Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Dariusz Mioduski i Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Dariusz Mioduski i Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 13 września 2017 r. godz. 15:56

Romeo Jozak trenerem Legii!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak został nowym trenerem Legii Warszawa. 44-letni Chorwat zastąpił na tym stanowisku Jacka Magierę, który pracował z drużyną niespełna rok. Umowa została podpisana do końca tego sezonu z opcją przedłużenia o dwa lata. Jego asystentami będą Dean Klafurić oraz Aleksandar Vuković. Za przygotowanie fizyczne będzie odpowiadał Krasimir Sos. Dyrektorem technicznym klubu został Ivan Kepcija. Krzysztof Dowhań i Wojciech Kowalewski nadal będą odpowiadali za bramkarzy.

Z kolei Albańczyk Viktor Bezhani będzie odpowiadał za analitykę.

Jozak ostatnio pełnił funkcję dyrektora sportowego Dinama Zagrzeb oraz dyrektora technicznego chorwackiej reprezentacji. Nigdy nie prowadził seniorskiego zespołu jako pierwszy trener. Wcześniej był asystentem trenera w Dinamie Zagrzeb oraz NK Osijek, sprawując jednocześnie funkcję pierwszego trenera drugiego zespołu. Największe i najdłuższe doświadczenie trenerskie ma jednak z młodzieżą. Był szkoleniowcem chorwackich reprezentacji od U-15 do U-21, z którymi dziesięciokrotnie awansował do mistrzostw Europy i mistrzostw świata w latach 2011-2017. W latach 2008-2013 był dyrektorem akademii Dinama Zagrzeb, z którą w 2011 roku znalazł się wśród 6 najlepszych szkółek piłkarskich w Europie.

Ma doktorat z teorii futbolu. Prowadzi wykłady i szkolenia dotyczące futbolu młodzieżowego, wydał także DVD i książkę na ten temat. Jest członkiem komitetu ds. rozwoju i pomocy technicznej UEFA, był członkiem komitetu ds. młodzieży i futbolu amatorskiego UEFA. Ma uprawnienia do pełnienia funkcji obserwatora z ramienia UEFA. Jozak pełni także w ECA (European Club Association) funkcje związane ze szkoleniem i rozwojem młodzieży.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (150)

hahah , 13.09.2017 16:00:44 - *.dynamic.chello.pl

ja pier...le to co się wyprawia w klubie to jakas kpina....to już nie jest smieszna to jest tragiczne

..., 13.09.2017 16:01:24 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

ja pdole.... trenerem Legii zostal dyrektor sportowy. zaraz zewlakow poprowadzi skisle krakow.

MIODUSKI OUT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WIŚNIA , 13.09.2017 16:01:24 - *.6.e-plan.pl

KTO TO JEST???????????????????????????

Rio , 13.09.2017 16:01:39 - *.ip.oxynet.pl

Będzie dobrze, zobaczycie

pnk, 13.09.2017 16:01:40 - *.pzu.pl

Świetny fachowiec... tylko czy na odpowiednie stanowisko? :/

pezet, 13.09.2017 16:01:50 - *.de.kpn-eurorings.net

Ktoś potrafi to ogarnąć umysłem?

Tommy, 13.09.2017 16:02:00 - *.14

Powodzenia :)

eth, 13.09.2017 16:02:39 - *.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czerczesow jak przychodził też był "no namem" a się sprawdził. Ten co prawda debiutuje w roli trenera jako takiego ale moze tez sie sprawdzi. Na razie życzę mu powodzenia a na oceny przyjdzie pora w grudniu.

wiadomix, 13.09.2017 16:03:41 - *.eaw.com.pl

podobno Ostrowska za Julie ma robic :))))

Pepcio, 13.09.2017 16:03:47 - *.centertel.pl

Weź tą bandę nierobów za łeb.Witaj i powodzenia (L) Mistrz

Wtyk ci OC kg, 13.09.2017 16:04:16 - *.sieradz.vectranet.pl

Magiera fachowiec od W-Fu i teraz kolejny amator?
Ludzie gdzie tu logika (poza finansami)?

Jacek G., 13.09.2017 16:05:20 - *.abe.pl

W ciągu pół roku do zespołu dołączy nowy, uznany trener, natomiast Jozak będzie sprawował funkcję Dyrektora Sportowego. Zadaniem Chorwata jest dopracowanie struktur szczególnie w zakresie polityki transferowej oraz szkolenia młodzieży.

zdzisiu , 13.09.2017 16:05:35 - *.centertel.pl

po raz drugi dziś spadłem z krzesła!!! Jakaś totalna paranoja...

Cybiek, 13.09.2017 16:05:44 - *.play-internet.pl

Nasteony eksoeryment

Do Hahah, 13.09.2017 16:05:53 - *.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dlaczego?

do eth, 13.09.2017 16:06:38 - *.play-internet.pl

Czerczesow no namem przed Legia?czlowieku spojrz w wikipedie i przestan pisać bzdury

ZK, 13.09.2017 16:07:17 - *.dynamic.telkab.pl.pl

Panowie, ten gość miał propozycję od Arsenalu, żeby zostać dyrektorem ich akademii, a mają jedną z najlepszych na świecie. A po za tym, po owocach poznacie :D Ilu z Was smęciło żale tutaj jak wybrali Magierę?

Jordan, 13.09.2017 16:07:26 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dramat!

ciajek, 13.09.2017 16:08:30 - *.ptim.net.pl

powinno się dac szansę nowemu, ale ten gość nie ma doświadczenia w dorosłej piłce.Bardzo chciałbym się mylić , ale cienko to widzę.Dobrze, że nie wzięli ciecia ze Złotej

GT, 13.09.2017 16:09:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na weszlo.pl same peany pochwalne na jego temat. Będzie dobrze.

spasiony, 13.09.2017 16:09:45 - *.xdsl.murphx.net

Chcesz sie uczyc zawodu, zapraszamy do Legii! Do wziecia staze na stanowiskach prezesa klubu, trenera pierwszego zespolu, dyrektora sportowego i wiele innych!

Oferujemy wysokie uposazenie, duzo wolnego czasu, zwiedzanie Polski oraz zwolnienie po kolejnym utopionym sezonie!

Obcy, 13.09.2017 16:10:11 - *.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Litosci. Kto to k... Jest.

