Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Cracovia przy Łazienkowskiej w listopadzie 2016 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
Cracovia przy Łazienkowskiej w listopadzie 2016 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 7 września 2017 r. godz. 09:05

Kibice Cracovii nie przyjadą na Łazienkowską

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Cracovii zapowiedzieli, że nie przyjadą na wyjazdowe spotkanie z Legią, które 17 września zostanie rozegrane przy Łazienkowskiej. "Pasy" swoją decyzję tłumaczą tym, że Legia nie zgodziła się na wpuszczenie do sektora gości zaprzyjaźnionych z Cracovią kibiców Polonii.
Podczas ostatniej wizyty przy Ł3, w listopadzie zeszłego roku, Cracovia obecna była w 500 osób, w tym Lech, GKS Tychy oraz Tarnovia.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (50)

ja, 07.09.2017 09:08:07 - *.zask.pl

Ha ha ha

kolo, 07.09.2017 09:14:41 - *.ciechanow24.pl

Nożownicy i konfidenci

typek, 07.09.2017 09:20:03 - *.42

kryzys wyjazdowy trwa....

Juri, 07.09.2017 09:20:58 - *.centertel.pl

Piłka nożna dla kibiców!

do juri, 07.09.2017 09:52:19 - *.dynamic.chello.pl

......nie dla kur.... polonistow

Łukasz93, 07.09.2017 10:02:18 - *.play-internet.pl

Kibiców poloni? Jacy oni kibice

Bartek.JJ, 07.09.2017 10:03:14 - *.static.ip.netia.com.pl

A chu** w nich !

olek kibolek, 07.09.2017 10:05:02 - *.internetdsl.tpnet.pl

Moim zdaniem decyzja o niewpuszczaniu ksp jest bezsensowna. Wiele ekip ma za uszami a mecz bez kibiców gości traci swój klimat (ja odpuszczam). Na mieście dziewuchy gnębić ale na stadion wpuszczać! PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW

AAA, 07.09.2017 10:07:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bardzo dobrze,a czy już wycięli drzewo które zagrażało bezpieczeństwu kibicom drużyn przyjezdnych?A przepraszam ono tylko wyrastała przed meczem z Legią.
Piłka nożna dla kibiców,konfitury do słoików.

powrót ITI , 07.09.2017 10:27:15 - *.walbrzych.dialog.net.pl

a szkoda panie prezesie boi się pan ? Piłka jest dla nas kibiców i każdy ma prawo wejść na stadion oczywiście ten bez zakazów .

Kozioł, 07.09.2017 10:30:51 - *.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

polonia jak ufo... podobno ktoś widział.

Kruszyna, 07.09.2017 10:32:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Juri a jacy oni kibice??!To konfidenci!!!Ch*j z nimi!!

Scvvv, 07.09.2017 10:36:25 - *.centertel.pl

@Olek kibolek 1000 razy było już tłumaczone dlaczego polonia nia ma kibiców.

do olek kibolek, 07.09.2017 10:40:00 - *.sferia.net

to sobie odpuszczaj....inne mecze też kibicu KSP.

lll, 07.09.2017 10:43:42 - *.adsl.inetia.pl

po co wy jakies bzdury piszecie
niechca przyjechac niech niprzyjezdzaja
kogo to obchodzi?
piszcie o legii i jej klopotach a nie jakichs smieciach z krakowa

bubba, 07.09.2017 10:45:18 - *.net.hawetelekom.pl

Dobrze że pretekst się znalazł, wiadomo że grają padake nie ma kto ani chodzić w Krakowie na mecze a tym bardziej jeździć na wyjazdy. Próbowali łatać swoją frekwencje wyjazdową Poloniami Sandecjami Lubinami Ostrowcami Lechami itp. ale oprócz pierwszych wszyscy mają swoje mecze wiec głupi pretekst na poczekaniu. Kij im w oko. niech siedzą w domu.

Piotr, 07.09.2017 11:31:41 - *.224.ipv4.supernova.orange.pl

Zawsze trzymam się zasady PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.
Tym razem nie mogę tego powiedzieć, cały czas siedzi mi w pamięci jak Polonia tzn jej zarząd co roku nie chciał nas wpuścić, a do tego jej kibice wcale się za nami nie wstawiali jak to ma miejsce w tego typu sytuacjach w społecznościach kibicowskich. Dla mnie kibice Polonii to najgorsze co może być nie będe tutaj wypisywał niecenzuralnych słów ale chyba każdy się domyśla co mam na myśli. Dziwię się ekipom kibicowskim którzy trzymają z Polonią, z automatu dla mnie takie ekipy są nic nie warte.

