Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Projekt ośrodka akademii piłkarskiej Legii Warszawa
Projekt ośrodka akademii piłkarskiej Legii Warszawa
Piątek, 8 września 2017 r. godz. 18:00

Wizualizacja ośrodka Legii w Książenicach

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy odbył się panel dyskusyjny „Piłka nożna - biznes wart gry”. W trakcie dyskusji po raz pierwszy publicznie przedstawiona została animacja 3-D prezentująca przyszły ośrodek Legii Warszawa w gminie Grodzisk Mazowiecki.

KLub ukończył projekt wykonawczy nowoczesnego ośrodka treningowego i uzyskał pozwolenie na budowę. Projekt jest flagową inwestycją Legii i posiada wsparcie Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Piłki Nożnej i Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Zobaczcie jak będzie wyglądał:

.



Komentarze: (33)

Jacoo, 08.09.2017 18:09:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zacnie

Piotr, 08.09.2017 18:22:55 - *.39.ipv4.supernova.orange.pl

Bardzo ładny projekt, już nie mogę się doczekać kiedy zaczną budowę tego ośrodka, a w szczególności ciekawi mnie Legia Lab.

KUBA, 08.09.2017 18:23:00 - *.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Fajnie. Grodzisk będzie wielki. Żeby tylko nie zaniechali budowy boisk treningowych przy stadionie Legii od strony Czerniakowskiej.

LW, 08.09.2017 18:26:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Swietny ! LEGIA !!!

RafaL, 08.09.2017 18:26:55 - *.163

Super!!!!!! Kiedy ma byc gotowy ?

ddd, 08.09.2017 18:44:13 - *.sieradz.vectranet.pl

Prima aprilis! Nigdy cos takiego nie powstanie!

Mietek, 08.09.2017 19:02:57 - *.warszawa.vectranet.pl

Taki ośrodek powinien być gdzieś blisko centrum Warszawy, żeby dzieciaki mogły z niego korzystać a nie gdzieś na takim wygwizdowiu. Powinni zrobić taki ośrodek na przykład na Polu Mokotowskim albo w Parku Skaryszewskim. Te parki są za duże i gdyby część miasto poświęciło na tak zacny ośrodek nikt by nie miał nic przeciwko.

Matt, 08.09.2017 19:09:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pierwsza łopata wbita w Książenicach to będzie początek wielkiej Legii.

x, 08.09.2017 19:14:19 - *.19-1.cable.virginm.net

uwierze jak zobacze koparki!

Słabek, 08.09.2017 19:24:18 - *.dynamic.mm.pl

No i a(L)igancko!

Do Mietek, 08.09.2017 19:25:39 - *.t-mobile.pl

Po pierwsze - miasto nie odda takich terenow jak Pola Mokotowskie.
Po drugie - to nie sim city - nie możesz sobie budować ośrodka w parku, bo istnieje coś takiego jak plan zagospodarowania przestrzennego.
po trzecie - zastanawialeś się skąd wziąć kasę na tereny blisko centrum?
Po czwarte - po to jest internat żeby dzieciaki mogly tam się uczyć. Tak to wygląda w poważnych klubach.

do Mietek, 08.09.2017 19:28:53 - *.dynamic.chello.pl

przecież oczywiste jest że chodzi o pieniądze, na taki ośrodek w Warszawie nikogo nie stać... a na taki w Grodzisku mam nadzieję że się uda i się bardzo cieszę że w tym jak nazwałeś wygwizdowie powstanie tak zacny obiekt zamiast niczego na polach mokotowskich....

Legia⚽️Legia, 08.09.2017 19:29:02 - *.185

warszawa.vectranet.pl
Taki ośrodek powinien być gdzieś blisko centrum Warszawy, żeby dzieciaki mogły z niego korzystać a nie gdzieś na takim wygwizdowiu. Powinni zrobić taki ośrodek na przykład na Polu Mokotowskim albo w Parku Skaryszewskim. Te parki są za duże i gdyby część miasto poświęciło na tak zacny ośrodek nikt by nie miał nic przeciwko.