Wsu, 13.09.2017 16:10:18 - *.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo K..wa wy!!! Banda idiotow

imchotep, 13.09.2017 16:11:12 - *.fttx.telefonserwis.pl

Można się załamać co ten człowiek zrobił z Legii!!! Mistrz Polski, uczestnik Ligi Mistrzów, Ligi Europy, zatrudnia w roli trenera "doktora sportowego". Przestaję się dziwić że Leśnodorski i Wandzel mu o wszystkim nie chcieli mówić..... Prędzej Termalika będzie miszczem polski niż w Legii będzie grała młodzież. Qrwa co ten patafian Mioduski wyprawia!!!!! Mam wrażenie że wraca ITI.....

kryniek76, 13.09.2017 16:11:41 - *.jmdi.pl

Panie Mioduski

żeś sie Pan k... skompromitował
- Nigdy nie prowadził seniorskiego zespołu jako pierwszy trener...
proszę zatrudnić kierowce bez doświadczenia albo jeszcze lepiej księgową która wczoraj odebrała dyplom
- Ma doktorat z teorii futbolu. Prowadzi wykłady i szkolenia dotyczące futbolu młodzieżowego....
Ramzes z E=mc² też zrobił doktorat i nawet borek w jednej ze scen go chwalił
- Ma uprawnienia do pełnienia funkcji obserwatora z ramienia UEFA .... ekstra to chociaż Przybysza z Kluczborka opier...i za karnego we Wrocku

________________, 13.09.2017 16:12:34 - *.dynamic.chello.pl

LOCZEK WON !!!!!!!!!!!

TO SĄ JAKIEŚ JAJA !!!!!!!!!!!

Pak, 13.09.2017 16:12:36 - *.play-internet.pl

kierunek hiszpański jak w Wiśle bym widział, trener zobaczymy ale dyrektorem sportowym powinien być Polak

Franz Zmuda, 13.09.2017 16:13:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mamy nowego pana od WueFu..Zamienił stryjek siekierke na kijek..Dobry bo TANI..następna w kolejce na stanowisko trenera naszej Legiuni jest Pani Jadzia z działu Nabiał z Biedronki podobno ma większe jaja niż nie jeden treneiro..Nadeszła Dobra Zmiana w końcu.

dyzma, 13.09.2017 16:13:43 - *.centertel.pl

ale kabaret zapewne ten fachowiec zna polską ligę i za trzy dni w meczu z craxą przechytrzy takiego probierza

Urbiwpr, 13.09.2017 16:13:59 - *.dynamic.telkab.pl.pl

To już chyba koniec świata się zbliża.kur......a mać.Ale wybór

Legionista, 13.09.2017 16:15:33 - *.226

Życzę takich sukcesów co Jacek Magiera (3 miejsce w fazie grupowej oraz MP) oraz Stanisław Czerczesov (MP oraz PP) Jestem zaniepokojony obecną sytuacją :I Czy Trener który debiutuje da sobie rade? Czy trener który nie zna języka ogarnie piłkarzy? Nie jestem pewny czy ta zmiana będzie Lepsza... Może być jeszcze gorsza... Obecna sytuacja w Lidze oraz PP nie jest zła, ale czy on zacznie wygrywać i zdobędzie MP... Nie jestem pewny... Piłkarze mogą zacząć strajkować przez te decyzje Miodka (za te wyjściówki itp...) Trudno ocenić, daję temu trenerowi czas, ale jestem zaniepokojony tą sytuacją w klubie... Kolejny Berg przychodzi...

Pino(L) do eth, 13.09.2017 16:16:01 - *.pf.com.pl

jak możesz pisać że Czerczesow był "no name" ?!!! chyba mało piłką się interesujesz. trenował wcześniej kluby w lidze rosyjskiej min,. Spartak, Terek i Dynamo. Kluby z mocniejszej i bogatszej ligii. Był WIELKI jak na polską ligę a nie "no name". Gość który nie trenował żadnej drużyny piłkarskiej to jest dopiero NO NAME dużymi literami. Zarząd ryzykuje bardzo dużo. Pozdrawiam

luu, 13.09.2017 16:16:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeszcze meczu nie zagrał , jeszcze zdania nie powiedział , jeszcze nic nie zrobił a już zły .... ach ta Polska gościnność

Kolo, 13.09.2017 16:16:40 - *.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Następny śmierdzący bąk

rob1916, 13.09.2017 16:16:40 - *.dynamic.mm.pl

Nie wiem co myśleć o takiej zmianie.Nowy trener nie ma żadnego doświadczenia w pracy z seniorami.I on ma pomóc Legii?Bardzo w to wątpię.Ale mam nadzieję że się mylę.

ostet, 13.09.2017 16:16:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

łatwo sprawdzić czy jest dobrym trenerem czy amatorem nie znającym się na piłce, jeżeli kucharczyk będzie miał u niego miejsce w wyjściowej jedenastce to znaczy że marny z niego trener i w zimie zostanie pogoniony a jak zobaczy drewnianą technikę kucharczyka i go ześle do rezerw to znaczy że zna się na piłce i może zostać w Legii na lata i odnosić sukcesy

Legionista, 13.09.2017 16:16:55 - *.226

@ZK, Dyrektor a trener to inne funkcje :) "A po za tym, po owocach poznacie :D " Tu się zgadzam - daje mu czas, ale mam wrażenie że będzie drugim bergiem...

Lee, 13.09.2017 16:16:59 - *.centertel.pl

No to placzki narzekajace na Magiere macie teraz specjaliste :)

Toni , 13.09.2017 16:17:03 - *.0pools.vodafone-ip.de

Ja pier..le.
Ma doktorat z teorii fudbolu i wydal ksiazke.
To kpina ze 101 letniej historii naszego klubu.

<<<<<<<<>>>>>>>>, 13.09.2017 16:17:21 - *.dynamic.chello.pl

MACIE SWOJEGO PREZESA !!
KOGO ONA ZATRUDNIŁ??
KTOŚ PRZYCHODZI NA TAK ODPOWIEDZIALNE STANOWISKO SIĘ UCZYĆ??

#BL WRÓĆ !!

Wolfik, 13.09.2017 16:18:04 - *.238

Oczywiście trzeba czasu by się przekonać czy wybór jest słuszny. Jednak na dzień dzisiejszy jestem sceptyczny. Trener zagraniczny jak najbardziej, ale z doświadczeniem. Po co w Legii trener który szkolił młodzież, skoro młodzieży praktycznie nie ma....
Dziwne to wszystko.

Saska Kępa (L), 13.09.2017 16:19:22 - *.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dosłownie pokładałem się ze śmiechu, gdy przeczytałem, że ten Pan (z całym szacunkiem dla Niego) Romeo będzie trenerem. Bareja wiecznie żywy! Cyrk, groteska, burleska!

