Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Dariusz Mioduski - fot. Mishka / Legionisci.com
Dariusz Mioduski - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 12:53

Mioduski wiceprezesem European Club Association

Woytek, źródło: ECA

European Club Association (ECA) dokonało wyboru nowego zarządu organizacji zrzeszającej europejskie kluby. Wiceprezesem ECA został właściciel Legii Dariusz Mioduski. Z kolei Andrea Agnelli (Juventus) i Ivan Gazidis (Arsenal FC) zostali reprezentantami ECA w Komitecie Wykonawczym UEFA.

W skład zarządu ECA weszli: Andrea Agnelli (Juventus), Josep Maria Bartomeu (FC Barcelona), Nasser Al-Khelaifi (PSG), Ed Woodward (Manchester United), Peter Lawwell (Celtic FC), Pedro López Jiménez (Real Madryt), Michael Gerlinger (Bayern Monachium), Ivan Gazidis (Arsenal FC), Jean-Michel Aulas (Olympique Lyon), Domingos Oliveira (SL Benfica), Edwin van der Sar (AFC Ajax), Michael Verschueren (RSC Anderlecht), Anders Hørsholt (FC Kopenhaga), Dariusz Mioduski (Legia) i Aki Riihilahti (HJK Helsinki).





Komentarze: (44)

Dżendżejczyk, 05.09.2017 13:09:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To dobrze?

Pan Jacek, 05.09.2017 13:15:13 - *.met.pl

No proszę, jakiś "sukces" jednak osiągnął.....
ZAWSZE MOCNIEJ.... (??)

LEGIA to MY !!!!!!!!!

sonix, 05.09.2017 13:17:27 - *.tvn.pl

@Dżendżejczyk - jak dobrze, jak teraz nie ma czasu na bycie przy Ł3 i pieprzy na lewo i prawo, że wszyscy przeciw niemu. Nie rozumiem po co pcha się w coraz to nowe projekty, jak najważniejszego nie potrafi ogarnąć.

Monter, 05.09.2017 13:22:00 - *.122

Rozmontował Legię w 6 miesięcy, zobaczymy ile mu zajmie Europa...

chewere, 05.09.2017 13:24:41 - *.centertel.pl

Dla Dariusza na pewno :)

L , 05.09.2017 13:26:20 - *.axadirect.pl

Gdzie są transfery lokówka gdzie są transfery !!!!!! Pan Mioduski wejdzie w dupsko wszedzie i kazdemu byle tylko sie nachapać hajsu ...

mietek, 05.09.2017 13:32:10 - *.emea.ibm.com

@Dżendżejczyk: Bez znaczenia. UEFA i tak nie daje zrobić krzywdy najbogatszym klubom, więc ECA nie ma powodu, by z nimi iść na wojnę. Zresztą, patrząc na skład, to oprócz nas tylko HJK Helsinki reprezentuje klub z trzeciego świata piłkarskiego. Więc wpływ na politykę całościową i tak niewielki.

Wolfik, 05.09.2017 13:38:04 - *.238

Dla Mioduskiego pewnie tak :)

Juri, 05.09.2017 13:41:17 - *.centertel.pl

Gratulację Panie Prezesie.
Legia Pany!

Pio, 05.09.2017 13:47:10 - *.play-internet.pl

Sami ważni i my , może do LM bez gry zaproszą

Kris41, 05.09.2017 13:49:12 - *.centertel.pl

Świetnie, ale się ciesze!! I co z tego?! Kary z UEFA będą na raty?

przemo, 05.09.2017 13:52:17 - *.dynamic.chello.pl

Stać nas na to???

A5, 05.09.2017 13:54:05 - *.itsa.net.pl

czy źle?

maaciekw, 05.09.2017 13:58:11 - *.18

czy będzie z tej mąki chleb / ew. na chleb?
czy tylko lansuje swoją osobę?

robochłop, 05.09.2017 14:01:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Dżendżejczyk - na dwoje babka wróżyla...zawsze może powiedzieć że właśnie się angażuje w Europie i odpuścil na chwilkę nasze sprawy w Polsce...w drugą stronę - jeśli nie będzie sukcesow międzynarodowych , to znaczyć będzie że akurat zaangażowany był w sprawach krajowych...czyli jak się nie obrócisz - zawsze dupa z tyłu...ale ogólnie jest wg niego zasada - co złego to Leśny...jakiś sukces - no przecież ja tym wszystkim zarządzał

muchito(L), 05.09.2017 14:08:36 - *.19

no i... ?