Do Mietek , 08.09.2017 19:29:05 - *.play-internet.pl

Nie kompromituj się chłopaku , było dawno powiedziane ze dzieci i LSS będą ćwiczyły ba boiskach przy ł3 . Młodzież z liceum i gimnazjum będzie z koszarowana.

4444, 08.09.2017 19:37:13 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie ma pieniędzy ale są marzenia aby tak dalej a gdzie w tym pierwsza drużyna

do Mietek, 08.09.2017 19:43:11 - *.dynamic.chello.pl

czy Ty sie dobrze czujesz? wiesz ile kosztuje ziemia w punktach ktore wymieniles? i zdanie te parki sa za duze ? nie ma czegos takiego jak za duzy park jak Ci zielen nie pasuje to na nia nie patrz

@mietek, 08.09.2017 20:05:40 - *.39.ipv4.supernova.orange.pl

Koledzy wyżej dobrze powiedzieli apropo twojej lokalizacji.
Dodam jeszcze , że większość Wielkich Klubów posiada takie ośrodki z dala od miasta.

grzesiek, 08.09.2017 20:23:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

mi sie wydaje ze miodek opchnie Legie za jakis rok czasu jakiemus potentatowi finansowemu. Przeciez on jakby nawet stanal na glowie nie ogarnie tego wszystkiego ! ! ! Musiał by chyba nie spać nie jeść nie robić kupy tylko na okrągło LEGIA LEGIA LEGIA. Może i specjalnie taki cyrk powstaje, zamrażanie pensji piłkarzom co to ma być ? Osłabianie kadry poprzez zakup jakiegoś berto pasquato i sadiku i jeszcze wmawianie ze ten ostatni kosztowal 1 mln euro . Afera z przeciekiem pensji piłkarzy aby wywołać konflikty w druzynie. Legia stoczy się na dno i wtedy miodek opchnie ten klub komuś i powie" milo mi poinformowac iz od dnia bla bla przestaje byc wlascicielem Legii. Krotka choc bardzo intensywna przygoda przerosła mnie, choć będę ją miło wspominał do końca dni. Uważam że tak wielki potentant finansowy jak xxx araby lub chinole lub ruuskie bedzie idealny dla rozwoju klubu. Zapewniam kibicow ze myslalem nad tym od dawna i to dobra decyzja. Dziekuje kibicom za wsparcie. bla bla bla...

NT(L)N1916, 08.09.2017 21:26:26 - *.centertel.pl

Do Mietek
Chłopcze zmień dealera lub bierz pół

Echhh, 08.09.2017 22:38:02 - *.217-171-54.tkchopin.pl

W wizualuzacjach to jestesmy mistrzami. I co z tego skoro kupujemy taki szrot.

Legia Wlkp, 08.09.2017 22:50:55 - *.9

To tylko projekt !!! kasy brak wiec i realizacji projektu będzie brak !!!!!

Legia⚽️Legia, 08.09.2017 23:19:54 - *.194

grzesiek, 08.09.2017 20:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
mi sie wydaje ze miodek opchnie Legie za jakis rok czasu jakiemus potentatowi finansowemu. Przeciez on jakby nawet stanal na glowie nie ogarnie tego wszystkiego ! ! ! Musiał by chyba nie spać nie jeść nie robić kupy tylko na okrągło LEGIA LEGIA LEGIA. Może i specjalnie taki cyrk powstaje, zamrażanie pensji piłkarzom co to ma być ? Osłabianie kadry poprzez zakup jakiegoś berto pasquato i sadiku i jeszcze wmawianie ze ten ostatni kosztowal 1 mln euro . Afera z przeciekiem pensji piłkarzy aby wywołać konflikty w druzynie. Legia stoczy się na dno i wtedy miodek opchnie ten klub komuś i powie" milo mi poinformowac iz od dnia bla bla przestaje byc wlascicielem Legii. Krotka choc bardzo intensywna przygoda przerosła mnie, choć będę ją miło wspominał do końca dni. Uważam że tak wielki potentant finansowy jak xxx araby lub chinole lub ruuskie bedzie idealny dla rozwoju klubu. Zapewniam kibicow ze myslalem nad tym od dawna i to dobra decyzja. Dziekuje kibicom za wsparcie. bla bla bla...