{J}agiellończyk, 13.09.2017 16:21:09 - *.bialystok.vectranet.pl

DO eth ! Co Ty gadasz człowieku Stasiek jak przyszedł do Legii to żaden to był z Niego NO NAME !
Spartak Moskwa Terek Grozny Amkar Perm Dynamo Moskwa Mówi Ci to coś ? A tutaj pudel do drużyny Mistrzów Polski ściąga jakiegoś dyrektora sportowego. dużą szkodę tym wyrządza jedynemu Polskiemu klubowi który może cokolwiek znaczyć w europie.

Kobo(L)t, 13.09.2017 16:21:25 - *.edelkey.net

Spokojnie to tylko ekstraklasa. No namy w Krakowie i Kielcach daja radę to u nas doświadczony dyrektor tym bardziej da radę...
Bardziej mnie martwi, że będzie miał za zadanie ustawić akademie przez co zapewne ucierpi pierwszy zespół

Kra ksa, 13.09.2017 16:21:39 - *.static.as9105.net

Vuko serb, jozak chorwat beda iskry zobaczycie !!!

Kris, 13.09.2017 16:22:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zapowiada się dobrze

grzesiek, 13.09.2017 16:22:28 - *.arteria.pl

No name. Żadnego fajnego trenera się nie spodziewałem. ALe grunt że jest zmiana. Tylko po co bylo sprzedawac mlodych skoro ten trener na pewno na mlodych bedzie stawial...

jwl, 13.09.2017 16:23:06 - *.dynamic.chello.pl

"Nigdy nie prowadził seniorskiego zespołu jako pierwszy trener."

i tyle w temacie

@WIADOMIX, 13.09.2017 16:23:52 - *.adsl.inetia.pl

Kolego slabe masz wiadomixy nie Ostrowska ma robic za Julie tylko młody Kosecki w końcu ma szafe pelna fajnych rozowych fatałaszków :)

mietek, 13.09.2017 16:24:10 - *.adsl.inetia.pl

Armando, Romeo... Teraz tylko czekać, aż nasza Iza zmieni stanowisko, a rzecznikiem prasowym zostanie jakaś Paloma czy Esmeralda. I będziemy Legia "Romantica" Warszawa.

Jak już chcieli no-name'a na ten stołek, to faktycznie było brać Bartoszka.

@eth: Czerczesow no-namem? Chyba o sobie mówisz.

eth, 13.09.2017 16:24:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@do eth: człowieku, a kim innym? Żemczużyna, Austria i 3 kluby w Rosji to był znany? Jak przychodził do Legii wiedziałeś coś z jego życiorysu? Wiedziałeś jakie osiągnął sukcesy albo jakie drużyny wcześniej prowadził? Rozpoznałeś go po tym jak usłyszałeś same jego nazwisko? Chyba nie. Oczywiscie Staśka i Jożina nie ma co porównywać, ale, tak, dla mnie był no namem. No namem który osiągnął sukces z Legii. Podobnym no namem jest Kiko Ramirez z Wisły który powrócił z nią do świata żywych. Takim samym jest teraz Jozak i mam nadzieję ze osiągnie większe sukcesy niż osiąga jego rodak z Lechem

do Jacek G, 13.09.2017 16:29:13 - *.dynamic.chello.pl

też tak słyszałem więc nie napinajcie się że to zły pomysł dla mnie rewelacyjny nareszcie w Legii będą grać młodzi zdolni a nie odpady z innych lig

glen, 13.09.2017 16:29:28 - *.de.kpn-eurorings.net

Nie było w historii klubu gościa o takim poziomie intelektualnym. Pytanie, czy przełoży się to na osiągnięcia trenerskie...

Maciek, 13.09.2017 16:29:29 - *.icpnet.pl

Zrobili sobie z Nzaszej Legii jakies laboratorium doświadczalne.Kpina zenada masakra wstyd.

Ma(L)yAndrzejek, 13.09.2017 16:29:42 - *.7-87-r.retail.telecomitalia.it

Gość wygląda na umysł analityczny.
Jeśli ma doktorat to musi prezentować poziom.
Oby wydobył z tych 'nażelowanych piłkarzyków' rzeczywisty potencjał.

Kamil(L) , 13.09.2017 16:30:17 - *.87.threembb.co.uk

Spokojnie można założyć że gorszy od Magiery nie będzie może bardziej z charakterem I zrobi z grajkami porządek napewno na korzyść dobra znajomość rynku balkanskiekiego w dodatku doświadczenie z młodzieżą i myślę że na tym Legia będzie bazować w przyszłości. Młodzi ludzi i miejsc w 3 najlepszych nic więcej niestety

Cch, 13.09.2017 16:30:49 - *.dynamic.mm.pl

Posmialismy sie, a teraz naprawde kto jest trenerem?

siwy, 13.09.2017 16:33:10 - *.76

qwa nigdy nie prowadził seniorów,ja pier...e ale mamy trenera......

@rek, 13.09.2017 16:35:35 - *.dynamic.chello.pl

Przewidywałem 2 godz temu w swoim poprzednim poście opcję: kontrakt do końca sezonu + ew. dalsze 2 lata... Miałem rację... Czy Chorwat nam pomoże..? Na pewno Chorwat inaczej mentalnie i osobowo ustawi obecny zespół (może na początku przy pomocy podpowiedzi Vuko...)

Co taki trener może więcej..? Najprawdopodobniej zaproponuje w najbliższych dniach jakieś fajne nazwiska nowych zdolnych graczy z Bałkanów do naszego zespołu... Tak czy siak, należy dać teraz nowemu trenerowi odrobinę naszego zaufania a nie od razu "jechać" po nim... Pozdro (L)

obserwator, 13.09.2017 16:35:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Wszystkim którzy psioczą, narzekają i trują radzę jedno: Patrzeć, nie oceniać. To tyle, dziękuję.

rayo76, 13.09.2017 16:36:17 - *.nat.bolimow.net

Bardzo dobry wybór!Moim zdaniem będzie to model podobny do Man.Utd. za czasów Fergusona który też niby był trenerem ale tak naprawdę managerem a od trenowania byli inni.Można zyskać na wielu polach,będzie potrafił szerzej spojrzeć na działanie klubu,akademii itp.