MKS, 07.09.2017 11:43:45 - *.ciechanow24.pl

Powiedzcie te pierdoły o wpuszczaniu tych konfidentow chłopakom, którzy przez te czarne ku***ska maja problemy.
Przeciez kibice Legii nie mowia, żeby ich nie wpuszczac! Kibice Legii nie robia nic z tym, zeby ich wpuszczac. I bardzo dobrze.

Piłka nożna dla kibiców ......nie dla kur.... polonistow., 07.09.2017 12:03:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Piłka nożna dla kibiców ......nie dla kur.... polonistow.

pamiętamy, 07.09.2017 12:38:35 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Pamiętamy dobrze jak czołowi kibice KSPsy stali razem z ochroną i policją i pokazywali palcem kto jest z Legii !!!

Bedzin, 07.09.2017 13:06:34 - *.cybergrota.com.pl

Piłka nożna dla kibiców nienawidzę bojowników i dziewczyn z konwiktorskiej Ale mogło być wesoło a tak to bawimy się sami

kryzys wyjazdowy sracovii, 07.09.2017 13:56:34 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

i tak by nie przyjechali.

Kojot, 07.09.2017 14:53:35 - *.37-151.wind.it

Jak to coś wejdzie kiedys do ekstraklasy to nas na bank nie wpuszczą, selekcje jakąś dziwną robią piłka nożna dla wszystkich

kud(L)at68, 07.09.2017 15:01:29 - *.dynamic.chello.pl

"... "Pasy" swoją decyzję tłumaczą tym, że Legia nie zgodziła się na wpuszczenie do sektora gości zaprzyjaźnionych z Cracovią kibiców Polonii..." Kogo? O ile wiem to gatunek wymarły...

Olo, 07.09.2017 15:25:21 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Ale może redakcja napiszę całą treść oświadczenia Cracovii, a nie wycinek? Na poprzedni mecz przy Kałuży Legia dostała dodatkowe 250 biletów, pod warunkiem, że pozwoli WSZYSTKIM zgodom Cracovii wejść na następny mecz przy Łazienkowskiej. Legia nie chce się wywiązać z umowy, co jest niehonorowe, trzymajmy jakiś poziom. Poza tym stadion nie jest Legii, tylko należy do miasta, każdy powinien mieć możliwość wejść na niego, także kibice KSP, którzy się składali na niego płacąc podatki.

Pat, 07.09.2017 15:57:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wcześniej im to im nie przeszkadzało... ciekawe skąd ta zmiana:)

..., 07.09.2017 16:19:09 - *.play-internet.pl

No własnie, to jest tylko fragment tekstu Cracovii, umów trzeba dotrzymywać...

Bie(L)any, 07.09.2017 16:35:42 - *.centertel.pl

...każdy to powie że tezeba j**bać cracovie. Obie ekipy bez honoru jedni konfidenci drudzy nożownicy ch**j w jednych i drugich

Do olo, 07.09.2017 17:27:07 - *.play-internet.pl

Nikt z Legii nie zgodzil sie na ten warunek.czyli 250 dodatkowych za wpuszczenie konfidentow.
Legii ( kibicom) warunkiw sie nie stawia...
Dwa to czyaj dalej internet. ..
Rada..wylacz tvn...wlacz myslenie

Arek, 07.09.2017 17:45:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Idź jeden z drugim do prezesa to może Was posłucha i ich wpuści. To wtedy może łaskawcy z Cracovii do nas przyjadą hehe. Przecież nikt im nie broni, żeby Lech czy inne zgody do nas przyjeżdżały. Chyba co niektórym zapomniało się np. o widelcu. Czy oni wtedy wstawiali się za kimkolwiek z Legii?

KUBA, 07.09.2017 17:46:35 - *.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po czym poznać Polonistę? W jaki sposób on nie może wejść na stadion? Nie ma karty kibica? Wiem, niekumaty jestem, ale może odpowiecie.

Wojtek, 07.09.2017 18:10:34 - *.dynamic.chello.pl

Wpuścić kibiców Polonii Warszawa na mecz. Piłka nożna dla kibiców.