URBAN do Dżendżejczyk, 05.09.2017 14:09:30 - *.cluster-j.forcepoint.net

Dla niego napewno

@rek, 05.09.2017 14:16:52 - *.dynamic.chello.pl

W sumie to dobra wiadomość dla (L)egii i dla MD... To zacne i szanowane piłkarskie grono, tak więc przy odpowiednich "koneksjach" będzie DM łatwiej znaleźć strategicznego partnera i udziałowca do biznesu o nazwie (L)egia Warszawa... Pozdro (L)

Wąsaty Janusz, 05.09.2017 14:29:04 - *.hsi13.unitymediagroup.de

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, łubu dubu nieeeeech żyje naaaam!!!

alex uk, 05.09.2017 14:36:13 - *.spitfireuk.net

a czy ktos z szeryfa i astany tez jest w strukturach? w obecnej sytuacji Mioduski tam pasuje jak wol do karety

Panie Loczek, 05.09.2017 15:06:17 - *.play-internet.pl

Kultury trochę jak sie siedzi w garniaku to rozpina sie guziki

bibek, 05.09.2017 15:18:18 - *.internetdsl.tpnet.pl

oh i ah
Miodowe lata . . .

Chaber, 05.09.2017 15:22:46 - *.centertel.pl

Nie zesrajcie się jełopy, większość z was nie wzięli by nawet za cieci. Wieszajcie dalej psy na Mioduskim, albo najlepiej wybierzcie sobie Leśnego, wtedy każdy mecz w pucharach będzie sie kończył jak z Borussia. Prawdziwi kibice stoją murem zawsze za zespołem i klubem a nie zachowują się jak sfochowane baby. Pewnie za występ Legionistów w meczu reprezentacji też obwiniacie prezesa Legii. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy piłkarze nie byli przygotowani do sezonu a transfery okazały się niewypałami, ale obwinianie za to Midosuskiego jest co najmniej śmieszne.

j23, 05.09.2017 15:22:51 - *.14

sram na to. Gdzie są wyniki? Gra chociażby w LE? Jak wygląda postawa drużyny? coś nam to w ogóle da w aspekcie sportowym? Czy tylko loczek poprawi swój wizerunek?

Jack, 05.09.2017 17:11:45 - *.154.ipv4.supernova.orange.pl

Gratulacje Panie Dariuszu.
A niektórzy tutaj co na Pana szczekają , jedyne co mogą osiągnąć w swoim życiu to co najwyżej premia 200 zł za prace w magazynie.

Do Chabra, 05.09.2017 17:33:33 - *.play-internet.pl

Wariacie jak jestes taki ech to pisz chociaz poprawnie nazwisko. A wiadomo przeciez ze za transfery odpowiada sprzataczka. Prezes jest od innych rzeczy. Szkoda gadac bez polemiki

grzesiek, 05.09.2017 18:03:24 - *.centertel.pl

To taka truskawka na ...torcie dla naszego prezesa.

Zlb , 05.09.2017 18:10:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niech sobie tam będzie, jego broszka. Tylko niech wkoncu zrobi z Legia krok w przód, a nie w tył!!! Lub przestanie gadac jakimi kozakami jesteśmy, i się rozwijamy!!!

gazza, 05.09.2017 18:38:33 - *.133

Jaki to musi być nieudacznik , skoro piłkarze zagrali przeciw niemu a ten nie wyciągnął od nich konsekwencji ???

Lew, 05.09.2017 18:50:18 - *.knc.pl

A gdzie BL1916?

DDD, 05.09.2017 18:58:12 - *.dynamic.dsl.as9105.com

gratuluje Panie Prezesie

mietek, 05.09.2017 19:09:35 - *.ssp.dialog.net.pl

@ @rek: Myślisz, że możni z tego grona pozwolą, by jakiś sensowniejszy inwestor trafił do klubu z ogórkowej ligi, a im kasa przeszła koło nosów? Ja w to nie wierzę.

Kuraq(L) Pruszków, 05.09.2017 19:10:02 - *.241

Cytując klasyka: "Więc myślee yyy, zgodzicie się dla dobra polskiej piłki?? " Hahaaah, Lagunaaaa, to my możemy teraz wszystkoooo, hahaaaaa..."

Mario, 05.09.2017 20:34:05 - *.9.126.106

Jack. A jakie to ma znaczenie ile kto osiąga pracując w magazynie? A moze nawet niech to będzie 200 zł z czego czasem całość przeznacza na karnet? A co Pan Miodek niby takiego zrobił dla klubu? Jak na razie to niewiele..

1337, 05.09.2017 22:30:37 - *.play-internet.pl

@Mario: jemu raczej chodzilo ze latwo jest krytykowac, zwlaszcza jak sie samemu nic nie robi w swoim zyciu. To chociaz troche hejtu wyleje sie do sieci.

Panowie i Panie, koneksje dzisiaj duzo znacza. Mozna przeciez zlapac kontakty zeby podniesc jakos szkolenia, prowadzenia klubu. Mozna sie dogadac co do wypozyczen mlodych zawodnikow ktorzy nie lapia sie w kadrze tych najlepszych a tez sa niezli, itd..