Sebo(L), 13.09.2017 16:37:01 - *.play-internet.pl

@Jacek G. myślę,że jest coś niecoś prawdy w tym co napisałeś. Skoro gość był dyrektorem sportowym w Dinamie to wielce prawdopodobne,że chwilowo tylko będzie trenerem "Wojkowych" a docelowo ma objąć stanowisko dyrektora w Legii i poszukać odpowiedniego szkoleniowca. Niby brzmiałoby to logicznie ale trochę zbyt ryzykownie bo można stracić w ten sposób cały sezon. Trudno cokolwiek na chwilę obecną napisać i skomentować.

ŻRDW, 13.09.2017 16:37:40 - *.internetdsl.tpnet.pl

Drugi Jerzy Kopa :D

eth, 13.09.2017 16:37:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A tak ogólnie rzecz biorąc może skończy się wreszcie pobłażanie piłkarzom, granie 9 obrońcami z Wisłą Płock i okres adaptacyjny każdego nowego piłkarza trwający pół sezonu. Szkoda że do tych zmian doszło już po zamknięciu okienka transferowego; może by ściągnęli paru solidnych Chorwatów...
Oby się tylko z Vuko dogadywał

Gimbi, 13.09.2017 16:37:50 - *.dynamic.chello.pl

Oglądam konferencję prasową. Trener średnio przekonujący, p. Mioduski - paradoksalnie bardzo tak. W perspektywie 2-3 lat wszystko powinno być poustawiane: zaciąg młodzieży z Bałkanów i Akademii, pożegnanie wyeksploatowanych mentalnie i wiekowo kopaczy.

Roma, 13.09.2017 16:38:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak się popatrzy, gdzie była Legia gdy samodzielnie przejmował ją Mioduski, a gdzie jest teraz, to strach pomyśleć, gdzie będzie jak będziemy Mioduskiego żegnać.

Kowal.Irlandia, 13.09.2017 16:41:23 - *.agg2.nrs.prp-wtd.eircom.net

Kudłaty wymyślił se biznes,już liczy przychody związane ze sprzedażą talentów.
Co tam Legia i trofea, najważniejsze żeby się kasa zgadzała.

Kudłaty Won !

Legionista, 13.09.2017 16:42:20 - *.226

A nie mówiłem? Mówiłem że jak Magiera odejdzie to przyjdzie trener który nie ma doświadczenia... @Kobo(L)t, różnica między no namy z krakowa oraz kielc jest taka że oni prowadzili zespoły (2 budesliga oraz Hiszpańska..) , a ten to nie prowadził...

postmen1916, 13.09.2017 16:43:33 - *.dynamic-ra-05.vectranet.pl

do Jacek g zmien lekarza to co się dzieje to jest dno sadiku napastnik z jedana wada nie umie strzelac bramek o technice nie wspomnę zal tak cienkiej LEGII nie widziałem nigdy a jestem od 26 lat

basia, 13.09.2017 16:46:50 - *.dynamic.mm.pl

Wstyd na całą Polskę jak cholera

MJ, 13.09.2017 16:48:42 - *.dynamic-ra-05.vectranet.pl

po co było pisać o Pinto to jest po prostu kabaret

ja, 13.09.2017 16:49:19 - *.dynamic.chello.pl

Za trenera, który przyszedł po nauke, bo nigdy nie był pierwszym trenerem w seniorskiej piłce przyszedł dyrektor po naukę, który nigdy nie był pierwszym trenerem w seniorskiej piłce, a chce być trenerem.

Czy to się dzieje naprawdę?

MiodoUssty, 13.09.2017 16:50:45 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Tak niestety jest jak z korpo właścicielami. Tym ludzikom się wydaje że cały świat stoi na zasadach korporacyjnych i to w naszej piłce też się sprawdzi. Pan prezeseiro właściciejlo zadecydował o nowym eksperymencie. W korporacjach to często przynosi skutki jeśli w złych czasach wprowadza się zmiany sterników. Przychodzą ludzie z nową wizją i zarażają optymizmem i zaangażowaniem, zwłaszcza jeśli są to autorytety w swojej dziedzinie. -- Pan Jozak jest takim autorytetem __
NIESTETY NIE W PIŁCE SENIORSKIEJ !!!
Nasz Miodousty prezes chce iść śladem wielkich klubów - i dobrze ! - Niestety sam jest kompletnym dyletantem w futbolu - zapomniał o podstawowej zasadzie - Jeśli chcesz podążać śladem innych, to chociażby pojedź na tydzień do nich, zobacz sam jak to wygląda, przeprowadź tysiąc rozmów z ludźmi którzy uczestniczyli w takiej pracy, dowiedz się jakie pułapki i przeszkody czekają na takiej drodze na naiwniaków którzy myślą że z tak niskim budżetem, grając w słabej lidze, w szybkim czasie osiągniesz to co innych kosztowało setki milionów oiro i lata pracy.
no cóż doskonale pasują do tej sytuacji znane już wszystkim słowa innego guru prezesa:
" I nikt nam nie powie ze białe jest białe, a czarne jest czarne "

Lewy , 13.09.2017 16:52:32 - *.bb.sky.com

Przecież tutaj ewidentnie widać do czego zmierza loczek, chodzi mu o akademie której notabene dalej nie ma. Zatrudnia gościa który jest specem od młodzieży, po co wydawać kasę na transfery jak można grać wychowankami. Zobaczymy jak ta zmiana będzie widoczna na koniec sezonu. Do kolegi który pisał że Stasiek był no name - powiem Ci ze jesteś znawcą futbolu jak nasz prezes.

Adi, 13.09.2017 16:59:28 - *.opera-mini.net

Zapamiatam wasze komentarze, spisze wasze IP i jak wygramy mistrza bede was dreczyl tak samo jak teraz znecacie sie nad mioduskim i nowym trenerem.

Arek, 13.09.2017 17:00:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to fajnie. Chcieliście trenera z zagranicy to macie doktora. Ciekawe, po ilu meczach zaczniecie go zwalniać hehe. Nie złe jaja się dzieją. Typ nie ma żadnego doświadczenia w piłce seniorskiej, ale za to ma doktorat no i wydał płytę dvd, razem z książką:) A Magiera, małe, bo małe, ale jakieś tam miał. No cóż, jak to się mówi po owocach ich poznacie. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia Panie Doktorze, yyy trenerze. Bo będzie się to wiązało z sukcesami Legii. Tak więc, do dzieła!

Okuka, 13.09.2017 17:00:14 - *.241

Okuka WRÓĆ!!

@rek, 13.09.2017 17:01:05 - *.dynamic.chello.pl

45-letni Jozak to nie tylko trener. Posiada stopień doktora, jest menedżerem, pasjonatem, profesjonalistą. Od 2008 roku budował potęgę Dinama Zagrzeb, którego akademia piłkarska otrzymała prestiżową nagrodę ECA, jako jedna z sześciu najlepszych w Europie. Pełnił w niej funkcję dyrektora, ostatnio był dyrektorem sportowym Dinama, jako trener prowadził drugi zespół, a w pierwszej drużynie był asystentem...

