, 24.08.2017 16:14:38 - *.dynamic.chello.pl

Mam nadzieję, że zagracie tak, jak wczoraj Steua ze Sportingiem. Też się pompowali a dostali w piz,ę jak trzeba. Fakt, faktem , że mamy obecnie przeciętnych, bardzo przereklamowanych piłkarzy. Zero taktyki.

ukasz, 24.08.2017 19:13:17 - *.centertel.pl

Wpiszcie na youtube 24.08.17 Шериф - Легия

ukasz, 24.08.2017 19:14:07 - *.centertel.pl

Wpiszcie na youtube 24.08.17 Шериф - Легия

Zlb , 24.08.2017 20:41:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No i się udało!!! koniec Świata!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.