Do KUBA, 07.09.2017 18:19:59 - *.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Najłatwiej polonistę rozpoznać po głupich pytaniach

Do KUBA, 07.09.2017 18:36:44 - *.play-internet.pl

Po tym jak spier... Jednoczesnie dzwoniac na psy kiedy zobaczy kogos w barwach Legii

PAMIĘTAM, 07.09.2017 19:28:37 - *.dynamic.chello.pl

I tak miało ich nie być, bo jeden zachorował a drugi powiedział, że sam nie idzie. Więc o co całe te fochy.

Tutti Frutti, 07.09.2017 20:25:24 - *.103.tvksmp.pl

Do Kuba jeśli na sektor gości, chce wejść z Cracovią ktoś zameldowany w Warszawie, to nietrudno się domyśleć komu kibicuje.

KUBA, 07.09.2017 21:01:46 - *.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dzięki Tuti Fruti za odpowiedź. Teraz rozumuję.

Do Tutti Frutti, 07.09.2017 22:58:25 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

A to nie może ktoś być za Cracovią i mieć meldunek w Warszawie (bo np. ma żonę z Warszawy i się tu nie przeniósł)? Sorry, to są jakieś komunistyczne metody takie podziały ludzi. Poza tym Polonia zawsze wpuszczała Legię, Legia nie wchodziła na KSP, bo sama nie chciała żądając większej ilości biletów niż prawnie nam się należało.

do Oli, 07.09.2017 23:45:51 - *.dynamic.chello.pl

Olo, czarnodupcu, idz na kurnik emocjonowac sie meczami z gks wikielec. Nie bedziecie wpuszczane na nasz stadion bo nie jestesci kibicami tylko bandą ch..a.

do Kuby:
poloniste najlatwiej poznac po tym, ze smierdzi od niego gownem ze strachu.

Do KUBS, 07.09.2017 23:53:44 - *.play-internet.pl

Ale wariat jestes...:) bua haaaaa ha ha

@ "Wojtek", 08.09.2017 06:27:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Już ci wyżej napisali, że dla kibiców, a nie was.
Po drugie: chyba Grodzisk Wlkp. jeśli już

Jordan, 08.09.2017 07:04:46 - *.dynamic.chello.pl

Piłka nożna dla kibiców - nie dla polonistów :)

Cracovia1906, 08.09.2017 07:16:41 - *.12

Dlaczego nie wspominacie, ze dostaliście 250 biletow więcej kiedy byliście u nas w zamian za to, ze wpuszczone będą wszystkie zgody u Was ...

Phoenix(L)k, 08.09.2017 08:22:06 - *.226

Do do Tutti Frutti:
Polonia zawsze wpuszczała Legię... zwłaszcza w czasach, gdy to ich kibice mówili ochronie, kto jest od nas, a kto nie... Nie myl pojęć "zawsze" z "w zeszłym roku"

@ cracovia...
dlaczego nie wspominacie, że wasza zgoda pomagała ochronie w selekcji, kto może kupić bilet na mecz?

Cracovia1906, 08.09.2017 08:39:53 - *.12

Co to kogo obchodzil. Poszliscie na układ, którego nie do3maliscie

do cracovia1906, 08.09.2017 09:36:59 - *.play-internet.pl

A co sami przyiechać nie możecie tylko pół Polski zabieracie,żeby choć te 100 osób było?Nie wpuszczamy polonii to sie zmobilizujcie i przyjedzcie sami,ktoś wam tego zabrania?

(L) do Kozioł, 08.09.2017 12:20:51 - *.9.245.34

nigdy cie nie pogonili po miescie ze tak sie przed kompem madrzysz?

do cracovia1906, 08.09.2017 13:30:07 - *.com.pl

Przecież nie raz Legia wpuszczała zgody innych ekip. Czy to KSZO jak grał Lech, Widzew, ŁKS. Ale ksp nigdy nie będą wpuszczać z wiadomych względów.

maestro, 08.09.2017 18:03:00 - *.dynamic.chello.pl

A j.... ich pies , przed tv będą ślamkać i płakać że ich TU nie ma :D a co to jest to ksp ??? :D:D:D

Kamil, 08.09.2017 20:03:42 - *.centertel.pl

No jak mi jest przykro.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.