Do mnie to przemawia... Do tego to twardziel, który ma nie tylko wiedzę, ale i charyzmę... Ja nie boję się tego kierunku Bałkańskiego... Chorwaci mają podobną mentalność do nas... To może wypalić... Póki co, ja daję nowemu trenerowi swój kredyt zaufania do końca sezonu... Pozdro (L)

ROMEO, 13.09.2017 17:04:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ahh Romeo... :D WTF???!!!

mcandi, 13.09.2017 17:05:19 - *.play-internet.pl

Od porażki ze Śląskiem w sobotę na dobre się rozchorowałem w przenośni i dosłownie (angina ropna), hetera tak mnie dopadła, że doktory cięli mi dziś wrzody bo stan był drastyczny ale pomogło jak ręką odjął.Od soboty nie wchodziłem na żadne fora,newsy,wieści i dziś tknęło mnie by poczytać co tam u legijnej braci?Ulga jak ten Ropięń j..bnął tak mnie uradowała że byłem happy a wieści o zmianach, które zapadły w L wręcz szoknęły na plus , bo też myślę pozbyliśmy się wrzodów a Romeo i Legia brzmi jak super związek i jak on jest doświadczony z młokosami to klawo ,staruszkowie niech zostaną tylko Ci warci tego a reszta albo się ogarnie albo spaduwa. Romeo i LEGIA to będzie hit!!! Wrzody won z (L) kibicie swoje już przeszli też im się jakiś splendor należy. Trzymam kciuki , L
Mistrz .... 2018 + PP+ L.M.

spasiony, 13.09.2017 17:07:14 - *.xdsl.murphx.net

Czasem az oczy bola patrzec, jak sie dla naszego klubu przemecza, prezes Mioduski Dariusz, naszego klubu tecza!

pLasil, 13.09.2017 17:08:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Mioduski, podobno Roman z "Na Wspólnej" jest do wzięcia. Co Pan na to?

hipopotam, 13.09.2017 17:13:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak to mawiał Kazimierz Górski - dobry trener, tylko wyników nie ma. Ale nic to, podszlifuje warsztat i za 2-3 lata zabłyśnie w jakimś klubie z Bałkanów. Tylko co my, k...., będziemy z tego mieli? Szrot na boisku, szrot na ławce, wszystko po taniości.

Legionista, 13.09.2017 17:17:32 - *.226

@rek, W Legianet ktoś fajnie skomentował - nick robbson177: "To jest jakiś chory żart.
Jakbyś szukał lekarza do szpitala a gość Ci mówi byłem weterynarzem, polozna, dentysta, zarządzałem szpitalem a medycyna to moja pasja.
A lekarzem???????
A tak pomocnikiem lekarza, ale pacjentów nie dotykał" Ja się z resztą zgadzam - Legia nie powinna się bać kierunku bałkańskiego, ja bardziej jestem za tzw.Międzymorzem :) W tych krajach są fajni piłkarze, trenerzy itp, ale czy ten Jozak da sobie rade w Legii to nie wiem... Nie zna języka.. Może być dobrym trenerem, ale czy z tymi piłkarzami da sobie rade? Jestem przekonany że nie, ale mogę się mylić :)

Zajmon Szczecin , 13.09.2017 17:19:13 - *.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mioduski chce mieć to co mają w Poznaniu. Wprowadzać wychowanków do zespołu, drogo sprzedawać .Mam nadzieję że przy tym wszystkim Liga Europy tez ma być. Liczę ze Chorwat się sprawdzi . Forza Legia!

k. , 13.09.2017 17:20:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Długofalowo to dobry wybór ale w Legii liczy się tu i teraz dlatego pod presją poleciał Magiera i dlatego będzie narzekanie na Jozaka. Nie jestem fanem Mioduskiego ale on chyba chce odpuścić sezon-dwa by ruszyć na nowo. Z tym, że u nas jest presja na wynik. 2 miejsce to porażka.

pawel, 13.09.2017 17:22:33 - *.toya.net.pl

Koledzy facet jeszcze dobrze z samolotu nie wysiadł a wy wylewacie pomyje na właściciela, nowego trenera, drużyna stoczyła się porównując ją do poprzedniego sezonu transfery transferami ale dlaczego taki trener Brosz przy niewielkim budżecie stworzył zespół z kurnikiem ?można tylko ciężka praca trzeba Chorwatom dać szansę na wygrzebanie się z marazmu.Widać po Jozaku że miał jaja tu przyjść i że ogarnie szatnie .

BieLany, 13.09.2017 17:22:50 - *.dynamic.chello.pl

Romeo Luzak, powodzenia, dajcie mu szanse.

Zibin55, 13.09.2017 17:24:49 - *.play-internet.pl

Jakby niektórzy czytali uważnie to zwróciliby uwagę na ten wpis:
Jacek G., 13.09.2017 16:05:20 - *.abe.pl
W ciągu pół roku do zespołu dołączy nowy, uznany trener, natomiast Jozak będzie sprawował funkcję Dyrektora Sportowego. Zadaniem Chorwata jest dopracowanie struktur szczególnie w zakresie polityki transferowej oraz szkolenia młodzieży.

EBR , 13.09.2017 17:31:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Spokojnie Panowie. Poczekamy, zobaczymy. Rozliczymy Trenera i Prezesa w grudniu. Mam nadzieję że nie będzie za późno.

flyers, 13.09.2017 17:31:57 - *.dynamic.mm.pl

Prawdziwy intelektualista - klient we fleku :)

matus007, 13.09.2017 17:32:05 - *.play-internet.pl

Poznań (version 2) zaczyna się robić...dno...............

Piotrek , 13.09.2017 17:34:55 - *.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Arek, z tą płytą dobre. Żewłakow zobaczył go na DVD jak to ma w zwyczaju i zarekomendował. Tylko zrobił to jak zwykle bez sprawdzenia przydatności dla klubu i sam się wykopał!

Miodousty, 13.09.2017 17:34:58 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Wszystkim którzy zapomnieli przypominam że :

1) zatrudniając Stanisława Leśny oszukał Miodoustego.
2) Na zwolnienie Czerczesowa miał bezpośredni wpływ Miodousty
3) Kandydatura trenera Albana został bezpośrednio przez Miodoustego poparta i zaakceptowana
4) biedny Magik też był od początku jego faworytem i do soboty ulubieńcem z pełnym zaufaniem.