Ja osobiscie pana Mioduskiego zapamietalem glownie z okresu w ktorym byla afera z Celtikiem. Pieknie sie po angielsku wypowiadal i z glowa. Bylem dumny ze ktos taki reprezentuje Legie. Dlatego nadal jestem pelen nadziei.

JM, 05.09.2017 23:58:51 - *.static.ip.netia.com.pl

Podziwiam i gratuluje.

tomiacab, 06.09.2017 06:49:30 - *.18-2.cable.virginm.net

piłkarski donek? :)

@rek do mietek, 06.09.2017 08:23:24 - *.dynamic.chello.pl

Wierzę brachu... Bo w dzisiejszym stanie rzeczy to tylko nadzieja i wiara nam pozostały...:))) Pozdro (L)

roxy66, 06.09.2017 10:50:16 - *.mf.gov.pl

No i co z tego? Piłkarski Nikodem Dyzma.

olew, 06.09.2017 13:06:06 - *.warszawa.vectranet.pl

Tutaj sporo nienawiści do Prezesa, nawykłem, ale o dziwo trochę też szacunku, a raczej obrony... Nienawistnikom trzeba wybaczyć i pchać Legiunię. Gratulacje dla Prezia.

do 1337, 06.09.2017 16:08:32 - *.rdns.ukservers.com

Ja też pięknie wypowiadam się po angielsku. I co w związku z tym? Przełożyło się to na zysk dla klubu? Jak na razie to Mioduski rżnie nasz klub na kasę aż miło. Wyciąga ile się da a kupić przyzwoitych grajków nie łaska. Taki to prezes. Więc dla mnie może i kandydować na prezydenta, nie obchodzi mnie to, bo jak na razie nędzny z niego prezes. Może nadawałby się do handlu gaciami na stadionie.

Hans, 06.09.2017 18:36:39 - *.play-internet.pl

Może lepiej zabrać się do roboty ?

Legia⚽️Legia, 06.09.2017 22:07:20 - *.85

Cult⚽️Legia, 06.09.2017 21:38 - *.85
Życie codzień ucieka Mr Mioduski!!!Leeegiiaaa!!!Orrrr!!Deeeaaad!!!

Legia, 06.09.2017 22:08:59 - *.85

Mario, 05.09.2017 20:34 - *.9.126.106
Jack. A jakie to ma znaczenie ile kto osiąga pracując w magazynie? A moze nawet niech to będzie 200 zł z czego czasem całość przeznacza na karnet? A co Pan Miodek niby takiego zrobił dla klubu? Jak na razie to niewiele..
1337, 05.09.2017 22:30 - *.play-internet.pl
@Mario: jemu raczej chodzilo ze latwo jest krytykowac, zwlaszcza jak sie samemu nic nie robi w swoim zyciu. To chociaz troche hejtu wyleje sie do sieci.

Panowie i Panie, koneksje dzisiaj duzo znacza. Mozna przeciez zlapac kontakty zeby podniesc jakos szkolenia, prowadzenia klubu. Mozna sie dogadac co do wypozyczen mlodych zawodnikow ktorzy nie lapia sie w kadrze tych najlepszych a tez sa niezli, itd..

Ja osobiscie pana Mioduskiego zapamietalem glownie z okresu w ktorym byla afera z Celtikiem. Pieknie sie po angielsku wypowiadal i z glowa. Bylem dumny ze ktos taki reprezentuje Legie. Dlatego nadal jestem pelen nadziei.
JM, 05.09.2017 23:58 - *.static.ip.netia.com.pl
Podziwiam i gratuluje.
tomiacab, 06.09.2017 06:49 - *.18-2.cable.virginm.net
piłkarski donek? :)
@rek do mietek, 06.09.2017 08:23 - *.dynamic.chello.pl
Wierzę brachu... Bo w dzisiejszym stanie rzeczy to tylko nadzieja i wiara nam pozostały...:))) Pozdro (L)
roxy66, 06.09.2017 10:50 - *.mf.gov.pl
No i co z tego? Piłkarski Nikodem Dyzma.
olew, 06.09.2017 13:06 - *.warszawa.vectranet.pl
Tutaj sporo nienawiści do Prezesa, nawykłem, ale o dziwo trochę też szacunku, a raczej obrony... Nienawistnikom trzeba wybaczyć i pchać Legiunię. Gratulacje dla Prezia.
do 1337, 06.09.2017 16:08 - *.rdns.ukservers.com
Ja też pięknie wypowiadam się po angielsku. I co w związku z tym? Przełożyło się to na zysk dla klubu? Jak na razie to Mioduski rżnie nasz klub na kasę aż miło. Wyciąga ile się da a kupić przyzwoitych grajków nie łaska. Taki to prezes. Więc dla mnie może i kandydować na prezydenta, nie obchodzi mnie to, bo jak na razie nędzny z niego prezes. Może nadawałby się do handlu gaciami na stadionie.
Hans, 06.09.2017 18:36 - *.play-internet.pl
Może lepiej zabrać się do roboty ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.