Cult⚽️Legia, 08.09.2017 23:46:58 - *.194

Projekt ładny ale za skromny I zacofany,talkie budynki to lata 90te Miejmy nadzieje że jest szansa na nowá visual I nowy design nowy futurystyczny project Ośrodka z kameralnym stadionem do 5tyś miejsc ,Grodzisk ma kibiców I napewno zapełniá na każdym ciekawym spotkaniu stadion,na lata a nie standard,budowanie . Legia !to potéga!ktoś?zapomniał ?Ośrodek powinien być olbrzymi I wiècej zieleni ,bieli,czerwieni !

PAWEŁ, 09.09.2017 11:08:31 - *.artexim.pl

SULEJÓWEK NIE CHCIAŁ

Czaro, 09.09.2017 11:12:13 - *.play-internet.pl

Haha troll z Krakowa Poznania i innych miasteczek aż skręca od samego patrzenia na wizualizacje a co dopiero jak powstanie. Fajnie ze takie instytucje jak Ministerstwo PZPN I MZPN wspierają Legia mając świadomość jak wielka to marka i ilu reprezentantów krajów dostarcza.

kuba, 09.09.2017 14:01:09 - *.dynamic.chello.pl

Dla mnie ok, ale czy to kiedykolwiek powstanie to się okaże. Może lepiej byłoby za te pieniądze reaktywować hokej i powalczyć o ligę do tego teraz zainwestować grubą kasę w koszykówkę no i oczywiście w samych zdecydowanie lepszych piłkarzy. Co nam po takim ośrodku skoro odpadamy z Kazachami lub Mołdawianami?.

Al, 09.09.2017 14:45:09 - *.dynamic.chello.pl

Akcelerator dla startapuf...

L, 09.09.2017 15:44:38 - *.146

Flagową inwestycją Legii to powinna być drużyna. Zawsze i niezmiennie. L!

grzesiek do L, 09.09.2017 19:44:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl

100 % racji brachu :)

Gocław, 09.09.2017 21:08:43 - *.play-internet.pl

Brawo Panie Mioduski, wybaczę Panu nawet 2-3 lata bez Mistrza Polski jak zrealizuje Pan, to co jest zawarte w tym filmie. Powodzenia! Tylko Legia!

Aaa, 10.09.2017 10:28:59 - *.adsl.inetia.pl

Legia ma długi wiec czy ta budowa ma szanse powodzenia ?

kholmer, 10.09.2017 17:26:21 - *.5.53.178

Bez poważnej akademii z przynajmniej sześcioma boiskami nie możemy liczyć na jakikolwiek rozwój. Od czasu do czasu trafi do nas lepszy odpad z Belgii i w ramach odchudzania wspomoże Legię na kilka miesięcy, aż do lepszej oferty z ligi na poziomie.

Trzeba przyznać, że jesteśmy co najmniej 10 lat do tyłu, Zagłębie, Amica, nawet Wisła mają swoje ośrodki, które będą procentować w przyszłości. My natomiast będziemy się zadowalać 25-letnimi debiutantami i przecenionym szrotem z problemami gastrycznymi.
Lata zaniedbań, kolejne kadencje nierozwojowych zarządów, wieczne zadłużenie zewnętrzne....
Nasi wychowankowie ratują swoje kariery gdzie indziej, bo przecież trzeba stawiać na 0,5m euro tłustej nielojalnej masy z zagranicy.

Oby ten ośrodek powstał jak najszybciej, wraz z nim system szkolenia, najlepiej żywcem sprowadzony z Belgii/Niemiec wraz z trenerami. Póki co mamy dwa boiska treningowe, które słusznie Czerczesow nazwał przedszkolem.

MKK, 11.09.2017 09:26:14 - *.pi.navo.pl

Pieniądze na akademię są. W budżecie miasta są zarezerwowane na trzy lata. Ponadto z LM poszły na ten cel. Na początek starczy. Aczkolwiek wydaje mi się, że już jest opóźnienie

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.