Każdy człowiek ma prawo czasami się mylić : ale są tacy którzy rzadko kiedy mają rację.

0055gp, 13.09.2017 17:35:07 - *.54.ipv4.supernova.orange.pl

poranna wiadomość o zwolnieniu trenera Magiery i reszty mnie ucieszyła i naiwnie czekałem na nowego trenera.
No i mamy tylko nie wiem czy to trener, czy kolega prezesa.
Przekaz jest jasny, nie ważny poziom sportowy drużyny, ważne, żeby upychać piłkarzy za grube pieniądze i zarabiać, zarabiać, zarabiać......

Zibin55, 13.09.2017 17:40:51 - *.play-internet.pl

Do Kolegi Legionist zwłaszcza bo ma kłopoty z. Uważnym czytaniem wpisów :
Jacek G., 13.09.2017 16:05:20 - *.abe.pl
W ciągu pół roku do zespołu dołączy nowy, uznany trener, natomiast Jozak będzie sprawował funkcję Dyrektora Sportowego. Zadaniem Chorwata jest dopracowanie struktur szczególnie w zakresie polityki transferowej oraz szkolenia młodzieży.
Wiec jak sie włączy choć na chwile logiczne myślenie a nie uprzedzenia to to jest potencjalnie świetny strzał , który może L wyprowadzić na prosta ....średnio i długoterminowo. Zauważcie ,ze pozostał Radosław Kucharski pod którym kopał Żewłakow przeciekami.

Tagi, 13.09.2017 17:47:43 - *.dynamic.chello.pl

Zmiana była konieczna , a czy wybór jest dobry - zobaczymy.
Ja bym nie dramatyzował pierwszego dnia , dał mu szansę i obserwował. Gry z dnia na dzień nie zmieni , ale będzie widać jaką drogą chce iść.

TMR, 13.09.2017 17:48:21 - *.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jozak z Bazin.

Ding, 13.09.2017 17:50:42 - *.adsl.net.t-com.hr

Trener-teoretyk

Pg, 13.09.2017 17:51:31 - *.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To zle, ze Jozak. Ale dobrze, ze Romeo. Uff. Ulzylo.

Pewne zrodlo., 13.09.2017 17:56:07 - *.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W trawie piszczy takie cos. Mioduski splacil Lesnego i Wandzla nie swoja kasa. Jest to kasa przyszlego wlasciciela Legii. Transakcja bedzie do konca roku. Podam wtedy link do tego posta.

Zibin55, 13.09.2017 18:05:15 - *.play-internet.pl

I jeszcze do nieogarnietych:
Luka Modrić, Mateo Kovacić, Dejan Lovren, Eduardo da Silva - wszyscy ci chorwaccy piłkarze grają lub grali w największych klubach na Starym Kontynencie. Real Madryt, Liverpool, Arsenal. Łączy ich także jeszcze jedno - są wychowankami akademii Dinama Zagrzeb, gdzie jeszcze kilka lat temu najważniejszą osobą był Romeo Jozak"

Bielany, 13.09.2017 18:06:13 - *.play-internet.pl

Nigdy nie prowadził seniorskiego zespołu jako pierwszy trener :(

Kobo(L)t, 13.09.2017 18:08:15 - *.edelkey.net

Przychodzą suche lata, które przyjść musiały. A na to wpływ miało wiele rzeczy, które działy się od zeszłego lata.
Jak zwykle nie będę zajmował stanowiska czy ten trener odpali czy nie i ewentualnie na jak długo, bo to zbyt duże wróżenie z fusów.
Szkoda tylko Jacka w tym wszystkim, ale wyniki niestety go nie obroniły i dało to wodę na młyn wszystkim przeciwnikom. I to jest rzecz, która w tym wszystkim najbardziej niepokoi, bo najlepsi trenerzy miewają słabe okresy ( u nas Vejvoda, w MU sir Aleks). Niestety chyba w Legii nie doczekam trenera, który potrenuje z 4-5 lat, a co gorsza wszystko wskazuje, że nawet 2 lata to będzie sukces.

Hector, 13.09.2017 18:08:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

90% osób na tym forum ma blade pojęcie o tym co wypisuje, a wypisujecie bzdury aż czytać się nie chce. Legia i wielkie transfery i głośne nazwiska? Nie nie nie... chyba, że kupi Legię jakiś szejk co w lewej kieszeni nosi drobne za które mógłby kupić lotnisko to tak... Teraz filozofia będzie zupełnie inna, rozdmuchają Akademię rozrzucą siatkę po całej Polsce i wyselekcjonują z kilku tysięcy chłopaków ze 2 do pierwszego zespołu, którzy chwilę zagrają i pójdą za grube miliony dalej. I ma się opłacać ten biznes, musi być na plusie w sumie Ajax robi tak od lat i zarabiają kasę i grają. Będziemy klubem akademickim wiadomo LM się nie wygra, ale bogatsi którzy będą walczyć o największe trofea będzie od nas kupować. I tym sposobem Loczek będzie zarabiał piękne pieniądze, odłamkowo Legia zdominuje podwórko i co roku pokopie w fazie grupowej LM i tyle ;) Najwięcej na tym zyska reprezentacja Polski - co też mnie cieszy :D

Stefan, 13.09.2017 18:19:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

@rek
100% racji
Ale większość i tak tylko pluje jadem,każdy powód dla nich
dobry.

BoHen, 13.09.2017 18:21:01 - *.dynamic.chello.pl

Kto to k...a jest???!!!

mietek, 13.09.2017 18:24:58 - *.adsl.inetia.pl

@ @rek: W sumie masz rację. Oby się tylko dogadali, bo Vuko jest jednak dość impulsywnym Serbem, a oni tacy przyjaciele z Chorwatami to nie są :)

Bartek, 13.09.2017 18:36:04 - *.158

Ludzie, dajcie mu popracować. Każdy kiedyś zaczyna, gość jest przygotowany merytorycznie i może być dobrym wyborem. Poleciał nieudacznik Krzepota (główny winny fatalnej gry) więc bedzie dobrze.

PIT , 13.09.2017 18:39:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Facet od juniorów...... Kompromitacji ciąg dalszy! Tańszego trenera nie było??? Miś Jogi jest wolny i popracuje w Legii za darmo! Polecam

Krzeszczu, 13.09.2017 18:40:59 - *.cust.bredband2.com

@ Zibin55: Kolego, jak mogles zapomniec o Tottenhamie !!!???
:-)))
Modric, Kranjcar, Corluka.
Ale generalnie to sie z Toba zupelnie zgadzam :-))
Pozdro.

