Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 12 września 2017 r. godz. 11:17

Z Lechią w niedzielę

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Znamy już dokładny terminarz 12. kolejki Ekstraklasy. Legia zmierzy się wówczas na własnym stadionie z Lechią Gdańsk. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 15 października o godzinie 18:00.

Najbliższe mecze Legii:
17.09. (ND) godz. 18:00 - 9. kolejka - Legia Warszawa - Cracovia
21.09. (CZ) godz. 15:30 - 1/8 finału Pucharu Polski - Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa
24.09. (ND) godz. 18:00 - 10. kolejka - Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
01.10. (ND) godz. 18:00 - 11. kolejka - Lech Poznań - Legia Warszawa
15.10. (ND) godz. 18:00 - 12. kolejka - Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Więcej w działach:
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.



Komentarze: (13)

pusty stadon, 12.09.2017 11:42:20 - *.dynamic.chello.pl

pusty stadion

kibic, 12.09.2017 13:34:53 - *.acuarius.pl

NO KU..A Czemu ciagle niedziela 18.00?? Nie gramy w lidze europy, kiedy beda mecze w piatki...

PeterTST, 12.09.2017 13:35:39 - *.183

Znowu mecz w niedzielę?? Kogoś porządnie poj...ało!

Bobek, 12.09.2017 14:35:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie idę na ten chłam idę na grzyby przynajmniej zarobię.

hajudkL, 12.09.2017 15:43:47 - *.ar-network.pl

Przeginają pałę i to maksymalnie z tymi niedzielnymi meczami!

r, 12.09.2017 15:47:26 - *.adsl.inetia.pl

dawac bilety za darmo albo po 5 zł

Arek, 12.09.2017 18:45:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No powaliło ich z tymi meczami w niedzielę. Nie gramy już w żadnych pucharach, a oni wciskają te niedziele bez przerwy.

A5, 12.09.2017 19:50:12 - *.122

Sorry ze zapytam a co jest złego ze w niedziele mecz gra L?

Hiszpan, 12.09.2017 21:37:24 - *.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po 50 dych na paliwo za oglądanie tego chłamu.

Do A5, 12.09.2017 23:49:54 - *.183

Jeżeli mieszkasz w Warszawie to pewnie nic złego ale jeżeli mieszkasz daleko i wracasz z meczu grubo po północy a o 5-tej rano musisz wstać do pracy to już tak fajnie nie jest...

Bia(L)son, 13.09.2017 06:06:11 - *.centertel.pl

Nie no znowu niedziela!,czlowiek chce na mecz przyjechac z daleka ale nie moze bo w poniedziałek trzeba do pracy isc, zrobcie mecze w Soboty każdy by byl zadowolony Pozdrawiam

Kr, 13.09.2017 21:34:11 - *.dynamic.chello.pl

do Bia(L)son,
nie każdy by był zadowolony z sobotnich meczów.
Ja jestem zadowolony z niedzielnych terminów.
Nigdy nie dogodzi się wszystkim, także nie ma co marudzić na terminy...

Albert P., 14.09.2017 01:48:28 - *.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A mi to bardzo pasuje, że mecze są w niedziele, bo ja ciągle jestem na urlopie albo w senatorium, więc spokojnie mogę je sobie oglądać w telewizji. Co tam? Może browarek?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.