Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka
fot. Mishka
Poniedziałek, 28 sierpnia 2017 r. godz. 11:00

Legioniści zagrają w reprezentacjach

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Trener Jacek Magiera dał piłkarzom Legii 3 dni wolnego, ale nie wszyscy będą mieli czas na odpoczynek. Kilku legionistów weźmie udział w zgrupowaniach i meczach narodowych reprezentacji. 1 i 4 września reprezentacja Polski rozegra spotkania eliminacyjne do mistrzostw świata 2018. 2 i 5 września szansę na grę w swoich narodowych reprezentacjach będą mieli Armando Sadiku i Kasper Hamalainen. Piłkarze Legii otrzymali również powołania do kadr U-17, U-18 i U-21.

Mecze legionistów w reprezentacjach:

U-17: Turniej o Puchar Syrenki
powołani Michał Karbownik, Łukasz Zjawiński
29.08. godz. 17:00 Polska - Węgry
31.08. rywal nieznany
02.09. rywal nieznany

U-18: Turniej w Limoges
powołany Mateusz Praszelik
30.08. godz. 19:00 Francja - Polska
01.09. godz. 15:00 Polska - Chile
03.09. godz. 14:00 Polska - Belgia

U-21: el. MME 2019
powołany Sebastian Szymański
01.09. godz. 18:00 Gruzja - Polska

Reprezentacja A: el. MŚ 2018
powołani Artur Jędrzejczyk, Krzysztof Mączyński, Michał Pazdan
01.09. godz. 20:45 Dania - Polska
04.09. godz. 20:45 Polska - Kazachstan

Reprezentacja Albanii: el. MŚ 2018
powołany Armando Sadiku
02.09. godz. 18:00 Albania - Liechtenstein
05.09. godz. 20:45 Macedonia - Albania

Reprezentacja Finlandii: el. MŚ 2018
powołany Kasper Hamalainen
02.09. godz. 18:00 Finlandia - Islandia
05.09. godz. 20:45 Kosowo - Finlandia

Więcej o reprezentacji znajdziecie tutaj.



Komentarze: (14)

Grzesiu, 28.08.2017 11:30:22 - *.dynamic.chello.pl

Jakie powołania??? Gra dla kadry to zaszczyt i powód do dumy!!!!żaden nasz kopacz nie zasłużył na grę w kadrze!!!!

Cult⚽️Legia, 28.08.2017 11:31:07 - *.17

3 dni wolnego? Trener do zwolnienia!te 3 dni to Trener powinien zabrać piłkarzy nad Zegrze I e 3dni integracji druŻyny z trenerem w naturalnych klimatach,w fajnym ośrodku wypoczynkowym można?a można tylko trzeba chcieć!

Tutti frutti, 28.08.2017 11:37:25 - *.190

Czy szanowny Jeleń napisze w tym tygodniu Kopała ekstraklasa? Niektórzy nie mogą się doczekać:)

Redakcja (LL!): Niestety, nie będzie już tego cyklu, ponieważ Jeleń nie współpracuje już z nasza redakcją.

maka, 28.08.2017 11:49:44 - *.4

Patrząc na grę koszulki z nazwiskiem Pazdan to wydaje się iż zasługuje ona co najwyżej na pranie a nie w reprezentacji granie. Facet ma problem z głową i nie radzi sobie na boisku. Czasu gdy blokował CR7 minęły i nigdy nie wrócą niestety. A może on protestuje ze gra na Ł3 a nie wyjechał do 16 zespołu ligi tureckiej?? Koszulka zwana Mączyński to jakaś pomyłka. Albo facet jest świeżo po zabiegu kastracji albo jego czas minął ostatniego dnia pobytu w Krakowie a na centralnym wysiadł już z pełnymi gaciami. Ostatnia Jodła pojedzie pobawi się pobaluje i wróci zmeczony ze zgrupowania i potem do połowy pazdziernika będzie odpoczywał. Wiwat Jacuś Wiwat Nawałka idziemy w siłę nie ma co......

Wojtek, 28.08.2017 12:14:12 - *.dynamic.chello.pl

Piłkarze Legii grający w kadrze to nieporozumienie
Przecież ich wyniki piłkarskie to wstyd i obciach. Świat jednak naprawdę zwariował.

PiotrekZSB, 28.08.2017 13:20:01 - *.centertel.pl

Po co?

s(L)avo78, 28.08.2017 13:53:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

KUŹWA!!! Dostali TRZY DNI WOLNEGO!!! Ale się chłopaki narobili. Padają z nóg normalnie. Zagrali kilkanaście meczy i wolne, a Ty człowieku zapieprzasz od rana do wieczora i po nocach, zarabiasz grosze, wolne masz od Święta, ewentualnie weekendy(też nie wszyscy), urlop raz w roku i nie śmiesz nawet wspomnieć, że jesteś zmęczony, bo Rodzina, bo wydatki, bo rachunki, a oni JUŻ odpoczywają, bo się zmachali. No kuźwa słów brakuje...


(L), 28.08.2017 14:54:53 - *.191

Pora już zacząć zrzutkę na taczkę dla dyletanta Mioduskiego

do slavo, 28.08.2017 14:57:16 - *.70

zyć nie umierac :) Kuchemu dałbym jeszcze wolną niedzielę.

, 28.08.2017 16:01:55 - *.centertel.pl

Zagrają czy pokopią?

Elo, 28.08.2017 16:28:42 - *.play-internet.pl

Im gorsza gra w klubie tym większa promocja!
Paranoja!

Do slavo, 28.08.2017 17:33:13 - *.play-internet.pl

Trzeba było się uczyć. Nie musiałbyś innym w kieszeń zaglądać i zazdrościć

Legionista, 28.08.2017 20:00:04 - *.226

3 dni wolnego dla piłkarzy może być dobrym pomysłem (odbudują się psychicznie oraz odpoczną z rodziną)

PIOTREK, 29.08.2017 07:57:39 - *.85

Wg mnie większość winy leży po stronie nieudolnego Żewłakowa.
Kucharski- gdyby był dobry- to W ŻYCIU Manchester by go nie wypuścił.
A tak- powiedzieli mu idź w pi...u.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.