Ewelina, 13.09.2017 18:47:35 - *.play-internet.pl

A może zamiast z góry skreślać nowego trenera dajmy mu szansę. Tym którzy bronią Magierę polecam przypomnieć sobie nasze występy w pucharach. Chcecie nadal taką żenadę?

Legionista, 13.09.2017 18:48:32 - *.226

@Miodoustny, Magiera na początku też się sprzeciwiał Miodek... Tylko po MP zaczął mówić jak J.M jest cudowny... @Zibin55, Chciałbym żeby tak było :) Jednak Miodkowi już dawno przestałem ufać i to jest według mnie nie możliwe :) A dlaczego tak uważam: 1.Jaki miałby sens przechodzić z dinamo do Polskiej Ligii... Według mnie ta propozycja go zachwyciła i dlatego przyszedł... 2.On będzie drugim bergiem czyli wyjdzie i będzie mówił jak go skrzywdzili... Ja mu życzę jak najlepiej bo jestem kibicem Legii i każdemu trenerowi życzę jak najlepiej - Albaniec jak przychodził też były achy i echy.. A jak odchodził to żaden kibic Legii go nie chciał... Teraz będzie w Olympiakosie.. Ostatnie mecze: remis z skotą... Przegrany mecz 2-3 z sportingiem: A Legia Magiery wygrała z nimi u siebie 1:0.... Wracając do tematu on nie ma doświadczenia i ten sezon jest przegrany... A ma lepszą sytuacje od Magiery i Czerczesowa..

perel, 13.09.2017 18:48:36 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

loczek wypier...laj z Legii

grzesiek do @rek, 13.09.2017 18:55:30 - *.centertel.pl

Czytajac troszke w necie o tym Panu z Chorwacji i jesli to prawda co pisza to tez daje mu kredyt zaufania do konca sezonu i .... kurde chyba pierwszy duzy plus dla mioduskiego.

Ale zeby nie bylo tak slodko to teoria teoria zobaczymy co bd w prakryce . :)

@zibin55, 13.09.2017 18:58:14 - *.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Lej "mjut" na moje serce. Kucharczyk w Realu albo chociaz w Lidlu.

Artec, 13.09.2017 19:04:05 - *.dynamic.chello.pl

Uuuu to Bałkański Strejlau się nam trafił normalnie. Panie loczek ale wziął pan pod uwagę to że gość nigdy nie prowadził w życiu seniorskiej drużyny? Nawet Vrdoliak byl niesłychanie zdziwiony tą nominacją, no ale pana cyrk pana małpy.Tylko w maju 2018 roku jak nie będzie mistrza i pucharu to wywiozą was wszystkich na taczkach.Mam nadzieje że wspomniał pan panu Romeo że tu presja jest o wiele większa niż w Chorwacji

L.W.1916, 13.09.2017 19:04:29 - *.dynamic.chello.pl

To już jest koniec Panowie :-)
Jacek Magiera...Jacek Magiera...a.. eja .. .. eja Jacek Magiera................................
Jacku jestem z Tobą L.W.1919
Pozdrawiam (L)

Wolfik, 13.09.2017 19:08:15 - *.dynamic.mm.pl

A ja swoje sceptyczne podejście podtrzymuję. Choć widzę jednego plusa w tej kandydaturze - facet z pewnością zna się na młodzieży co może sugerować że kilku młodych zacznie w zespole grywać. Mamy kilku takich: Szymański, Szczepański, Więdłocha czy Michał Góral. Mamy również kilku juniorów, którzy trzy razy pod rząd wygrywali MP. Mogą zawodnicy 17-20 letni grać w Bundeslidze czy w Anglii, mogą i u nas.

Skoro miałoby tak wyglądać, to krok z Kozakiem jest spóźniony. Pytanie bowiem brzmi: po co było sprowadzać starego Astiza skoro był młody Wieteska? Grałby gorzej? Wątpię. W polskiej lidze trzeba być albo kulturystą albo być szybkim. Zatem po co sprowadzano Pasquato, który nie dość że wolny to jeszcze fizycznie słaby. On tej gdy nie pociągnie, wolę już autentycznie Szymańskiego. Niech nabiera doświadczenia, ogrywa się. Którąś z dróg trzeba obrać, mieć jakiś plan. Póki co jednak, logiki w tym działaniu nie widzę. Chyba, jesień dogrywamy tym co jest a potem robimy rewolucje w składzie.

Stary L, 13.09.2017 19:23:16 - *.adsl.inetia.pl

Czy tym razem klubowi prawnicy staneli na wysokosci zadania i umowa jest korzystna dla klubu ? czy znowu obsuwa.

BIE(L)ANY , 13.09.2017 19:35:34 - *.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jozak będzie kozak. Odpali, a jak nie on to na pewno któryś z młodych przez niego ściągniętych.

Vader, 13.09.2017 19:35:44 - *.72

Przestańcie paplać i biadolić z krzywymi mordami, jak baby w maglu, kogo byście sobie życzyli i z jakimi osiągnieciami? Myślicie że eklapa jest silnym magnesem dla trenera z nazwiskiem? Jak nie ma sześciu zer zapisanych w propozycji kontraktu to żaden Ancelotti, ani inny Tuchel nawet na niego nie zerknie,
Na ocenę tego zareudnienia przyjdzie czas, ważne że koleś ma swoje metody, pojęcie i pomysł jak ten bajzel spowrotem poskładać do kupy, a przy okazji ma takze kontakty, zna rynek i wie jak ocenić, a nie przecenić wartość i przydatność zawodnika, zarówno tego który jest już na liście płac, jak i tego który do niej dołączy.

Krzeszczu zadowolony? , 13.09.2017 19:38:08 - *.centertel.pl

jw temacie

kibicPucharowy, 13.09.2017 19:50:12 - *.cable.dynamic.surfer.at

nowa strategia wesolego prezia,
skoro graja jak trampkarze, to beda miec trenera od trampkarzy. Pozniej kibice w pucharach musza bac sie konfrontacji z gigantami z mongolii czy innego tadzykistanu.

Tomi, 13.09.2017 19:51:41 - *.play-internet.pl

Witamy trenerze w Legii a placzki ryje na kłódkę! Nie macie bladego pojęcia o piłce.

Julia, 13.09.2017 19:55:33 - *.200.ipv4.supernova.orange.pl

Niezły z niego Romeo :)

bbk, 13.09.2017 20:30:55 - *.18

bedzie ok a przynajmniej trzeba dac szanse , slyszeliscie na konferencji Prezesa preciez tam na szczeblu menadzerskim to bylo towarzystwo wzajemnej adoracji i lizanie sie po jajkach cale struktury byly na poziomie szamba byc moze to i wina Prezesa ze zaufal ale skoro placi ludziom pienidze to ufa ze oni wywiaza sie z obowiazkow , czlowiek uczony biznesu na zachodzie a ten jest zupelnie inny niz ten w polsce zarobic a sie nie narobic bo takie podejscie , kopacze to samo po co sie pocic jak kaska do emeryturki splywa i dobrze ze prejzal na oczy lepiej pozno niz w cale
pozdro (L) powodzenia

maniek, 13.09.2017 20:36:00 - *.centertel.pl

Może przyszedł żeby wydawać płyty DVD I Książki O Legii z okazji 100-lecia. Pewnie sprawdzi się jako wydawca.

lw73, 13.09.2017 20:42:55 - *.jmdi.pl

Się zobaczy

Arek, 13.09.2017 20:48:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@mietek, Vuko to już z Albańcem miał się nie dogadać, a po jego odejściu wypowiadał się o nim z szacunkiem, tak więc o to akurat to ja bym się nie martwił. @zibi55, gdybyś był ogarnięty do byś przeczytał - Umowa została podpisana do końca tego sezonu z opcją przedłużenia o dwa lata.

Arti, 13.09.2017 21:46:34 - *.lanet.waw.pl

Pan kędzior właśnie kończy misję ITI. Myślicie, że pułkownik WSW sprzedał Legie nie swoim ? Już są zapowiedzi robienia porządku z kibicami.

Cult⚽️Legia, 13.09.2017 21:48:45 - *.23

No tak ,najlepiej żeby ksiâdz Rydzyk poprowadził Legie,jak sie czyta niektòre koméntarze to bul głowy ,zamiast sie cieszyć że wreście wyje..naciâgaczy amatoròw z Legii !a jak baby na targu niektòrzy laméntujá ,człowiek wydał ksiâżke to jusz be niedobrze,ludzie!Miodek dopiero raczkuje w Legii ,ma já w sercu jak wy,uczy sie szybko wiéc dajcie mu troche czasu,a zapewne wszyscy bédziemy świétować potége Legii!i bédziemy Cool! Leleleleeegiiiiaaaa!

Zibin55, 13.09.2017 22:22:36 - *.play-internet.pl

Do Arek: gdybys umiał uważnie czytać to byś zauważył ,ze to był cytat niejakiego Jacka G. Co tez koresponduje z wypowiedzią Mioduskiego...taka jego opinia lub wiedza lepsza niż nasza bo np. Jest bliżej niż my klubu

Arek, 13.09.2017 22:37:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@zibi55, a kto to jest Jacek G?

Jano, 13.09.2017 22:54:30 - *.play-internet.pl

C Y R K... Gość bez doświadczenia w seniorskiej piłce na jakimkolwiek poziomie rozgrywkowym... CYRK!

Wolfik, 13.09.2017 22:54:43 - *.dynamic.mm.pl

@Arek: Chyba Jacek Gmoch :)

Zibin55, 13.09.2017 23:28:58 - *.play-internet.pl

Do Arek: Jacek G. To był wpis gościa chyba z 16.09 który brzmiał jak kogoś z okolic bliskich wnętrza Legii i do tego korespondował z wypowiedzią Mioduskiego wiec go zacytowałem po zalewie tekstów o braku doświadczenia Chorwata. Tyle.

123, 13.09.2017 23:34:41 - *.dynamic.chello.pl

Jedno jest pewne, będą mieli darmowe wykłady .

kibic emeryt, 13.09.2017 23:35:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzisiaj po ukazaniu się wiadomości o zwolnieniach w klubie ja i pewnie dziesiątki kibiców Legii odetchnęło z ulgą a potem po podaniu nazwiska trenera szok . Ja już nic z tego nie rozumie chyba że ten gość ma być tylko do końca rundy a potem zostanie dyrektorem sportowym a nowy trener od nowego roku. Tego manewru trudno inaczej tłumaczyć .Przecież totalną głupotą byłoby zatrudnienie kolejnego nowicjusza w piłce seniorskiej .

kiki, 14.09.2017 06:56:17 - *.internetdsl.tpnet.pl

Czyli dalej czekamy na trenera. Ciekawe jak długo się utrzyma? Wiadomo po co przyszedł ... w CV będzie już miał prowadzenie seniorów. Ech ... okazało się że można wpaść w jeszcze większe szambo. Mioduski OUT!

wkur w100 %, 14.09.2017 07:39:36 - *.centertel.pl

SKANDAL loczek wypier... z Legii niszczycielu

aaa, 14.09.2017 10:27:51 - *.adsl.inetia.pl

Jozin z Bażin

ja, 14.09.2017 11:23:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To będzie taki wasz Rumak - tani, posłuszny i mierny...

śmieszek, 14.09.2017 11:44:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Doktorat z teorii futbolu ?!?!?!
K...a mać.

Nnn, 14.09.2017 12:47:52 - *.play-internet.pl

Myślę że to dobry ruch. Legia stawia na młodzież. Miejmy nadzieję że to wypali. Powodzenia

Zbig46, 14.09.2017 13:04:10 - *.dynamic.chello.pl

Do Jagiellończyk.
To nie żarty nie komedia!!!! to tragedia

kamil, 14.09.2017 16:21:57 - *.81

Masłowski przysyła chorwata żeby wam wj...ał

hey witamy, ido(L), 14.09.2017 18:00:47 - *.dzierzoniow.vectranet.pl

witamy w centrum europy drogi nieznajomy w klubie który wyciska ostatnie łzy do obłędu, pure madness...

barni, 15.09.2017 01:48:20 - *.internetdsl.tpnet.pl

cytuję Był szkoleniowcem chorwackich reprezentacji od U-15 do U-21, z którymi dziesięciokrotnie awansował do mistrzostw Europy i mistrzostw świata w latach 2011-2017. Panowie pokażcie mi szkoleniowca w polsce z takim sukcesami na arenie międzynarodowej.ok 15-17latki to nie seniorzy ale osiągnięcia ma ,czyli zna się na piłce i ma charakter nie trafił by do głów takim małolatom.Pożyjemy zobaczymy

kalosz, 15.09.2017 19:49:26 - *.210.threembb.co.uk

ale to juz bylo...Legia...cudzoziemska sie znow robi...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.